در یک نگاه

عرضه اولیه ثامید

76

مشاهده پست

دو شنبه 17 شهریور 1399-8:54

عرضه اولیه ثامید

عرضه اولیه ثامید

قابل توجه همراهان گرامی: شما عزیزان می توانید با داشتن یکی از شرایط زیر، عرضه اولیه شرکت توسعه و عمران امید (#ثامید) را **رایگان** دریافت کرده و تا 5 روز بورسی بعد تسویه فرمایید.

ثبت سفارش خرید:

برای درخواست خرید (خرید توسط معامله گر کارگزاری): شما عزیزان با داشتن قرارداد اعتباری (و یا مشتریانی که از تاریخ 13 اسفند 97 به بعد کدبورسی دریافت نموده اند) و جمع مانده حساب و پرتفوی حداقل  120 هزارتومان، شامل شرایط دریافت این عرضه می باشید.
همچنین اگر هنوز قراداد اعتباری خود را ثبت نکرده اید، می توانید با داشتن 140 هزار تومان وجه نقد در حساب خود سقف میزان عرضه شده یا با واریز مبلغ کم تر، به همان مقدار، درخواست خرید این عرضه را در باشگاه مشتریان ثبت کنید.

* پیشنهاد می شود در اسرع وقت با مراجعه به یکی از شعب مبین سرمایه فرم پذیرش جدید را تکمیل نمایید تا در عرضه های اولیه بسیار آسان تر آن عرضه را خریداری کنید.

* عزیزان دارای حساب آفلاین توجه داشته باشند که افزایش وجه نقد تنها در ساعات اداری ثبت می شود پس در صورت تمایل اعتبار حساب خود را قبل از ساعت 12 روز سه شنبه (18 شهریورماه) انجام داده تا سیستم از ثبت درخواستتان جلوگیری نکند.
* درخواست عرضه اولیه ثامید از ساعت 09:00 روز دوشنبه 17 شهریورماه الی ساعت 16:30 سه شنبه 18 شهریورماه در باشگاه مشتریان امکان پذیر خواهد بود.

برای ثبت درخواست در صفحه اصلی باشگاه مشتریان منوی اوراق بهادار __ عرضه اولیه یا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
http://club.mobinsb.com/Ipo/OnlineOffline

آموزش تصویری ثبت درخواست عرضه اولیه در باشگاه مشتریان:
https://www.aparat.com/v/9W8O2

نکات مهم:

* در صورت ثبت سفارش خرید در باشگاه، برای بررسی میزان سهام اختصاص یافته، روز کاری بعد حساب پرتفوی سپرده گذاری خود را مشاهده نمایید.
* درصورت مشاهد پیغام "عدم احراز شرایط خرید آنلاین و آفلاین" حساب شما هیچ یک از شرایط ذکر شده در بالا را ندارد، بنابراین با مراجعه به یکی از سامانه های معاملاتی آفلاین یا آنلاین، مانده حساب خود را شارژ نمایید.  
*پس از واریز وجه در سامانه های معاملاتی، حدود یک یا دو ساعت بعد مانده حساب باشگاه به روزرسانی می گردد، بنابراین پس از گذشت این زمان درخواست خود را در باشگاه ثبت نمایید.
* توجه داشته باشید که در صورت فعال سازی خرید خودکار عرضه اولیه در وبسایت معاملات آنلاین، عرضه ها به میزان موجودی حساب برای شما خرید خواهند شد و تفاوت ثبت درخواست در باشگاه مشتریان خرید اعتباری این عرضه ها می باشد (برای چک کردن فعال یا فعال نبودن خرید خودکار عرضه اولیه، به سامانه معاملات آنلاین پلاس مراجعه نمایید و در قسمت پروفایل خود در تب توافقنامه ها، وضعیت توافقنامه موردنظر را بررسی کرده و در صورت وضعیت آن را تغییر دهید) 

با تشکر از همه شما مشتریان گرامی

17
محمدرضا  ایرانی
چرا عرضه اولیه ثامید درخواست داده بودم برای من خریداری نشده
محمدرضا ایرانی سه شنبه 18 شهریور 1399-16:23 13 پاسخ
نرگس  عباسی اول
سلام برای منم منقضی شده :( نخریده
نرگس عباسی اول چهار شنبه 19 شهریور 1399-21:32 6 پاسخ
علی  یزدانی
هرکس خودش سرخطی زده خرید شده برای ما هیچی
علی یزدانی پنج شنبه 20 شهریور 1399-1:52 1 پاسخ
محمد  بیدقدارشیروانه ده
برا منم نخریده ، کلا ب همه کد های خونواده نخریده
محمد بیدقدارشیروانه ده جمعه 21 شهریور 1399-22:4 0 پاسخ
شهروز  گنج خانلو
چرا واسه منم خرید نشده ؟ من اطمینان کردم که میخرید واسم .
شهروز گنج خانلو سه شنبه 18 شهریور 1399-19:6 3 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
عرضه اولی دو تا قبل هم ثبت سفارش زده بودم این چه مسخره بازی راه انداختین عرضه ندارید بگرید بگین خودمون بگیریم
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 19 شهریور 1399-0:18 6 پاسخ
امیرحسین  ذوالفقاری
اگه خودتون هم سفارش میدادید بازم مبین مسخره بازی خودشو داره
امیرحسین ذوالفقاری پنج شنبه 20 شهریور 1399-9:36 1 پاسخ
ناصر  سارلی
عجب
ناصر سارلی جمعه 21 شهریور 1399-11:19 0 پاسخ
خدیجه  حبیب زاده
اگر این تایم باشگاه ثبت نام نکنیم عرضه اولیه رو میتونیم روز ارائه دستی بخریم؟
خدیجه حبیب زاده چهار شنبه 19 شهریور 1399-1:17 0 پاسخ
ابوالفضل  آزادی
با توجه به اینکه حساب نزد کارگزار فعال هست...نه عرضه اولیه بپیوند را برای من خریده و نه این عرض اولیه ثامید رو...خواهشن یکی جواب بده...
ابوالفضل آزادی چهار شنبه 19 شهریور 1399-8:38 5 پاسخ
محمدهادی  اسمخانی
واسه منو خودش اول وقت سفارش زده بود ساعت ۱۱ حذف کرده این چه مسخره بازیه
محمدهادی اسمخانی چهار شنبه 19 شهریور 1399-12:10 3 پاسخ
محمد حسن  جابری
بازم که کارگزاری عرضه اولیه نخریده واقعا اگر از عهده بر نمیاد بگه ما خودمون یه فکری بکنیم
محمد حسن جابری چهار شنبه 19 شهریور 1399-12:32 2 پاسخ
محمد حسن  جابری
بابا این همه توی این یک ماه ضرر دادیم لااقل از این چند تا دونه عرضه اولیه محروممون نکنید انصاف نیست توی باشگاه هم که از چند روز قبل خواستم آفلاین خرید کنم فعال نبود
محمد حسن جابری چهار شنبه 19 شهریور 1399-12:35 1 پاسخ
مهناز  صادقی
برای منم ثبت نشده.جریان چیه چراهمه چی بهم ریخته
مهناز صادقی چهار شنبه 19 شهریور 1399-13:9 3 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
آقای نیک یار سلام وقت بخیر۰سیستم برای خرید عرضه اولیه صبح ثبت شد ولی الان از سیستم قطع و در سفارش نوشته یک بار شما خرید کرده اید۰۰۰یعنی چه۰۰۰لطفارسیدگی کنید۰باتشکر
علی دهقانی ونیچه چهار شنبه 19 شهریور 1399-13:12 2 پاسخ
هادی  شکرپورشیره جینی
سلام برای من اولش ثبت شد ولی بعد خطا زد
هادی شکرپورشیره جینی چهار شنبه 19 شهریور 1399-13:13 1 پاسخ
میثم  همت
صبح کارگزاری خودش اقدام به خرید کرده برای تمام اعضای خونواده بجز یه نفر که حسابش کفاف نمیداد ما حساب رو پر کردیم وخودمون خریدیم براش الان همه ما حذف شدیم الا اونکه خودمون اقدام کردیم.😏
میثم همت چهار شنبه 19 شهریور 1399-14:7 2 پاسخ
مظاهر  کریمی
عرضه اولیه ثامید برای من نوشته قبلا ثبت گردیده یعنی چی ؟ کسی میدونی جریان چیه؟
مظاهر کریمی چهار شنبه 19 شهریور 1399-14:13 0 پاسخ
حميدرضا  خدامي
برا من زده بود خرید زمان کاری ک تموم شد دیدم کلا نیستش بلوکه هم ندارم میدونستم خودم زده بودم مستقیم خرید ن اینکه اخر کار بزنه خطا سفارش
حميدرضا خدامي چهار شنبه 19 شهریور 1399-14:51 2 پاسخ
حميدرضا  خدامي
در کل مهم نیست چون ارزش هم نداشت ولی سعی کنید این مشکلات پیش نیاد
حميدرضا خدامي چهار شنبه 19 شهریور 1399-14:53 0 پاسخ
امیرحسین  ذوالفقاری
خیلی هم مهمه
امیرحسین ذوالفقاری پنج شنبه 20 شهریور 1399-9:38 0 پاسخ
علی  یزدانی
خیلی خیلی مهمه گیریم که یه عرض اولیه مثل شستا بود برات نخریده بود با این که درخواست داده بودی بعد مهم نیس /:
علی یزدانی پنج شنبه 20 شهریور 1399-13:22 1 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
آقای نیک یارعزیز چرا امروز این عرضه اولیه اینطور شده داخل سفارشات میاد ثبت شد ولی مجددا الان رفت لطفا رسیدگی کنید حتما خرید انجام شود۰باتشکر
علی دهقانی ونیچه چهار شنبه 19 شهریور 1399-19:44 1 پاسخ
سوران  نقشبندي
کارگزاری محترم چرا همیشه موقع عرضه اولیه ها هسته ی شما مشکل دارد ولی روزای دیگه سرحال است این مشکل که ی حل میشه واقعن؟ برای ما پیام میاد خرید عرضه اولیه ولی چیزی در پرتفوی نیست؟؟؟چرا
سوران نقشبندي چهار شنبه 19 شهریور 1399-22:23 0 پاسخ
مظاهر  کریمی
خواهش میکنیم عرضه اولیه ثامید برای ما خرید بشه.چون کارگذاری خودش ثبت سفارش کرده بود ما خودمون ارسال سفارش نکردیم ولی الان هم پول برگشته به حساب وهم خریدی انجام نشده
مظاهر کریمی چهار شنبه 19 شهریور 1399-23:9 1 پاسخ
ناصر  سارلی
این مشکل منم هست
ناصر سارلی جمعه 21 شهریور 1399-11:14 0 پاسخ
مریم  حسن پور
يعني چي آخه قرار بوده خود كارگزاري واسمون بخره؟؟؟خوب بگه از عهدش بر نمياد خودمون سفارش بزاريم😡
مریم حسن پور چهار شنبه 19 شهریور 1399-23:27 2 پاسخ
معصومه  قرباني
کسی هم پاسخ گو هست یا فقط اعتراض نوشته میشه ؟؟؟
معصومه قرباني پنج شنبه 20 شهریور 1399-11:54 1 پاسخ
معصومه  قرباني
کسی هم پاسخ گو هست یا فقط اعتراض نوشته میشه ؟؟؟
معصومه قرباني پنج شنبه 20 شهریور 1399-11:54 1 پاسخ
علی  یزدانی
واسه منم نخرید اول توی سفارش هام آمد و الان نیس /:
علی یزدانی پنج شنبه 20 شهریور 1399-1:51 1 پاسخ
بهنام  نظریان
این چه مسخره بازیه کسی نیست جواب گو باشه برای منم نخریده نوشته که منقضی شده و قبلا ثبت شده یعنی چه اگه کارگذار نمیتونه بخره اعلام کنن خودمون بخریم
بهنام نظریان پنج شنبه 20 شهریور 1399-7:57 1 پاسخ
معصومه  قرباني
دقیقا برای من هم همین امده یعنی چه ؟؟؟
معصومه قرباني پنج شنبه 20 شهریور 1399-11:49 1 پاسخ
حسین  خیرابادی
چرا عرضه اولیه ثامیدرو نخرید کارگزاری؟اول ثبت کرده و پولمم بلوکه کرده بود ولی بعدازظهر پولمم ازاد بود و نوشته قبلا ثبت گردیده ؟؟؟؟
حسین خیرابادی پنج شنبه 20 شهریور 1399-9:27 1 پاسخ
امیرحسین  ذوالفقاری
سلام متاسفانه عرضه اولیه ثامید رو برای من نخریده و سفارش رو منقضی زده در حالی که کارگزاری دیگه خرید رو انجام دادند . . لطفا مسئولین مبیت سرمایه پاسخ بدهند
امیرحسین ذوالفقاری پنج شنبه 20 شهریور 1399-9:33 1 پاسخ
امیرحسین  ذوالفقاری
چرا مفیدهمیشه سهام اولیه ها رو راحت مخره ولی مبین همیشه مسخره بازی در میاره
امیرحسین ذوالفقاری پنج شنبه 20 شهریور 1399-9:34 1 پاسخ
معصومه  قرباني
سلام الان مشخص نکرده که برای من خرید کرده یا نه
معصومه قرباني پنج شنبه 20 شهریور 1399-11:47 1 پاسخ
علی  یزدانی
اینجا صاحبی چیزی نداره بیاد جواب گو باشه چه مسخره بازیه آخه اگه نمی خرید تا بریم یه کارگذاری دیگه ):
علی یزدانی پنج شنبه 20 شهریور 1399-12:26 1 پاسخ
محمد رضا  ستاری
چرا ثامید خریداری نشده ؟ کسی پاسخگو نیست ؟!! اگه نمیتونید بگید من دو تا کد دیگه دارم . حداقل از اونجا خرید بزنم . کارگزاری های در پیت اینجورین دیگه
محمد رضا ستاری پنج شنبه 20 شهریور 1399-20:59 1 پاسخ
سیدعبداله  حسینی
چرا من به اندازه کافی پول داشتم و ۴تا کد بورسی دارم صبح هر۴تا رادسفارش خرید زد ظهر پول را پس داد؟؟؟مشکل کجاس؟؟؟نکنه دوباره میخواهید بهونه هنگ کردن هسته را بیارید؟؟؟هسته تو متفی کردن و خوردن پول مردم هنگ نمیکنه؟؟؟بورس دستوری همین چیزها هم داره چپاول پول مردم...یه عرضه اولیه هم به مردم نمیبینید...اگه اسمش دزدی نیست اسمش چیه؟؟؟
سیدعبداله حسینی پنج شنبه 20 شهریور 1399-22:22 0 پاسخ
پروانه  قنبری
اشتباه کردم کارکزاری به مبین سرمایه تغییر دادم دوزار نمیارزه هیچ عرضه اولیه ای برام نخریده
پروانه قنبری جمعه 21 شهریور 1399-7:59 1 پاسخ
لقمان  نامداری
سلام منم اول وقت خرید زدم ولی بعدا پیغام داده که قبلا ثبت سفارش شده و مال خودم را حذف کرد ولی هیچ پولی بلوکه نشد و به پرتفوی من اضافه نشده معلوم نیست چه خبره یکی توضیح بده
لقمان نامداری جمعه 21 شهریور 1399-9:23 1 پاسخ
محمد حسین  قدیانی
در نهایت بخاطر کوتاهی و عدم پاسخگویی، خود کارگزاری ضرر خواهد کرد. من قصد دارم سرمایه هنگفت خودم رو به کارگزاری دیگری منتقل کنم. صدها نفر دیگر همچنین. مالیات و کارمزد به تشکیلاتی تعلق میگیره که پاسخگو و فعال باشه.
محمد حسین قدیانی جمعه 21 شهریور 1399-9:42 1 پاسخ
ناصر  سارلی
با سلام خسته و وقت بخیر به همگی این مشکل که خرید انجام شده و پول بلوکه شده بعد از ظهر خطا زده که این سفارش قبلاً برای شما انجام شده.درست شدنی هست یا نه
ناصر سارلی جمعه 21 شهریور 1399-11:12 3 پاسخ
محسن  معتمدی سده
این اولین بار نیست که گند زدید تو خرید عرضه اولیه کارگزاری خودم را تغییر میدهم و دیگران را از گندتان مطلع میکنم
محسن معتمدی سده جمعه 21 شهریور 1399-15:50 0 پاسخ
مرسانا  یونسی
بی وجدانها چرا برا من خرید نکرده این سیستم درب و داغونتون؟
مرسانا یونسی جمعه 21 شهریور 1399-16:11 0 پاسخ
سید محمد  طباطبایی
سلام اگر بلد نیستید و عرضه خرید عرضه اولیه را ندارید لااقل شجاعت داشته باشید و اعلام کنید تا ما یا کارگذاری را عوض کنیم یا حداقل خودمون اقدام به خرید کنیم چه وضعیه درست کردید این دومین عرضه اولیه است که برای من نخریدید
سید محمد طباطبایی جمعه 21 شهریور 1399-21:0 0 پاسخ
حسین  کمالی زازرانی
اگه برای من نخرید باشد شک نکنید کارگزاریم راعوض می کنم
حسین کمالی زازرانی جمعه 21 شهریور 1399-21:9 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام با اینکه از چهارشنبه تا حالا حرص خوردیم که چرا عرضه اولیه خرید نشده اما امروز توی پرتفوی هست پس لازمه عذرخواهی و تشکر از کارگزاری بشه ممنون
محمد حسن جابری شنبه 22 شهریور 1399-13:5 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
البته باید اضافه کنم چند عرضه اولیه بوده که قبلا کارگزاری خرید نکرده و از دستم رفته اما این یکی نه؛چون خرید شده تشکر
محمد حسن جابری شنبه 22 شهریور 1399-13:8 0 پاسخ
فرهاد  مقدم
واقعا متاسفم واسه این کارگذاری فوق العاده ضعیف.من همین امروز تغییر کارگذاری میدم
فرهاد مقدم شنبه 22 شهریور 1399-13:21 0 پاسخ
مریم  قرامحمدی
با این کارگزاری تون
مریم قرامحمدی شنبه 22 شهریور 1399-15:59 0 پاسخ
کیخسرو  محمودی پور
من سهام ثامیدو در آفلاین سفارش دادم و ثبت خرید هم انجام شد و بروز شد اما در پرتفوی ظاهر نشد
کیخسرو محمودی پور سه شنبه 1 مهر 1399-22:7 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها