در یک نگاه

سابقه شرکت..خریدن یا نخریدن سیتا..آینده سیتا

74

مشاهده پست

چهار شنبه 11 تیر 1399-1:20

هر آنچه که در مورد سیتا باید بدانید(۱)

سابقه شرکت..خریدن یا نخریدن سیتا..آینده سیتا

عرضه اولیه سیتا یکی از ده ها عرضه اولیه پر سود سال ۱۳۹۹ خواهد بود.👈 سیتا یکی از شرکت های زیر مجموعه غول سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) بود که طبق اعلام مدیرعامل شستا در تیر ۹۹، ۱۵ درصد کل سهامش در سال ۹۹ عرضه می شود👉.👈 سیتا ، بزرگ ترین هلدینگ سیمان در ایران است که وارد بورس می شود و اتفاق بسیار مبارکی برای بازار سرمایه کشور در سال ۱۳۹۹ به شمار می رود👉. عرضه اولیه سیتا روز ۴ شنبه ۱۱ تیر ۹۹ انجام می شود و ثبت سفارش نیز از🕢 ۷:۳۰ دقیقه تا ساعت ۱۱:۳۰ 🕧صبح خواهد بود.

طبق اطلاعات تابلو سیتا ، این سهم ۱۱ میلیارد قطعه سهم است و در گروه سیمان، آهک و گچ قرار دارد. اگر ۱۵ درصد آن عرضه اولیه شود، بیش از ۱.۵ میلیارد قطعه سهم عرضه می شود بنابراین باید منتظر یک عرضه اولیه پر سود سنگین مثل شستا باشیم.👌👌

کف قیمت سیتا ۱۴۹۰ تومان و سقف قیمت سیتا هم ۱۵۷۵ تومان است👈(برای ثبت حتما حداکثر رو وارد کنید). 👉✔✅نقدینگی مورد نیاز سیتا، کم تر از ۷ میلیون ریال با توجه به حضور احتمالی ۴ میلیون مشارکت کننده است. 🤏حداکثر سهم قابل عرضه به هر کد بورسی، ۸۰۰ سهم است که احتمالا نیمی از آن اختصاص یابد.🤏

👌سیتا احتمالا با توجه به تثبیت شاخص کل بورس ایران بالای ۲ میلیون واحد در تابستان ۹۹، تابستان داغ بورس ایران را با قیمت ۴۰۰۰ تومان به اتمام برساند.👌

🚫توصیه می شود به منظور مقابله با قطعی احتمالی سرورهای بعضی کارگزاری ها، از چند کارگزاری کد معاملاتی بگیرید. سال ۹۹ سال عرضه اولیه است.🚫

۳۰ درصد از ظرفیت تولید و فروش سیمان کشور در اختیار این هلدینگ است و سود تجمیعی شرکت‌های سیمانی هلدینگ با افزایش ۱۲۶ درصدی در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ از ۴۹۷ میلیارد تومان به ۱۱۳۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.

اگر علاقمند به شرکت در عرضه اولیه سیتا در سال ۹۹ هستید، این گزارش می تواند اطلاعات خوبی درباره سهم سیتا و شرکت های زیر مجموعه این غول سیمانی در اختیار شما قرار دهد.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید، بر اساس گزارش فعالیت ۱۲ ماهه هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین (سهامی عام) مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ است که ساعت ۱۲:۴۶ دقیقه در تاریخ ۵ تیر ماه سال ۱۳۹۹ در سامانه جامع ناشران ایران (codal.ir) منتشر شد

عرضه اولیه سیتا

●هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین●

• رحمت الله روستاپور به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین به عنوان رئیس هیات مدیره
  • محمد باقر عالی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به عنوان نایب رئیس هیات مدیره
  • صادق افشار به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری صدر تامین (تاصیکو) به عنوان عضو هیات مدیره
  • حسین فاتح به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری صبا تامین (صبا) به عنوان عضو هیات مدیره
  • رحمت الله خسروی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین ( تیپیکو) به عنوان عضو هیات مدیره

¤~درباره شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین سیتا~¤

شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین در تاریخ ۱۲ خرداد سال ۱۳۷۸ با شماره ثبت ۱۵۱۳۹۴ تاسیس شد. موضوع فعالیت این شرکت، مدیریت و نظارت و پشتیبانی واحدها و شرکت های صنایع مرتبط با صنایع ساختمانی و معدنی و خرید و فروش و پذیره نویسی سهام شرکت های بورسی و غیر بورسی و سرمایه گذاری در صنایع ساختمانی و معدنی داخل و خارج از کشور و تاسیس شرکت هایجدیدی.

.....::::::.....افزایش سرمایه های سیتا....::::::.....

• ۲۳ خرداد سال ۱۳۸۴ – ۱۷۰ درصد افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده
  • ۱۶ آبان سال ۱۳۸۴ – ۱۴۲ درصد افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده
  • ۲۰ شهریور سال ۱۳۸۷ – ۲۸ درصد افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده

ترکیب سهامداران سیتا

ترکیب سهامداران سیتا در پایان سال مالی منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ به شرح زیر است. همانطور که می دانید، برای اطلاع از جدید ترین ترکیب هیات مدیره سیتا بایستی به تابلوی معاملاتی سهم در سامانه tsetmc.com مراجعه کنید:

• شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی
  • شرکت سرمایه گذاری صدر تامین
  • شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین
  • شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمیایی و شیمایی تامین
  • شرکت سرمایه گذاری صبا تامین

قریب به ۳۲ درصد تولید سیمان کشور در اختیار شرکت های زیر مجموعه هلدینگ تامین اجتماعی است و به همین خاطر، این شرکت مثل شرکت سیمان فارس و خوزستان با نماد سفارس، یکی از غول های صنعت سیمان کشور به شمار می رود. سیتا هر زمانی به بورس بیاید، در گروه سرمایه گذاری ها قرار میگیرد

هلدينگ سيمان تأمين بطور مستقيم و غيرمستقيم در ۱۷ شركت سيماني و ۱۲ شركت غيرسيمانی كه در زمينه های خدمات مهندسی، ماشين سازی، توليد قطعات چدني و ماشين كاری، توليد لوله و ورق آزبستي سهامدار می‌باشد و بر عملکرد آنها از جنبه هاي عملياتی، مالی، فنی و بازرگانی كنترل مؤثر دارد. تعدادس از شركتهای فوق (غير سيمانی ) در كميته ساماندهی تعيين تکليف شده و تصميمات متخذه توسط هيئت مديره در مورد آنها اجرائی خواهد شد.

•••°°°°°°°•••اسامی شرکت های تابعه سیتا•••°°°°°•••

به شرح زیر است:

• سیمان صوفیان مالک ۷۱ درصد
  • سیمان ارومیه مالک ۶۵ درصد
  • سیمان قاین مالک ۵۳درصد
  • سیمان شاهرود مالک ۴۸ درصد
  • آذریت مالک ۷ درصد
  • سیمان فارس و خوزستان مالک ۵۶ درصد
  • سیمان بجنورد مالک ۴۳ درصد
  • سیمان بهبهان مالک ۴۲ درصد
  • سیمان خاش مالک ۴۲ درصد
  • سیمان خزر مالک ۵۸ درصد
  • سیمان خوزستان مالک ۲۴ درصد
  • سیمان دورود مالک ۵۱ درصد
  • سیمان سفید نی ریز مالک ۵۹ درصد
  • صنایع سیمان غرب مالک ۵۳ درصد
  • سیمان فارس مالک ۹۱ درصد
  • سیمان مازندران مالک ۱۲ درصد

☆☆☆☆شرکت های غیر بورسی سیتا☆☆☆☆

به شرح زیر است:

• سیمان زنجان مالک ۹ درصد
  • سنگ تزئینی کلاردشت مالک ۱۰۰ درصد
  • کرمانیت مالک ۲۴ درصد
  • سیمان آبیک مالک ۹۸ درصد
  • سیمان ساوه مالک ۲۰ درصد
  • شرکت تحقیق و توسعه صنعت سیمان مالک ۵۱ درصد
  • شرکت خدمات مهندسی فارس و خوزستان مالک ۹۳ درصد
  • شرکت ساخت و نصب صنعتی البرز مالک ۹۹ درصد
  • شرکت فارسیت اهواز مالک ۸۴ درصد
  • شرکت فولاد چدن ماشین سازی درود مالک ۹۹ درصد
  • شرکت گچ ماشینی فارس مالک ۹۹ درصد
  • شرکت نوآوران صنعت سبز مالک نیم درصد

شرکت های وابسته غیر بورسی سیتا

به شرح زیر است:

• سیمان استهبان مالک ۱۵ درصد
  • سیمان ساوه مالک ۲۷ درصد
  • سیمان فیروزکوه مالک ۴۵ درصد
  • شرکت ایران پرسیت مالک ۴۷ درصد
  • بانک رفاه مالک ۱۰ درصد
  • 💚💛💙به امیدپرسودبودن همه سهامداران عزیز💚💛💙
                      🤲یا حق🤲

39
الهه  نوروزی
لطفا به جای این مطالب پیش پا افتاده سفارشات رو زودتر سمت هسته معاملات بفرستید الان ساعت 9 و نیم هست و هیچ سفارشی ارسال نشده... اول شما ببین میتونی سیتا رو برای مشتریان بخری بعد مطلب راجع بهش بنویسید
الهه نوروزی چهار شنبه 11 تیر 1399-9:37 13 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام خدمت همه سهامداران عزیز...هدف از درج این پست آشنایی با نماد سیتا بود و بنده هم مثل شما عزیزان سهامدار هستم نه عضو شرکت رده چندمی مثل مبین.متاسفانه تجهیزات قدیمی تمامی کارگزاری های ایران بخصوص مبین که تبدیل به فسیل شدند مانع از خرید بهترین عرضه اولیه تابستان برای بعضی از عزیزان شد.هدف از درج مطلب این بود که حداقل چند کارگزاری داشته باشین تاخیالتون درمورد عرضه اولیه ها که برای سهامداران با سرمایه خرد سود ده هستند آسوده باشد.امیدوارم کارگزاری ها پوشش خدمات را وسیع تر کنند تا مشکلی برای کاربران پیش نیاید در ضمن باحجم وسیع عزیزانی که طالب عرضه اولیه هستند بنده به عنوان کارشناس برنامه نویسی گواه میدهم مشکلات بیشتری در عرضه اولیه های بعدی بوجود خواهد آمد به امید پرسود بودن همه عزیزان⚘🤲🌷
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:51 11 پاسخ
احمد  پهلوانی ابری
سلام . مگه میشه از چند کارگزاری کد بورسی داشت .
احمد پهلوانی ابری شنبه 14 تیر 1399-7:34 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام خیر بیش از یک کد بورسی نمیتوانید داشته باشید ولی میتوان در چند کارگزاری ثبت نام کرده واز خدمات آنلاین خرید وفروش آنها استفاده کنید وهنگام ایجاد خرابی در یک کارگزاری در روزهای شلوغ بخصوص روزهای عرضه اولیه ها میتوان از کارگزاری دوم استفاده کرد
میثم مهرزاده یک شنبه 15 تیر 1399-21:36 1 پاسخ
احمد  پهلوانی ابری
سلام . ممنونم
احمد پهلوانی ابری دو شنبه 16 تیر 1399-8:2 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
خواهش
میثم مهرزاده چهار شنبه 18 تیر 1399-0:35 0 پاسخ
حسن  فرخی
من خودم صبح ساعت 7.30 درخواست دادم و الان که ساعت 10 هست وضعیت خریدم رفته روی حالت { ثبت در سیستم معاملات} برای وپویا هم خودم اقدام کردم که تونستم بخرم
حسن فرخی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:6 3 پاسخ
محمد  اسدزاده
{ثبت در سیستم معاملات } رو وقتی مینویسه یعنی دیگه اوکیه؟؟؟حتما میخرن؟
محمد اسدزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-10:38 4 پاسخ
میثم  مهرزاده
بله
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-12:59 3 پاسخ
هادی  دائمی
نه بابا. بیشرفا باز هم نخریدن. بر پدر و مادرشون لعنت
هادی دائمی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:3 1 پاسخ
محمد مهدی   فعال
برا منم نخرید زده دستور منقضی شد. چجوری میشه به این احمق ها اینو فهموند
محمد مهدی فعال چهار شنبه 11 تیر 1399-19:42 2 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
اگر در سامانه آنلاین پلاس، دقیقا و فقط عبارت "ثبت در سیستم معاملات" رو دیدین یعنی براتون خریداری میشه.شنبه سبدتون رو چک کنید
فرزاد احدنژاد جمعه 13 تیر 1399-13:30 1 پاسخ
اشکان  قنبری عمران
سلام من تازه واردم یه سوالی داشتم. اوا اینکه چطور درخواست ارز اولیه افلاین وانلاین رو بدم؟ یعنی طوری که هر دو رو بشه داد؟ دوم اینکه طریقه دخپرخواست افلاین برای ارز اولیه چطریهه؟ اول باید تو سامانه انلاین مبلغ مورد نیاز رو واریز کنم و بعدش از طریق باشگاه ثبت درخواست کنم؟
اشکان قنبری عمران دو شنبه 16 تیر 1399-1:37 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام برای ثبت عرضه اولیه تو قسمت منو.بخش اوراق بهادار.گزینه ثبت درخواست عرضه اولیه راانتخاب کنید سپس در صفحه وارد شده گزینه و نام عرضه اولیه را ثبت کنید سپس در قسمت تعداد بالاترین تعداد و در قسمت قیمت حداکثر روانتخاب کنید و پس از قبول درخواست در پایین صفحه .باعبارت درخواست شما ثبت شد مواجه میشوید ونام عرضه اولیه در پایین صفحه نمایش داده میشود
میثم مهرزاده چهار شنبه 18 تیر 1399-0:42 1 پاسخ
حسن  فرخی
بله
حسن فرخی پنج شنبه 12 تیر 1399-10:29 1 پاسخ
سمیرا  قلعه نوی
برای ما هم ثبت در سیستم معاملات زد ولی برامون نخریده
سمیرا قلعه نوی پنج شنبه 12 تیر 1399-17:18 1 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
باید بیخیال ربات و درخواست از طریق کلاب بشید.خودتون باید درخواست رو روز عرضه وارد کرده و عبارت "ثبت در سیستم معاملات" رو ببینید تا خیالتون از بابت خرید راحت بشه
فرزاد احدنژاد جمعه 13 تیر 1399-13:32 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام معمولا هنگامی که سفارش به هسته فرستاده بشه عبارت ثبت درسیستم معاملات نوشته میشه و خرید انجام میشه
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:45 1 پاسخ
سمیرا  قلعه نوی
سلام ما هم به همین خیال بودیم ولی برامون نخرید و پولمون از بلوکه در اومد ما موندیم بدون سیتا
سمیرا قلعه نوی شنبه 14 تیر 1399-17:37 0 پاسخ
سمیرا  قلعه نوی
دقیقا ما هم خودمون دستی ثبت کردیم و پول بلوکه شد و ثبت در سیستم معاملات زده شد ولی برامون نخرید
سمیرا قلعه نوی شنبه 14 تیر 1399-17:36 1 پاسخ
فرزانه  ستاری نجف آبادی
واقعا خیلی ضعیف عمل میکنید ناراضی ام از عملکردتون
فرزانه ستاری نجف آبادی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:8 5 پاسخ
میثم  مهرزاده
بخاطر حجم بالای تقاضا و هنگی مکرر هسته معاملاتی تمامی کارگزاری ها درروز عرضه اولیه ها به مشکل میخورن
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-17:59 1 پاسخ
حسن  فرخی
خودتون باید درخواست بدید، به امید اینا نمونید
حسن فرخی پنج شنبه 12 تیر 1399-10:30 0 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
من دیروز درخواست وارد کرده بودم الان نشون میده تو سیستم وارد شده کی تکلیف نهایش مشخص میشه
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:11 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
تا شب نشون داده میشه
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-10:43 2 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
الان نشون میده وضعیت ارسال شده منتظر جواب سیستم معاملات هست
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:5 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام خرید انجام شد براتون؟؟؟
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:47 0 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
سلام بله انجام شد
محمدرضا ایرانی شنبه 14 تیر 1399-7:26 1 پاسخ
فاطمه  جعفری فوتمی
هنوز در سیستم ثبت نگردید. همیشه زمان عرضه اولیه دچار استرس هستیم که مبادا مبین خرید نکنه. اخرش مجبور به ثبت دستی میشیم
فاطمه جعفری فوتمی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:24 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
بااین حجم بالای تقاضا.عرضه اولیه های بعدی شانسی خواهد بود
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:53 1 پاسخ
علی  حیدری بنی
خواهشا کارگزاری یجوری اطلاع بده ، اگه ثبت سفارش نمیکنه خودمون بزنیم
علی حیدری بنی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:45 4 پاسخ
حمید  امیریان
پس کی میخری ؟؟؟؟؟؟
حمید امیریان چهار شنبه 11 تیر 1399-10:45 1 پاسخ
علی  قصری
روز قبل در باشگاه درخواست خرید عرضه اولیه دادم. امروز زده منقضی شده. درحالیکه تا ساعت ۱۱:۳۰ امکان ثبت دارد
علی قصری چهار شنبه 11 تیر 1399-10:47 0 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
از طریق باشگاه خرید نکنید که به اصطلاح خرید آفلاین هستش. در سیستم آنلاین پلاس حسابتون رو شارژ کنید و در قسمت موافقت نامه ها خرید خودکار عرضه اولیه رو تایید کنید. خودش اتوماتیک میگیره. البته حواستون باید باشه. برای بار اول ثبت کردم و سیتا رو گرفت ولی دفعه قبلی از تو باشگاه زدم نگرفت.
محمدعلي سرايلو جمعه 13 تیر 1399-13:16 2 پاسخ
علی  قصری
کنتور ایام شمار باشگاه برای امتیاز، مشکل داره
علی قصری جمعه 13 تیر 1399-13:53 1 پاسخ
محمد  اصفهانی
برا من زده ثبت در سیستم معملات درسته دیگه؟
محمد اصفهانی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:50 3 پاسخ
میثم  مهرزاده
درسته رفیق
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:11 2 پاسخ
محمد  قبادی
سلام برا من زده تو وضعیت درخواست وارد شده .یعنی چی ؟
محمد قبادی شنبه 14 تیر 1399-8:45 0 پاسخ
علی  رحمانی
بلاخره چیکار کنیم دستی ثبت کنیم یا خودش میگیره فعلا که خبری از ثبت نیست
علی رحمانی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:50 1 پاسخ
رامین  خلیلی
پیشنهاد خودشون اینه که با توجه به حجم تقاضا به جز درخواست از طریق باشگاه خودتون هم آنلاین ثبت سفارش کنین. ولی در کل حجم تقاضا خیلی بالاست توکل به خدا کنید.
رامین خلیلی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:10 1 پاسخ
هلیا  عسگری
من آفلاین زدم.آنلاینم درخواست دادم ثبت شده پولم کسر شده اما الان دیدم زده منقضی؟!!!
هلیا عسگری چهار شنبه 11 تیر 1399-19:27 1 پاسخ
سمیرا  قلعه نوی
دقیقا برای منم همین اتفاق افتاد ما که دنبال یه کارگزاری دیگه هستیم دو تا عرضه اولیه رو از دست دادیم سر بی مسؤلیتی این کارگزاری مبین
سمیرا قلعه نوی پنج شنبه 12 تیر 1399-17:20 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام منقضی شدن بخاطر بسته شدن معاملات در ساعت ۱۲.۳۰ هست اگر باعبارت ثبت در هسته مواجه شدید خرید براتون انجام میشه
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:50 2 پاسخ
حمید  امیریان
یکی بگه چیکار کنیم خودمون ثبت کنیم یا بار منتظر باشیم
حمید امیریان چهار شنبه 11 تیر 1399-10:55 1 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
مال من نشون میده ١۰:۴۴ ارسال شده منتظر جواب سیستم معاملات هست
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:7 1 پاسخ
محمدامین  کر
برادر اگر ساعت 7:30 میزدی ، در مدت نیم ساعت توی هسته ثبت میشد ! الان یزنی حداقل یک ساعت زمان میبره ثبت بشه ، اگه نقدی بزن ان شالله ثبت بشه
محمدامین کر چهار شنبه 11 تیر 1399-11:44 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
ارسال سفارش بصورت دستی مطمئن ترین راه هستش
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:52 0 پاسخ
سمیرا  دقیقی
فک نکنم دیگه بتونه تا 11.30 همه درخواستارو ثبت کنه خودتون ثبت سفارش بزنید مشکل وپویا پیش نیاد
سمیرا دقیقی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:56 1 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
مال من الان نشون میده وضعیت ارسال شده منتظر جواب سیستم معاملات هست
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:8 1 پاسخ
سمیرا  دقیقی
درسته ثبت شده خودتون ثبت کردین یا کارگزاری؟
سمیرا دقیقی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:19 1 پاسخ
محمدامین  کر
برادر ، ثبت نشده ! برای اینکه توی هسته ثبت بشه باید بنویسه : " ثبت در سیستم معاملات " اگه تا پایان زمان سفارش گیری این پیام براتون نیاد ، خرید نمیشه !! دفعه پیش سر وپویا برای من همینجوری شد ، نوشته بود منتظر جواب ، تایم سفارش تموم شد ، پول رو برگردوند و خرید نکرد !
محمدامین کر چهار شنبه 11 تیر 1399-11:43 2 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
الان زده ثبت شده در سیستم معاملات
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 11 تیر 1399-13:47 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
ایشالا خریداری میشه
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:54 2 پاسخ
سپهر  کرباسی
دوستان اگه کسی اطلاع داره الان با این وضعیت در حال ارسال باید چیکار کنیم لطفا راهنمایی کنه
سپهر کرباسی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:12 0 پاسخ
سمیرا  دقیقی
تا ساعت 3 باید صبر کنید
سمیرا دقیقی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:22 1 پاسخ
سپهر  کرباسی
شما پرسیدین ؟ اگه تهش بگه ثبت نشد چی ؟ نمیشه اینو حذف کرد و خودمون جدا درخواست بدیم مجدد؟
سپهر کرباسی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:27 1 پاسخ
سمیرا  دقیقی
نوشته ثبت در سیستم معاملات؟
سمیرا دقیقی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:44 1 پاسخ
مجید  دلپسند مقدم
این که نوشته ثبت در سیستم معاملات حالا چه اتفاقی میوفته؟؟
مجید دلپسند مقدم چهار شنبه 11 تیر 1399-13:55 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
خریداری میشه براتون عزیز
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:13 1 پاسخ
مجید  دلپسند مقدم
خریداری نشده هیچی دیروز عصرم خریدمو حذف کردن اینکه از کیو ک کجا باید پرسید چرا حذف شد معلوم نیست
مجید دلپسند مقدم پنج شنبه 12 تیر 1399-13:28 1 پاسخ
علیرضا  بی غرض چاه افضل
من وارد شده ولی بیشتر از اونی که درخواست دادم برام سفارش دادین الان بدهکارم کجا بیارم الان
علیرضا بی غرض چاه افضل چهار شنبه 11 تیر 1399-11:15 2 پاسخ
سمیرا  دقیقی
موقعی که ثبت شد اضافشو بفروش
سمیرا دقیقی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:20 3 پاسخ
قاسم  یوسفیان
سلام من با اقوام و دوستان نزدیک به هفتاد نفر عضو مبين شدیم عرضه پویا رو برای هیچ کدوم نخرید. این بار هم با وجود فول کردن حساب بازم نخرید
قاسم یوسفیان چهار شنبه 11 تیر 1399-11:15 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
ضعف در سیستم مبین صد درصد مشهود هست
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:56 0 پاسخ
زهرا  خدامی
ما ک همه شد
زهرا خدامی چهار شنبه 11 تیر 1399-20:51 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
خدارو شکر که خریداتون کامل شد
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:34 0 پاسخ
سمیرا  قلعه نوی
ما هم دو تا عرضه اولیه رو از دست دادیم باید دنبال تغییر کارگزاری باشیم
سمیرا قلعه نوی پنج شنبه 12 تیر 1399-17:22 1 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
با سلام خدمت دوستان. اگر همه کارگزاری خود را عوض کنند برای این کارگزاری های بی وجدان درس عبرت میشه، من زنگ زدم بهم میگه میخواستی بری یه کارگزاری دیگه، طلب هم دارن ، سود این کارگزاری ها از جیب من و شما تامین میشه، فکر میکنن مجانی کار میکنن. خدایی عوض کنیم تا درس عبرت بشه
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-0:54 2 پاسخ
معین  سربندی
سلام، دوستان اگه نوشته باشه (ثبت در سیستم معاملات) اوکیه؟
معین سربندی چهار شنبه 11 تیر 1399-12:13 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
بهت تعلق میگیره
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-12:56 3 پاسخ
اسماعیل  کیانی
سیتا الان در سبد قرار گرفته ولی هنوز تعداد را اعلام نکرده
اسماعیل کیانی چهار شنبه 11 تیر 1399-12:35 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
اعلام میشه تا عصر
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:56 2 پاسخ
مسعود  دميرچلي
برای من زده ثبت در سیستم معاملات الان از توی پورتفوم حذف کرده. یعنی این دومین عرضه اولیه ایه که دارید این کارو میکنید یکبار وپویا الان هم این.اگر واقعا دارید مردم رو مسخره میکنید خدا لعنتتون کنه که این کارا پول حروم تو خونتون میبره.ایشالا که من اشتباه کنم و دوباره به پورتفوم اضافه بشه
مسعود دميرچلي چهار شنبه 11 تیر 1399-12:38 3 پاسخ
میثم  مهرزاده
اضافه میشه رفیق
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-12:57 2 پاسخ
مسعود  دميرچلي
نوشته نمادی با این مشخصات در سیستم نیست و حذف درخواست.باز هم میگید اضافه میشه؟!
مسعود دميرچلي چهار شنبه 11 تیر 1399-13:2 2 پاسخ
خاطره  صفری
برای منم همین خطا رو داده بود ولی الان تو پورتفویم هست و خرید شده
خاطره صفری چهار شنبه 11 تیر 1399-18:36 2 پاسخ
جواد  یزدی
برای منم نوشت ولی تو ی پورتفوم نیست
جواد یزدی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:58 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام ایشالله اضافه میشه
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:33 2 پاسخ
مسعود  دميرچلي
الان قراره اینم با یه معذرت خواهی سرو و تهشو هم بیارید؟واقعا زشته این کارا که بخاطر ضعف شماها ما باید ضرر بدیم
مسعود دميرچلي چهار شنبه 11 تیر 1399-12:41 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
حجم بالای تقاضا و هنگ بودن هسته و تجهیزات قدیمی مبین فقط ضرر ده هستش
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:58 2 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
با سلام خدمت دوستان. اگر همه کارگزاری خود را عوض کنند برای این کارگزاری های بی وجدان درس عبرت میشه، من زنگ زدم بهم میگه میخواستی بری یه کارگزاری دیگه، طلب هم دارن ، سود این کارگزاری ها از جیب من و شما تامین میشه، فکر میکنن مجانی کار میکنن. خدایی عوض کنیم تا درس عبرت بشه
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-0:54 2 پاسخ
محمدصادق  اسلامی
رشنبه صبح کارگزاریمو عوض میکنم...وپویا رو نخریدین برامون یه معذرت خواهی نکردید.الان باز سفارش سیتا خطا داده...پس این کارمزدا و هزینه های موقع ثبت نام رو چرا پرداخت میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمدصادق اسلامی چهار شنبه 11 تیر 1399-12:42 5 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-0:55 1 پاسخ
مسعود  دميرچلي
الان برای منم کلا حذف کرد.مثل اینکه میخوان فقط برای خودشون بخرم.من هم دو روز پیش خرید آفلاین زدم هم ساعت یازده امروز خرید آنلاین ولی الان کلا حذف شده
مسعود دميرچلي چهار شنبه 11 تیر 1399-12:42 3 پاسخ
میثم  مهرزاده
برا منم نخریده دوست عزیز.داشتن چند کارگزاری بهترین راهه
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:59 1 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-0:55 1 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
لطفا یه کارگزاری خوب نام ببرید ؟ حیف از اسم کارگزاری
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-0:56 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام لیست چند کارگزاری مهم و رتبه اول رو تو نت میتونین ببینین.آگاه..مفیید..فارابی..بهمن..جهان سهم..حافظ..آبان..آذر..آتیه..ارمان تدبیر..ستاره جنوب کارگزاری هایی هستند که میتونین بعد جستجو جایگزین کنید
میثم مهرزاده چهار شنبه 18 تیر 1399-0:54 1 پاسخ
حامد  نادری درشوری
سلام برا من که خودکار خودش رفته بود تو لیست سفارشا فقط یه بار خودم ویرایش کردم. تو لیست سهام ها هم هست ولی تعداد صفر و حالت بسته. این درحالیه که هنوز تو لیست خرید قرار داره . دارایی هم بلوکه هست. الان معلوم نیست خریده نخریده ؟ اینکارو کرده نتونم بخرم! معلوم نیست چیکار کرده؟!
حامد نادری درشوری چهار شنبه 11 تیر 1399-13:11 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
احتمالا خریداری بشه
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:14 1 پاسخ
مرضیه  نمازی فرد
چرا سفارشات اینقدر دیر ارسال میشن سفارش من بعد از دو ساعت ارسال نشد آخرشم خطا داد الان باید چیکار کنم من
مرضیه نمازی فرد چهار شنبه 11 تیر 1399-13:20 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
اگه صبح ساعت هفت ونیم میزدید براحتی ثبت میشد
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-17:51 0 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
میثم  مهرزاده
سلام صد در صد بخاطر خدماتی که بشما عزیزان انجام میدهند پول میگیرندو واقعا کار بدی بوده که جواب درست نداده خواهشا کارگزارایی که خدماتشون رو بخوبی انجام نمیدهند به سایت مربوط به شکایت کارگزاری ها معرفی کنید
میثم مهرزاده چهار شنبه 18 تیر 1399-0:59 1 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
اطلاعی نداشتم مرجعی وجود دارد که رسیدگی به شکایات میکند . لطفا اگر اطلاعات دارید راهنمایی م کنید تا پیگیری کنم . سپاس. پرسود باشید
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 23 تیر 1399-12:11 0 پاسخ
صغری  پاکار
ممنون از این اطلاعات، البته استفاده از نوشته منوط به این هست که کارگزاری مبین سرمایه برای مشتری‌هاشون که درخواست آفلاین میدن از دو روز پیش، خرید کنه عرضه رو. واقعا مسخره‌شو درآوردید دیگه.
صغری پاکار چهار شنبه 11 تیر 1399-13:21 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
ممنونم.امیدوارم اطلاعات بدردبخور بوده باشه.بنده هم سهامدار هستم وهدف از درج اطلاعات آشنایی عزیزان بااین نماد بود وگرنه کارگزاری مبین که بجز گرفتن کارمزد چیز دیگه ایی بلد نیست.کارگزاری دوم داشته باشین پرسود باشین🤲
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-17:2 2 پاسخ
مهدیه  محسن بیگی
چرا سفارش منو حذف کرده :| :| :| :| ثبت سیستم معاملاتم شده بود. الان ینی دیگه بهم نمیرسه؟
مهدیه محسن بیگی چهار شنبه 11 تیر 1399-13:29 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
خرید انجام شد؟
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-17:50 1 پاسخ
امید  اولیاء
متاسفم برای مبین سرمایه با این سیستم ضعیف پشتیبانی و سفارش گیری ، خوبه کلی هم کارمزد می گیرید و تازه ناز هم میاید
امید اولیاء چهار شنبه 11 تیر 1399-13:40 4 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
رؤیا  وکیل زاده
من فقط یک سوال دارم این پول هایی که بلاک میشه و خرید انجام نمیشه تو ۳ روز تا شنبه اگه توی یک حساب روزشمار باشه چقدر سود نصیب مبین سرمایه میشه ؟
رؤیا وکیل زاده چهار شنبه 11 تیر 1399-13:44 4 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام سوال خوبی بود.سود بسیار زیاد
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-17:49 1 پاسخ
جعفر  نعامی
من درخواست افلاین دادم دیروز ، الان خطا داده توی سیستم ، نوشته خطا درخواست خرید برای این سهامدار قبلا ثبت گردیده است . یعنی چی ، لطفا جواب بدید، پولم رو هم پس داده تو سیستم
جعفر نعامی چهار شنبه 11 تیر 1399-14:11 1 پاسخ
اشکان  قنبری عمران
سلام من تازه واردم یه سوالی داشتم. اوا اینکه چطور درخواست ارز اولیه افلاین وانلاین رو بدم؟ یعنی طوری که هر دو رو بشه داد؟ دوم اینکه طریقه دخپرخواست افلاین برای ارز اولیه چطریهه؟ اول باید تو سامانه انلاین مبلغ مورد نیاز رو واریز کنم و بعدش از طریق باشگاه ثبت درخواست کنم؟
اشکان قنبری عمران دو شنبه 16 تیر 1399-1:42 0 پاسخ
جعفر  نعامی
من درخواست افلاین دادم دیروز ، الان خطا داده توی سیستم ، نوشته خطا درخواست خرید برای این سهامدار قبلا ثبت گردیده است . یعنی چی ، لطفا جواب بدید، پولم رو هم پس داده تو سیستم
جعفر نعامی چهار شنبه 11 تیر 1399-14:11 2 پاسخ
میثم  فرخی
این چه مسخره بازیه بابا من ثبت شده ازحسابم کم شده ساعت ۱۲۳۰ حطاداده که نتونستم بخرم
میثم فرخی چهار شنبه 11 تیر 1399-14:26 1 پاسخ
میثم  فرخی
چه وضعشه اخه نمیتونید انجام ندید بابا ازساعت ۷۳۰ بشینیم تندتند هی ثبت بزنیم اخرش ۱۲۳۱ بیاد تو سایت بگه خطا
میثم فرخی چهار شنبه 11 تیر 1399-14:26 2 پاسخ
علیرضا  بی غرض چاه افضل
صبح شنبه کارگزاریمو عوض میکنم واقعا براتون متاسفم
علیرضا بی غرض چاه افضل چهار شنبه 11 تیر 1399-14:43 2 پاسخ
علیرضا  بی غرض چاه افضل
برم ثبت شده ولی تعداد سهامم نزده بعد ادعا بهترین کارگزاری نکنید عرضه اولیه وپویا هم اینطوری کردین دارایکم هم برام ثبت نمیزنین
علیرضا بی غرض چاه افضل چهار شنبه 11 تیر 1399-14:44 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
فعلا نصف عرضه ها مونده عزیز صبر کن
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:17 0 پاسخ
حامد  روستایی
برا منم نشد
حامد روستایی چهار شنبه 11 تیر 1399-14:45 1 پاسخ
علیرضا  بی غرض چاه افضل
کدوم کارگزاری بهتره همون رو میریم
علیرضا بی غرض چاه افضل چهار شنبه 11 تیر 1399-15:10 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام.بهترین راه ثبت نام در چند کارگزاری هستش که هروقت مشکلی برای یکی از کارگزاری ها پیش اومد از خدمات سایر کارگزاری ها جا نمونین⚘
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:37 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
کارگزاری زیادی هستن که تو اینترنت میتونین لیستشو ببینین بجز آگاه و مفید که کاربرای خودشم ازش شاکین
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-17:46 2 پاسخ
ابراهیم  اشرف عین الدین
بدرود بی در و پیکرترین و مضخرف ترین کارگزاری ایران.جایی که نه کارآمدی وجود داره و نه شعوری برای اصلاح اشتباهات.خاک بر سر اول تا آخرتون...
ابراهیم اشرف عین الدین چهار شنبه 11 تیر 1399-14:59 2 پاسخ
حسام  خیوه
درود . دوستان الان نوشته شده ثبت در سیستم معاملات و اینکه توی سبدبان با تعداد صفر اومده یعنی خرید انجام شده ؟؟؟؟
حسام خیوه چهار شنبه 11 تیر 1399-15:22 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
بله عزیز
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:17 1 پاسخ
حسام  خیوه
300 تا خرید زده این چ مدله دیگه
حسام خیوه چهار شنبه 11 تیر 1399-20:24 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام بخاطر اینکه عرضه اولیه به همه عزیزانی که کدبورسی گرفتن تعلق بگیره طبق عرضه اولیه های قبلی معمولا کمتر خرید میزنه برای همه ۳۰۰خرید زده
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:30 2 پاسخ
حسام  خیوه
ممنون
حسام خیوه پنج شنبه 12 تیر 1399-10:57 1 پاسخ
محمدرضا  داودی
من از سال ۹۵ با مبین دارم کار میکنم روزایی که خرید عرضه اولیه با خود مشتری بود و تو چند ثانیه وقت خرید داشتیم همه رو میگرفتم از روزی که خرید افتاد با کارگزاری یکی در میون عرضه هارو از دست دادم. دیروز برای امتحان برا کسی دیگه از طریق مفیدم درخواست دادم جالبه که برا اون آخر شب دادم برا خودم بعدظهر سه شنبه ولی مفید ۷نیم ثبت کرده و الان ۳۰۰ تا سهم اومده تو پورتفوش مبین تا ۸.۱۵ درخواست من نداده هنوزم خبری نیس تو پورتفوم. سال ۹۶بود که ۵۰۰ هزارتومن با کارگزاری اختلاف داشتم و اگر پیگیر نبودم علنا ۵۰۰ تومنم بی دلیل خورده بود. به هیچ عنوان دیگه با مبین کار نکنید اکیدا توصیه میکنم
محمدرضا داودی چهار شنبه 11 تیر 1399-16:30 3 پاسخ
میثم  مهرزاده
اره واقعا.هروقت حرف از خوبیه یه کارگزاری بوسط اومد و ملت هجوم بردن سمتش شک نکنین اوضاع بدی خواهد داشت💐
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-16:34 0 پاسخ
میثم  مهرزاده
خرید نکرده براتون؟؟؟
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-17:47 1 پاسخ
محمدرضا  داودی
خیر، حتی شنبه هم خریده باشه به هر حال ترجیح میدم دیگه با مبین کار نکنم
محمدرضا داودی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:28 3 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
کسی پاسخگو هست کی سهام سیتا تو پورتفو میشینه مال من نشون میده ٨۰۰ تا سهم ثبت شده ولی تو پوتفوم چیزی نیامده
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 11 تیر 1399-16:52 1 پاسخ
مصطفی  ثقفی
سلام برای من 300 تا خرید کرد.
مصطفی ثقفی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:9 1 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
ممنون برای من ٢٩٩ تا تعلق گرفت
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:33 1 پاسخ
مصطفی  ثقفی
به دلیل اینکه تعداد سهام تخصیصی نمیتونه اعشاری باشه لذا سیستم عدد رو رند میکنه بهمین خاطر به بعضی 299 و بعضی دیگه 300 البته نمیدونم زمان ارسال سفارش در میزان سهام تخصیصی اثر داره یا نه؟ به قول این سهامدار های لاکچری موفق و پرسود باشین
مصطفی ثقفی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:51 2 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
ممنون از راهنمایی پر سود باشی 😂
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 11 تیر 1399-20:5 1 پاسخ
مصطفی  ثقفی
سلام 300 تا سهام برام خرید زد و نشست تو پورتفو لحظه ای ولی مبلغ بلوکه شده بیشتر از مبلغی که می بایست نسبت به 300تا خرید بزنه، امیدوارم عودت بده
مصطفی ثقفی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:17 1 پاسخ
مصطفی  ثقفی
خدا رو شکر مبلغ رو عودت داد، همه چیز اوکی شد، ممنون از عوامل کارگزاری مبین سرمایه
مصطفی ثقفی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:28 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
خدروشکر
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:27 1 پاسخ
اشکان  قنبری عمران
انلاین سفارش دادی یا افلاین؟
اشکان قنبری عمران جمعه 13 تیر 1399-3:34 1 پاسخ
مصطفی  ثقفی
به صورت افلاین باشگاه سفارش داد، ضمنأ حساب رو به اندازه کافی شارژ کرده بودم و توافق خرید خودکار رو هم اکسپت کرده بودم که اگر افلاین جواب نداد، روز عرضه انلاین خرید کنم که خدا رو شکر افلاین جواب داد و در ساعت ۷/۴۵ سفارش خرید رو برام زده بود.
مصطفی ثقفی شنبه 14 تیر 1399-2:27 1 پاسخ
اشکان  قنبری عمران
سفارش افلاین فقط از باشگاه انجام میشه یا سامانه افلاین از این تدرس هم میشه؟؟
اشکان قنبری عمران شنبه 14 تیر 1399-12:36 1 پاسخ
اشکان  قنبری عمران
https://c.mobinsb.com/Login.aspx?retval=_Default از این سایت؟
اشکان قنبری عمران شنبه 14 تیر 1399-12:36 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام ثبت سفارش اولیه در قسمت اوراق بهادار بخش عرضه اولیه قابل ثبت میباشد
میثم مهرزاده یک شنبه 15 تیر 1399-21:30 1 پاسخ
صغری  کاظمی
برای منم منقضی شده نوشته فکر کنم مثل شصدف بده
صغری کاظمی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:24 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام مهم ثبت در هسته معاملات هست وگرنه منقضی شدن دلیل این نیست که خرید براتون انجام نشه چون عرضه ها تا شب ادامه دارند امیدوارم خریدتون کامل شده باشه
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:37 1 پاسخ
نجمه  خورشیدی
من تا الان تو پرتفوم بوده بعد الان رفتم پریده زده منقضی شده.این چه مسخره بازیه .کسی پاسخگو نیستتتتت؟؟؟؟
نجمه خورشیدی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:33 5 پاسخ
هوشنگ  زارعی
احتمالا در حال انتقال به پرتفوی شما است و قریب به یقین براتون خرید انجام شده
هوشنگ زارعی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:12 1 پاسخ
هلیا  عسگری
برای منم همینطور....آخه پولم هم برگشته به حساب...یعنی نخریده!
هلیا عسگری چهار شنبه 11 تیر 1399-19:35 1 پاسخ
نجمه  خورشیدی
بله برگشت.خییلی ممنونم از پاسخگوییتون 👌
نجمه خورشیدی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:56 1 پاسخ
سحر  امیری
گل بگیرن در اینجا رو که اسم خودتون گذاشتین کارکزاری. یه هفته س چه غلطی کردین. ساعت هشت سفارش گذاشتم نه 12 که الان بزنه منقضی شده. هیشکی نیست اینجا جواب بده.
سحر امیری چهار شنبه 11 تیر 1399-18:40 3 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام پول بلوکه شده و خرید انجام نشده ؟
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:25 1 پاسخ
زینب  صمدی تازه کند
همه کارگزاری ها اینطوری شده شاید بدن
زینب صمدی تازه کند چهار شنبه 11 تیر 1399-18:52 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
بخاطر سیستم قدیمی و هسته معاملات فسیل همه کارگزاری ها به علت گرفتن کاربرای تازه به مشکل خوردند همیشه تو چند کارگزاری ثبت نام کنین
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:20 1 پاسخ
رضا  جعفری توچاهی
هم خودتون رو مسخره کردید هم ما رو ، نه اعتبار گرفتم و بصورت آنلاین خودم ثبت کردم ، الان نگاه می کنم میبینم پول برگشت خورده و سفارش ثبت شده در سیستم معاملات رو نوشته منقضی شده ، چهار میلیون و پونصد هزار نفر متقاضی شدند و فقط کارگزای مبین سرمایه مشکل داره ، عرضه اولیه وپویا ده نفر آشناهای من هیچ کدوم براشون وپویا گرفته نشد و با بی احترامی نوشتند تعداد محدودی سفارش ثبت نشده و الان هم مجددا تمام سفارشاتی که میشناسم براشون خرید نشده و سفارش رو منقضی شده اعلام کرده ، این توهین به من و دیگر مشتریان مبین سرمایه هست و واقعا قابل تحمل نیست
رضا جعفری توچاهی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:53 4 پاسخ
میثم  مهرزاده
متاسفانه مشکل ثبت نام بیش از حد توان مبین سرمایه و سیستم قدیمی بازدهی خدمات را متاسفانه کم کرده است
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:23 1 پاسخ
مهدي  مقدس قهفرخي
شنبه تغییر کارگزاری
مهدي مقدس قهفرخي چهار شنبه 11 تیر 1399-18:56 4 پاسخ
جبار  مهدی
مرگ بر مسئولان مبین سرمایه باز هم باز هم عرضه اولیه سیتا برام خرید نکردن
جبار مهدی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:1 1 پاسخ
رضا  کریمیان کلیشادرخی
مسخرشو درآوردن قشنگ.من دیروز فروی فروختم که اینو بخرم.امروز همون فروی پنج درصد مثبت خورد شنبه هم احتمالا بخوام برم صف خرید باید با پنج درصد دیگه بخرم.این چه وضعش.اصلا معلوم چیکار میکنین اگه فقط برا خودتون میخرین یا نمیتونین بخرین بگین مردم تکلیف خودشونو بدونن
رضا کریمیان کلیشادرخی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:2 3 پاسخ
جواد  خوش اخلاق
خودتون مسخره کردید 6 تا اکانت مبین سرمایه یکیش نخریده اینجارم که سانسور کردین خدا لعنتتون کنه
جواد خوش اخلاق چهار شنبه 11 تیر 1399-19:3 2 پاسخ
اسماعیل  عموزینل طالخونچه
سلام..من رمزمو فراموش کردم..وارد لینک تغییر رمز ک میشم رمز فعلی رو میخواد..یعنی چی آخه؟اگه فراموش نکرده بودم ک تغییر نمیدادم..لطفا راهنماییم کنید..
اسماعیل عموزینل طالخونچه چهار شنبه 11 تیر 1399-19:9 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام با پشتیبانی تماس بگیرین
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:15 1 پاسخ
حامد  نادری درشوری
سلام ۷۹۸ تا سفارشم بود ۳۰۰ تا خریده مابقی پولم بلوکس. بقیش بعدا اضافه میشه یا نه؟ امیدوارم مشکل بقیه دوستان هم حل بشه ولی به نظرم با این برنامه ی سهام عدالت تعداد افراد و تراکنش ها بیشتر از توانایی و ظرفیت سیستم هاست.
حامد نادری درشوری چهار شنبه 11 تیر 1399-19:22 1 پاسخ
رضا  جعفری توچاهی
مشکل خرید شدن یا نشدن نیست ، مشکل نوع جوابگویی ، بی تعهدی و سانسور گلایه هاست که از هفته قبل این سیاست در مبین سرمایه به کاری عادی تبدیل شده وگرنه عرضه اولیه قبل کارگزاری آگاه هم کل سیستم هاش از مدار خارج شد ولی بصورت رسمی معذرت خواهی کرد و مشکل را قبول کرد نه اینکه به راحتی بگه شنبه بررسی کنید ببینید خرید شده یا نه و یا با یه جمله تعداد معدود در عرضه اولیه قبل و بستن گفتگوها قضیه را بی اهمیت جلوه بده
رضا جعفری توچاهی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:30 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام دوست عزیز به هر نفر ۳۰۰ تا رسیده بقیه پولتون حتما برگشت خواهد داده شد
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:14 1 پاسخ
رضا  جعفری توچاهی
سلام دوست بسیار گرامی ، من حرف از برگشت پول و یا خرید نزدم ، بحث من نوع اطلاع رسانی و عدم شفافیت بوده و هست ، این یک انتظار بسیار عادی و معمولی هر تریدری از کارگزاری هست و لازمه کارگزاری مبین سرمایه در بخش مشتری مداری خیلی بیشتر دقت کنند. اطلاعیه که شنبه پرتفوی را بررسی نمایید منطقی نیست ، باید شفاف اعلام می کردند که تا شنبه خریدها در پرتفوی مشتریان قرار میگیره و در صورتی که خرید انجام نشده باشد نسبت به رفع مشکل اشخاص اقدام لازم انجام خواهد شد ، نه اینکه در یک خط بنویسند شنبه بررسی نمایید
رضا جعفری توچاهی پنج شنبه 12 تیر 1399-12:38 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام و درود صد البته این صحبتتون درست است و خیلیاااز اطلاع رسانی این کارگزاری شاکی هستند امیدوارم بدونن باحجم بسیارزیاد کارگزاریی هایی که وجود دارند مشتریان خودشونو از دست ندن
میثم مهرزاده چهار شنبه 18 تیر 1399-1:8 2 پاسخ
هلیا  عسگری
دریغ از یک نفر که بیاد پاسخگوی این همه آدم بشه
هلیا عسگری چهار شنبه 11 تیر 1399-19:39 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام ببخشین عرضه اولیه سیتا تو پرتفوی ایتون نیومده؟
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:11 1 پاسخ
ملیحه  بهرامی
سلام..چرا اومد تو پرتفوی
ملیحه بهرامی جمعه 13 تیر 1399-18:4 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
خداروشکر
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:27 1 پاسخ
حسن  بابایی نوگورانی
این چه وضعیه؟من ساعت ۱۱:۲۷ ثبت کردم ولی با اینکه تا ساعت ۱۲ونیم تمدید شد واسم نخریده.
حسن بابایی نوگورانی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:58 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام باتوجه به حجم بالای تقاضا وعرضه احتمال ثبت در هسته وجود دارد کسانی که ساعت هفت ونیم ثبت کردند ظرف یک ساعت سفارشون ثبت گردید
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:10 1 پاسخ
هلیا  عسگری
احتمالا واس همه خریدن. اما چون سیستم هاشون قدیمی خیلی زمان میبره بیاد تو پرتفوی...برای من صبح ثبت شده بود.دوساعت پیش پول رو برگردندن منقضی شده الان دوباره نگاه کردم دیدم اومده تو سبد..اما این بار مبلغ بلوکه شده اشتباه شده...فکر کنم سیستم هاشون خیلی کند وضعیف.....این مسئله واقعا با اعصاب مشتری بازی میکنه...درستش منید لطفاااااااا
هلیا عسگری چهار شنبه 11 تیر 1399-20:15 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام اره بخاطر حجم بالای اطلاعات این مشکلات پیش میاد و قابل رفع هستش
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:26 1 پاسخ
رضا  قطبی ورزنه
سلام.وقت همگی بخیر.دوستانی که خریدآنلاین ثبت کرده باشن وپول به حسابشون بوده نگران نباشن حتما براشون خریدشده .فقط ممکنه پول برگشته باشه یاهنوزبلوکه باشه که خب علتش همون مشکلات ترافیکی وقدیمی بودنه سیستمهای حسابداری وپردازشی هستش.فقط خواستم بگم نگران نباشین اگرآنلاین خریدثبت زدین حتماخریدشده وشنبه توی ساعت خریدوفروش بورس همه اصلاح میشه.ضمنا من هم سهامدارهستم وبرای دوتاکدبورسی هرکدوم 299برام خریدزده
رضا قطبی ورزنه چهار شنبه 11 تیر 1399-20:22 1 پاسخ
الهام  دیناشی گم یک
من خرید آفلاین زدم نوشته جلوش عرضه به اتمام رسیده یعنی چی؟
الهام دیناشی گم یک چهار شنبه 11 تیر 1399-20:24 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
تو پرتفوی ایتون اومده؟مبلغ کم کرده؟
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:5 1 پاسخ
داود  آزادی
سلام خرید افلاین زدیم هیچی تو پورتفوی نیومده . پول هم بلوکه شده . دوباره مثل وپویا نشه واسمون خرید نکنند. یکاری بکنید این سیستمهای ۲۰ سال پیشتونو عوض کنید
داود آزادی چهار شنبه 11 تیر 1399-20:27 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام اگه خرید انجام گرفته باشه روز بعدی تو پرتفوی نمایش داده میشه
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:25 1 پاسخ
مهدی   مصطفیء
من امروز اقدام کردم و 300 تا ثبت شد
مهدی مصطفیء چهار شنبه 11 تیر 1399-20:57 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
خداروشکر
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:24 0 پاسخ
مصطفی  چوپان چالسرا
ل ع نت ب مبین سرمایه ناراضی ام ازت ل ع ن ت ی 4 تا دارا یکم خریدم هنورز نیومده تو پرتفوم 8 روز ه در انتظار اقدام مبینه لا مذهب ها حداقل یه واب درست حسابی بدین بهم این دوسال نزدیک 50 نفر عضو مبین کردم اینه رسم مشتری مداری جوانمردی
مصطفی چوپان چالسرا چهار شنبه 11 تیر 1399-21:2 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام مطالب زیادی تو پست ها در مورد نحوه اضافه کردنه دارا به پرتفوی وجود داره🌹
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:23 0 پاسخ
علی  محمودی نیا
نه این هفته به من رسید نه هفته ی قبل پول کم کرد بعد بلزار پولم برگشت خورد به حسابم
علی محمودی نیا چهار شنبه 11 تیر 1399-21:3 1 پاسخ
سهیل  خواجه
برای من خرید انجام شده و مبلغ در پنل هم بوده ولی الان مبلغی رو بصورت منفی بلوکه شده نشون میده مبلغ برگشت داده می شود؟؟؟؟؟
سهیل خواجه چهار شنبه 11 تیر 1399-22:37 2 پاسخ
میثم  مهرزاده
صد در صد برگشت داده میشود خیالتون راحت
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:40 0 پاسخ
محمد  زارعی
سلام دوستان. من کد بورسی گرفتم یکی درست وواضح راهنمایی کنه چجوری ثبت سفارش وخرید تویی بورس انجام بدم. سپاسگزاریم
محمد زارعی چهار شنبه 11 تیر 1399-22:51 1 پاسخ
محسن  صاحب الزمانی
خیلی جالبه من توافقنامه خرید عرضه اولیه توسط شرکت رو دارم و برای اطمینان وپویا رو ثبت سفارش زدم انجام نشد ، ولی سیتا رو درخواست نزدم خریده شد !
محسن صاحب الزمانی چهار شنبه 11 تیر 1399-22:59 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سیتا یکی از بهترین عرضه اولیه های امساله 👌
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:2 1 پاسخ
محمد  زارعی
سلام دوستان. من کد بورسی گرفتم یکی درست وواضح راهنمایی کنه چجوری ثبت سفارش وخرید تویی بورس انجام بدم. سپاسگزاریم
محمد زارعی چهار شنبه 11 تیر 1399-23:5 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام آموزش کامل رو میتونین تو سایت ببینین
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:37 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام آموزش کامل رو میتونین تو سایت ببینین بهمراه آموزش برنامه همراه تریدر
میثم مهرزاده چهار شنبه 11 تیر 1399-23:38 1 پاسخ
رقیه  محمدی مفرددوپلانی
سلام.من سفارش خرید برا سیتا نذاشتم چون صبح هر چی تلاش کردم پول به حسابم واریز نمی شد و ساعت ۱۲ موفق به واریز شدم. قبلا خودشون میخریدن حتی اگر موجودی نداشتیم.مگه هنوز همون قانون نیست؟!! پس چرا برا من سیتا نخریدن؟دفعه قبل هم بخاطر یه مشکل دیگه برام خرید نکردن .بخدا اگه حل نشه کارگزاریمو عوض می کنم.
رقیه محمدی مفرددوپلانی پنج شنبه 12 تیر 1399-0:0 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام در صورتی که موجودی نداشتین تو بخش اوراق بهادار.عرضه اولیه فرم خرید رو پر کنید تا سفارشتون به هسته معاملات انجام گیرد
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:21 0 پاسخ
فاطمه  قربانی بازیانی
خیلی ضعیفه عمل میکنید فقط واسه کارمزد درست شده کارگزاری مبین وقتی درخواست میدم تو باشگاه و پول واریز میکنم چرا نمی گیرید بی تفاوتید نسبت به مشتری قرار نیست فقط پول بگیرید در قبالشم هیچ خدماتی نباشه
فاطمه قربانی بازیانی پنج شنبه 12 تیر 1399-1:25 3 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام برای اینکه صد در صد مطمئن شین که خریدتون انجام میشه سعی کنید ساعت ۷.۳۰ صبح هنگامی که حجم دیتاها کمتربه هسته انجام میشه سفارشونو بصورت دستی هم وارد کنید🌹
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:19 1 پاسخ
علی حسین  عباس زاده گرجان
متاسفانه این کارگزاری ضعیف عمل می کنه این دومین مرتبه است که سفارش اولیه من هم ثبت نمی شود.
علی حسین عباس زاده گرجان پنج شنبه 12 تیر 1399-9:56 3 پاسخ
حمید  وحیدی
من آفلاین سفارش زدم ساعت یازده و نیم پولمو پس داد دو باره یازده ونیم سفارش زدم استاد کار گزاری نخرید
حمید وحیدی پنج شنبه 12 تیر 1399-18:50 1 پاسخ
عبدالعلي  حيدري
اگه مراحلش درست انجام بشه محاله خرید انجام نشه بعضی ها دیر میان زود میخوان برن. عملکرد مبین نسبت به هشتاد درصد کارگزاری ها بهتر و موفق تر بوده برین شکر کنین مثلا کارگزاری آگاه نبودین
عبدالعلي حيدري جمعه 13 تیر 1399-3:32 2 پاسخ
علی  عباسی
مانده حساب قدرت خرید بلوکه شده تمام اینا اشتباه نشون میده امیدوارم تا شنبه درست بشه
علی عباسی جمعه 13 تیر 1399-11:15 1 پاسخ
شیدا  عزیزی
سلام آقای میثم میرزاده ممنون از مطالب مفیدتون برای من مفید بود
شیدا عزیزی جمعه 13 تیر 1399-13:56 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام خواهش میکنم خوشحالم که راضی بودین از مطالب🌹
میثم مهرزاده جمعه 13 تیر 1399-21:15 1 پاسخ
راضیه  توانگر
سلام. دوباره امروز مانده حساب منو ۲ میلیون کم می زنه. می خواستم ساعت ۸/۵ سرخطی بزنم. به کی بگم آخه؟!!!
راضیه توانگر شنبه 14 تیر 1399-6:52 1 پاسخ
محمدرضا  عظیم زاده
اصلا مگه با این کارگزاری میشه سر خط زد؟!
محمدرضا عظیم زاده شنبه 14 تیر 1399-10:23 2 پاسخ
محمدرضا  عظیم زاده
برای من هم سیتا رو نخریده. من ساعت 8 صبح چهارشنبه خودم اردر گذاشتم اما زده "پایان زمان قبول درخواست". کارمزدی که میگیرین حرومتون باشه.
محمدرضا عظیم زاده شنبه 14 تیر 1399-9:18 1 پاسخ
فرزاد  نجمی
من دهم پیش خرید افلاین زده بودم هیچ خبری نشده چجوری این
فرزاد نجمی شنبه 14 تیر 1399-12:12 1 پاسخ
فرزاد  نجمی
من دهم پیش خرید افلاین زده بودم هیچ خبری نشده چجوری این
فرزاد نجمی شنبه 14 تیر 1399-12:13 1 پاسخ
لعیا  نور محمدپور ملاباشی
سلام من تو انتخاب نوع عرضه اولیه هیچی نمیاد فقط انتخاب کنید میاد ممنون میشم راهنمایی کنین
لعیا نور محمدپور ملاباشی شنبه 14 تیر 1399-14:58 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
سلام هنگامی که سفارش اولیه موجود باشه میشه نماد مورد نظرو انتخاب کرد
میثم مهرزاده یک شنبه 15 تیر 1399-2:8 1 پاسخ
لعیا  نور محمدپور ملاباشی
عزیز من هیچ نمادی نمیاد فقط یک گزینه انتخاب کنید هست گزینه دیگه ای نیست
لعیا نور محمدپور ملاباشی یک شنبه 15 تیر 1399-10:47 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
بله فرمودین منم عرض کردم وقتی عرضه اولیه ایی قابل عرضه باشه میشه تو اون قسمت اسم عرضه اولیه مورد نظرتونو وارد کنید وگرنه بعد از اتمام عرضه همون گزینه انتخاب کنید میاد چون یا عرضه اولیه ها تموم شدن یا عرضه اولیه ایی هنوز ثبت نشده که بشه انتخاب کرد
میثم مهرزاده یک شنبه 15 تیر 1399-15:23 1 پاسخ
حامد  بهار
کسی میدونه کتاب کی بدست من میرسه 12 ام درخواست دادم هنوز در انتظار تاییده
حامد بهار یک شنبه 15 تیر 1399-21:42 1 پاسخ
مهدی  ابری
سیمان ساوه که وارد بورس شده چرا نوشتید غیر بورسی!!!
مهدی ابری سه شنبه 17 تیر 1399-11:11 1 پاسخ
مهدی  مهدوی
باسلام دوستان کسی میدونه برای ثبت نام در دوره سفارش گیری از کجا باید ثبت نام کرد مثلا سیتا گفته دوره سفارش گیری از ساعت 12/35 الی 12/40 است چطور باید سفارش داد
مهدی مهدوی پنج شنبه 19 تیر 1399-9:31 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها