در یک نگاه

عرضه اولیه امین

169

مشاهده پست

دو شنبه 13 مرداد 1399-10:33

عرضه اولیه امین

عرضه اولیه امین

قابل توجه همراهان گرامی: شما عزیزان می توانید با داشتن یکی از شرایط زیر، عرضه اولیه شرکت تامین سرمایه امین (#امین) را **رایگان** دریافت کرده و تا 5 روز بورسی بعد تسویه فرمایید.

ثبت سفارش خرید:

برای درخواست خرید (خرید توسط معامله گر کارگزاری): شما عزیزان با داشتن قرارداد اعتباری (و یا مشتریانی که از تاریخ 13 اسفند 97 به بعد کدبورسی دریافت نموده اند) و جمع مانده حساب و پرتفوی حداقل  150 هزارتومان، شامل شرایط دریافت این عرضه می باشید.
همچنین اگر هنوز قراداد اعتباری خود را ثبت نکرده اید، می توانید با داشتن 180 هزار تومان وجه نقد در حساب خود سقف میزان عرضه شده یا با واریز مبلغ کم تر، به همان مقدار، درخواست خرید این عرضه را در باشگاه مشتریان ثبت کنید.

* پیشنهاد می شود در اسرع وقت با مراجعه به یکی از شعب مبین سرمایه فرم پذیرش جدید را تکمیل نمایید تا در عرضه های اولیه بسیار آسان تر آن عرضه را خریداری کنید.

* عزیزان دارای حساب آفلاین توجه داشته باشند که افزایش وجه نقد تنها در ساعات اداری ثبت می شود پس در صورت تمایل اعتبار حساب خود را قبل از ساعت 12 روز سه شنبه (14 مردادماه) انجام داده تا سیستم از ثبت درخواستتان جلوگیری نکند.
* درخواست عرضه اولیه امین از ساعت 10:30 روز دوشنبه 13 مردادماه الی ساعت 16:30 سه شنبه 14 مردادماه در باشگاه مشتریان امکان پذیر خواهد بود.

برای ثبت درخواست در صفحه اصلی باشگاه مشتریان منوی اوراق بهادار __ عرضه اولیه یا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
http://club.mobinsb.com/Ipo/OnlineOffline

آموزش تصویری ثبت درخواست عرضه اولیه در باشگاه مشتریان:
https://www.aparat.com/v/9W8O2

نکات مهم:

* در صورت ثبت سفارش خرید در باشگاه، برای بررسی میزان سهام اختصاص یافته، روز کاری بعد حساب پرتفوی سپرده گذاری خود را مشاهده نمایید.
* درصورت مشاهد پیغام "عدم احراز شرایط خرید آنلاین و آفلاین" حساب شما هیچ یک از شرایط ذکر شده در بالا را ندارد، بنابراین با مراجعه به یکی از سامانه های معاملاتی آفلاین یا آنلاین، مانده حساب خود را شارژ نمایید.  
*پس از واریز وجه در سامانه های معاملاتی، حدود یک یا دو ساعت بعد مانده حساب باشگاه به روزرسانی می گردد، بنابراین پس از گذشت این زمان درخواست خود را در باشگاه ثبت نمایید.
* توجه داشته باشید که در صورت فعال سازی خرید خودکار عرضه اولیه در وبسایت معاملات آنلاین، عرضه ها به میزان موجودی حساب برای شما خرید خواهند شد و تفاوت ثبت درخواست در باشگاه مشتریان خرید اعتباری این عرضه ها می باشد (برای چک کردن فعال یا فعال نبودن خرید خودکار عرضه اولیه، به سامانه معاملات آنلاین پلاس مراجعه نمایید و در قسمت پروفایل خود در تب توافقنامه ها، وضعیت توافقنامه موردنظر را بررسی کرده و در صورت وضعیت آن را تغییر دهید) 

با تشکر از همه شما مشتریان گرامی

21
محمد حسن  جابری
سلام دوستان آیا میدانید امتیازات به دست آمده در باشگاه برای شما قابل استفاده و ارزشمند است و حتی میتوانید آنرا نقد کرده به حساب خود منتقل کنید؟
محمد حسن جابری دو شنبه 13 مرداد 1399-14:58 6 پاسخ
فاطمه  کدیور
سلام وقت بخیر ببخشید من بگیلان و غزر هفته پیش، پیش خرید کردم و درخواست ثبت شد، اما زمان ثبت آنلاین در باشگاه مشاهده شد که وضعیت درخواست زده بود منقضی شد و من مجبور شدم آنلاین خرید بزنم، پرتفوی هم کافی بود. برای خرید سایر عرضه اولیه ها باید چیکار کنم که این مشکل پیش نیاد.شاید نتونیم آنلاین بخریم. با تشکر
فاطمه کدیور دو شنبه 13 مرداد 1399-15:21 2 پاسخ
محمد  روغنیان
بهترين و مطمين ترین راه خرید به صورت انلاین هستش
محمد روغنیان سه شنبه 14 مرداد 1399-8:25 2 پاسخ
عباس  عبدالملکی
سلام ، ولی وظیفه کارگزاری خرید عرضه اولیه حتی بدون درخواست آفلاین برای مشتریان خود است ، و سایر کارگزاری ها این کار را بصورت اتوماتیک انجام میدهند و مشتری حتی بدون داشتن موجودی نقدی و با اتکا به مانده پرفتوی خود نگران از دست دادن هیچ عرضه اولیه ای نیست
عباس عبدالملکی سه شنبه 21 مرداد 1399-8:0 0 پاسخ
فاطمه  کدیور
و در سامانه معاملاتی افلاین چه رمز کاربری و عبوری باید بزنیم که وارد شه؟ برای چه کاری هست افلاین؟
فاطمه کدیور دو شنبه 13 مرداد 1399-15:27 2 پاسخ
مرتضی  حاجی تبار فیروزجائی
همون نام کاربری و رمز خودتون که پیام میشه، آفلاین برای اینکه اگر روز ثبت سفارش نیستین یا دلایل دیگه بتونین چند روز قبل سفارش ثبت کنین خودشون براتون سر وقت می خرند
مرتضی حاجی تبار فیروزجائی چهار شنبه 15 مرداد 1399-19:29 0 پاسخ
اعظم  طالبی راد
خرید خودکار عرضه اولیه چجوریه؟؟ و اینکه چرا بصورت آفلاین دوتا عرضه اولیه ثبت نمیشه فقط یکی ثبت میشه؟؟ و اینکه اسم برنامه تریدر چیه و از کجا دانلود کنم؟؟
اعظم طالبی راد دو شنبه 13 مرداد 1399-20:2 4 پاسخ
فرخ لقا  مجتهدی
سلام فرخلقا مجتهدی روز سه شنبه 7-5-99 بگیلان انلاین عرضه اولیه خرید کردم ثبت وارسال شد ولی شنبه منقضی شده بود چرا
فرخ لقا مجتهدی دو شنبه 13 مرداد 1399-22:11 1 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
باعرض سلام خدمت آقای نیک یار۰تشکر از زحمات شما۰لطفا در موردخرید عرضه اولیه ها دقت نمایید۰
علی دهقانی ونیچه دو شنبه 13 مرداد 1399-22:44 2 پاسخ
محسن  غفوری احمدآبادی
سلام چرا تغییر کارگزار ناظر کار نمیکنه از پنل حذف شده؟
محسن غفوری احمدآبادی سه شنبه 14 مرداد 1399-7:56 1 پاسخ
جواد  کرمانی اصل
سلام عرضه اولیه بگیلان خریدم منقضی شد4روزهم موجودی حسابم بلوکه شده بودچراوبه چه علت منقضی شد؟؟؟؟
جواد کرمانی اصل سه شنبه 14 مرداد 1399-7:58 2 پاسخ
پژمان  چمنی فومنی دانا
سلام منم رفزا خریدم منقضی شد اما پولش چند روز بلوکه بود چرا
پژمان چمنی فومنی دانا سه شنبه 14 مرداد 1399-8:45 2 پاسخ
حدیث  رحیمی
سلام، من نمیدونم چجوری و کجا باید به حسابم پول بریزم که بتونم عرضه اولیه بخرم، تو قسمت سامانه های آنلاین وقتی میرم و رمز و نام کاربری میزنم هی میگه اشتباهه درصورتیکه خودم اونا رو تعیین کردم، مشکل از کجاست؟
حدیث رحیمی سه شنبه 14 مرداد 1399-12:22 1 پاسخ
الياس  خندان
سلام به حروف کوچک و بزرگ حساس است اگر شک دارید جایی دیگر ثبت کنی و کپی نمایید و اینکه در انلاین پلاس حتما یک بار اون چهار رقم شناسایی ربات را اول تغییر بدهید و بعد ثبت کنید
الياس خندان سه شنبه 14 مرداد 1399-16:17 0 پاسخ
مریم  یزدی
سلام و خدا قوت خدمت برادر بزرگوار اقای نیک رای
مریم یزدی سه شنبه 14 مرداد 1399-17:42 0 پاسخ
مریم  یزدی
چرا چند روز است نمی توانیم واریزی داشته باشیم به بانک تجارت واریز شده برگشت میخوره ممنون میشم راهنمایی کنید
مریم یزدی سه شنبه 14 مرداد 1399-17:43 0 پاسخ
فرزانه  کرمی علمداری
اقا پدرمون در اومد این چه کارگزاریه ماله خودم از اگاه اونقدر راحت باهاش خرید افلاین میکنم اینجا هفت خانه رستمه اخرشم که نمیشه خوب رسیدگی کنین دیگه الان من عرضه امین رو چطوری افلاین بخرم
فرزانه کرمی علمداری سه شنبه 14 مرداد 1399-20:6 0 پاسخ
اکبر  اسمعیلی
عاقا الان افلاین نمیخره امین رو
اکبر اسمعیلی سه شنبه 14 مرداد 1399-21:5 0 پاسخ
حمید  میر
با امتیازم کتاب خریدم.هنوز بدستم نرسیده!چطور باید پیگیری کرد؟
حمید میر سه شنبه 14 مرداد 1399-21:31 0 پاسخ
امیر حسین  آزاد
واقعا یعنی چی ک تا ساعت 12ثبت کنید بقیه کارگزاریا تا 12شب سفارش میگیرن شاید یکی پول دیر دستش رسیده چرا مردمو از نون خوردن میندازین
امیر حسین آزاد سه شنبه 14 مرداد 1399-23:51 0 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
باتشکر از جناب آقای نیک یار عزیزوپرسنل کارگزاری مبین سرمایه بابت زحمات شما وانجام به موقع خرید عرضه های اولیه۰خداقوت
علی دهقانی ونیچه چهار شنبه 15 مرداد 1399-23:41 2 پاسخ
وحید  شیرینی
من عرضه اولیه امین روازباشگاه ثبت کردم ولی برام خریداری نشده اصلاپولی هم بلوکه نشده کی مشخص میشه خریدشده یانه؟
وحید شیرینی پنج شنبه 16 مرداد 1399-13:15 0 پاسخ
الهه  جاودان
اصلا یه سوال اساسی : این عرضه اولیه ها مثلا اولین ساعت که خود سیستم اتوماتیک برامون میزنه پول نریختیم بعدش اون حداقل مقدار را منتقل کردیم حالا اگه خودمون دستی بخریم کجای سامانه هست؟ مثل خرید سهام های دیگه؟ خیلی مبهمه.. قیمت را چی بزنیم؟؟؟؟ خواهشا جواب بدین
الهه جاودان پنج شنبه 16 مرداد 1399-16:49 0 پاسخ
محمد  روغنیان
سلام ... قسمت اول سوالتون رو متوجه نشدم ... در رابطه با خريد عرضه هاي اوليه حتي الامكان خودتون و از طريق سامانه انلاين اقدام به خريد كنيد و قيمت رو هم سقف قيمتي وارد كنيد يني همون بالاترين قيمت رو
محمد روغنیان شنبه 18 مرداد 1399-11:58 0 پاسخ
علیرضا  بی غرض چاه افضل
آقا ما ثبت شد الان حذف شد برامون داستان چیه؟!
علیرضا بی غرض چاه افضل شنبه 18 مرداد 1399-12:22 0 پاسخ
اعظم  طالبی راد
سلام عرضه اولیه منم ثبت شده بود ولی الان تو پرتفوی نیسن پولمم بلوکه ست لطفا بررسی کنید
اعظم طالبی راد شنبه 18 مرداد 1399-14:21 0 پاسخ
رسول  محمدپور
سلام جرا اینقدر مشکل دارد نرم افزار مبین و جرا اینقدر بی برنامه است خرید انجام دادم کارکزاریی نماد من را پاک کرده خرید اولیه من را پاک میکند جرا
رسول محمدپور شنبه 18 مرداد 1399-22:42 0 پاسخ
نرگس سادات   طباطبائی
با سلام
نرگس سادات طباطبائی یک شنبه 19 مرداد 1399-11:14 0 پاسخ
نرگس سادات   طباطبائی
با سلام برای خرید عرضه اولیه امین در باشگاه با داشتن شرایت ثبت درخواست کردم، اما الان نه در سفارشات و نه در پرتفوی موجد نمی باشد، چرا؟
نرگس سادات طباطبائی یک شنبه 19 مرداد 1399-11:16 0 پاسخ
احمد  لچینانی
باسلام اکثرمواقع مبالغی مدت زیاد بلوکه میماندبرا ی رفع مشکل اقدام فرمایید
احمد لچینانی سه شنبه 21 مرداد 1399-10:8 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها