در یک نگاه

عرضه اولیه غکورش

126

مشاهده پست

دو شنبه 27 مرداد 1399-15:8

عرضه اولیه غکورش

عرضه اولیه غکورش

قابل توجه همراهان گرامی: شما عزیزان می توانید با داشتن یکی از شرایط زیر، عرضه اولیه شرکت صنعت غذایی کورش (#غکورش) را **رایگان** دریافت کرده و تا 5 روز بورسی بعد تسویه فرمایید.

ثبت سفارش خرید:

برای درخواست خرید (خرید توسط معامله گر کارگزاری): شما عزیزان با داشتن قرارداد اعتباری (و یا مشتریانی که از تاریخ 13 اسفند 97 به بعد کدبورسی دریافت نموده اند) و جمع مانده حساب و پرتفوی حداقل  140 هزارتومان، شامل شرایط دریافت این عرضه می باشید.
همچنین اگر هنوز قراداد اعتباری خود را ثبت نکرده اید، می توانید با داشتن 165 هزار تومان وجه نقد در حساب خود سقف میزان عرضه شده یا با واریز مبلغ کم تر، به همان مقدار، درخواست خرید این عرضه را در باشگاه مشتریان ثبت کنید.

* پیشنهاد می شود در اسرع وقت با مراجعه به یکی از شعب مبین سرمایه فرم پذیرش جدید را تکمیل نمایید تا در عرضه های اولیه بسیار آسان تر آن عرضه را خریداری کنید.

* عزیزان دارای حساب آفلاین توجه داشته باشند که افزایش وجه نقد تنها در ساعات اداری ثبت می شود پس در صورت تمایل اعتبار حساب خود را قبل از ساعت 12 روز سه شنبه (28 مردادماه) انجام داده تا سیستم از ثبت درخواستتان جلوگیری نکند.
درخواست عرضه اولیه غکورش از ساعت 09:30 روز دوشنبه 27 مردادماه الی ساعت 16:30 سه شنبه 28 مردادماه در باشگاه مشتریان امکان پذیر خواهد بود.

برای ثبت درخواست در صفحه اصلی باشگاه مشتریان منوی اوراق بهادار __ عرضه اولیه یا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
http://club.mobinsb.com/Ipo/OnlineOffline

آموزش تصویری ثبت درخواست عرضه اولیه در باشگاه مشتریان:
https://www.aparat.com/v/9W8O2

نکات مهم:

* در صورت ثبت سفارش خرید در باشگاه، برای بررسی میزان سهام اختصاص یافته، روز کاری بعد حساب پرتفوی سپرده گذاری خود را مشاهده نمایید.
* درصورت مشاهد پیغام "عدم احراز شرایط خرید آنلاین و آفلاین" حساب شما هیچ یک از شرایط ذکر شده در بالا را ندارد، بنابراین با مراجعه به یکی از سامانه های معاملاتی آفلاین یا آنلاین، مانده حساب خود را شارژ نمایید.  
*پس از واریز وجه در سامانه های معاملاتی، حدود یک یا دو ساعت بعد مانده حساب باشگاه به روزرسانی می گردد، بنابراین پس از گذشت این زمان درخواست خود را در باشگاه ثبت نمایید.
* توجه داشته باشید که در صورت فعال سازی خرید خودکار عرضه اولیه در وبسایت معاملات آنلاین، عرضه ها به میزان موجودی حساب برای شما خرید خواهند شد و تفاوت ثبت درخواست در باشگاه مشتریان خرید اعتباری این عرضه ها می باشد (برای چک کردن فعال یا فعال نبودن خرید خودکار عرضه اولیه، به سامانه معاملات آنلاین پلاس مراجعه نمایید و در قسمت پروفایل خود در تب توافقنامه ها، وضعیت توافقنامه موردنظر را بررسی کرده و در صورت وضعیت آن را تغییر دهید) 

با تشکر از همه شما مشتریان گرامی

15
غلامحسن  فقیه
سلام اگر خریدهایی که زیر پانصدهزار تومان را هم تایید کنید ممنون میشویم غیر از عرضه اولیه همه خریدها با از پانصد هزار تومان به بالا باشد
غلامحسن فقیه سه شنبه 28 مرداد 1399-10:35 1 پاسخ
غلامحسن  فقیه
خرید سهام باید طوری باشه که با صد هزار تومان هم سهام خرید کرد به جز عرضه اولیه
غلامحسن فقیه سه شنبه 28 مرداد 1399-10:59 3 پاسخ
یاسر  نادری فارسانی
موافقم
یاسر نادری فارسانی سه شنبه 4 شهریور 1399-17:27 1 پاسخ
منیژه  برات زاده
سلام ...قسمت قدرت خریدم قاطی کرده ...بجای مبلغ بستانکار نشون بده ...منو بدهکارم کرده؟..چرا اینجوری شده؟
منیژه برات زاده سه شنبه 28 مرداد 1399-12:5 0 پاسخ
یاسر  نادری فارسانی
درست میشه نگرانی ندارن
یاسر نادری فارسانی سه شنبه 4 شهریور 1399-17:27 0 پاسخ
منیژه  برات زاده
هنگام عرضه اولیه نماد امین من 30 سهم خودم خرید زدم، سیستم 160 خرید زده ...100سهم سیتا رو هم به قیمت 27300 فروختم که با سود مجمع باید قدرت خریدم مثبت باشه اما منفی زده ممکنه در این مورد کمکم کنین
منیژه برات زاده سه شنبه 28 مرداد 1399-12:10 0 پاسخ
یاسر  نادری فارسانی
طوری نیستدرستمیشه.عرضه اولیه هاهممعمولا
یاسر نادری فارسانی سه شنبه 4 شهریور 1399-17:28 0 پاسخ
یاسر  نادری فارسانی
چون تقاضا زیاده کمتر از تعداد درخواستی نصیبتمیشه
یاسر نادری فارسانی سه شنبه 4 شهریور 1399-17:29 0 پاسخ
محمدرضا  زارعی ثانی
سلام عرضه اولیه گدنا ثبت نام کردم قدرت خرید هم کافی است ولی باشگاه برایم نخریده
محمدرضا زارعی ثانی سه شنبه 28 مرداد 1399-18:4 0 پاسخ
میلاد  نوروزی
چجور باشگاه مشتریانی که جواب هیچکس نمیدین ؟؟ من یه نفر تو کامنتا ندیدن کسی ج بده:/
میلاد نوروزی سه شنبه 28 مرداد 1399-21:59 3 پاسخ
محی الدین  چیت سازاصفهانی
سلام
محی الدین چیت سازاصفهانی چهار شنبه 29 مرداد 1399-19:21 0 پاسخ
محی الدین  چیت سازاصفهانی
چرا پس پیش ثبت نام بنده رو تو عرض اولی انجام ندادید؟ نکنه دوباره سیستماتون به هم ریخته؟
محی الدین چیت سازاصفهانی چهار شنبه 29 مرداد 1399-19:22 1 پاسخ
سیدنور  مرعشی
سلام لطفا علت لغو عرضه اولیه ها را اطلاع رسانی کنید.باتشکر
سیدنور مرعشی پنج شنبه 30 مرداد 1399-19:21 0 پاسخ
سیدنور  مرعشی
خواهشا زمانی که عرضه اولیه ای لغو می شود در همان قسمتی که اعلام کرده اید لغو شدن آن را نیز اطلاع رسانی کنید.
سیدنور مرعشی پنج شنبه 30 مرداد 1399-23:23 0 پاسخ
رضا  شمشکی
سلام پس این عرضه اولیه سهام کوروش چی شد؟یا برای همه هنوز خریداری نشده؟
رضا شمشکی شنبه 1 شهریور 1399-14:28 0 پاسخ
یاسر  نادری فارسانی
لغو شد
یاسر نادری فارسانی سه شنبه 4 شهریور 1399-17:31 0 پاسخ
سعید  آذریون پور
سلام من درخواست زدم ولی تو پرتوی من سهام نیست
سعید آذریون پور یک شنبه 2 شهریور 1399-12:7 0 پاسخ
فاطمه  امجدیان
سلام جناب نیک یار وقت شما بخیر من با امتیاز باشگاه درخواست شارژ 50 هزار تومنی دادم و بعد از یک هفته تایید شده ولی هنوز به خط تلفنم منتقل نشده میشه زحمت بکشید پیگیری کنید ممنونم
فاطمه امجدیان پنج شنبه 13 شهریور 1399-20:7 0 پاسخ
مریم   مشکینی
سلام ،ممنون از اطلاع رسانی
مریم مشکینی شنبه 15 شهریور 1399-9:17 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها