در یک نگاه

عرضه اولیه غزر

291

پست های مرتبط

مشاهده پست

دو شنبه 23 تیر 1399-9:22

عرضه اولیه غزر

عرضه اولیه غزر

قابل توجه همراهان گرامی: شما عزیزان می توانید با داشتن یکی از شرایط زیر، عرضه اولیه شرکت صنعتی زر ماکارون (#غزر) را **رایگان** دریافت کرده و تا 5 روز بورسی بعد تسویه فرمایید.

ثبت سفارش خرید:

برای درخواست خرید (خرید توسط معامله گر کارگزاری): شما عزیزان با داشتن قرارداد اعتباری (و یا مشتریانی که از تاریخ 13 اسفند 97 به بعد کدبورسی دریافت نموده اند) و جمع مانده حساب و پرتفوی حداقل  120 هزارتومان، شامل شرایط دریافت این عرضه می باشید.
همچنین اگر هنوز قراداد اعتباری خود را ثبت نکرده اید می توانید با داشتن 140 هزار تومان وجه نقد در حساب خود سقف میزان عرضه شده یا با واریز مبلغ کم تر، به همان مقدار، درخواست خرید این عرضه را در باشگاه مشتریان ثبت کنید.

* پیشنهاد می شود در اسرع وقت با مراجعه به یکی از شعب مبین سرمایه فرم پذیرش جدید را تکمیل نمایید تا در عرضه های اولیه بسیار آسان تر آن عرضه را خریداری کنید.

* عزیزان دارای حساب آفلاین توجه داشته باشند که افزایش وجه نقد تنها در ساعات اداری ثبت می شود پس در صورت تمایل اعتبار حساب خود را قبل از ساعت 14 روز سه شنبه (24 تیرماه) انجام داده تا سیستم از ثبت درخواستتان جلوگیری نکند.
* درخواست عرضه اولیه رافزا از ساعت 09:00 روز دوشنبه 23 تیرماه الی ساعت 16:30 سه شنبه 24 تیرماه در باشگاه مشتریان امکان پذیر خواهد بود.

برای ثبت درخواست در صفحه اصلی باشگاه مشتریان منوی اوراق بهادار __ عرضه اولیه یا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
http://club.mobinsb.com/Ipo/OnlineOffline

آموزش تصویری ثبت درخواست عرضه اولیه در باشگاه مشتریان:
http://bit.ly/2UpniDu

نکات مهم:

* در صورت ثبت سفارش خرید در باشگاه، برای بررسی میزان سهام اختصاص یافته، روز کاری بعد حساب پرتفوی سپرده گذاری خود را مشاهده نمایید.
* درصورت مشاهد پیغام "عدم احراز شرایط خرید آنلاین و آفلاین" حساب شما هیچ یک از شرایط ذکر شده در بالا را ندارد، بنابراین با مراجعه به یکی از سامانه های معاملاتی آفلاین یا آنلاین، مانده حساب خود را شارژ نمایید.  
*پس از واریز وجه در سامانه های معاملاتی، حدود یک یا دو ساعت بعد مانده حساب باشگاه به روزرسانی می گردد، بنابراین پس از گذشت این زمان درخواست خود را در باشگاه ثبت نمایید.
* توجه داشته باشید که در صورت فعال سازی خرید خودکار عرضه اولیه در وبسایت معاملات آنلاین، عرضه ها به میزان موجودی حساب برای شما خرید خواهند شد و تفاوت ثبت درخواست در باشگاه مشتریان خرید اعتباری این عرضه ها می باشد (برای چک کردن فعال یا فعال نبودن خرید خودکار عرضه اولیه، به سامانه معاملات آنلاین پلاس مراجعه نمایید و در قسمت پروفایل خود در تب توافقنامه ها، وضعیت توافقنامه موردنظر را بررسی کرده و در صورت وضعیت آن را تغییر دهید) 

با تشکر از همه شما مشتریان گرامی

عرضه اولیه   غزر  
40
محمد حسن  جابری
سلام کارگزاری خرید چند عرضه اولیه را برای من انجام نداده در حالی که هم باقیمانده داشتم و هم از قبل توافق برای خرید توسط کارگزاری صورت گرفته
محمد حسن جابری دو شنبه 23 تیر 1399-16:45 12 پاسخ
مجید  نیک یار
سلام با پشتیبانی تماس داشته باشید تا وضعیت فعال بودن کدتون بررسی بشه
مجید نیک یار دو شنبه 23 تیر 1399-20:34 2 پاسخ
مرضيه  محمدي اروجه
سلام من دیشب حسابم شارژ کردم برای خرید غزر ولی بار اول میخوام خودم آنلاین خرید کنم امکان راهنمایی هست با تشکر
مرضيه محمدي اروجه چهار شنبه 25 تیر 1399-9:11 1 پاسخ
پریسا  زارعان
سلام. آیا محدودیت یک ماهه برای خرید فروش برای افرادی که تازه وارد میشن وجود داره؟ و آزمون آنلاین نیازه برای خرید سهم؟؟
پریسا زارعان پنج شنبه 26 تیر 1399-0:53 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام خیر
میثم مهرزاده شنبه 28 تیر 1399-2:56 0 پاسخ
محسن  عبدالملکی
سلام دیروز هرکاری کردیم نتونستیم عرضه اولیه رافزا رو بخریم چرا
محسن عبدالملکی چهار شنبه 25 تیر 1399-3:35 1 پاسخ
حلیمه  افخمی
سلام من امروز چهارشنبه ساعت چند میتونم ثبت سفارش خرید غزر رو انجام بدم؟خرید میزنم نمیشه؟لطفا راهنمایی کنین
حلیمه افخمی چهار شنبه 25 تیر 1399-8:47 5 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام لغو شده وبروز دیگه ایی موکول شده
میثم مهرزاده شنبه 28 تیر 1399-2:57 0 پاسخ
هدیه  همدانی
برای من غزر رو نخرید. چرا؟؟؟؟؟
هدیه همدانی پنج شنبه 26 تیر 1399-10:51 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام لغو شده
میثم مهرزاده شنبه 28 تیر 1399-2:56 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام در مورد. وبیمهح سوالی داشتم وآن زمان فروش و واریز وجه آن است چرا با گذشت بیش از چهار ماه از مجمع هنوز تکلیف مشخص نشده و این اتفاق کی انجام میگیرد؟با تشکر
محمد حسن جابری دو شنبه 23 تیر 1399-16:55 2 پاسخ
مهدی  لطفی
سلام اولین بارمه دارم عرض اولیه میگیرم موقه ثبت سفارش حد اکثر تعداد سهم رو که 150 تا بود گزاشتم . حداقل و حداکثر قیمت چه فرقی میکنه کدومش بهتره؟
مهدی لطفی دو شنبه 23 تیر 1399-20:54 2 پاسخ
محمد علی  مجیدی فر
در عرضه اولیه باید حداکثر قیمت رو بزنید تا به شما سهم برسه.
محمد علی مجیدی فر دو شنبه 23 تیر 1399-21:25 3 پاسخ
مهدی  لطفی
سلام من سفارشو بالاترین قیمت ثبت کردم دیشب الان هنوز تو لیست انتظاره . تا کی خریداری میشه ؟
مهدی لطفی سه شنبه 24 تیر 1399-9:41 2 پاسخ
مجید  علی زاده
سلام. وقت بخیر.... من اگه بخوام تعداد سهم های عرض اولیه های قبلی مثل اریا و سیتا رو بیشتر کنم چیطوری هست؟.... هرچی درخواست میدم خریده نمیشه... حتی بعضی موقع های فروش هم داره ولی خریداری نمیشه.... راهنمایی کنید لطفا.... از طریق کارگاری یا باشگاه میشه خرید؟
مجید علی زاده دو شنبه 23 تیر 1399-22:18 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام عرضه اولیه های قبلی رو نخرید امیدوارم زرماکارون رو بخره مبین سرمایه چرااینجوری شد قبلا عرضه اولیه هارو خوب میخرید الان دیگه مثل قبل نیست امیدوارم درست شه مثل قبل
میثم مهرزاده دو شنبه 23 تیر 1399-23:36 5 پاسخ
محمد  طوسی زاده
دقیقا همین جوره منم ناراضی هستم نست به این موضوع . آقای مجید نیک یار در مورد این موضوع لطفا پاسخگو باشید و درسته که عرضه های کوچیکی بودن ولیباعث نارضایتی مشتری و عدم اطمینان به مبین سرمایه میشه
محمد طوسی زاده سه شنبه 24 تیر 1399-10:19 3 پاسخ
محمد رضا  دهباشی
سلام بنده هم دچار چنین مشکلی شدم، به طوری که رفتم یه کارگزاری دیگه از مبین ناراضی و ناراحتم
محمد رضا دهباشی سه شنبه 24 تیر 1399-21:40 1 پاسخ
زهره  رحمانی
سلام. روز به خير. مي خواستم با فروش نمادهاي وتوسم . اعتلا . وصنا. براي خودم و خانوادم غزر بخرم. نظرتون را راجع به اين خريد و فروش از نظر فني مي خواستم.
زهره رحمانی سه شنبه 24 تیر 1399-8:19 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام عرضه اولیه ها بخاطر قیمت مناسب و سود قابل قبول برای افرادی که آشنایی زیادی به بورس ندارند ویا نمیخوان سرمایه زیادی وارد بورس کنند بسیار مناسب میباشد بخصوص عرضه اولیه هایی با قیمت بالای پونصد تومن گزینه ایی عالی برای افراد باسرمایه خرد و ریسک پایین میباشد و سوددهی بیش از ۱۰۰درصد رو به سهام داران میدهند
میثم مهرزاده شنبه 28 تیر 1399-3:2 1 پاسخ
محی الدین  چیت سازاصفهانی
سلام، مبین سرمایه قانون نصف شدن کارکرد معاملات را رعایت نمیکنه. دوستان همه اطلاع رسانی کنید
محی الدین چیت سازاصفهانی سه شنبه 24 تیر 1399-11:21 2 پاسخ
محی الدین  چیت سازاصفهانی
هواستون به این موضوع هست؟!!!!
محی الدین چیت سازاصفهانی سه شنبه 24 تیر 1399-11:22 2 پاسخ
قادر  رزمجو
مقادیری از سهام عدالت خود را از ده روز قبل سفارش فروش گذاشته ام. اما تا کنون خبری از فروش نیست
قادر رزمجو سه شنبه 24 تیر 1399-11:45 1 پاسخ
زهره   اکبری
متاسفانه بارها اعتماد کردم اما خریدی انجام نشد ...
زهره اکبری سه شنبه 24 تیر 1399-13:4 2 پاسخ
مسعود  دشتی
سلام رافزا ۱ چرا نمیتونم سفارش بزم گفتید تاسه شنبه بعد از طه میشود
مسعود دشتی سه شنبه 24 تیر 1399-13:24 1 پاسخ
محمدمهدي  فكري
این چه سیستمیه دارین مگه نگفتینم تا ساعت 16:30 زمان واه ثبت دارین چرا پس نمیتونیم ثبت کنیم
محمدمهدي فكري سه شنبه 24 تیر 1399-15:24 1 پاسخ
محمدمهدي  فكري
قبلا هم چندتا عرضه اولیه واسم نگرفتین
محمدمهدي فكري سه شنبه 24 تیر 1399-15:25 0 پاسخ
رضا  کاکائی مقدم
سلام منم برای رافزا زدم نگرفت ولی غزر رو اعتباری میده بهم 150 تا زدم ثبت شد تا 5 روز دیگه پولشو بدم ؟ البته اگه ایشالا خرید
رضا کاکائی مقدم سه شنبه 24 تیر 1399-16:14 0 پاسخ
محمد  روغنیان
دقیقا سوال منم همینه خخ
محمد روغنیان سه شنبه 24 تیر 1399-19:52 0 پاسخ
رضا  کاکائی مقدم
یا اگه ممکنه نخره حسابمو پر کنم ؟ کسی میدونه راهنماییم کنه لطفا
رضا کاکائی مقدم سه شنبه 24 تیر 1399-16:14 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
بهترین و مطمئن ترین راااه ثبت سفارش دستی در ساعات اولیه ثبت سفارش میباشددد
میثم مهرزاده شنبه 28 تیر 1399-3:3 0 پاسخ
رضا  کاکائی مقدم
البته ولپارس رو برام خرید خداییش از حق نگذریم
رضا کاکائی مقدم سه شنبه 24 تیر 1399-16:15 0 پاسخ
مجتبی  ستوده گیگاسری
سلام من 23 م تقاضای خرید غزر ور دادم در کلاب . ولی امروز دیدم برای من در انلاین رافزا ثبت شده ؟ مگه میشه ؟
مجتبی ستوده گیگاسری سه شنبه 24 تیر 1399-16:39 0 پاسخ
مجتبی  ستوده گیگاسری
نکته عجیبش اینه که من اصلا تقاضای رافزا نداده بودم . رفتم غزر خریدم
مجتبی ستوده گیگاسری سه شنبه 24 تیر 1399-17:24 0 پاسخ
افشین  مالی
من هم درخواست رافزا و هم غزر را دادم ولی بعد از یک روز نوشته سهم تمام شده چرا
افشین مالی سه شنبه 24 تیر 1399-17:4 1 پاسخ
افشین  مالی
من هم درخواست رافزا و هم غزر را دادم ولی بعد از یک روز نوشته سهم تمام شده چرا
افشین مالی سه شنبه 24 تیر 1399-17:4 1 پاسخ
علی  رحمانی
چرا تو پنل افلاین نمیشه ثبت کرد اسم نماد نمیاد تمام عرضه اولیه همینطوریه چرا پنل افلاین بروز رسانی نمیشه برا یه قرن میشه
علی رحمانی سه شنبه 24 تیر 1399-17:40 0 پاسخ
زهرا  خالقی احمد آباد
من اولین باره میخوام عرضه اولیه بگیرم.هر چقدر میزنم رو نماد هیچی نمیاره.شما تونستید انجام بدید؟ خرید انلاین عرضه اولیه چطوریه؟اگه بلدید میشه بهم یاد بدید
زهرا خالقی احمد آباد چهار شنبه 25 تیر 1399-9:13 1 پاسخ
علی  رحمانی
از باشگاه ثبت درخواست عرضه اولیه بزن
علی رحمانی چهار شنبه 25 تیر 1399-21:3 0 پاسخ
فاطمه  مهربان
سلام زمان مجدد درخواست این دو عرضه اولیه یکی هست تو چهارشنبه هم میتونیم درخواست بدیم یا نه
فاطمه مهربان سه شنبه 24 تیر 1399-18:34 1 پاسخ
مسعود  زارعان
دارایکم نمی خواین بدین نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه حالت تنفر شیرینی نسبت بهتون پیدا کردم
مسعود زارعان سه شنبه 24 تیر 1399-19:8 3 پاسخ
پيمان  الياسي
دارا یکم چی شد بالاخره؟؟؟؟؟
پيمان الياسي سه شنبه 24 تیر 1399-19:14 3 پاسخ
محمدامین  کر
دوستان بجای سر و کله زدن با عرضه های اولیه ای که حجم مبنا تا یک ماه پر نمیشه ، برید روی سهم های دیگ مانور بدین و سود بگیرین ، مخصوصا سهم های دولتی که دارن میرن بالا ! بعضی وقت های عرضه اولیه واقعا ارزش خرید نداره ، بخصوص که مبلغ خیلی پایینی هم عرضه میشه .
محمدامین کر سه شنبه 24 تیر 1399-19:43 0 پاسخ
حسن  اقاملائی
سلام پیشنهاد میکنم کسانی که حرفه ای هستن سیگنال بدن مگه چطور میشه
حسن اقاملائی سه شنبه 24 تیر 1399-23:17 1 پاسخ
محمد  روغنیان
سلام دوست عزیز ...رسیگنال دادن با رانتی که دولت راه انداخته تبدیل به یک جوک بی مزه شده... بعد از کلی تحلیل و مشورت و اطمینان به اینکه کارت درسته یه نمادو میری میخری ولی منفی میخوره میدونی چرا ؟ چون دولت در حال حمایت از شرکت های خودشه و روند حرکت نقدینگی رو توی بازار داره میبره سمت اون ها (خودرویی ها ) ... شما اگه دقت کنید طی چند هفته ی اخیر کل بازار به رنگ خون بوده به جز چن تا ( خودرویی ها) و جالب تر اینکه شاخص با اینهمه رکود بازم مثبت خورد خخخ ... خلاصش کنم ... تا وقتی که ماجراجووییه دولت توی بورس تموم نشه نمیشه به هیچ سیگنالی اعتماد کرد چون ممکنه همون سیگنالی که بهت معرفی میشه فرداش با مخ بخوره زمین ... موفق و پیروز باشید
محمد روغنیان چهار شنبه 25 تیر 1399-13:54 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام متاسفانه به هر سیگنالی نمیشه اعتماد کرد ولی تحلیل های بنیادی و تکنیکالی سهم بزودی انشالله
میثم مهرزاده شنبه 28 تیر 1399-3:6 0 پاسخ
محبوبه   عمادی
سلام خسته نباشید.من میتونم فردا غزر رو سفارش بدم .لطفا کمک کنید
محبوبه عمادی چهار شنبه 25 تیر 1399-0:20 1 پاسخ
ایمان  نصرتی
کگاز و حفاری رو بررسی کنید
ایمان نصرتی چهار شنبه 25 تیر 1399-8:20 0 پاسخ
محمد  روغنیان
نماد غزر به علت بررسی اخرین وضعیت فعلا لغو شده و بعدا خودشون دوباره اطلاعیشو میزارن
محمد روغنیان چهار شنبه 25 تیر 1399-13:57 0 پاسخ
فرزانه  شیعه زاده
سلام.باشگاه مشتریان مشکل پیدا کرده و نمیشه سفارش #غزر رو ثبت کرد لطفا پیگیری کنید
فرزانه شیعه زاده چهار شنبه 25 تیر 1399-2:45 2 پاسخ
محمد  روغنیان
کاشکی انلاین ثبت سفارش میزدین ... هیچ اعتمادی به درخواست افلاین نیست
محمد روغنیان چهار شنبه 25 تیر 1399-13:58 0 پاسخ
میثم  مهرزاده
ثبت سفارش غزر دوباره لغو شده و بعد از حل مشکل دوباره بروز رسانی میشود
میثم مهرزاده شنبه 28 تیر 1399-3:7 0 پاسخ
علیرضا  مرتضوی
کلا کارگزاریا شدن مفت خور تا حالا که کارشون درست نبوده الانم قانون اوردن ۵۰درصد کارمزداشون کم میشه دیگه واویلا
علیرضا مرتضوی چهار شنبه 25 تیر 1399-6:52 1 پاسخ
مهرزاد  درداب
من از مبین سرمایه خیلی خیلی راضی ام .الحمدلله رب العالمین.خدا قوت به پرسنل زحمتکشتون
مهرزاد درداب چهار شنبه 25 تیر 1399-7:47 1 پاسخ
زهرا  خالقی احمد آباد
فکر میکنم فقط یه نفر ازش راضیه اونم شمایید
زهرا خالقی احمد آباد چهار شنبه 25 تیر 1399-10:53 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
بهترین راه داشتن چند کارگزاری با رتبه بالاس.مثلا داشتن همزمان آگاه.مفید.فارابی مبین.بهترین راه حل
میثم مهرزاده شنبه 28 تیر 1399-3:9 0 پاسخ
احمد  عسگری
سلام من سفارش افلاین زدم غزر رو ولی هنوز در صف خرید نیومده چرا لطا پاسخ بدید ممنون
احمد عسگری چهار شنبه 25 تیر 1399-9:11 1 پاسخ
احمد  عسگری
رافزا من هنوز در سفارشات بازه چرا نمیخره برام
احمد عسگری چهار شنبه 25 تیر 1399-9:14 2 پاسخ
محمد  روغنیان
ماله منم همینجوریه ...احتمالا خرید انجام نشده
محمد روغنیان چهار شنبه 25 تیر 1399-13:45 1 پاسخ
زهرا  خالقی احمد آباد
سلام.من دیروز نهصد حسابمو شارژ کردم برای غزر.اما خرید افلاین از دیروز امتحان میکنم نماد برام نمیاره انتخاب کنم.خرید انلاینم بلد نیستم.الان تکلیفم چیه؟!کسی میتونه راهنماییم کنه
زهرا خالقی احمد آباد چهار شنبه 25 تیر 1399-9:16 0 پاسخ
سید جمال  موسوی
سلام برای خرید آنلاین وارد سایت یا نرم افزار بشید. تعداد و قیمت رو انتخاب کنید. خریدو بزنید.
سید جمال موسوی چهار شنبه 25 تیر 1399-9:22 0 پاسخ
سید جمال  موسوی
سلام زمان ثبت سفارش غزر چه ساعتیه؟
سید جمال موسوی چهار شنبه 25 تیر 1399-9:17 0 پاسخ
سید جمال  موسوی
دو بار درخواست آنلاین گذاشتم، نشد. دیگه نمی تونم درخواست آنلاین بذارم! قبلا درخواست آفلاین خواستم بذارم، نشد!!!
سید جمال موسوی چهار شنبه 25 تیر 1399-9:24 1 پاسخ
هدایت اله  خلیلی چلوئی
آقا ینی چه ماهرچی عرض اولی می‌خریم بهمون نمی‌دید؟؟؟ بعضی هابه همین سود عرض اولی های کم هم راضیم... اگه عرض اولی غزر راهم ندادیم من به همراه هشتاازدوستام کارگذاری مونا عوض میکنیم
هدایت اله خلیلی چلوئی چهار شنبه 25 تیر 1399-9:32 1 پاسخ
محمدامین  کر
همین الان که شما به همراه هشت تا از دوستان تون خارج میشید ، هشتاد و هشت نفر جایگزین میشن ! پس خودتون سعی کنید آنلاین و در دقایق اول بزنید . هر چند که این عرضه اولیه ارزش شرکت کردن رو نداشت..... برای عرضه های بعدی همون ثانیه اول بزن ، چون تا ثبت بشه نزدیک یک و نیم ساعت طول میکشه.
محمدامین کر چهار شنبه 25 تیر 1399-19:35 0 پاسخ
هدایت اله  خلیلی چلوئی
ببخشید چراداخل اپلیکیشن مبین نمیزنه که عرض اولی جدید اومده
هدایت اله خلیلی چلوئی چهار شنبه 25 تیر 1399-9:37 0 پاسخ
هدایت اله  خلیلی چلوئی
بابایکی جواب بده
هدایت اله خلیلی چلوئی چهار شنبه 25 تیر 1399-9:53 0 پاسخ
سیما  حسنی
دوستان امکانش هست کارگزاریمونو عوض کنیم؟من اصلاااا راضی نیستم از مبین
سیما حسنی چهار شنبه 25 تیر 1399-10:2 0 پاسخ
ابراهیم  ابراهیمی
بلی هست
ابراهیم ابراهیمی چهار شنبه 25 تیر 1399-10:3 0 پاسخ
هدایت اله  خلیلی چلوئی
ببخشید شماداخل اپلیکیشن تون میزنه که عرض اولی جدید اومده یانه؟؟
هدایت اله خلیلی چلوئی چهار شنبه 25 تیر 1399-10:38 0 پاسخ
محمد  روغنیان
مرغ همسایه غاز نیست ... همه ی کارگزاریا مشکلات خودشونو دارن
محمد روغنیان چهار شنبه 25 تیر 1399-13:30 0 پاسخ
ابراهیم  ابراهیمی
کارگزاری برای من عرضه اولیه وپویا را نخرید در حالی که موجودی داشتم و سفارش هم زده بودم چند روز پشت سر هم با کارگزاری تبریز تماس گرفتم کسی گوشی را برنداشت. اگر قرار است این طور با ما رفتار شود بهتر است کارگزاریرا تغییر دهیم.
ابراهیم ابراهیمی چهار شنبه 25 تیر 1399-10:2 1 پاسخ
هدایت اله  خلیلی چلوئی
بله بایدعوض کنیم
هدایت اله خلیلی چلوئی چهار شنبه 25 تیر 1399-10:39 0 پاسخ
سمیرا  آهنی
مشکل غزر چیه؟ دفعه پیش که انگاری کلا عرضه نشد ، یعنی ممکنه این دفعه هم نشه؟
سمیرا آهنی چهار شنبه 25 تیر 1399-10:4 1 پاسخ
سهيل  ابراهيمي
غزر به خاطر رعایت نکردن سقف قیمت گذاری دوباره واگذاریش لغو و بررسی دوباره گرفت دوستانی ک میگن کارگزاری نگرفته برامون یه کم مطالعه کنن
سهيل ابراهيمي پنج شنبه 26 تیر 1399-21:5 0 پاسخ
یارویس  فیروزسنگری
ظاهرا کسی از این کارگذاری پاسخگو پرسشهای متعدد مشتریان خود نیست. واقعا جای تاسف دارد.
یارویس فیروزسنگری چهار شنبه 25 تیر 1399-10:15 1 پاسخ
فریبا  احمدزاده عظیمی
غزر چرا نیست تو لیست نمیتونم ثبت کنیم تو باشگاه
فریبا احمدزاده عظیمی چهار شنبه 25 تیر 1399-10:16 1 پاسخ
علیرضا  افضل
سلام بر مدیریت کارگزاری محترم من برا چندین نفر از اعضای خانواده درخواست کارگزاری مبین دادم ک متاسفانه العان همشون فشار اوردن ک چرا ثبت درخواستشون انجام نمیشه و متاسفانه بار مسعولیتشم گردن منه ی محبت کنین اگه مسعله ای هس اطلاع بدین ک
علیرضا افضل چهار شنبه 25 تیر 1399-10:33 1 پاسخ
محمدامین  کر
😂😂 دلت خوش رفیق ! همه کارگزاری ها داغونن ! شما نمیتونی بگی این یکی خوبه اون یکی بده ، ببخشیدا ، خر همون خره فقط پالانش فرق میکنه !
محمدامین کر چهار شنبه 25 تیر 1399-19:33 0 پاسخ
علیرضا  افضل
اطلاع بدین تا تازه وارد های بورسی دچار قضاوت عجولانه نشن برا تغییر کارگزاری
علیرضا افضل چهار شنبه 25 تیر 1399-10:37 0 پاسخ
هدایت اله  خلیلی چلوئی
ببخشید... دوستان عزیز چراداخل اپلیکیشن نمیزنه که عرض اولیه جدیداومده
هدایت اله خلیلی چلوئی چهار شنبه 25 تیر 1399-10:56 0 پاسخ
زهرا  خالقی احمد آباد
عرضه اولیه غزر لغو شد باز؟
زهرا خالقی احمد آباد چهار شنبه 25 تیر 1399-10:58 1 پاسخ
محمدرضا  حكمت
😂دوباره کنسل شد ... بی ام دبلیو .تسلا . گوگل اینجوری ناز نداشتن😂 .
محمدرضا حكمت چهار شنبه 25 تیر 1399-11:5 2 پاسخ
علی  راه نوردکیسمی
سلام، در تاریخ 04/21 درخواست دریافت وجه زده ام و اکنون که در تاریخ04/25 هستیم، هنوز مبلغ درخواست شده به حساب اینجانب واریز نشده است، این گونه رفتار عملیاتی از کارگزاری موجب دلسردی است، لطفا مطابق تعهدات خود عمل نمایید و حداقل پس از دو روز کاری وجه را واریز کنید.....
علی راه نوردکیسمی چهار شنبه 25 تیر 1399-11:10 0 پاسخ
سبحان  سلیمانی
قانونش چهار روز هست
سبحان سلیمانی چهار شنبه 25 تیر 1399-12:22 0 پاسخ
سبحان  سلیمانی
قانونش چهار روز هست
سبحان سلیمانی چهار شنبه 25 تیر 1399-12:22 0 پاسخ
محمدامین  کر
چخبره ؟؟؟ چهار روز ؟؟ از کجا میگی برادر من ؟؟! قانونش دو روز هست ! امروز میفروشی ، یک روز بورسی باید بمونه حساب کارگزاری جهت مثلا حسابداری ، روز بعد بورسی قابل برداشت هست. چخبره چهار روز !
محمدامین کر چهار شنبه 25 تیر 1399-19:31 0 پاسخ
سبحان  سلیمانی
طبق کتاب شناخت گاو ها در بورس حداقل مدت انتظار برای ارسال پول به حساب شما 3 روز هست و خب تو این دوسالی که بنده معامله کردم عموما 4 روزی تونستم برداشت کنم
سبحان سلیمانی چهار شنبه 25 تیر 1399-20:22 0 پاسخ
محمدامین  کر
والا من که الان چندین ساله ترید میکنم اینجوری نشده ! آخرین برداشت من 18 تیر بود که 16 تیر درخواست دادم و 18 تیر واریز شد. شاید برای شما فرق میکنه ، توی بقیه کارگزاری ها هم روال به همین صورت هست غالبا .
محمدامین کر چهار شنبه 25 تیر 1399-22:22 0 پاسخ
حجت اله  توکلی هرندی
سلام چرا نمیشه تو کد های آفلاین خرید خودکار عرضه اولیه را فعال کرد لطفا در کدهای آفلاین هم این قسمت را فعال کنین من الان دو تا یوزر دارم و پول هم دارم تو هردو ولی چون دیروز یادم رفته درخواست بزارم نمیتونم خرید کنم
حجت اله توکلی هرندی چهار شنبه 25 تیر 1399-11:11 0 پاسخ
حدیثه  شریفی یار
با سلام عرضه اولیه غزر به هیچ عنوان برای من ثبت نمیشه ساعت 11 ساعت شروع گفته شده بود
حدیثه شریفی یار چهار شنبه 25 تیر 1399-11:35 0 پاسخ
محمد  روغنیان
سلام ... این عرضه لغو شده و رفته برای یه زمان دیگه
محمد روغنیان چهار شنبه 25 تیر 1399-13:27 1 پاسخ
علیرضا  بی غرض چاه افضل
بابا الان که ثبت شده کجا لغو شده الان جستجو کنی میبینی که اومده
علیرضا بی غرض چاه افضل چهار شنبه 25 تیر 1399-17:1 0 پاسخ
محمد  روغنیان
طی اطلاعیه ی رسمی سازمان بورس معامله ی این نماد لغو شده حالا چجوری برای شما ثبت شده خدا عالمه
محمد روغنیان چهار شنبه 25 تیر 1399-20:47 0 پاسخ
حدیثه  شریفی یار
تلفن کارگزاری اصلا یک لحظه آزاد نمیشه از صبح ساعت 8 دارم تماس میگیرم لطفا رسیدگی کنید -جوابگو باشید یا تلفن یا تو این فضا ممنون میشم
حدیثه شریفی یار چهار شنبه 25 تیر 1399-11:40 0 پاسخ
فاطمه  دلاوری
سلام وقت بخیر. چرا با اینکه همزمان درخواست خرید افلاین راافزار و غزر برای من ثبت شده بود و مشکلی در موجودی نداشتم اما فقط رافزار خریداری شده و عرضه اولیه غزر برای من خریداری نشده؟
فاطمه دلاوری چهار شنبه 25 تیر 1399-15:0 0 پاسخ
محمد  روغنیان
لغو شده
محمد روغنیان چهار شنبه 25 تیر 1399-20:48 0 پاسخ
فاطمه  دلاوری
ممنون از پاسخگویی
فاطمه دلاوری چهار شنبه 25 تیر 1399-21:14 0 پاسخ
علی  راه نوردکیسمی
سلام، ممنون از پاسخ شما جناب سبحان، ولی شما وقتی به سامانه دریافت وجه مراجعه میکنید، در روز ۲۵ یعنی چهارشنبه چنانچه درخواست درج کنید، روز ۲۸ را جهت پرداخت وجه نمایش میدهد، یعنی ۲ روز کاری...همانطور که دوستان کارگزاری می گویند..
علی راه نوردکیسمی چهار شنبه 25 تیر 1399-16:54 0 پاسخ
هدایت اله  خلیلی چلوئی
چرا عرض اولی رافزا آبه من ندادید من که پول هم داشتم😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠
هدایت اله خلیلی چلوئی چهار شنبه 25 تیر 1399-17:1 0 پاسخ
هدایت اله  خلیلی چلوئی
درخواست آفلاین هم انجام دادم
هدایت اله خلیلی چلوئی چهار شنبه 25 تیر 1399-17:2 0 پاسخ
حمیدرضا  طحان زاده
عرضه اولیه غزر به زمان دیگری موکول شده انگار
حمیدرضا طحان زاده چهار شنبه 25 تیر 1399-17:12 1 پاسخ
فاطمه  دلاوری
ممنون از پاسخگویی
فاطمه دلاوری چهار شنبه 25 تیر 1399-17:50 0 پاسخ
هدایت اله  خلیلی چلوئی
رافراهم به من ندادید
هدایت اله خلیلی چلوئی چهار شنبه 25 تیر 1399-17:34 0 پاسخ
هدایت اله  خلیلی چلوئی
چندروزه که کارگذاری ثبت نام کردم
هدایت اله خلیلی چلوئی چهار شنبه 25 تیر 1399-17:35 0 پاسخ
فاطمه سادات  حسینی
سلام. با توجه به اینکه عرضه اولیه غزر به زمان دیگری موکول گردید . ایا امکان ارسال درخواست افلاین ان دوباره فعال میشود؟ بنده دیروز موفق به ارسال درخواست نشدم و میخواهم درخواست بدهم
فاطمه سادات حسینی چهار شنبه 25 تیر 1399-17:57 0 پاسخ
محمدامین  کر
بله ، همه دوستانی هم که قبلا ارسال کرده بودند باید مجدد ارسال کنند .
محمدامین کر چهار شنبه 25 تیر 1399-19:29 0 پاسخ
حمید ضا  کاظمی
مرده شور این کارگذاری که تمام قیمت های لحظه ای و پایانیش اشتباهه گل بکیرید در این کارگذاری آشغالا
حمید ضا کاظمی چهار شنبه 25 تیر 1399-20:41 1 پاسخ
رضا  شمشکی
چرا عرضه اولیه سهام رایا افزا که ثبت کردم برام خرید نشده حتی ایمیل اومده که این سهام برام خریداری شده
رضا شمشکی پنج شنبه 26 تیر 1399-14:43 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام در مورد. وبیمهح سوالی داشتم وآن زمان فروش و واریز وجه آن است چرا با گذشت بیش از چهار ماه از مجمع هنوز تکلیف مشخص نشده و این اتفاق کی انجام میگیرد؟با تشکر
محمد حسن جابری پنج شنبه 26 تیر 1399-17:35 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام کارگزاری خرید چند عرضه اولیه را برای من انجام نداده در حالی که هم باقیمانده داشتم و هم از قبل توافق برای خرید توسط کارگزاری صورت گرفته لازم به ذکر است که گاهی یک خرید انجام میدهد ولی فقط گاه گاه پس کد بنده باید فعال باشد که گاهی خرید میشود
محمد حسن جابری پنج شنبه 26 تیر 1399-17:42 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام جهت تغییر کارگزاری یک سهم مدتی است ثبت کردم اما کارگزاری اقدامی نکرده لطفا راهنمایی کنید نماد مورد نظر ثشاهد است تقریبا یک هفته از درخواست گذشته در حالی که در کارگزاری دیگر خیلی زود ترتیب اثر داده شده
محمد حسن جابری پنج شنبه 26 تیر 1399-17:48 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
باید منم بگم واقعا ضعیف دارید عمل میکنید من میخواستم همسرم و دو فرزندم را در همین کار گزاری عضو کنم اما با این شکل خدمات و پاسخ سوال دادن از این کار پشیمان شدم و دیگران را هم مجبورم منصرف کنم برای تغییر کارگزاری یک نماد چند هفته پیش ؛ تغییر شماره کارت بیش از ۳ ماه پیش؛ ولی هنوز انجام نشده اما خرید عرضه اولیه از ۷ عرضه اولیه فقط سه تا برای من خرید انجام شده به سوالات هم که جواب نمی دهید
محمد حسن جابری جمعه 27 تیر 1399-21:36 0 پاسخ
عباس  کریمی
سلام چرا مطالب و تحلیلهای باشگاه کم شده ودیگر تحلیلی نمی گذارند
عباس کریمی شنبه 28 تیر 1399-8:3 0 پاسخ
هادی  سیاه منصور
دوستان غزر لغو شده ؟؟؟؟؟
هادی سیاه منصور شنبه 28 تیر 1399-11:16 0 پاسخ
محمد  روغنیان
سلام بله
محمد روغنیان شنبه 28 تیر 1399-17:7 0 پاسخ
داود  حکیمی
از کارگزاری کالای خاورمیانه اطلاع دادند سیستم جدید ثبت نام آماده شده است دوستانی که در روزها و هفته های اخیر با کارگزاری خودشون مشکل داشتند میتوانند در این کارگزاری ثبت نام کنند . این کارگزاری رو بنا بر درخواست و از بین کارگزاریهای رتبه الف کشور بررسی و بر اساس پارامترهای مختلف توسط یکی از مجرب ترین اساتید بورس انتخاب شده است . قبلا سیستم ثبت اطلاعات به صورت دستی بود که باعث تاخیر در صدور کد میشد ولی با سیستم جدید بدون تاخیر میتوانید عضو بشید و کارگزاری خودتون رو تغییر بدید . برای ثبت نام در کارگزاری کالای خاور میانه نیازی به حضور فیزیکی نیست . همه مراحل ثبت نام به صورت کاملا خودکار و اتوماتیک انجام خواهد شد . در صورت تمایل ، برای ثبت نام ابتدا از طریق آدرسهای زیر وارد کانال تلگرامی راهنمای ثبت نام نفرات جدید شوید : https://t.me/paziresh_mecbroker https://t.me/joinchat/AAAAAEyQOB3fAgY2MDMerg شوید و سپس بر اساس راهنمای موجود مراحل ثبت نام رو انجام بدید و فردا کد کاربری و رمز ورود خودتون رو دریافت کنید . به پیام سنجاق شده در بالای کانال بروید و از اونجا مراحل رو شروع کنید .
داود حکیمی شنبه 28 تیر 1399-23:40 1 پاسخ
محمد  روغنیان
این کار شما کار درستی نیست
محمد روغنیان دو شنبه 30 تیر 1399-0:25 0 پاسخ
داود  حکیمی
https://t.me/paziresh_mecbroker
داود حکیمی شنبه 28 تیر 1399-23:42 0 پاسخ
داود  حکیمی
https://t.me/joinchat/AAAAAEyQOB3fAgY2MDMerg
داود حکیمی شنبه 28 تیر 1399-23:43 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام خیلی ممنون انشاالله به زودی اقدام میکنیم هم برای خودمان هم سایر اعضای خانواده و دیگران از اینکه کسی پاسخگوی سوال های ما نیست دلگیر شدیم
محمد حسن جابری یک شنبه 29 تیر 1399-16:35 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
لطفا اگر کسی در مورد نماد وبیمهح اطلاعی دارد ما را هم مطلع کند ممنون
محمد حسن جابری یک شنبه 29 تیر 1399-16:36 0 پاسخ
صغرا  سنقرزاده
بارها چند ثانیه قبل و همچنین دقیقا راس ساعت 08:30:00 صبح 1399/04/31 از طریق سامانه آنلاین پلاس پیش سفارش گذاشتم برای خرید نماد پترول . آنهایی را که قبل از پیش گشایش گذاشته بودم پیغام خطای زمان معامله گرفتم و متوجه شدم سیستم معاملاتی کارگزاری مبین سرمایه مانع ارسال سفارشات زود هنگام من به هسته معاملاتی بورس تهران شده است . اما ، آن پیش سفارش سرخطی من که دقیقا راس ساعت 08:30:00 ارسال کردم بیش از 2 دقیقه بعد در هسته سیستم معاملات ثبت شد و در طول آن بیش از 2 دقیقه انتظار من از همان ثانیه 00 دقیقه 30 ساعت 08 دیدم که پیش گشایش با حجم بالای20 میلیون آغاز شد و مرتبا افزایش یافت تا به یک میلیارد سهم رسید و جایگاه 27000 به من رسید و نهایتا موفق به خرید نشدم . متوجه شدم سیستم معاملاتی آنلاین بعضی از کارگزاری ها نه تنها مانع نمی شود بلکه طوری تنظیم شده که به مشتریان اجازه میدهد مثلا یک دقیقه قبل از زمان رسمی پیش گشایش سفارشات خود را به هسته معاملات بورس تهران ارسال کنند ولی کارگزاری مبین سرمایه به حمایت از مشتریان در چنین اوضاع نابسامانی نمی پردازد و متعصبانه قانون جاری را اجرا می کند . مسئولین کارگزاری مبین سرمایه به ضرورت و اقتضا زمان توجه کنید و بیش از این چوب لای چرخ معاملات مشتریان خویش نگذارید . شما که معترف هستید که ارسال سفارشات و دریافت پاسخ سفارشات از طرف هسته معاملات بورس تهران مشکل دار و دچار تاخیر غیرقابل قبول است ، حداقل برای از دست ندادن مشتریان فعلی حرکتی و کاری شایسته کنید .
صغرا سنقرزاده سه شنبه 31 تیر 1399-13:25 0 پاسخ
محمد حسن  جابری
سلام به همین دلیل و چند دلیل دیگر از جمله عدم خرید عرضه اول هم خودم خارج خواهم شد و هم خانواده ام که قرار است به زودی وارد بورس شوند را در کار گزاری دیگری ثبت نام میکنم از وقتی بورس شتاب گرفته و کارگزاری مطمئن هست سود زیادی به دست میاره برای مشتری ها ارزشی قائل نیست
محمد حسن جابری سه شنبه 31 تیر 1399-14:13 0 پاسخ
نوید  پرتانیان
LIKE
نوید پرتانیان جمعه 17 مرداد 1399-12:3 0 پاسخ
ایوب  زارع
سلام فرق خرید از باشگاه مشتریان با خرید از پورتفوی چی هست
ایوب زارع شنبه 18 مرداد 1399-0:11 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها