در یک نگاه

عرضه اولیه بگیلان

165

مشاهده پست

دو شنبه 6 مرداد 1399-9:4

عرضه اولیه بگیلان

عرضه اولیه بگیلان

قابل توجه همراهان گرامی: شما عزیزان می توانید با داشتن یکی از شرایط زیر، عرضه اولیه شرکت توسعه مسیر برق گیلان (#بگیلان) را **رایگان** دریافت کرده و تا 5 روز بورسی بعد تسویه فرمایید.

ثبت سفارش خرید:

برای درخواست خرید (خرید توسط معامله گر کارگزاری): شما عزیزان با داشتن قرارداد اعتباری (و یا مشتریانی که از تاریخ 13 اسفند 97 به بعد کدبورسی دریافت نموده اند) و جمع مانده حساب و پرتفوی حداقل  130 هزارتومان، شامل شرایط دریافت این عرضه می باشید.
همچنین اگر هنوز قراداد اعتباری خود را ثبت نکرده اید، می توانید با داشتن 150 هزار تومان وجه نقد در حساب خود سقف میزان عرضه شده یا با واریز مبلغ کم تر، به همان مقدار، درخواست خرید این عرضه را در باشگاه مشتریان ثبت کنید.

* پیشنهاد می شود در اسرع وقت با مراجعه به یکی از شعب مبین سرمایه فرم پذیرش جدید را تکمیل نمایید تا در عرضه های اولیه بسیار آسان تر آن عرضه را خریداری کنید.

* عزیزان دارای حساب آفلاین توجه داشته باشند که افزایش وجه نقد تنها در ساعات اداری ثبت می شود پس در صورت تمایل اعتبار حساب خود را قبل از ساعت 10 روز دوشنبه (06 مردادماه) انجام داده تا سیستم از ثبت درخواستتان جلوگیری نکند.
* درخواست عرضه اولیه بگیلان از ساعت 09:00 روز دوشنبه 06 مردادماه الی ساعت 12:00 سه شنبه 07 مردادماه در باشگاه مشتریان امکان پذیر خواهد بود.

برای ثبت درخواست در صفحه اصلی باشگاه مشتریان منوی اوراق بهادار __ عرضه اولیه یا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
http://club.mobinsb.com/Ipo/OnlineOffline

آموزش تصویری ثبت درخواست عرضه اولیه در باشگاه مشتریان:
http://bit.ly/2UpniDu

نکات مهم:

* در صورت ثبت سفارش خرید در باشگاه، برای بررسی میزان سهام اختصاص یافته، روز کاری بعد حساب پرتفوی سپرده گذاری خود را مشاهده نمایید.
* درصورت مشاهد پیغام "عدم احراز شرایط خرید آنلاین و آفلاین" حساب شما هیچ یک از شرایط ذکر شده در بالا را ندارد، بنابراین با مراجعه به یکی از سامانه های معاملاتی آفلاین یا آنلاین، مانده حساب خود را شارژ نمایید.  
*پس از واریز وجه در سامانه های معاملاتی، حدود یک یا دو ساعت بعد مانده حساب باشگاه به روزرسانی می گردد، بنابراین پس از گذشت این زمان درخواست خود را در باشگاه ثبت نمایید.
* توجه داشته باشید که در صورت فعال سازی خرید خودکار عرضه اولیه در وبسایت معاملات آنلاین، عرضه ها به میزان موجودی حساب برای شما خرید خواهند شد و تفاوت ثبت درخواست در باشگاه مشتریان خرید اعتباری این عرضه ها می باشد (برای چک کردن فعال یا فعال نبودن خرید خودکار عرضه اولیه، به سامانه معاملات آنلاین پلاس مراجعه نمایید و در قسمت پروفایل خود در تب توافقنامه ها، وضعیت توافقنامه موردنظر را بررسی کرده و در صورت وضعیت آن را تغییر دهید) 

با تشکر از همه شما مشتریان گرامی

عرضه اولیه   بگیلان  
17
حمیدرضا  شریعتی
سلام من می خوام انلاین خودم سه شنبه بین 13 تا 17 ثبت سفارش بزنم تو سامانه معاملاتی اصلا این نماد بگیلان تو سرچ می زنی نیست
حمیدرضا شریعتی دو شنبه 6 مرداد 1399-12:7 3 پاسخ
متین  گنجدی
الان ک نیست دوست عزیزم فردا توی تایم معین شده نماد باز میشه و شما میتونی خرید کنی ولی در بخش سفارشات آفلاین میتونی این نماد رو ببینی
متین گنجدی دو شنبه 6 مرداد 1399-17:14 0 پاسخ
مجتبی  ستوده گیگاسری
امروز ( دوشنبه ) هم میشه آفلان تقاضا رو داد و خرید کرد ؟ یا حتما بای دسه شنبه تقاضابدیم از کلاب ؟
مجتبی ستوده گیگاسری دو شنبه 6 مرداد 1399-20:24 0 پاسخ
سید یعقوب  مرتضوی
من الان مبلغ چهار میلیون تومان توی پورتفو دارم ..اینجا اومدم درخواست عرضه اولیه افلاین بدم ولی میگه شما شرایطش رو ندارید..بالاخره نفهمیدیم شرایطش چیه..
سید یعقوب مرتضوی دو شنبه 6 مرداد 1399-20:32 0 پاسخ
انیساء  عیاری شیره جینی
میتونین قسمت خرید خودکار عرضه اولیه رو از سایت کارگزاری فعال کنید که هربار خودکار خرید کنه
انیساء عیاری شیره جینی دو شنبه 6 مرداد 1399-21:57 0 پاسخ
علي  البوغبيش
میشه دقیق بگین این گزینه کجا میشه؟
علي البوغبيش سه شنبه 7 مرداد 1399-15:31 0 پاسخ
مجید  نیک یار
چک کنید قراداد اعتباری دارید یا نه و اینکه دو ساعت واریز وجهتون گذشته باشه
مجید نیک یار دو شنبه 6 مرداد 1399-23:4 0 پاسخ
رسول  ابراهمیان
ببخشید راهنمایی کنید خرید خودکار از کجا فعال میشه
رسول ابراهمیان سه شنبه 7 مرداد 1399-9:24 0 پاسخ
رسول  ابراهمیان
ضمنا برای تغییر کاربر ناظر باید چکار کرد
رسول ابراهمیان سه شنبه 7 مرداد 1399-9:25 0 پاسخ
رسول  ابراهمیان
لطفا ساعت دقیق عرضه اولیه رو بصورت انلاین معلوم کنید ممنون
رسول ابراهمیان سه شنبه 7 مرداد 1399-9:27 0 پاسخ
زهرا  باقری
سلام میشه لطفا زمان عرضه اولیه بگیلان تمدید کنید سایت شلوغه اونایی که تازه وارد شدن نتونستن باشگاه ثبت نام کنن و تقاضا بدن
زهرا باقری سه شنبه 7 مرداد 1399-12:2 0 پاسخ
محمد  فرخی درخشنده قوچان
چرا تاریخ ثبت سفارش ها همیشه اشتباهه؟
محمد فرخی درخشنده قوچان سه شنبه 7 مرداد 1399-13:23 0 پاسخ
زهرا  سجدهء
توافق نامه خرید خودکار عرضه اولیه رو پیدا نمیکنم کدام قسمته
زهرا سجدهء سه شنبه 7 مرداد 1399-13:30 1 پاسخ
حسام  شعبانی
فیلم آموزشیش تو کانال تل هست
حسام شعبانی چهار شنبه 8 مرداد 1399-17:1 0 پاسخ
علی  عبدالهی
سلام من تو باشگاه مشتریان بگیلان 40 عدد و غزر 150 عدد سفارش دادم.الان بگیلان 80 عدد ثبت کرده ،برای غزر پول کم میارم.چرا اینجوری شده
علی عبدالهی سه شنبه 7 مرداد 1399-14:8 0 پاسخ
حجت  ربیعی
در عرضه های اولیه همیشه سقف سفارش سهام سفارش داده می شود که بعد از تقسیم بین تمام کدهای بورسی روز بعد تعداد سهام رسیده به هر کد بورسی مشخص میشه
حجت ربیعی سه شنبه 7 مرداد 1399-19:36 0 پاسخ
فاطمه  کدیور
سلام من توی باشگاه دیشب بگیلان ۸۰ خریدم درخواست ثبت شده، ولی از ساعت ۱ امروز میزنه عرضه به اتمام رسیده، چرا؟؟
فاطمه کدیور سه شنبه 7 مرداد 1399-15:2 2 پاسخ
ابراهیم  سلیمان زاده محزون
برایت ثبت میشه عزیزم
ابراهیم سلیمان زاده محزون سه شنبه 7 مرداد 1399-19:9 0 پاسخ
شاپور  یاری
باسلام لطف بفرمایید بصورت خلاصه و روشن در خصوص خرید آف لاین وآن لاین از طریق این سامانه ونحوه غیرفعال نمودن خرید خودکار توضیح دهید ممنونم
شاپور یاری سه شنبه 7 مرداد 1399-20:7 0 پاسخ
سمیه  آقابابائی طالخونچه
سلام برای خرید عرضه اولیه نماد روچی بزنم؟هرچی میزنم بگیلان نمیاد برام.اولین بارمه کمک کنید توروخدا
سمیه آقابابائی طالخونچه چهار شنبه 8 مرداد 1399-9:52 0 پاسخ
حسام  شعبانی
با سلام. من در بخش سامانه آنلاین معاملات قرار داد خرید عرضه اولیه توسط کارگزار را تایید کردم اما چیزی در پرتفوی من نیامده...علت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
حسام شعبانی چهار شنبه 8 مرداد 1399-17:0 0 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
من درخواست افلاین بگیلان داده بدم الان توی پورتفویم بگیلان اومده ولی داراییم زده صفر در صوردتی که به بقیه 50 تا داده
سیدمحسن هاشمی چهار شنبه 8 مرداد 1399-22:57 2 پاسخ
زهرا  انصاری اردلی
منم همینجوری شده...واقعا چرا..نکنه نخریده
زهرا انصاری اردلی پنج شنبه 9 مرداد 1399-12:53 0 پاسخ
امیرعلی  تیموری
برای منم موجودی زده صفر،فک کنم درست میشه...
امیرعلی تیموری پنج شنبه 9 مرداد 1399-15:13 0 پاسخ
محمد رضا  ستاری
با سلام . بنده تیک خرید عرضه اولیه رو زدم . پول هم به اندازه کافی تو حساب بوده . و بلوکه هم شده . خرید غزر انجام شده ولی خرید بگیلا نه . تو پورتفو جلوی حجم زده صفر . زمانش هم که دیگه تموم شده . جریان چیه ؟ چرا خرید انجام نشده ؟
محمد رضا ستاری پنج شنبه 9 مرداد 1399-0:56 4 پاسخ
فاطمه  انیسی
سلام سفارش بگیلان ساعت 13:30 با موفقیت در سیستم معاملاتی ثبت شده ولی هیچ سهمی برای من هم خرید نشده پول آن بلوکه است.جالبه غزر که روز بعد بوده کامل سفارشش انجام شده!!!
فاطمه انیسی پنج شنبه 9 مرداد 1399-12:19 4 پاسخ
آرمان  اصغری نژاد
سلام ، من عرضه اولیه بگیلان و غزر و خرید افلاین زده بودم غزر نشسته اما بگیلان تو پنلم ننشسته دلیلش چی میتونه باشه؟
آرمان اصغری نژاد پنج شنبه 9 مرداد 1399-2:59 5 پاسخ
محمدحسین  غلام الدین
دوستان کسی می دونه چرا #بگیلان تو سبد تعداد نداره؟ حتی تو پرتفوی هم نیس
محمدحسین غلام الدین پنج شنبه 9 مرداد 1399-10:13 4 پاسخ
رامین  قنبری
سلام چرا بگیلان در سبدبان و پرتفوی من لحاظ نشده نشده درحالی که سفارش خرید رو انجام دادم
رامین قنبری پنج شنبه 9 مرداد 1399-11:23 5 پاسخ
فاطمه  انیسی
چرا بگیلان برای من خرید نشده!!!سفارش با کد رهگیری با موفقیت در ساعت 13:30 روز سه شنبه در سیستم معاملات ثبت شده است...
فاطمه انیسی پنج شنبه 9 مرداد 1399-12:20 2 پاسخ
امیرحسین  کرم وندی
برای من هم دقیقا همین اتفاق افتاده،کارگزاری مبین بررسی کنید!!!!
امیرحسین کرم وندی پنج شنبه 9 مرداد 1399-12:24 1 پاسخ
رامین  قنبری
برای من همین اتفاق اتفاق افتاده مبین سرمایه که هیچ موقع جواب مرا نمی ده فقط پول کارمزد می گیرند که حرامشان باشد
رامین قنبری پنج شنبه 9 مرداد 1399-20:31 1 پاسخ
محمد رضا  ستاری
من هم اگاه دارم هم مبین . برا خانم بنده خرید غزر و بگیلا دیروز چهرشنبه انجام شده ولی من در مبین فقط غزر انجام شده . کسی از مسولین کارگزاری هست بگه جریان چیه ؟ قطعا دیگه در این کارگزاری خرید انجام نمیدم
محمد رضا ستاری پنج شنبه 9 مرداد 1399-15:5 2 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
من چند سال توی اگاه بودم انصافا در زمینه عرضه های اولیه عملکردش عالی بود توی این چند سال تنها عرضه ای که از دستمون پرید وپویا بود اونم به خاطر سوختن سرورهای اگاه اونم 30هزارتمن به جاش نقدی دادن بهمون از باشگاهش
سیدمحسن هاشمی پنج شنبه 9 مرداد 1399-16:46 0 پاسخ
امیرعلی  تیموری
برای منم موجودی زده صفر،فک کنم درست میشه...البته شنبه این اتفاق میفته
امیرعلی تیموری پنج شنبه 9 مرداد 1399-15:15 0 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
نه برادر من همون که موجودی صفر بودم الان حذف شد پولشم از بلاک اومد بیرون
سیدمحسن هاشمی پنج شنبه 9 مرداد 1399-17:44 0 پاسخ
 سارا  مردانی
برا من که هی از موجودیم کم میشه حتی الانم،درصورتی که فقط توی سبدبان اسم بگیلانه هست با ۸۰تا سهم اولی،ولی توی گردش حساب زده که ۱۲۰هزار بابت ۵۰تا سهم کم شده ولی هیچی توی پرتفوی من نیست
سارا مردانی پنج شنبه 9 مرداد 1399-17:22 0 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
سفارش بگیلان از سفارشات زد منقضی شده،اسمش هم از پورتفوی حذف شد و مبلغش از بلاک ازاد شد
سیدمحسن هاشمی پنج شنبه 9 مرداد 1399-17:43 3 پاسخ
مریم  بیگ محمدی عزیزی
برا منم دقیقا همینطوری شده زده منقضی
مریم بیگ محمدی عزیزی پنج شنبه 9 مرداد 1399-20:2 2 پاسخ
اردوان  امیرعضدی
من هم همینطور!
اردوان امیرعضدی پنج شنبه 9 مرداد 1399-23:15 1 پاسخ
محمدرضا  صفري
چرا باز بگیلان برای ما نخریده ؟؟ اگر مشتری ها موقع وپویا کوتاه نمی اومدند و حق شون رو پیگری می کردن الان همچین اتفاقی نمی افتاد.
محمدرضا صفري پنج شنبه 9 مرداد 1399-19:35 3 پاسخ
متین  محمدی سمان
سلام من به صورت خرید خودکار بگیلان خواستم بخرم از روز عرضه پولم بلوکه بود الان زده منقضی شد و پول رو برگردونده چرا؟
متین محمدی سمان پنج شنبه 9 مرداد 1399-20:1 3 پاسخ
زهرا  بابائی فر
برای من هم عرضه اولیه بگیلان رو نخریدن اخه این چه وضعیه؟
زهرا بابائی فر پنج شنبه 9 مرداد 1399-20:5 2 پاسخ
حمیدرضا  شریعتی
کارگزاریمو عوض کردم اومدم مبین بگیلان روز سه شنبه ساعت 13 تا 17 تایم عرضه اولیش بود خرید زدم ثبت شد امروز اومدم دیدم خرید نشده غزر ولی خرید شد کارگزاری عوض کردم عوض اینکه بهتر بشه بدتر شد نمی دونم همیشه اینطوریه اینجا؟
حمیدرضا شریعتی پنج شنبه 9 مرداد 1399-20:12 5 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
منم از اگاه فرار کردم به اینجا ولی اینجا هم این خداییش توی این چند سالی که اگاه بودم یه عرضه اولیه هم از دستم نپرید جز وپویا که اونم سرورهاشون سوخت و جاش سی تمن هدیه بهمون دادن
سیدمحسن هاشمی پنج شنبه 9 مرداد 1399-21:54 0 پاسخ
فاطمه  دلاوری
سلام وقت بخیر. چرا بعد از دو روز که پول بلوکه شده بود اما عرضه اولیه بگیلان خریداری نشد؟؟؟
فاطمه دلاوری پنج شنبه 9 مرداد 1399-22:10 3 پاسخ
احسان  صفرائی
پول 51 سهم بگیلان کسر شده ولی سهم داخل پرتفوی نیست و نوشته منقضی شده جالبه که برا من پولشم نه برگشت دادن نه جز بلوکه هاست، کارگزاری مبین ما چه کنیم؟
احسان صفرائی پنج شنبه 9 مرداد 1399-22:16 2 پاسخ
مهدی  عباسی مقدم
برای منم همینطور شده پولو کم کرده سهمی هم خریداری نشده
مهدی عباسی مقدم جمعه 10 مرداد 1399-5:27 0 پاسخ
بهرام  ویس مرادی
سلام من برای ب گیلان درخواست دادم ولی توی آنلاين نمیاد
بهرام ویس مرادی پنج شنبه 9 مرداد 1399-22:36 1 پاسخ
ميثم  غلامي احمدآباد
منم حسابم شارژ بوده خرید کردم بگیلان رو . تا دیروز بود توی پرتفوی اما الان حذف شده و پولش هم برگشت کرده
ميثم غلامي احمدآباد پنج شنبه 9 مرداد 1399-22:51 0 پاسخ
بهرام  ویس مرادی
بدترین کارگزاری چرا من ب گیلان سفارش دادم خرید نکردن متاسفم برای کارگزاری که انتخاب کردم در اولین فرصت حتمآ عوضش میکنم
بهرام ویس مرادی پنج شنبه 9 مرداد 1399-22:56 0 پاسخ
غلامرضا  احمدی
به ماتعلق نگرفت
غلامرضا احمدی پنج شنبه 9 مرداد 1399-23:57 0 پاسخ
نیلوفر  مهرزادیان
ما هم همینطور
نیلوفر مهرزادیان پنج شنبه 9 مرداد 1399-23:58 0 پاسخ
آرین  احمدی
به ما هم تعلق نگرفت
آرین احمدی پنج شنبه 9 مرداد 1399-23:59 1 پاسخ
محمد علی  خلیلی
من در باشگاه درخواست عرضه اولیه بگیلان رو زدم. درخواست خوکارم فعال کردم.حسابمم شارژ بود. الان میبینم تو گزارش سفارشات درخواستم منقضی شده و نخریده. داستان چیه؟
محمد علی خلیلی جمعه 10 مرداد 1399-0:40 0 پاسخ
محمد علی  خلیلی
کارگزاری مبین پاسخگو باش. چرا درخواست عرضه بگیلان برای خیلی ها منقضی شده.
محمد علی خلیلی جمعه 10 مرداد 1399-0:46 1 پاسخ
الهام   حاتمی
درخواست بگیلان زدم یک روز هم تو پرتفوی بود و پول هم بلوکه بود الان میزنه منقضی چرا؟؟؟؟؟؟؟ یکی پاسخگو باشه لطفا
الهام حاتمی جمعه 10 مرداد 1399-0:58 1 پاسخ
حمیدرضا  جعفرنیا
فکر کنم اینجاهم برای ازما بهتران خرید میشه برای بقیه هم مثل شرکت های خودروسازی قرعه کشی میشه علی برکت ا... واقعا براتون متاسفم باید کارگزاریمونو عوض کنیم.
حمیدرضا جعفرنیا جمعه 10 مرداد 1399-2:21 0 پاسخ
امیرعلی  تیموری
بچه ها بیاید همگی بریم شکایت کنیم،از این کارگزاری خراب شده،من از یکی ک توی این کار بود پرسیدم،گفت در صورت ندادن عرضه اولیه،کارگزاری مجبوره خسارت بده،فقط باید همگی با هم باشیم و کوتاه نیایم
امیرعلی تیموری جمعه 10 مرداد 1399-3:8 4 پاسخ
مریم  شاه حیدری پور
اره منک برای شکایت کردن از این کارگزاری حاضرم
مریم شاه حیدری پور جمعه 10 مرداد 1399-10:23 1 پاسخ
امیرحسین  ذوالفقاری
بکجا باید شکایت کنیم با این سیستم هلی فرتوتشون
امیرحسین ذوالفقاری جمعه 10 مرداد 1399-12:59 1 پاسخ
سجاد  طالبی زاده
اگه تا شنبه نیومد توی پرتفو واقعا باید شکایت کنیم..منم شکایت میکنم
سجاد طالبی زاده جمعه 10 مرداد 1399-18:30 0 پاسخ
مهدی  رسول پور
منم با 10 نفر آماده شکایت هستم
مهدی رسول پور شنبه 11 مرداد 1399-2:24 0 پاسخ
سیدمحمد  خلقی
چرا بگیلان واسه مبین سرمایه‌ای‌ها خریداری نشده ؟ :|
سیدمحمد خلقی جمعه 10 مرداد 1399-4:42 0 پاسخ
رویا  نادری دره شوری
چرا بعد ثبت بگیلان امروز باید برامون حذف کنن ـ یعنی چی این کاراشون که دارن حق خوری میکنن
رویا نادری دره شوری جمعه 10 مرداد 1399-8:12 1 پاسخ
سهيل  ابراهيمي
به نظرم بایستی تا فردا و اعلام موضع کارگزاری صبور بود بعضا اختلال باعث بعضی اتفاقات میشه
سهيل ابراهيمي جمعه 10 مرداد 1399-10:34 0 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
اره شاید هم خریدن گذاشتن شنبه بفرستن توی پورتفوی باید تا فردا صبر کنیم بعد پیگیری کنیم اگه نیومد
سیدمحسن هاشمی جمعه 10 مرداد 1399-10:37 1 پاسخ
سهيل  ابراهيمي
پولش رو ک برگشت زدن امیدوارم به قول شما خریده باشن
سهيل ابراهيمي جمعه 10 مرداد 1399-10:52 0 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
چون من الان دقیق چک کردم دیدم از موجودیم کم شده پولش و توی صورت حساب مالیم هم زده اینقدر بابت 50 تا بگیلان شما هم چک کنید ولی از طرفی توی سفارشات زده منقضی واسه این میگم شاید شنبه بیادش شما هم برید توی صورت حساب مالیتون چک کنید ببینید هست یا نه
سیدمحسن هاشمی جمعه 10 مرداد 1399-11:43 1 پاسخ
امیرعلی  تیموری
آره همینجوره،پولش کم شده،احتمالا درست شه
امیرعلی تیموری جمعه 10 مرداد 1399-12:48 1 پاسخ
متین  محمدی سمان
اقا وارد پورتفو شده
متین محمدی سمان جمعه 10 مرداد 1399-11:15 0 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
اره واسه یه تعدادی هم خریداری شده
سیدمحسن هاشمی جمعه 10 مرداد 1399-11:46 0 پاسخ
فردین  هردانی
اقا نوشته منقضی شده پولشم برگشت خورده کدوم شنبه...اگه بلوکه بود پول میگفتیم شنبه ولی عاصق چشم ابرومون نیستن پول برگشت بدن و سهم بخرن...واقعا شرافت خوب چیزیه از همین فردا شنبه پیگیر تغییر کارگزاریم میشم...اینقدر بی مسئولیت هستن مسئولین این کارگزاری که یه جواب به این همه پیام نمیدن
فردین هردانی جمعه 10 مرداد 1399-12:39 4 پاسخ
امیرعلی  تیموری
بچه ها برید گردش حساب رو چک کنید،پولش کم شده،احتمالا شنبه درست شه
امیرعلی تیموری جمعه 10 مرداد 1399-12:51 1 پاسخ
امیرحسین  ذوالفقاری
ازهفت نفری که من می شناسم فقط برای یک نفر خرید بگیلان انجام شده پول بقیه برگشت خورده و سفارش هم منقضی شده متاسفم واسه خودم با انتخاب کارگزاری
امیرحسین ذوالفقاری جمعه 10 مرداد 1399-12:56 1 پاسخ
مهدی  رسول پور
بی شرف ها عرضه اولیه بگیلا را حذف کردن از پرتفوی مون
مهدی رسول پور جمعه 10 مرداد 1399-14:5 0 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
کلا توی عرضه های اولیه ورخواست افلاین گذاشتن اشتباهه ،توی ساعت ثبت سفارش باید انلاین درخواست بدیم،،همین غزر رو من تا دقیقه 90 صبر کردم دیدم سفارشم ارسال نشد خودم انلاین فرستادم
سیدمحسن هاشمی جمعه 10 مرداد 1399-14:23 0 پاسخ
مجید  پورمحسن لولمانی
درخواست انلاین بگیلان ثبت کردم 80 سهم رو دوروزم پولم بلوکه بوده ولی الان اصلا واسم خرید نکرده پولم برگردوندن حسابم واقعا این چه کاریه؟؟؟
مجید پورمحسن لولمانی جمعه 10 مرداد 1399-15:25 1 پاسخ
جواد  ضیائی چمگردانی
bara mnm hamin etfagh oftade
جواد ضیائی چمگردانی جمعه 10 مرداد 1399-15:36 0 پاسخ
مریم  حسن پور
من واسه بگیلان درخواست داده بودم اول هم درخواستم ثبت شده بود ولی الان نیستش علتش چیه؟
مریم حسن پور جمعه 10 مرداد 1399-15:50 0 پاسخ
مریم  حسن پور
آخه یعنی چی واسه بقیه کارگزاریها گرفته شده !!! اون دفعه هم مبین نگرفت
مریم حسن پور جمعه 10 مرداد 1399-15:53 0 پاسخ
محمد  رضائی سودانی
جالبه تو پرتفو من غزر ثبت شده اما در قسمت گردش حسابم پول بگیلان کم کرده ولی برای غزر چیزی کم نکرده.
محمد رضائی سودانی جمعه 10 مرداد 1399-17:19 1 پاسخ
محمد  رضائی سودانی
دوستان در قسمت لیست دارایی(پرتفو) از تو باشگاه که میرم دوتاش ثبت شده شماهم امتحان کنید.
محمد رضائی سودانی جمعه 10 مرداد 1399-17:24 0 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
درسته ثبت شده۰شاید شنبه بیاد تو پرتفوی
علی دهقانی ونیچه جمعه 10 مرداد 1399-17:37 0 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
دوستان نگران نباشید برای همتون خریداری شده برید توی پورتفوی شرکت سپرده گذاری مرکزیتون اونجا ثبت شده فردا میاد توی پورتفوی مبینتون ادرسشم که همتون میدونید ddn.csdiran.com
سیدمحسن هاشمی جمعه 10 مرداد 1399-18:1 1 پاسخ
امیرعلی  تیموری
بچه ها نگران نباشید،فردا میاد بحسابتون
امیرعلی تیموری شنبه 11 مرداد 1399-1:7 0 پاسخ
وحید  نادری درشوری
گردش حساب رو چک کنید برا اونایی که گردش حساب مبلغ کم شده شنبه میاد تو پرتفوی نگران نباشید
وحید نادری درشوری شنبه 11 مرداد 1399-2:52 0 پاسخ
وحید  نادری درشوری
به ادرس ddn,csdiran.comبرید اونجا براتون مشخص شده که ثبت شده یا نه
وحید نادری درشوری شنبه 11 مرداد 1399-3:10 0 پاسخ
سهيل  ابراهيمي
بله ممنون برای بنده هم اونجا ثبت شده یه بار پولم برگشت خورده بود دوباره کسر شده
سهيل ابراهيمي شنبه 11 مرداد 1399-8:28 0 پاسخ
صالح  ناصری گرگری
سلام. چجوری میشه در صفحه باشگاه سهام بگیلان برای من خریداری شده و جزو دارایی هام هست ولی در صفحه آنلاین و نرم افزارم نشون نمیده و وضعیت منقضی شده رو می نویسه؟
صالح ناصری گرگری شنبه 11 مرداد 1399-7:21 0 پاسخ
صالح  ناصری گرگری
چک کردم صحیح می فرمایین اونجا ثبت شده.ممنون
صالح ناصری گرگری شنبه 11 مرداد 1399-7:31 0 پاسخ
 سارا  مردانی
درست شد.چقدر گله کردیم از کارگزاری.ممنونم ازشون
سارا مردانی شنبه 11 مرداد 1399-9:48 0 پاسخ
بهزاد  مرادی
مرسی تو دارایی هام اومد تشکر
بهزاد مرادی شنبه 11 مرداد 1399-9:53 0 پاسخ
حجت  ربیعی
ولی دوستان مبین اون نفری یه سهم عرضه اولیه های ما اماتورها را کجا میبرین که تو پورتفو نمیاد:))))))))))))))))))
حجت ربیعی شنبه 11 مرداد 1399-18:47 1 پاسخ
مژگان  حسن خاني
سلام چرا بگیلان تو پورتفوی لحظه ای نمایش داده نمیشه؟
مژگان حسن خاني یک شنبه 12 مرداد 1399-7:47 1 پاسخ
حافظ  ربانی خوراسگانی
چرا در پورتفو نمی آید؟
حافظ ربانی خوراسگانی یک شنبه 12 مرداد 1399-13:34 0 پاسخ
گلی  خدابنده لو
سلام برای ما هم تو پرتفوی نمایش داده میشه اما بدون درصدی سود چرا؟
گلی خدابنده لو سه شنبه 14 مرداد 1399-8:47 0 پاسخ
آرش  میرزائی
برای من هم همینطوره ولی در سایت ذینفعان بازار ثبت شده یعنی خرید انجام شده ولی چرا اینجوری نشون می ده برای من هم سواله خوبه کارگزاری یه شفاف سازی بکنه و توضیح بده
آرش میرزائی چهار شنبه 15 مرداد 1399-5:53 0 پاسخ
سعید  حسنی خلیل آباد
سلام.چرا بگیلان تو پرتفوی من نمیاد برام خرید شده مبلغم کسر شده؟لطفا جوابگو باشید دوستان مبین سرمایه.ممنون
سعید حسنی خلیل آباد سه شنبه 14 مرداد 1399-9:23 0 پاسخ
فاطنه  نقی بیرانوند
سلام دوستان کسانی که هنوز بگیلان به پرتفوی شون اضافه نشده میتونن برن توی قسمت پرتفوی اضافه کردن سهم جدید رو بزنن و تعداد و قیمت و تاریخ و ساعت رو وارد کنن تا سهم به پرتفوی شون اضافه بشه
فاطنه نقی بیرانوند سه شنبه 14 مرداد 1399-16:22 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها