مشاهده پست

چهار شنبه 12 آذر 1399-2:5

پالایشی یکم را چند بفروشیم؟

پالایشی یکم حداقل تا 30 هزار تومان جای رشد دارد.

طی یک سال آینده، انتظار می رود که بازار، واحدهای پالایشی یکم را تا قیمت 30 هزار تومان معامله کند. در مورد ارزش بلندمدت پالایشی یکم، با در نظر گرفتن افزایش سرمایه شپنا از تجدید ارزیابی و افزایش سرمایه احتمالی شتران، تحلیل باید آپدیت شود.

8
اسحاق  باقری پبدنی
من هر چه از میخوام از طریق تغییر ناظر بزنم برا پالایش یکم اصلا اسمش نمیاد
اسحاق باقری پبدنی چهار شنبه 12 آذر 1399-11:57 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
لغت پالایش رو تایپ کنین و صبر کنین، میاره. فقط با موبایل سایت باشگاه درست کار نمی کنه. با کامپیوتر چک کنید.
نوشین سلیمانی چهار شنبه 12 آذر 1399-12:47 0 پاسخ
سید جعفر  نجفی شوشتری
پالايش يكم در ازاي هر يك ميليون تومن خريد اوايه پالايشي يكم چند سهم بايد به پرتفوي شما وارد شود
سید جعفر نجفی شوشتری چهار شنبه 12 آذر 1399-18:29 2 پاسخ
سید جعفر  نجفی شوشتری
اگر بگيد ١٠٠ تا پس تخفيف ٢٠ درصد چي ميشه
سید جعفر نجفی شوشتری چهار شنبه 12 آذر 1399-18:31 2 پاسخ
نوشین  سلیمانی
در تصویر، جمله نوشته شده در کادر زردرنگ (نتیجه) رو بخونید.
نوشین سلیمانی پنج شنبه 13 آذر 1399-0:32 0 پاسخ
رضا  محمودی
قیمت 14.3 بوده آنرا ضرب در 0.7 کنید 10 بدست میاد یعنی 30% تخفیف
رضا محمودی پنج شنبه 13 آذر 1399-3:11 0 پاسخ
حمید  سلطانی
سلام تا تغییر کارگزارو انتخاب میکنم خطا میزنه قبلا اینکارو توهمینجا انجام دادم الان واسه پالایش خطا میزنه
حمید سلطانی جمعه 14 آذر 1399-2:48 1 پاسخ
حمید  سلطانی
اضافه میکنم بعداز انتخاب اوراق بهادار و تغییر کارگزار میزنه دارای خطا میباشد الان ۳ روزه این بازیو در آورده لطفا پیگیری کنید با تشکر
حمید سلطانی جمعه 14 آذر 1399-3:8 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
دوست عزیز این موضوع رو باید با تیم پشتیبانی کارگزاری مطرح کنید. من هم یه مشتری هستم مثل شما و نمی تونم کمکی به شما کنم.
نوشین سلیمانی شنبه 15 آذر 1399-13:4 1 پاسخ
علی  یزدانی
نمی شه تغییر کارگذار ناظر زد ای بابا
علی یزدانی جمعه 14 آذر 1399-11:18 0 پاسخ
حمید  سلطانی
بالاخره امروز موفق به ثبت تغییر ناظر شدم ...این ضعف یک کارگزاریه که امیدوارم تکرار نشه
حمید سلطانی شنبه 15 آذر 1399-11:22 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
البته نظر شما محترمه و منم مثل شما امیدوارم این مشکلات نباشه. اما فکر نمی کنم هیچ یک از کارمندای کارگزاری، کامنتای این پست رو بخونن :)
نوشین سلیمانی شنبه 15 آذر 1399-13:6 1 پاسخ
یاشار   صفر زاده
سلام. در حال حاظر دارا یکم حدود 20000 تومان معامله میشه در حالی که NAV 26000 تومن هستش یعنی 30 درصد زیر قیمت ذاتی، ولی مدتهاست داره کنترل میشه پس خود سهام رو بخریم مطمئن تره. بازار دید خوبی به صندوق های دولت نداره پس به نظر من توصیه نمیشه. پس فردا صندوق پالایش هم مثل صندوق دارا کنترل میشه اونوقت بایست جواب سهامدارا رو کی بده؟
یاشار صفر زاده شنبه 15 آذر 1399-15:59 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
این تحلیل به منظور سیگنال خرید یا فروش نیست. برای کسانی هست که در پذیره نویسی شهریور ماه شرکت کردن و نگاه بلندمدت دارن.
نوشین سلیمانی چهار شنبه 10 دی 1399-0:52 0 پاسخ
مهین   حیدری
من تغیر ناظر رو زدم تاییدم شده اما تو پرتفو لحظه ای نیست چیکار کنم
مهین حیدری یک شنبه 16 آذر 1399-9:41 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
پرتفوی لحظه ای، سهامی رو که در کارگزاری دیگری خریده باشید یا سهامی مثل پالایش یکم که از درگاه بانک خریدید، نمی تونه اضافه کنه. بالا سمت چپ، افزودن تراکنش دستی، خرید پالایشی یکم رو اضافه کنید. هر تعداد واحد که خریدید، تاریخ 22 شهریور 99 و قیمت هر واحد ده هزار تومان. ثبت کنید. صفحه رو رفرش کنید، وارد پرتفو می شه. برای فروش سهم، همین که در سبدبان دیده بشه، کفایت می کنه. پرتفوی لحظه ای فقط جهت اطلاع شماست و کاربرد دیگری نداره.
نوشین سلیمانی چهار شنبه 10 دی 1399-0:56 0 پاسخ
مهین   حیدری
من تغیر ناظر رو زدم تاییدم شده اما تو پرتفو لحظه ای نیست چیکار کنم
مهین حیدری یک شنبه 16 آذر 1399-9:42 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین