در یک نگاه

عرضه اولیه شرکت لیزینگ پارسیان، چهارشنبه 17 تیر ماه

192

مشاهده پست

سه شنبه 17 تیر 1399-9:33

عرضه اولیه ولپارس

عرضه اولیه شرکت لیزینگ پارسیان، چهارشنبه 17 تیر ماه

قابل توجه همراهان گرامی: شما عزیزان می توانید با داشتن یکی از شرایط زیر، عرضه اولیه شرکت لیزینگ پارسیان (#ولپارس) را **رایگان** دریافت کرده و تا 5 روز بورسی بعد تسویه فرمایید.

ثبت سفارش خرید:

برای درخواست خرید (خرید توسط معامله گر کارگزاری): شما عزیزان با داشتن قرارداد اعتباری (و یا مشتریانی که از تاریخ 13 اسفند 97 به بعد کدبورسی دریافت نموده اند) و جمع مانده حساب و پرتفوی حداقل  25 هزارتومان، شامل شرایط دریافت این عرضه می باشید.
همچنین اگر هنوز قراداد اعتباری خود را ثبت نکرده اید می توانید با داشتن 35 هزار تومان وجه نقد در حساب خود سقف میزان عرضه شده یا با واریز مبلغ کم تر، به همان مقدار، درخواست خرید این عرضه را در باشگاه مشتریان ثبت کنید.

* پیشنهاد می شود در اسرع وقت با مراجعه به یکی از شعب مبین سرمایه فرم پذیرش جدید را تکمیل نمایید تا در عرضه های اولیه بسیار آسان تر آن عرضه را خریداری کنید.

* عزیزان دارای حساب آفلاین توجه داشته باشند که افزایش وجه نقد تنها در ساعات اداری ثبت می شود پس در صورت تمایل اعتبار حساب خود را قبل از ساعت 14 روز سه شنبه (17 تیرماه) انجام داده تا سیستم از ثبت درخواستتان جلوگیری نکند.
* درخواست عرضه اولیه ولپارس از ساعت 09:00 روز دوشنبه 16 تیرماه الی ساعت 16:30 سه شنبه 17 تیرماه در باشگاه مشتریان امکان پذیر خواهد بود.

برای ثبت درخواست در صفحه اصلی باشگاه مشتریان منوی اوراق بهادار __ عرضه اولیه یا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
http://club.mobinsb.com/Ipo/OnlineOffline

آموزش تصویری ثبت درخواست عرضه اولیه در باشگاه مشتریان:
http://bit.ly/2UpniDu

نکات مهم:

* در صورت ثبت سفارش خرید در باشگاه، برای بررسی میزان سهام اختصاص یافته، روز کاری بعد حساب پرتفوی سپرده گذاری خود را مشاهده نمایید.
* درصورت مشاهد پیغام "عدم احراز شرایط خرید آنلاین و آفلاین" حساب شما هیچ یک از شرایط ذکر شده در بالا را ندارد، بنابراین با مراجعه به یکی از سامانه های معاملاتی آفلاین یا آنلاین، مانده حساب خود را شارژ نمایید.  
*پس از واریز وجه در سامانه های معاملاتی، حدود یک یا دو ساعت بعد مانده حساب باشگاه به روزرسانی می گردد، بنابراین پس از گذشت این زمان درخواست خود را در باشگاه ثبت نمایید.
* توجه داشته باشید که در صورت فعال سازی خرید خودکار عرضه اولیه در وبسایت معاملات آنلاین، عرضه ها به میزان موجودی حساب برای شما خرید خواهند شد و تفاوت ثبت درخواست در باشگاه مشتریان خرید اعتباری این عرضه ها می باشد (برای چک کردن فعال یا فعال نبودن خرید خودکار عرضه اولیه، به سامانه معاملات آنلاین پلاس مراجعه نمایید و در قسمت پروفایل خود در تب توافقنامه ها، وضعیت توافقنامه موردنظر را بررسی کرده و در صورت وضعیت آن را تغییر دهید) 

با تشکر از همه شما مشتریان گرامی

#عرضه_اولیه   #ولپارس  
19
محمدرضا  عظیم زاده
2 تا عرضه اولیه قبلی که در حق خیلیا ستم شد و براشون نتونستین بخرین و همچنان حق الناس کم کاری هاتون گردنتونه و برای جبران خسارت هیچ کاری نکردین. ببینیم این یکیو چیکار میکنید هرچند که انقدر کمه که خریدش زخمی که نخریدن قبلیا زده رو جبران نمیکنه.
محمدرضا عظیم زاده سه شنبه 17 تیر 1399-10:35 20 پاسخ
عباسعلی  تیموریان شهرضا
سلام. ممنون و سپاس از راهنمایتون
عباسعلی تیموریان شهرضا سه شنبه 17 تیر 1399-11:55 4 پاسخ
مهدی  ضیائی چمگردانی
هنوز سر وپویا من که ناراحتم
مهدی ضیائی چمگردانی سه شنبه 17 تیر 1399-13:3 10 پاسخ
محمد  روغنیان
آخه چرا ناراحت ... مگه وپویا چقدر تا الان سود به سهامداراش داده ... غصشو نخور جبران میشه
محمد روغنیان سه شنبه 17 تیر 1399-15:20 3 پاسخ
حسن  طهماسبی
کارگزاری مبین خوب نیست.
حسن طهماسبی سه شنبه 17 تیر 1399-19:23 6 پاسخ
امیر  گوهریان
کارگزاری آگاه باید میرفتی ببینی معنی خوب نبودن چیه
امیر گوهریان پنج شنبه 19 تیر 1399-23:30 1 پاسخ
مسعود  زارعان
سلام. درخواست تغییر ناظر برای دارایکم زدم، بعد از 10-12 روز دخواستم به صورت "انجام شد" تغییر کرده. ولی به سبد اضافه نشده هنوز. مشکل چیه؟ دوستان کسی هست که اضافه شده باشه به سبدش دارایکم؟
مسعود زارعان سه شنبه 17 تیر 1399-11:27 13 پاسخ
علی  امان زاده
منم مثل شما.
علی امان زاده سه شنبه 17 تیر 1399-11:29 2 پاسخ
پيمان  الياسي
منم همینطور.
پيمان الياسي سه شنبه 17 تیر 1399-17:59 2 پاسخ
یحیی  پایدار
منم مثل شما
یحیی پایدار چهار شنبه 18 تیر 1399-13:3 1 پاسخ
داود  پایدار
منم مثل شما چکار باید کنیم
داود پایدار چهار شنبه 18 تیر 1399-13:5 1 پاسخ
علیرضا  خدامی
من زنگ زدم کارگزاری برام دستی وارد کردند شما هم همینکارو بکنید تا فرداش میاد تو پرتفو021429721
علیرضا خدامی یک شنبه 22 تیر 1399-2:9 1 پاسخ
مهدی  شکیب آذر
بله ازمن وارد شده
مهدی شکیب آذر سه شنبه 17 تیر 1399-11:33 2 پاسخ
مسعود  زارعان
شما از خود کارگذاری خرید کرده بودین؟ یا با نرم افزار آپ؟
مسعود زارعان چهار شنبه 18 تیر 1399-20:27 0 پاسخ
محمد  عباسی
من هم مشکل شما را دارم.هیچ کس هم توضیحی نمیده
محمد عباسی سه شنبه 17 تیر 1399-13:4 3 پاسخ
علیرضا  خدامی
من زنگ زدم کارگزاری برام دستی وارد کردند شما هم همینکارو بکنید تا فرداش میاد تو پرتفو
علیرضا خدامی یک شنبه 22 تیر 1399-2:9 1 پاسخ
رامین  خلیلی
برای من هم همین مشکل رو داره به نظر میاد کارگزاری اقدام کرده ولی از سمت بانک ملی در دست اقدام هست. به هرحال با این نوسان بازار و روند نزولی دارایکم امیدوارم به فکر ضررهای مشتریان باشید. از معضلات ماشینی شدن کارها اینه که دیگه به انسانیت و حق برابری کمتر فکر می کنیم و با بهانه کارها سیستمی انجام می شوند مسئولیت را از سرمون باز می کنیم.
رامین خلیلی سه شنبه 17 تیر 1399-13:46 4 پاسخ
علیرضا  خدامی
من زنگ زدم کارگزاری برام دستی وارد کردند شما هم همینکارو بکنید تا فرداش میاد تو پرتفو
علیرضا خدامی یک شنبه 22 تیر 1399-2:10 1 پاسخ
رامین  خلیلی
ممنون داداش از راهنمایی تون حتما پیگیری می کنم
رامین خلیلی یک شنبه 22 تیر 1399-7:12 0 پاسخ
رامین  خلیلی
آقای خدامی عزیز خدا خیرت بده دیروز بهشون گفتم امروز تو پرتفوی وارد شد. التماس دعا
رامین خلیلی سه شنبه 24 تیر 1399-10:5 1 پاسخ
حسن  چراغپور
سلام. ما هم همین مشکل رو داریم.
حسن چراغپور سه شنبه 17 تیر 1399-21:39 1 پاسخ
امیررضا  نوروزی
منم همینطورم :(
امیررضا نوروزی سه شنبه 17 تیر 1399-22:59 1 پاسخ
محمد  روغنیان
ماله من امروز صبح به پرتفوی اضافه شد
محمد روغنیان چهار شنبه 18 تیر 1399-12:51 1 پاسخ
ایوب  امری سلطان آبادی
سلام..سهامهای دارایکم که تغییر ناظر زدیم نوشته که اقدام شده ولی هنوز توپرتفوی نیومده چرا....باتشکر ..
ایوب امری سلطان آبادی سه شنبه 17 تیر 1399-11:31 5 پاسخ
ایمان  سلیمی حسین آبادی
سلام واسه منم نیومده کسیم متاسفانه پاسخگو نیست واسه کاربران مفید همون روز اول اومده
ایمان سلیمی حسین آبادی سه شنبه 17 تیر 1399-15:18 1 پاسخ
محمد رضا  شرفی
برای مفید هم نیومده و اصلا مشخص نیست چرا
محمد رضا شرفی سه شنبه 17 تیر 1399-16:53 0 پاسخ
علیرضا  خدامی
علیرضا خدامی یک شنبه 22 تیر 1399-2:11 0 پاسخ
متین  حاجی دولو
پرتفو فقط برای نشان دادن سهام به مشتریه و نمیتونه ملاک بودن یا نبودن سهم برای شما باشه .مهم درگاه یکپارچه ذینفعانن بازاره و قسمت گزارش دارایی که اگه اونجا باشه یعنی سهمتون در سامانه ثبت شده
متین حاجی دولو سه شنبه 17 تیر 1399-18:50 1 پاسخ
سکینه  گودرزی
برای من فقط نوشته در حال اقدام. فایلش هم دانلود کردم بعد چند روز کاری انجام نمیشه🤔
سکینه گودرزی سه شنبه 17 تیر 1399-12:21 1 پاسخ
پيمان  الياسي
منم همینطور. هیچکی هم جوابگو نیست.
پيمان الياسي سه شنبه 17 تیر 1399-18:1 2 پاسخ
آريانا  خندان
چند روزی طول میکشه نترسید
آريانا خندان چهار شنبه 18 تیر 1399-7:52 2 پاسخ
ساره  باهنر
سلام. ممنون میشم راهنماییم کنید. کسی که در نمایندگی جوابگو نیست. من در روز 15م یعنی دو روز پیش تعدادی سهام از یک نماد خریداری کردم. همان روز هم در پرتفوی سرمایه گذاری و هم در پرتفوی لحظه ای من ثبت شد. اما از دیروز در پرتفوی سرمایه گذاری من نیست. مبلغ مانده حساب هم اضافه نشده و در گزارشات معامله با کد پیگیری این سهام به طور کامل خریداری شده. الان مجموع ارزش سبدبان من این نماد و ارزشش را نداره. چ کنم؟ کسی این مشکل را داشته؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون
ساره باهنر سه شنبه 17 تیر 1399-12:38 3 پاسخ
Farhad  Heydari
سلاگ.شما بجز مبین کارگزاری دیگه ای هم عضو هستید؟اگه قبلا سهمی را با کارگزاری دیگری خرید کرده باشید و اونجا فریز شده باشه، شما در آینده هروقت خرید کنید توی کارگزاری اول ثبت میشه.یعنی بعد از خرید در اولین روز کاری سهام شما منتقل میشه به اون کارگزاری.برای اطمینان از طریق سایت ذینفعان ببینید سهام خریداری شده به اسم کدام کارگزاری ثبت شده
Farhad Heydari سه شنبه 17 تیر 1399-17:21 2 پاسخ
عرفان  فرمهيني فراهاني
تمام این کارگزاریها رانتی هستن وهمشون پشتشون گرمه خصوصأ مفید، یکی از آشناها از عیدتا الان در مفید عرضه اولیه خریده وهیچ کدومشون به نتیجه نرسیده وآخر وقت حذف شده تمام ادارات بورس باهم رفتیم هیچ کس جوابگو نبود وبارها به دفترمرکزی جردن مفید رفتیم میگفت درست شده باز دفعه بعد خرید نمیکرد تا آخر آوردیم مبین ببینیم اینارسهام اولیه ایشان خریداری میشود یانه اکر مدیریت بورس اینه به قول آن آقا...ننجون منم میتونه مدیر هر تشکیلاتی باشه!!!؟؟
عرفان فرمهيني فراهاني سه شنبه 17 تیر 1399-23:40 0 پاسخ
ساره  باهنر
سلام. بله من آگاه بودم و اتفاقا این سهم را دارم اونجا. جدیدا بخاطر مشکلاتی که توی آگاه پیش اومد تصمیم گرفتم اینجا هم پنل داشته باشم. ممنون از راهنماییتون. پس خرید انجام شده و نگرانش نباشم.
ساره باهنر چهار شنبه 18 تیر 1399-12:20 1 پاسخ
مصطفی  ثقفی
سفارش خرید عرضه اولیه در سامانه هسته معاملات ثبت گردید.ممنون از عوامل کارگزاری مبین سرمایه
مصطفی ثقفی سه شنبه 17 تیر 1399-13:17 3 پاسخ
سجاد  میرزائیان دهکردی
شما از کجا فهمیدید که در هسته ثبت شده؟
سجاد میرزائیان دهکردی سه شنبه 17 تیر 1399-14:25 0 پاسخ
مصطفی  ثقفی
در وضعیت ثبت سفارش سامانه
مصطفی ثقفی سه شنبه 17 تیر 1399-15:35 1 پاسخ
سجاد  میرزائیان دهکردی
ممنون، کلا مبین عادت کرده با مشتری ها بد تا کنه، ما که شارژ حساب خالی بوده را خرید نزده واسمون
سجاد میرزائیان دهکردی سه شنبه 17 تیر 1399-17:32 0 پاسخ
اسماعیل  کیانی
خب حساب من خالی بود برام ثبت سفارش زده بعد که خرید تعداد معلوم شد بهت ۵ روز فرصت میده تا مبلغ را به حسابش بریزی
اسماعیل کیانی سه شنبه 17 تیر 1399-17:37 1 پاسخ
اکرم  جهانگیری
چرا عرضه اولیه ولپارس ثبت نمیشه
اکرم جهانگیری سه شنبه 17 تیر 1399-13:41 2 پاسخ
علی  پویان
ثبت سفارش ولپارس خطا میده لطفا برطرف کنید
علی پویان سه شنبه 17 تیر 1399-14:0 2 پاسخ
حمداله  دلدار بیات
آیا یک هفته زمان برای تایید درخواست "تغییر کارگزار ناظر" کافی نیست؟ پیام های ارسال شده به بخش صدای مشتری رو اهمیت نمیدید - از طریق تلگرام یه سری جوابهای کوتاه و صرفاً جهت رفع مسولیت تحویل میدید - تلفن ها رو جواب نمیدید - یه زمانی میشد انتقاد و پیشنهاد رو از طریق پیام ارسال کنیم که اون رو هم مسدود کردید - کجا بریم به کی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حمداله دلدار بیات سه شنبه 17 تیر 1399-14:36 2 پاسخ
محمد  قبادی
سلام برا من زده مشتری مجاز به خرید نمیباشد .این دیگه چیه.
محمد قبادی سه شنبه 17 تیر 1399-15:3 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام شاید شرایط خرید رو ندارین تو جدول همون صفحه عرضه اولیه نوشته شده مبلغ پرتفوی شما و یا قدرت خریدتون چقد باید باشد
میثم مهرزاده چهار شنبه 18 تیر 1399-1:17 1 پاسخ
محمد  قبادی
سه بار خطا داد .بالاخره خرید .
محمد قبادی پنج شنبه 19 تیر 1399-7:6 0 پاسخ
محمدمهدی  خیرمند
سلام تغییرناظربرای من انجام نمیشه چیکارکنم کسی هست مثل من باشه
محمدمهدی خیرمند سه شنبه 17 تیر 1399-15:9 0 پاسخ
جواد  مهدوی
آره من هم دو سه روز است برای دارا یکم نوشته اقدام شد متاسفانه به سبد یا پرتفوی اضافه نشده
جواد مهدوی چهار شنبه 18 تیر 1399-1:1 0 پاسخ
محمدرضا  حكمت
سلام من چون از افللین دیگه میترسم هم اونو زدم هم انلاینو . تا انلاینو زدم چند ساعت بعدش امد . دیگه ازین ببد انلاین سفارش میدم چه کاریه
محمدرضا حكمت سه شنبه 17 تیر 1399-15:10 1 پاسخ
مريم  رئيسي
سلام.در آنلاین شما چطوری وجه را پرداخت کردید؟لطفا به منم بگید با سپاس
مريم رئيسي سه شنبه 17 تیر 1399-17:6 1 پاسخ
محمدرضا  حكمت
سلام. من توی اون ساعت سفارش گیری انلاین فقط حجم و مبلغ رو زدم پولی واریز نکردم تا چندساعت بعدش حسابمم صفر بود . بعد چند ساعت نصف روز سهم وارد سبدم شد و من بعدش با واریز انی مبلغ رو واریز کردم
محمدرضا حكمت سه شنبه 17 تیر 1399-23:31 1 پاسخ
محمد  روغنیان
با توجه به اینکه این عرضه شاید در حدود 30 تومن به هر کد معاملاتی برسه من ترجیح میدم نخرمش ... عرضه ی اولیه زیر 100 تومن ارزش خرید نداره ... اگر بر فرض محال 100 درصد هم سود بده ( که نمیده ) میشه 60 تومن ... بنظرتون با 60 تومن خونه بخریم یا ماشین ؟ یا شایدم یه بسته پفک نمکی :)
محمد روغنیان سه شنبه 17 تیر 1399-15:24 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام برای غگیلا یه آبمیوه پیزد بستنی غگیلا یه بسته ماست و با ولپارس نوشابه با کیک
میثم مهرزاده چهار شنبه 18 تیر 1399-1:20 4 پاسخ
محمد  روغنیان
درود
محمد روغنیان چهار شنبه 18 تیر 1399-2:22 1 پاسخ
مسعود  زارعان
اگه تا آخر این هفته دارایکم نیاد تو سبد، 100 درصد کارگزاری رو عوض میکنم.
مسعود زارعان سه شنبه 17 تیر 1399-15:37 1 پاسخ
مصطفی  دهقان نژاد
سلام برای تغییرناظربرای سهام سایر کارگزاریها چندروززمان لازمه حدود یکهفته است در انتظاراقدام برای تغییرناظر هستم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
مصطفی دهقان نژاد سه شنبه 17 تیر 1399-16:6 0 پاسخ
علی  جباری
خارج از ساعت معاملات هم نمیتونن عرضه اولیه بخرند. برای من بعد از 3 ساعت هنوز در حال ارساله
علی جباری سه شنبه 17 تیر 1399-16:25 7 پاسخ
علی  رحمانی
😄😄😄😄 الان نوشته خطا
علی رحمانی سه شنبه 17 تیر 1399-17:1 1 پاسخ
مسعود  دميرچلي
من خرید آفلاین زدم و ثبت شد الان دیدم نوشته با خطا روبرو شد و حذف کرده.این سومین باره.نمیخواید خدمات بدید خوب بگید نمیتوانید ما هم بریم از کارجذلریتون دیگه قربونتون بشم.ولی حداقل بگید
مسعود دميرچلي سه شنبه 17 تیر 1399-16:42 3 پاسخ
علی  رحمانی
برا منثبت شد و الان نوشته خطا تو یه فاصله یه ساعته
علی رحمانی سه شنبه 17 تیر 1399-17:1 1 پاسخ
نغمه   فضلعلی
سلام به همگی دوستانی که دارا یکم در پرتفوی و حسابشون ندارن باید احراز هویت انجام دهند بخاطر اون نمیتونن ببینن
نغمه فضلعلی سه شنبه 17 تیر 1399-17:2 4 پاسخ
مهدی  حیدری مهرابادی
سلام ما که پارسال کد بورسی گرفتیم هم باید احراز هوییت انجام بدیم؟
مهدی حیدری مهرابادی چهار شنبه 18 تیر 1399-10:58 1 پاسخ
صنایع ماشین ابزار سازی پولادین تراش ایرانیان  ---
بله
صنایع ماشین ابزار سازی پولادین تراش ایرانیان --- پنج شنبه 19 تیر 1399-12:5 0 پاسخ
حامد  روستایی
نم نم باید فکر تغییر بود.اگه گفتین تغییره چی؟! میخوام دارا یکمو معامله کنم اما باید صبر کنم یه ماه تا بیاد تو پرتفوی
حامد روستایی سه شنبه 17 تیر 1399-17:52 2 پاسخ
مرتضی  ابراهیم زاده رجائی
آقا چرا تو قسمت معاملات جلوی این ولپارس نوشته خطا... پاسخگو باشید
مرتضی ابراهیم زاده رجائی سه شنبه 17 تیر 1399-17:56 2 پاسخ
حامد  روستایی
خرید ولپارس خطا داد
حامد روستایی سه شنبه 17 تیر 1399-17:57 2 پاسخ
پيمان  الياسي
چرا از کارمندان کارگزاری هیچکس در خصوص دارایکم جوابگو نیست. باید چه قدر هط عرضه آن در بازار بگذرد تا به پرتفوی افراد اضافه شود.؟؟
پيمان الياسي سه شنبه 17 تیر 1399-18:3 1 پاسخ
سمیرا  آهنی
من دیروز از طریق یه اپ فهمیدم پیش ثبت نام عرضه اولیه هست ، با اینکه تو باشگاه هیچ اطلاعیه ای در این خصوص نبود ولی قسمت ثبت نام باز بود و من ثبت نام کردم. الان توی سامانه آنلاین پلاس دیدم تو لیست سفارشات امروز هست ولی نوشته این نماد وجود ندارد اومدم باشگاه که وضعیت رو چک کنم اینجا نوشته عرضه به اتمام رسیده و دیگه نمیشه ثبت نام کرد.
سمیرا آهنی سه شنبه 17 تیر 1399-18:9 2 پاسخ
مرتضی  پودینه
دوست عزیز فردا از ساعت هشت تا ده ونیم دوباره عرضه هست تو این تایم ثبت نام کن از این به بعد قراره عرضه سهام اولیه تو دو روز انجام بشه
مرتضی پودینه سه شنبه 17 تیر 1399-18:16 2 پاسخ
فاطمه  ایزدی
سلام امروز هم که نمیشه ثبت نام کرد مشکلش چیه پس؟ چرا بالای صفحه نوشته چهارشنبه ۱۷ تیر؟ امروز که ۱۸ تیره من نفهمیدم بالاخره امروزه یا دیروز بوده این عرضه!!!!!!
فاطمه ایزدی چهار شنبه 18 تیر 1399-8:55 1 پاسخ
محمد  روغنیان
عرضه ی این سهام طی دو روز انجام میشه
محمد روغنیان چهار شنبه 18 تیر 1399-9:40 1 پاسخ
محمدامین  محمدی
قبلا پیامک ارسال می کردید الان پیامک ارسال نمیشه؟
محمدامین محمدی سه شنبه 17 تیر 1399-18:44 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
هزینه داره
میثم مهرزاده چهار شنبه 18 تیر 1399-1:22 0 پاسخ
یعقوب  نبی دوست
سلام عرضه اولیه ولپارس برای من تا ساعت 16 ثبت سفارش شده بود ولی الان ( ساعت 19 ) از سیستم حذف شده لطفا پیگیری نمایید تا مثل عرضه قبلی نشه و سهم به من تعلق نگیرد با تشکر
یعقوب نبی دوست سه شنبه 17 تیر 1399-19:22 0 پاسخ
حمداله  دلدار بیات
بعد از یک هفته از زمان ثبت " تغییر کارگزار ناظر" پاسخی که برای اینجانب درج شده: "سهامدار در نماد درخواست شده دارایی ندارد" واقعاً متاسفم
حمداله دلدار بیات سه شنبه 17 تیر 1399-20:10 0 پاسخ
محسن  خردنیا
ولپارس چرا زده خطا؟؟؟؟؟
محسن خردنیا سه شنبه 17 تیر 1399-23:16 2 پاسخ
مسعود  ترابی نوش آبادی
چرا تاریخشو عوض کردین؟ قبلا تا شب فرصت داشت. ولی این تا ۴ بعدازظهر؟ وپویا رو هم که برامون نخریدین
مسعود ترابی نوش آبادی سه شنبه 17 تیر 1399-23:27 1 پاسخ
محمود  کریمی
لعنت بهتون که جوابگو نیستید فقط دنبال پولید عرضه قبلی رو خودتون گذاشتید اخرهم نخریدید الان هم برای من و همسرم که کد افلاین داره نمی تونم سفارش ثبت کنم
محمود کریمی سه شنبه 17 تیر 1399-23:32 0 پاسخ
داود   رشیدی
ولپارس برای من اومد تو حساب ولی دوباره پاک شد ..تو سفارشات زده خطا ..داستان چیه ؟
داود رشیدی سه شنبه 17 تیر 1399-23:41 0 پاسخ
صفورا  دری برنجگانی
سلام چرا ولپارس توی خرید افلاین نیستش نه الان نه ساعتای قبل
صفورا دری برنجگانی چهار شنبه 18 تیر 1399-1:18 0 پاسخ
حسین  سلیمانی
عرضه خرید عرضه اولیه ندارین سرکار نزارین خوب.
حسین سلیمانی چهار شنبه 18 تیر 1399-7:50 2 پاسخ
محمدرضا  ثقفی
سلام وقت بخیر چرا وقتی من تیک توافق نامه عرض اولیه را زدم و موجودی دارم عرضه اولیه را بصورت اتوماتیک ثبت نمی شود مانند سایر کارگزاریها؟ اگر حتما باید در باشگاه ثبت کنم پس اون توافق نامه چیه ؟
محمدرضا ثقفی چهار شنبه 18 تیر 1399-8:42 2 پاسخ
بهروز  رحمانی
حساب افلاین که اصلا ولپارس نداره دوما مشخص نیست دیروز درخواست ثبت شده یا نه حساب افلاین که کلا ول کردید رفته باز برا آنلاین نشون میده زده خطا
بهروز رحمانی چهار شنبه 18 تیر 1399-9:10 0 پاسخ
حسن  آهنی
صبح قبل از ساعت 8:30 کارگزاری مفید این عرضه رو ثبت در سیستم معاملات نشون میداد ولی مبین تا الان که ساعت 9:30 هست و فقط یه ساعت دیگه مهلت ثبت هست هنوز در حال ارساله.لازم به ذکره که مفید و مبین هر دو از تدبیر پرداز استفاده میکنن!
حسن آهنی چهار شنبه 18 تیر 1399-9:34 0 پاسخ
محمدامین  کر
دوست عزیز برای اینکه سفارش تون ثبت بشه باید حداقل یک و نیم ساعت قبل از پایان زمان اعلام شده ، سفارش خریدتون رو ارسال کنید. (ساده تر بگم ، اگه اعلام بشه از ساعت 8 شروع میشه ، شما باید 08:01 سفارش تون رو بفرستین که ان اشالله تا پایان مهلت ثبت بشه !)
محمدامین کر چهار شنبه 18 تیر 1399-19:46 0 پاسخ
مهدی  مبشری
با سلام الکی خودتون رو در در کارگزاری هائی مثل مبین معطل نکنید 4 ساله مشتری شان هستم 20بار هم مشکلات را برای مدیر عامل و مدیر انلاین شعب نوشتم دریغ از یک تغییر وهر روز هم مشکلات و سروس دهی کمتر و کمتر میشه اخر به این نتیجه رسیدم بایستی کارگزاریم را عوض کنم صحبت من با دوستان تازه وارد الکی خودتون رو در کارگزاری هائی مثل مبین اگاه مفید فارابی علاف نکنید اینها قبلا مشتری شان کم بود الان دیگه مشتری شان زیاد شده و همان زیر ساخت ها هست وکمترین احترامی برای خواسته های شما ندارن و موقع ضرر شما میشن کما اینکه برای من شد این را به عنوان یک قدیمی خدمت دوستان تازه وارد گفتم اینها تنها چیزی که برایشان مهم هست پول پول و پول هست و هیچ اارزشی برای شما قائل نیستند قطعا در اولین فرصت کارگزاریم را عوض میکنم
مهدی مبشری چهار شنبه 18 تیر 1399-9:39 3 پاسخ
حسن  آهنی
پس چه کارگزاری خوب هست؟
حسن آهنی پنج شنبه 19 تیر 1399-1:52 0 پاسخ
محمد  روغنیان
نمیشه گفت الزاما کارگزاری مبین یا مفید یا اگاه ... چون همه ی کارگزاریا مشکلات خودشونو دارن ... بهترین راه حل داشتن حساب در چند کارگزاریه
محمد روغنیان پنج شنبه 19 تیر 1399-12:55 0 پاسخ
مهدی  حیدری مهرابادی
سلام..میگن برا دارایکم باید احراز هویت انجام داد برا ما که پارسال کد بورسی گرفتیم هم همینجوریه باید احراز هویت انجام بدیم اگه کسی اطلاع داره لطفا جواب بده
مهدی حیدری مهرابادی چهار شنبه 18 تیر 1399-10:56 1 پاسخ
محمد  روغنیان
سلام ... اگرکد ده رقمی سجام رو گرفتین و برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان مراجعه نکردین باید احراز هویت بشین
محمد روغنیان چهار شنبه 18 تیر 1399-12:52 0 پاسخ
جواد  صفري زاده
اگه سجام ثبت نام نکردی باید ثبت نام کنی حالا چه پارسال کد گرفته باشی وچه امسال
جواد صفري زاده چهار شنبه 18 تیر 1399-18:2 0 پاسخ
حسام  خیوه
سلام خودتون خندنتون نمی‌گیره آخه این چه وضعیه ۳۵ تا سهام خریدن یعنی چی آخه . اون از قبلی که می‌خواستیم نخریدن اینم از این که نمیخاستیم رفتین ۳۵ تا خریدین . آخه این کارگزاریه ؟ من دارایکم هم ۴ روزه که تایید شده هنوز توی پرتفوم نیومده لااقل کاری کنید مشتری ها راضی باشند این درست نیست . باید به فکر عوض کردن کارگزاری باشیم با این روال
حسام خیوه چهار شنبه 18 تیر 1399-17:8 3 پاسخ
زهرا  مری بندری
سلام،برا منم عرضه اولیه وپویا خریداری نشد که هیچی،عرضه اولیه سیتا هم خریداری نشد،با اینکه هم حسابم شارژ بود و هم درخواستمو تو باشگاه ثبت کردم،کارگزاری هم که متاسفانه اصلا به روی خودشم نمیاره
زهرا مری بندری چهار شنبه 18 تیر 1399-18:39 1 پاسخ
محمدرضا  حكمت
سلام ببخشید چرا با اینکه اعلام کردید هفتادو پنج سهم به هر کد رسیده ولی من هفتادو چهارتا دارم ؟؟؟؟؟
محمدرضا حكمت چهار شنبه 18 تیر 1399-18:53 0 پاسخ
محمد  روغنیان
سلام دوست عزیز ... اینکه در عرضه های اولیه چه تعداد سهم به هر کد بورسی اختصاص پیدا کنه لا نظره سازمان بورس و اوراق بهادار هستش ... و اینکه در زمان تقسیم این نوع سهم ها معمولا به صورت خیلی اتفاقی به بعضیا یدونه بیشتر و بعضیا یدونه کمتر میرسه ... دقیقا مثله عرضه های اولیه ی قبل که به بعضی از کد های بورسی ۲۹۹ سهم رسید و به بعضی دیگه ۳۰۰ سهم . ( زیادم مهم نیست یدونه کمو زیادش سخت نگیر )
محمد روغنیان پنج شنبه 19 تیر 1399-12:53 1 پاسخ
محمدرضا  حكمت
سللم . ممنون که وقت گذاشتی بله حرف شما حسابه نمیدونم چرا یهو الکی رو یه چیزا حساس میشم فقط کنجکاوی بود و دیگه هیچ
محمدرضا حكمت پنج شنبه 19 تیر 1399-16:47 2 پاسخ
محمد  روغنیان
سلام و درود
محمد روغنیان جمعه 20 تیر 1399-14:56 0 پاسخ
محمد  روغنیان
موفق باشید :)
محمد روغنیان جمعه 20 تیر 1399-15:2 0 پاسخ
مهسا  شالی
چرا تو همه ی عرضه ها ،همیشه یه دونه کمتر از اون چیزیه که اعلام شده ؟؟
مهسا شالی چهار شنبه 18 تیر 1399-19:27 0 پاسخ
اسماعیل  امانی اشکفتکی
من درخواست عرضه اولیه ثبت کرده بودم امروز تا ظهر هم نوشته بود در حال ارسال ولی الان میبینم اصن نیستش نوشته منقضی شده یعنی چی؟!
اسماعیل امانی اشکفتکی چهار شنبه 18 تیر 1399-21:10 0 پاسخ
مصطفی  چوپان چالسرا
مبین سرمایه ب حق علی ایشالله تمام سرمایه تو اتیش بسوزند که اینقدر مشتری هاتو اذیت مینی امیدوارم همتون تو اون خراب شده هر چی میگیرین پول دوا و دکتر بدین نه تلفن جواب میدین نه هیچی الان دو ماهه دارا یکم گرفتم هرچی تغییر ناظر میزنم انگار نه انگار همه فروختند من نمی تونم ب پولم برسیم با چهار تا کد یه دونه هم نیومده امیدوارم تمام ساختمان مرکزی تون تو اتیشلسوزند ب حق علی
مصطفی چوپان چالسرا چهار شنبه 18 تیر 1399-21:52 1 پاسخ
محی الدین  چیت سازاصفهانی
سلام،
محی الدین چیت سازاصفهانی پنج شنبه 19 تیر 1399-8:58 0 پاسخ
اولین دقایق ثبت عرضه اولی ولپارس، ثبت نام کردم ولی متاسفانه کارگزاری نتونست برام خریدی داشته باشه. روز بعد خودم آن لاین خرید کردم که 74 تا بیشتر نصیبمون نشد. به نظر میرسه زیرساخت کارگزاری مبین سرمایه خیلی ضعیفه. بهتر نیست یه کم به زیرساختاتون توجه کنید تا مشغول الذمه کسی نشید. میدونید الان زمان سرعت و ثانیه هاست
محی الدین چیت سازاصفهانی پنج شنبه 19 تیر 1399-9:1 0 پاسخ
آخه خریدهای قبلی هم برام نتونستید کاری بکنید. متاسفانه!
محی الدین چیت سازاصفهانی پنج شنبه 19 تیر 1399-9:3 0 پاسخ
ابراهیم  معتمدی
باسلام.اخیرا مبین سرمایه نسبت به گذشته وکارگزاریهای دیگه خیلی ضعیف وناعادلانه عمل میکنه واین موضوع اعتبار وعملکرد کارگزاری را بدنام وبی اعتبار میکنه.نمیدونم چرا نسبت به این موضوع مهمبی تفاوت مانده.اگرواقعا نظر مشتریلانش براش مهم نیست واینگونه بغ عمل میکند بهتراست دوستاننسبت به این کارگزاری تجدیدنظر کرده وکارگزار را تعویض نماییم چون بااینکه خیلی ها هم نسبت به عرضه وپویا درحقشون بی عدالتی شدوهیچ ترتیب اثری ندادند هم این عرضه ولپارس که کمتراز بقیه کارگزاریها انجام شده.شایدبگویید حالا مگه یه سهم یاچندتا کمتر خیلی مهمه/حتما مهمه.
ابراهیم معتمدی پنج شنبه 19 تیر 1399-14:11 1 پاسخ
محمد رضا  طوسی زاده
درخواست ولپارس درون باشگاه ثبت کردم ولی برای من خرید نشده !!! این نماد خرید نشده که هیچی تعداد سهم تاچیزی بود ولی از این ناراحتم این بار دوم مبین سرمایه داره با عرضه اولیه اینجوری رفتار میکنه . روی سهم های بزرگتر بخواد کوتاهی کنه کارگزار رو عوض میکنم چیزی که زیاد کارگزار .
محمد رضا طوسی زاده پنج شنبه 19 تیر 1399-15:10 2 پاسخ
محمدرضا  افرا
با سلام. برای سه تا از اعضای خانواده منهم خرید عرضه اولیه ولپارس انجام نشده. علیرغم اینکه هم بصورت آفلاین در باشگاه مشتریان و هم هر دو روز بصورت آنلاین سفارش گذاشته بودیم و پول هم تو حساب موجود بود. ولپارس که اونقدرها ارزش نداشت ولی اگر این اتفاق در سهم های اساسی بیفته واقعا اعصاب آدم خورد میشه. من باتوجه به تعاریفی که شنیده بودم از کارگزاری دیگه به مبین سرمایه اومدم و بیشتر از 20 نفر رو هم به مبین آوردم. ولی متاسفانه میبینم هیچکس (تکرار میکنم هیچکس) پاسخگو و مسئولیت پذیر نیست.به قول دوستمون چیزی که زیاده کارگزاریه و اگه این روند تغییر نکنه تمامی 20 نفر رو به یه کارگزاری خلوت تر با مسئولیت پذیری بیشتر میبرم.
محمدرضا افرا پنج شنبه 19 تیر 1399-17:10 0 پاسخ
احمد  رجبلو
حتما این کار رو بکن. منم کارگزاری جدید ثبت نام کردم. به همه دوستانم هم پیشنهاد دادم
احمد رجبلو جمعه 20 تیر 1399-14:32 0 پاسخ
مهدی  حیدری مهرابادی
سلام... کسی از دوستان هست که احراز هویت غیر حضوری انجام داده باشه؟
مهدی حیدری مهرابادی جمعه 20 تیر 1399-13:16 1 پاسخ
پيمان  الياسي
بله من انجام دادم
پيمان الياسي یک شنبه 22 تیر 1399-17:28 0 پاسخ
مسعود  زارعان
ولپارس خرید شده بود. توی سبد هم بود. الان حذف شده و توی پرتفو لحظه ای هست. پولشم کم شده. تو این کارگذاری خراب شده چه خبره؟؟؟ دارایکم هم ک هنوز بعد 2هفته نیومده!!!!! چیکار دارین میکنین؟؟؟؟ من که فردا عوض میکنم کارگذاریمو تا 1 ریال پول به شماهای بی مسئولیت ندم. بقیه هم اگه بمونین به خودتون توهین کردین
مسعود زارعان شنبه 21 تیر 1399-0:9 1 پاسخ
یعقوب  نبی دوست
سلام چرا جایگاه سفارشات نشان داده نمیشود لطفا رسیدگی نمایید با تشکر
یعقوب نبی دوست شنبه 21 تیر 1399-12:51 0 پاسخ
غلامرضا  طالبی
سلام چرا من توی سامانه معاملات آنلاین نمیتونم وارد بشم؟
غلامرضا طالبی شنبه 21 تیر 1399-13:44 0 پاسخ
حسن  چراغپور
سلام. این دارا یکم کی اضافه میشه به پرتفو. 100 بار درخواست دادیم. کل ایران مشغول خرید و فروش دارا یکم هستند، شما هنوز نتومستین به پرتفو اضافه کنین. خدایی دیگه کارتون قابل تحمل نیست.
حسن چراغپور شنبه 21 تیر 1399-13:58 0 پاسخ
معصومه  علی ابادی
سلام چرا کسی پاسخگو نیست من روز سه شنبه طبق اطلاعیه خودتون داخل کانال تلگرام خرید انلاین زدم ساعت 13:02 و بعد از ساعت 4 چک کردم داخل سبد بود و روز چهارشنبه هم چک کردم داخل سبد بود ولی بعدظهر که پیامک نیومد چک کردم زده بود داخل قسمت گزارش منقضی شده یعنی چی که کسی پاسخگو نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معصومه علی ابادی شنبه 21 تیر 1399-14:20 0 پاسخ
محمود  دوست محمدی
سلام.ضمن تشکر و خسته نباشید.با شناختی که توی این چندسال از کارگزاری مبین سرمایه پیدا کردم مشخص بود بعد از هر اختلال یا مشکلی به نحو بهتری خدمات را ارائه میدن.عرضه اولیه های اعتباری برای افرادی که نقدینگی کمی دارن کمک بزرگی هست بهمین خاطر برای اطرافیانء کارگزاری مبین سرمایه را همیشه پیشنها دکردم
محمود دوست محمدی شنبه 21 تیر 1399-16:24 0 پاسخ
حسن  سعیدی تبار
دارا یکم هنوز نیومده تو سبد.یادتان باشه بی تعهدی هم جرمی است باندازه بی شرفی! تمام
حسن سعیدی تبار شنبه 21 تیر 1399-21:19 1 پاسخ
ایوب  امری سلطان آبادی
سلام چرا دارایکم هنوز تو پرتفوی نیومده....
ایوب امری سلطان آبادی دو شنبه 23 تیر 1399-0:11 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها