در یک نگاه

عرضه اولیه آبادا

189

مشاهده پست

دو شنبه 30 تیر 1399-15:29

عرضه اولیه آبادا

عرضه اولیه آبادا

قابل توجه همراهان گرامی: شما عزیزان می توانید با داشتن یکی از شرایط زیر، عرضه اولیه شرکت تولید نیروی برق آبادان (#آبادا) را **رایگان** دریافت کرده و تا 5 روز بورسی بعد تسویه فرمایید.

ثبت سفارش خرید:

برای درخواست خرید (خرید توسط معامله گر کارگزاری): شما عزیزان با داشتن قرارداد اعتباری (و یا مشتریانی که از تاریخ 13 اسفند 97 به بعد کدبورسی دریافت نموده اند) و جمع مانده حساب و پرتفوی حداقل  85 هزارتومان، شامل شرایط دریافت این عرضه می باشید.
همچنین اگر هنوز قراداد اعتباری خود را ثبت نکرده اید می توانید با داشتن 100 هزار تومان وجه نقد در حساب خود سقف میزان عرضه شده یا با واریز مبلغ کم تر، به همان مقدار، درخواست خرید این عرضه را در باشگاه مشتریان ثبت کنید.

* پیشنهاد می شود در اسرع وقت با مراجعه به یکی از شعب مبین سرمایه فرم پذیرش جدید را تکمیل نمایید تا در عرضه های اولیه بسیار آسان تر آن عرضه را خریداری کنید.

* عزیزان دارای حساب آفلاین توجه داشته باشند که افزایش وجه نقد تنها در ساعات اداری ثبت می شود پس در صورت تمایل اعتبار حساب خود را قبل از ساعت 14 روز دوشنبه (30 تیرماه) انجام داده تا سیستم از ثبت درخواستتان جلوگیری نکند.
* درخواست عرضه اولیه رافزا از ساعت 09:00 روز دوشنبه 30 تیرماه الی ساعت 16:30 سه شنبه 31 تیرماه در باشگاه مشتریان امکان پذیر خواهد بود.

برای ثبت درخواست در صفحه اصلی باشگاه مشتریان منوی اوراق بهادار __ عرضه اولیه یا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
http://club.mobinsb.com/Ipo/OnlineOffline

آموزش تصویری ثبت درخواست عرضه اولیه در باشگاه مشتریان:
http://bit.ly/2UpniDu

نکات مهم:

* در صورت ثبت سفارش خرید در باشگاه، برای بررسی میزان سهام اختصاص یافته، روز کاری بعد حساب پرتفوی سپرده گذاری خود را مشاهده نمایید.
* درصورت مشاهد پیغام "عدم احراز شرایط خرید آنلاین و آفلاین" حساب شما هیچ یک از شرایط ذکر شده در بالا را ندارد، بنابراین با مراجعه به یکی از سامانه های معاملاتی آفلاین یا آنلاین، مانده حساب خود را شارژ نمایید.  
*پس از واریز وجه در سامانه های معاملاتی، حدود یک یا دو ساعت بعد مانده حساب باشگاه به روزرسانی می گردد، بنابراین پس از گذشت این زمان درخواست خود را در باشگاه ثبت نمایید.
* توجه داشته باشید که در صورت فعال سازی خرید خودکار عرضه اولیه در وبسایت معاملات آنلاین، عرضه ها به میزان موجودی حساب برای شما خرید خواهند شد و تفاوت ثبت درخواست در باشگاه مشتریان خرید اعتباری این عرضه ها می باشد (برای چک کردن فعال یا فعال نبودن خرید خودکار عرضه اولیه، به سامانه معاملات آنلاین پلاس مراجعه نمایید و در قسمت پروفایل خود در تب توافقنامه ها، وضعیت توافقنامه موردنظر را بررسی کرده و در صورت وضعیت آن را تغییر دهید) 

با تشکر از همه شما مشتریان گرامی

17
احسان  آشوری زاده
پ این دارایکم کی میاد تو سایت قسمت پرتفوی
احسان آشوری زاده دو شنبه 30 تیر 1399-15:55 11 پاسخ
هاجر  افروغ
ای تف تو این کارگزاری در پیت. یه عرضه اولیه نمیتونی بخری برامون
هاجر افروغ چهار شنبه 1 مرداد 1399-22:45 4 پاسخ
فاطمه  فصیحی
من زنگ زدم کارگزاری برام دستی وارد کردند شما هم همینکارو بکنید تا فرداش میاد تو پرتفو
فاطمه فصیحی چهار شنبه 1 مرداد 1399-22:46 0 پاسخ
فاطمه  فصیحی
من زنگ زدم کارگزاری برام دستی وارد کردند شما هم همینکارو بکنید تا فرداش میاد تو پرتفو
فاطمه فصیحی چهار شنبه 1 مرداد 1399-22:46 0 پاسخ
مجتبی  شهمیری شورمستی
سلام بابت خیلی از سهم ها صبح درخواست میدیمو ثبت میشه و پولو بلوک میکنه ولی عصر ها حذف درخواست میشه و پول ازاد میشه چرااااااا
مجتبی شهمیری شورمستی دو شنبه 30 تیر 1399-18:34 8 پاسخ
مریم  امیری
منم این مشکل دارم :(
مریم امیری چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:21 1 پاسخ
طوبی  عابدزاده
دارا بعد دوهفته که تایید شده هنوز تو پرتفوی و سبدبان هم نیامده بکی اومده دوتا دیگه نیامده
طوبی عابدزاده دو شنبه 30 تیر 1399-20:21 6 پاسخ
فاطمه  فصیحی
فاطمه فصیحی چهار شنبه 1 مرداد 1399-22:47 0 پاسخ
امین  امیدبخش
تغییر کارگزار ناظر چند هفته طول میکشه تا انجام بشه؟؟ وضعیت = در انتظار اقدام -
امین امیدبخش دو شنبه 30 تیر 1399-21:2 6 پاسخ
سیدمهرداد  هاشمی عمروآبادی
72 ساعت کاری
سیدمهرداد هاشمی عمروآبادی سه شنبه 31 تیر 1399-18:10 2 پاسخ
امین  امیدبخش
سلام مال من ده روز گذشته هنوز در وضعیت در انتظار اقدام.. گیر کرده! چیکار باید کرد؟
امین امیدبخش سه شنبه 31 تیر 1399-23:34 1 پاسخ
سیدمهرداد  هاشمی عمروآبادی
تشریف ببرید کار گزاری .یه سایتی رو بهتون معرفی میکنند که گواهی شده شما تعدادی سهم ااز نماد مدنظرتون رو خریداری کردید .بعد فایلشو چاپ میکنید میبرید کارگزاری اکی میکنند .فکر کنم سایت سامانه جامع ذی نفعان باشه اگه اشتباه نکنم
سیدمهرداد هاشمی عمروآبادی چهار شنبه 1 مرداد 1399-10:51 1 پاسخ
امین  امیدبخش
خان اول تایید گواهی را رد کردیم بعد در مرحله در انتظار اقدام گیر کردیم
امین امیدبخش چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:59 0 پاسخ
فاطمه  فصیحی
فاطمه فصیحی چهار شنبه 1 مرداد 1399-22:48 1 پاسخ
فاطمه  فصیحی
فاطمه فصیحی چهار شنبه 1 مرداد 1399-22:47 1 پاسخ
احمد  عامري
بابا این کارگزاری دیگه شورشو در آورده . چارتا تغییر کارگزار ناظر میخواد بزنه انگار میخواد آپولو هوا کنه . بزن بره دیگه لامصبو.اه
احمد عامري دو شنبه 30 تیر 1399-22:17 7 پاسخ
محمد  طوسی زاده
مبین یه مدت داره خیلی گند میزنه پول بلوک کیکنه ازاد نمیشه تو ساعت بازار . عرضه اولیه رو عشقی میخره . سفارشات دیر میشینه. ....
محمد طوسی زاده چهار شنبه 1 مرداد 1399-15:35 2 پاسخ
احمد  عامري
به خدا از روزی از مفید اومدم اینجا به عناوین مختلف دارم ضرر میکنم . اون از ارسال سفارشاتتون که صبر میکنین همه سفارشات از کارگزاری های دیگه تشریف ببرن تو هسته بعد سفارشات ما بره. تازه وقتی کنسل میکنیم باز نیم ساعت طول میکشه پولمون آزاد شه. اون هم از پشتیبانی تون که هر وقت زنگ میزنیم نفر 40 ام صفیم. بابا یه ذره مشتری مداری . این جوری باشه علیرغم میل باطنیم باید برم کارگزاری بانک دی یا سپه.
احمد عامري دو شنبه 30 تیر 1399-22:17 11 پاسخ
محمد  طوسی زاده
از مبید چرا اومدی ؟ مشکل داشت تازه من دارم دنبال یه کارگزار دیگه میگردم مبین خیلی داره بد میشه
محمد طوسی زاده چهار شنبه 1 مرداد 1399-15:36 1 پاسخ
احمد  عامري
مفید ارسال سفارش خرید شرطی نداشت. سفارش خرید شرطی مثل اینکه مثلا شما میگی اگه فلان سهم به فلان قیمت رسید برام بخر . خوبیش اینه که پول شما بلوکه نمیشه و هر وقت شرط برقرار شد سفارش همون لحظه ارسال و انجام میشه. از پشتیبانی کارگزاری مبین سرمایه پرسیدم گفتند برای ما فعاله این بود که اومدم مبین. یکی دو روز اول کار میکرد بعد دیدم دیگه کار نمیکنه زنگ زدم پششتیبانی گفتند غیرفعالش کردیم. این شد که موندم تو مبین سرمایه. به قول معروف از دوغ شنبه و ماست سه شنبه هر دو محروم شدم.
احمد عامري جمعه 3 مرداد 1399-7:6 1 پاسخ
سیدنور  مرعشی
سلام کارشناسان محترم باشگاه در نوشتن مطالب دقت بیشتری نمایند مثلا متن حاضر مربوط به نیروگاه آبادان هست ولی توضیح داده که رافزا تا فلان ساعت مهلت دارد.در ضمن درسطر5 بخش ثبت سفارش خرید کلمه قرارداد اشتباه تایپی دارد .لطفا دقت بیشتری شود.با تشکر مرعشی
سیدنور مرعشی سه شنبه 31 تیر 1399-1:59 5 پاسخ
محمد  طوسی زاده
دقیقا این موضوع نشون نیده اصلا دقتی ندارند . و کپی پیست میکنند حتی متن رو هم یک باز نخوندن . اون مپقع توقع داریم مسکلات بزرگتر رو حل کنند
محمد طوسی زاده چهار شنبه 1 مرداد 1399-15:37 2 پاسخ
زهرا  نژاد علی یاری
سلام امتیازات باشگاه چرا بهم ریخته تاسی ام 5امتیاز داشتیم ازامروزیک شده چرا
زهرا نژاد علی یاری سه شنبه 31 تیر 1399-9:6 2 پاسخ
غلامرضا  طالبی
سلام من چند روز میخوام سهام خکاوه را بخرم نمیشه. چرا؟؟
غلامرضا طالبی سه شنبه 31 تیر 1399-10:54 1 پاسخ
احمد  عامري
متاسفانه تو مبین سرمایه نمیشه سرخطی گذاشت. من سرخطی هامو یه کارگزاری دیگه میذارم.
احمد عامري جمعه 3 مرداد 1399-7:8 1 پاسخ
احسان  پرویزی بینا
سلام. قبلا که درخواست خرید عرضه اولیه توسط خود کارگزاری به صورت اتوماتیک انجام میشد خیلی خوب بود. یه چند وقتیه که لغو شده این حالت. به صورت قبل اتوماتیک باشه خیلی بهتره. ممنون
احسان پرویزی بینا سه شنبه 31 تیر 1399-13:11 2 پاسخ
مجید  نیک یار
سلام، این قابلیت لغو نشده و در حال انجامه
مجید نیک یار پنج شنبه 2 مرداد 1399-9:44 0 پاسخ
صغرا  سنقرزاده
بارها چند ثانیه قبل و همچنین دقیقا راس ساعت 08:30:00 صبح 1399/04/31 از طریق سامانه آنلاین پلاس پیش سفارش گذاشتم برای خرید نماد پترول . آنهایی را که قبل از پیش گشایش گذاشته بودم پیغام خطای زمان معامله گرفتم و متوجه شدم سیستم معاملاتی کارگزاری مبین سرمایه مانع ارسال سفارشات زود هنگام من به هسته معاملاتی بورس تهران شده است . اما ، آن پیش سفارش سرخطی من که دقیقا راس ساعت 08:30:00 ارسال کردم بیش از 2 دقیقه بعد در هسته سیستم معاملات ثبت شد و در طول آن بیش از 2 دقیقه انتظار من از همان ثانیه 00 دقیقه 30 ساعت 08 دیدم که پیش گشایش با حجم بالای20 میلیون آغاز شد و مرتبا افزایش یافت تا به یک میلیارد سهم رسید و جایگاه 27000 به من رسید و نهایتا موفق به خرید نشدم . متوجه شدم سیستم معاملاتی آنلاین بعضی از کارگزاری ها نه تنها مانع نمی شود بلکه طوری تنظیم شده که به مشتریان اجازه میدهد مثلا یک دقیقه قبل از زمان رسمی پیش گشایش سفارشات خود را به هسته معاملات بورس تهران ارسال کنند ولی کارگزاری مبین سرمایه به حمایت از مشتریان در چنین اوضاع نابسامانی نمی پردازد و متعصبانه قانون جاری را اجرا می کند . مسئولین کارگزاری مبین سرمایه به ضرورت و اقتضا زمان توجه کنید و بیش از این چوب لای چرخ معاملات مشتریان خویش نگذارید . شما که معترف هستید که ارسال سفارشات و دریافت پاسخ سفارشات از طرف هسته معاملات بورس تهران مشکل دار و دچار تاخیر غیرقابل قبول است ، حداقل برای از دست ندادن مشتریان فعلی حرکتی و کاری شایسته کنید .
صغرا سنقرزاده سه شنبه 31 تیر 1399-13:29 6 پاسخ
محمد  طوسی زاده
افتزاح شده گندد زدن . منم بع این مپضوع دقت کردم . فکر کارگزار دیگه ای هیتم .
محمد طوسی زاده چهار شنبه 1 مرداد 1399-15:40 1 پاسخ
احمد  عامري
تورو خدا اگه کارگزاری خوبی گیرت اومد به من هم خبر بده. من هم میخوام کارگزارمو عوض کنم.
احمد عامري جمعه 3 مرداد 1399-7:10 1 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام به همین دلیل و چند دلیل دیگر از جمله عدم خرید عرضه اول هم خودم خارج خواهم شد و هم خانواده ام که قرار است به زودی وارد بورس شوند را در کار گزاری دیگری ثبت نام میکنم از وقتی بورس شتاب گرفته و کارگزاری مطمئن هست سود زیادی به دست میاره برای مشتری ها ارزشی قائل نیست
محمد حسن جابری سه شنبه 31 تیر 1399-14:5 7 پاسخ
مژده  رضازاده
دقیقا همینطوره
مژده رضازاده سه شنبه 31 تیر 1399-16:53 1 پاسخ
مژده  رضازاده
منم چندبار درزمان اولیه عرضه اولیه رو به شکل آفلاین خریداری و ثبت کردم اما بعداز دادن عرضه های اولیه به مشترکین پیغام اومد که سفارش شما لغوشده و دوباره امتحان کنید درصورتیکه زمان ثبت نام تموم شده بود😖😠
مژده رضازاده سه شنبه 31 تیر 1399-16:57 2 پاسخ
محمد حسن  جابری
تعدادی از اقوام با من مشورت کردند برای انتخاب کارگزاری و از آنجا که خدمات کارگزاری به شدت ضعیف شده به آنها سفارش کردم در کارگزاری دیگری ثبت نام کنند همسر و فرزندانم را هم در یک کارگزاری دیگر ثبت میکنم
محمد حسن جابری سه شنبه 31 تیر 1399-14:8 3 پاسخ
احسان  طالبی
عرضه اولیه شرکت تولیدی برق آبادان ( آبادا ) بصورت آفلاین نمی توان ثبت کرد ، لطفا مشکل ثبت پیش خرید را برطرف نمایید.
احسان طالبی سه شنبه 31 تیر 1399-16:46 1 پاسخ
الهه  جاودان
میشه یه نفر توضیح بده عرضه ائلیه آبادا را چه زمانی باید درخواست بزنیم؟
الهه جاودان سه شنبه 31 تیر 1399-17:28 1 پاسخ
امید  موسوی
چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 12:00
امید موسوی سه شنبه 31 تیر 1399-17:35 1 پاسخ
الهه  جاودان
آهان پس اصلا آفلاین نداره و فردا هم تو سیستم شلوغ معلوم نیست ثبت بسه یا نه
الهه جاودان سه شنبه 31 تیر 1399-17:57 1 پاسخ
محمد  نصیری ثانی فریمانی
چرا ثبت درخواست عرضه اولیه رو تا ساعت 16 گذاشین قبلا تا ساعت 8 روز قبل عرضه اولیه ثبت سفارش فعال بود الان تکلیف اونایی که مثل من کد آفلاین دارن چی میشه فردا هم نمیتونم عرضه اولیه رو بخرم لطفا زمانشو تمدید کنید یا یه فکری به حال کد آفلاین ها بکنید
محمد نصیری ثانی فریمانی سه شنبه 31 تیر 1399-19:38 1 پاسخ
معصومه  مرادی
سلام
معصومه مرادی چهار شنبه 1 مرداد 1399-8:44 0 پاسخ
معصومه  مرادی
من درخواست ثبت عرضه اولیه رو داده بودم ولی هنوز برام ثبت نشده
معصومه مرادی چهار شنبه 1 مرداد 1399-8:45 0 پاسخ
جواد  ضیائی چمگردانی
سلام دوستان یه سوال داشتم خود سیستم برا من 150 تا سهم از آبادا را برای خرید زده میخواستم ببینم طبق مشارکت قبلی که حساب کردن گفتن به هر نفر 54 سهم میره میخواستم ببینم به منم 54 تا میرسه یا کمتر چون 200 سهم که حداکثره را برام نخریده؟؟؟
جواد ضیائی چمگردانی چهار شنبه 1 مرداد 1399-8:51 1 پاسخ
امین  مهاجری
اصلا قرار باشه به هر نفر 54 تا برسه و شما 60 تا سهم ثبت کنید 54 تا میرسه بهتون تا الان که اینطوری بوده
امین مهاجری چهار شنبه 1 مرداد 1399-9:8 1 پاسخ
جواد  ضیائی چمگردانی
امین جان مرسی از راهنماییتون
جواد ضیائی چمگردانی چهار شنبه 1 مرداد 1399-9:34 1 پاسخ
امین  مهاجری
اصلا قرار باشه به هر نفر 54 تا برسه و شما 60 تا سهم ثبت کنید 54 تا میرسه بهتون تا الان که اینطوری بوده
امین مهاجری چهار شنبه 1 مرداد 1399-9:8 1 پاسخ
کیوان  شیربندی
سلام من دوروز پیش عرضه اولیه خریدم صبت نشده
کیوان شیربندی چهار شنبه 1 مرداد 1399-9:0 0 پاسخ
مجید  نیک یار
سلام، لطفا پرتفوی سپرده گذاریتون رو شنبه چک کنید.
مجید نیک یار چهار شنبه 1 مرداد 1399-13:25 1 پاسخ
بهزاد  مرادی
چرا سفارش منو لغو کردین
بهزاد مرادی چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:14 2 پاسخ
مجید  نیک یار
مجید نیک یار چهار شنبه 1 مرداد 1399-13:25 0 پاسخ
محمد  طوسی زاده
آقای مجید نیک یار ملین سرمایه خیلی داره ضرر میرسونه . این اخه چه وضعش . هیچ چیزتون دیگه درست تیست . سرعت سفارشات افتزاح . پول بلوک میشه کنسل نمیشه . عرضه اپلیه خرید نمیشه . منو اعزای خانوادمو از این کارگزار جا به جا میکنم
محمد طوسی زاده چهار شنبه 1 مرداد 1399-15:44 1 پاسخ
بهزاد  مرادی
ابادا لغو شد تایم داشتم باز واسه انلاین هیچ بالا نیومد داخل جستجو ابادا
بهزاد مرادی چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:16 0 پاسخ
علی  رحمانی
برا من اولش نوشته بود ثبت در هسته الان زده خطا
علی رحمانی چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:22 2 پاسخ
مجید  نیک یار
الهه  نوروزی
ای بابا اینم که نخریدین دقیقه اخر لغوش کردین یه ثبت سفارش ساده عرضه اولیه هم ازتون نمیاد واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اسم شما کارگزاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الهه نوروزی چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:25 4 پاسخ
مجید  نیک یار
زهرا  بابائی فر
چرا برای من عرضه اولیه رو نگرفتید ؟؟؟؟لحظه اخر زدید خطا
زهرا بابائی فر چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:36 2 پاسخ
مجید  نیک یار
آسیه  بهشتی آستانه
چرا بازم ثبت نشد ؟؟؟ ای بابا
آسیه بهشتی آستانه چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:40 0 پاسخ
مجید  نیک یار
امیررضا  نیک پسند
دوستان صبح من سفارش زدم ثبت شد در حال حاضر خطا داده و نوشته "درخواست خرید برای این سهامدار قبلا ثبت گردیده است" و من فقط یکبار درخواست زدم و ثبت در سیستم هم نوشته شد. مبلغ هم به قدرت خرید برگشت داده شده. ایا امکان داره که خرید انجام بشه؟ افلاین هم درخواستی ثبت نکرده بودم
امیررضا نیک پسند چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:41 1 پاسخ
شکوفه  غلام ضاد
من هم دقیقا همین اتفاق افتاده...
شکوفه غلام ضاد چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:47 0 پاسخ
امیررضا  نیک پسند
این مورد درباره سیتا هم رخ داده بود و بعدا اضافه شد خدا بخواد اینم اضافه میشه
امیررضا نیک پسند چهار شنبه 1 مرداد 1399-13:4 0 پاسخ
فاطمه  دلاوری
سلام. دقیقا منم همین مشکل رو دارم. صبح ثبت شده بود الان زده خطا
فاطمه دلاوری چهار شنبه 1 مرداد 1399-14:15 1 پاسخ
محمدرضا  صفري
این دفعه هم که آباد رو نگرفت . چه خبره تو کارگزاری مبین سرمایه ؟؟؟؟؟؟
محمدرضا صفري چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:52 0 پاسخ
مجید  نیک یار
مجید نیک یار چهار شنبه 1 مرداد 1399-13:26 0 پاسخ
رامین  خلیلی
سلام دوستان لطفا صبور باشید ان شاء الله شنبه به پرتفوی تون اضافه میشه اگه نشد اونوقت همصدا با هم بشیم واعتراض کنیم این اتفاق برای همه به نظر میاد رخ داده و شنبه گفت با این وجود برای همه خرید انجام میشه پس صبر تا اون موقع
رامین خلیلی چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:53 1 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام موافقم
محمد حسن جابری چهار شنبه 1 مرداد 1399-15:27 0 پاسخ
سید محمد حسین  بحرینیان
با سلام تازگی ها درخواست آفلاین ثبت میکنم و موجودی حساب هم پُر میکنم ولی عرضه اولیه برام خرید نمیشه. لطفا پیگیری کنین
سید محمد حسین بحرینیان چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:57 1 پاسخ
سوسن  عشقی نیاز
دوستان برای کسی عرضه آبادا خریده شده ؟برای من و کل خانواده و دوستانم که خریده نشده. تمام سفارشات دقیقا راس ساعت 12 با خطا مواجه شد و پول بلوکه رو برگردوند
سوسن عشقی نیاز چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:58 1 پاسخ
مجید  نیک یار
علی  ابراهیمی
سلام واقعا که عجب کارگزاریه من تازه میخواستم کارگزاریمو عوض کنم ومعاملاتمو جابجا کنم برا شروع یه سهمه کوچک خریدمو و اقدام به خرید دو عرضه اولیه کردم عرضه اولیه اولی دو روز تو حسابم بود پولمم بلوکه بعد پاک شد نوشت منقضی شده دومی هم صبح ساعت ۸ خرید کردم ونوشت ثبت کرده ساعت 12:۴۰بعد زمان ثبت نام خطا داد و نوشته زمان تمام شده خخخخ حالام پیام میده شنبه چک کنید واقعا خنده داره
علی ابراهیمی چهار شنبه 1 مرداد 1399-12:59 1 پاسخ
مجید  نیک یار
مجید نیک یار چهار شنبه 1 مرداد 1399-13:26 1 پاسخ
مهناز  صادقی
سلام صبح عرضه برام ثبت شده بود الان زده مهلت تمام شده پولمم چندساعت بلوکه بودکسی خبر داره چی شده؟
مهناز صادقی چهار شنبه 1 مرداد 1399-13:5 0 پاسخ
مجید  نیک یار
علی  نجفی
دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه که حداقل پولی که باید در حساب داشته باشیم باید چقدر باشه تا خرید خودکار عرضه اولیه انجام بشه؟ مثلا اگر اندازه ی یک سهم در حساب باشه همون یک سهم خریداری میشه؟ و برعکسش هم, اگر به اندازه ی حداکثر میزان خرید درحساب پول باشه آیا به تعداد حد اکثر به صورت خودکار خریداری میشه؟ لطفا منو در این زمینه راهنمایی کنین این شماره پشتیبانی کلا جواب تلفن نمیدن.
علی نجفی چهار شنبه 1 مرداد 1399-13:13 0 پاسخ
مرتضی  حاجی تبار فیروزجائی
برای من هم خطا داده و پول از بلوکه خارج شده!
مرتضی حاجی تبار فیروزجائی چهار شنبه 1 مرداد 1399-13:21 1 پاسخ
مجید  نیک یار
میثم   عباسی
سلام بنده افلاین زده بودم ولی خطا داده و پولی بلوکه نشده
میثم عباسی چهار شنبه 1 مرداد 1399-13:42 1 پاسخ
مجید  نیک یار
مجید نیک یار چهار شنبه 1 مرداد 1399-14:45 0 پاسخ
اسماعیل  کیانی
سلام ۸ صبح آبادا تایید خرید خورد و مبلغ بلوکه شد الان دید تو سبدم نیستش این یعنی چه
اسماعیل کیانی چهار شنبه 1 مرداد 1399-13:52 1 پاسخ
مجید  نیک یار
مجید نیک یار چهار شنبه 1 مرداد 1399-14:45 1 پاسخ
آرمان  اصغری نژاد
سلام ، مرگ بر امریکا . چرا خرید شد پول بلوکه شد ولی زد خرید خطا
آرمان اصغری نژاد چهار شنبه 1 مرداد 1399-14:46 1 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام آقای نیک یار در مورد وبیمهح اطلاعی دارید لطفا راهنمایی کنید ممنونم
محمد حسن جابری چهار شنبه 1 مرداد 1399-15:25 0 پاسخ
امیرحسین  مختاری
این برای بار سومه برام عرضه اولیه نمیخره با سه کد درخواست دادم فقط برای یه کد گرفته نمیتونید جمش کنید بریم سراغ یه کارگزاریه دیگه
امیرحسین مختاری چهار شنبه 1 مرداد 1399-17:52 1 پاسخ
حسین  رحمانی
درخواست وجه از طریق باشگاه کسی بلده؟
حسین رحمانی چهار شنبه 1 مرداد 1399-18:31 0 پاسخ
مجید  نیک یار
هنوز این قابلیت در باشگاه وجود نداره
مجید نیک یار پنج شنبه 2 مرداد 1399-9:48 0 پاسخ
حسین  رحمانی
تو پنل افلاین ارور میده
حسین رحمانی پنج شنبه 2 مرداد 1399-18:4 0 پاسخ
کلثومه  بیات
سلام چرا خودتون سفارش گذاشتین ولی خطا زده الان؟ واسه عرضه ادلیه ابادا؟!
کلثومه بیات چهار شنبه 1 مرداد 1399-18:50 0 پاسخ
محمدرضا  مؤذن نعمت اللهی
سلام - ۲۵۰ میلیون سهم الان پخش شد بین کد ها - شما تا شنبه میخواین از کجا به ما سهم بدین 😒😒😒
محمدرضا مؤذن نعمت اللهی چهار شنبه 1 مرداد 1399-18:52 0 پاسخ
احمد  کاظمی
امروز عرضه اوليه آبادا رو ثبت خريد زدم بعد ساعت ١٢ زد خطا مبلغم بلوكه كرد الان خربد زده يا نه؟؟؟!!
احمد کاظمی چهار شنبه 1 مرداد 1399-19:23 0 پاسخ
مجید  نیک یار
مجید نیک یار پنج شنبه 2 مرداد 1399-9:48 1 پاسخ
احمد  کاظمی
تشكر
احمد کاظمی یک شنبه 5 مرداد 1399-20:38 0 پاسخ
داود   رشیدی
خیلی بی انصافیه از صبح برای من ثبت شده بوده ..حالا الان میبینم برام خرید نزده و پول هم بلوکه کرده ..تا کی میخواین این مشکلهای ریز رو درست کنید ""خطا زمان شرکت در عرضه اوليه به پايان رسيده است""
داود رشیدی چهار شنبه 1 مرداد 1399-20:36 1 پاسخ
مجید  نیک یار
مجید نیک یار پنج شنبه 2 مرداد 1399-9:48 0 پاسخ
پيمان  الياسي
برای منم همینطور شده
پيمان الياسي پنج شنبه 2 مرداد 1399-14:45 0 پاسخ
پيمان  الياسي
واقعا این بار جای تشکر داره که کارگزاری اقدام به موقع انجام داد و عرضه اولیه به پرتفوی اضافه شد.
پيمان الياسي جمعه 3 مرداد 1399-15:34 0 پاسخ
سجاد  طالبی زاده
عرضه اولیه ابادا رو خرید زده بود برای من الن زده خطا زمان شرکت در عرضه اوليه به پايان رسيده است.....یعنی چی واقعا؟؟؟توی سپرده سرمایه گذاری هم هیچی نیست واقعا دیگه وقت عوض کردن کارگزاریه اگر تا شنبه درست نشد خودم و 6 نفر دیگه کارگزاری رو عوض میکنیم از بقیه اعضا هم میخوام لطفا پای این قضیه بایستن تا درست بشه خسته شدیم واقعا
سجاد طالبی زاده چهار شنبه 1 مرداد 1399-21:6 3 پاسخ
محمد حسن  جابری
من هم خانواده ام رو می خواستم همین جا عضو کنم اما دارم پشیمون میشم
محمد حسن جابری پنج شنبه 2 مرداد 1399-2:34 1 پاسخ
علی  امیری
متاسفانه مبین سرمایه حدود دو دقیقه دیر سفارش را ارسال میکنه و اصلا امکان خرید سرخطی وجود نداره. من دارم کد مفید میگیرم. ثانیا هر دفعه عرضه اولیه سفارش میدیم نمیگیره. ثالثا برای پولهایی که تو حساب داریم هیچ سودی نمیده و این یعنی فقط سود خود کارگزاری مهمه و کیفیت خدمات کاملا ضعیف و گاهی افتصاح
علی امیری چهار شنبه 1 مرداد 1399-22:37 1 پاسخ
محمد حسن  جابری
اگر کارگزاری به همین شکل ادامه بده من هم به کارگزاری دیگه ای می رم ؛ درسته به مانده پول هم سودی نمیده در حالی که در سایر کارگزاریها به مانده حساب سودی که تعلق میگیره ۲۳ درصد هست
محمد حسن جابری پنج شنبه 2 مرداد 1399-2:32 1 پاسخ
منصوره  مظفری پور
سلام کدوم کارگزاری این سود دو میده ؟
منصوره مظفری پور جمعه 3 مرداد 1399-19:44 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام کارگزاری مفید طرحی داره که اگر آنرا تیک بزنی بین ۱۸ تا ۲۳ درصد به مانده سود میده که در ماههای اخیر این سود ۲۳ درصد بوده
محمد حسن جابری یک شنبه 5 مرداد 1399-18:30 0 پاسخ
منصوره  مظفری پور
سلام از کدوم قسمت میشه این طرح رو فعال کردتشکر
منصوره مظفری پور دو شنبه 6 مرداد 1399-8:51 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام اگر بعد از سال ۹۸ عضو شده باشید فعال است اما قبل از آن باید به کارگزاری مراجعه و در فرم مربوطه آن را تیک بزنید
محمد حسن جابری سه شنبه 7 مرداد 1399-14:17 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
فکر نکنم ؛ من بیشتر از دو هفته هست برای تغییر کارگزاری ثبت کردم ولی انجام نشده
محمد حسن جابری پنج شنبه 2 مرداد 1399-2:29 0 پاسخ
مجید  نیک یار
تو تلگرام به mobincrm پیام بدین
مجید نیک یار پنج شنبه 2 مرداد 1399-9:49 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام ببخشید من تله گرام ندارم اما در تغییر کارگزاری در باشگاه حدود سه هفته قبل پیام دادم همین شیوه در سایر کارگزاریها زود انجام شده
محمد حسن جابری جمعه 3 مرداد 1399-17:30 0 پاسخ
محمدهادی  اسمخانی
واقعا متاسفم عرضه اولیه رو خودش ثبت کرده اتومات بعد ساعت ۱۲ خود بخود لغو شده پول اومده حساب بعدش درخواست شستا رو زدم نشده تا الان پول برنگشته حساب واقعا متاسفم این کارکزاریو انتخاب کردم
محمدهادی اسمخانی پنج شنبه 2 مرداد 1399-8:21 0 پاسخ
مجید  نیک یار
مجید نیک یار پنج شنبه 2 مرداد 1399-9:49 0 پاسخ
محمدهادی  اسمخانی
در۷واست وجه هم که میدی یا میزنه خطا یا اصلا کار نمیکنه
محمدهادی اسمخانی پنج شنبه 2 مرداد 1399-8:23 0 پاسخ
شهنار  شهبازی
تا الان چند بار عرضه اولیه ثبت کردم چند روز زودتر هم این کار و کردم ولی متاسفانه یه مشت آدم مفت خور نشستن تو کار گذاری که عرضه اولیه رو هم نمیگیرن عرضه اولیه وپویا و آباد1 رو نگرفتن برام به کجا باید شکایت کنم ؟؟ به کارگذاری هم که زنگ میزنم میگن سیستم دچار مشکل بوده و نتونستیم بخریم مگه مردم بازیچه هستن؟
شهنار شهبازی پنج شنبه 2 مرداد 1399-11:23 0 پاسخ
رضا  الوندی
برای من که تا الان همه رو کارگزاری خریده .کارگزاری خیلی خوبیم هست.اساتید بجای اینکه بذارین دقیقه اخر خرید کنین یکی دوروز قبل ثبت سفارش بکنید که مشکل نخورین .برای همه ی کارگزاریا همینطوریه. خداروشکر سهام عدالت هم بهانه ای شده همه بیفتن دنبال بورس. نه صبر دارن نه علم بورس همه هم میخوان بلافاصله کارشون انجام بشه
رضا الوندی پنج شنبه 2 مرداد 1399-12:58 1 پاسخ
علی  امیری
من دو‌روز قبل سفارش دادم پس چرا هر بار واسه من نمیخره؟!
علی امیری پنج شنبه 2 مرداد 1399-13:12 0 پاسخ
رضا  الوندی
اگه دوروز پیش سفارش زدی تا شنبه میاد حتما . اگه هر بار برات نمیخره صددرصد اطلاعات رو اشتباه وارد میکنی
رضا الوندی پنج شنبه 2 مرداد 1399-19:24 1 پاسخ
انیساء  عیاری شیره جینی
من در قسمت توافق نامه ها, خرید اتوماتیک عرضه اولیه رو غیرفعال کردم ولی همچنان کارگزاری برام خرید خودکار عرضه اولیه رو انجام میده. چیکار کنم این مشکلم حل بشه؟
انیساء عیاری شیره جینی پنج شنبه 2 مرداد 1399-13:22 0 پاسخ
سید محمد  نقیب اصفهانی
پس چرا خرید نشد؟؟؟؟
سید محمد نقیب اصفهانی پنج شنبه 2 مرداد 1399-15:3 0 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
سلام ۰تشکر آقای نیک یارخرید آبادا انجام شد۰دوستان این مشکل در اکًثر کارگزاری ها صورت گرفته واعلام خطا شده۰صبدر باشید کارگزاری خرید را براتون انجام میدهد۰باتشکر
علی دهقانی ونیچه پنج شنبه 2 مرداد 1399-20:9 0 پاسخ
رضا  شمشکی
سلام چرا عرضه اولیه ابادا برام فقط 74 عدد سهم خرید شده تعداد عرضه بیشتر بود و موجودی هم کامل بود
رضا شمشکی جمعه 3 مرداد 1399-13:56 0 پاسخ
رضا  شمشکی
سلام چرا عرضه اولیه ابادا برام فقط 74 عدد سهم خرید شده تعداد عرضه بیشتر بود و موجودی هم کامل بود
رضا شمشکی جمعه 3 مرداد 1399-13:57 0 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
خوب ٧۴ سهم برات گرفتن مال من کلا ۴٨ سهم گرفتن پول ١٥۰ سهم کم کردن از حسابم
محمدرضا ایرانی شنبه 4 مرداد 1399-0:55 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام اولا از خرید آبادان ممنون ولی چرا فقط ۴۸ سهم درحالی که ۱۵۰ سهم در جدول بود
محمد حسن جابری جمعه 3 مرداد 1399-17:25 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام چون تعداد سهام ها بین همه کسانی که کد بورسی دارن تقسیم میشه واسه همینه کمتر از اون عدد خرید انجام میشه
میثم مهرزاده جمعه 3 مرداد 1399-19:39 1 پاسخ
محمد حسن  جابری
پس چرا برای بعضی ۸۴ سهم خریده شده؟
محمد حسن جابری یک شنبه 5 مرداد 1399-18:27 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
نه عزیز۴۸ تا بوده احتمالا اشتباه نمایش داده شده ۴۸ سهم خریداری شده
میثم مهرزاده دو شنبه 6 مرداد 1399-4:2 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام نه عزیزم خیلی متفاوت خرید شده ۴۸ ؛و ۷۴ ؛و ۸۴ ؛این سه عددی که من تا حالا دیدم اگر این تفاوت بیشتر نباشه
محمد حسن جابری سه شنبه 7 مرداد 1399-14:3 0 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
خسته نباشید من ١۰۰ تومن موجودی برای عرضه اول ابادا١ تو حساب گذاشتم کلا ۴٨ سهم بهم تعلق گرفت معادل ٧٧ هزار و خورده ای ولی تو انلاین پلاس قدرت خرید منو منفی ٢۰۰ هزار تومن نشون میده در صورتی که نزدیک ٣۰ هزار تومن هم باید مثبت باشه موجودیم
محمدرضا ایرانی شنبه 4 مرداد 1399-0:53 0 پاسخ
محبوبه  دواشی جمالوئی
به من سهم ندادید . هم پول داشتم هم پرتفوم سهم داشت درخواست داده بودم
محبوبه دواشی جمالوئی شنبه 4 مرداد 1399-9:46 0 پاسخ
آسیه  بهشتی آستانه
چرا موجودیم صفره در صورتی که باید ۲۰۰تومن موجودیم باشه؟
آسیه بهشتی آستانه شنبه 4 مرداد 1399-11:25 0 پاسخ
مرتضی  شفیعی
خداقوت.چقدر زمان برای ارسال سهام درخواست شده از سوی اوراق بهادار به کارگزاری وارد پروتال وارد میشه
مرتضی شفیعی یک شنبه 5 مرداد 1399-16:14 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام لطفا به درخواست تغییر کارگزاری ترتیب اثر بدین ، ممنون میشم اگه زودتر این کار را بکنین
محمد حسن جابری یک شنبه 5 مرداد 1399-18:33 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
حضور متوالی در باشگاه هر هفت روز ۵ امتیاز داره چرا تا دیروز که برای بنده ۶ روز ثبت شده بود امروز به یکباره به جای هفت عدد به یک کاهش پیدا کرد؟
محمد حسن جابری یک شنبه 5 مرداد 1399-18:35 0 پاسخ
آسیه  جهاندیده
سلام آقای نیک یار، درخواست عرضه اولیه نماد آبادا را پر کردم اما برایم خرید نشده؟؟؟ علت را می فرمایید؟؟
آسیه جهاندیده دو شنبه 6 مرداد 1399-8:38 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها