در یک نگاه

خرید اعتباری عرضه اولیه سیمان تامیت در باشگاه مشتریان مبین سرمایه

336

مشاهده پست

دو شنبه 9 تیر 1399-9:43

عرضه اولیه سیتا

خرید اعتباری عرضه اولیه سیمان تامیت در باشگاه مشتریان مبین سرمایه

قابل توجه همراهان گرامی: شما عزیزان می توانید با داشتن یکی از شرایط زیر، عرضه اولیه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین (#سیتا) را **رایگان** دریافت کرده و تا 5 روز بورسی بعد تسویه فرمایید.

ثبت سفارش خرید:

برای درخواست خرید (خرید توسط معامله گر کارگزاری): شما عزیزان با داشتن قرارداد اعتباری (و یا مشتریانی که از تاریخ 13 اسفند 97 به بعد کدبورسی دریافت نموده اند) و جمع مانده حساب و پرتفوی حداقل  450 هزارتومان، شامل شرایط دریافت این عرضه می باشید.
همچنین اگر هنوز قراداد اعتباری خود را ثبت نکرده اید می توانید با داشتن 600 هزار تومان وجه نقد در حساب خود سقف میزان عرضه شده یا با واریز مبلغ کم تر، به همان مقدار، درخواست خرید این عرضه را در باشگاه مشتریان ثبت کنید.

* پیشنهاد می شود در اسرع وقت با مراجعه به یکی از شعب مبین سرمایه فرم پذیرش جدید را تکمیل نمایید تا در عرضه های اولیه بسیار آسان تر آن عرضه را خریداری کنید.

* عزیزان دارای حساب آفلاین توجه داشته باشند که افزایش وجه نقد تنها در ساعات اداری ثبت می شود پس در صورت تمایل اعتبار حساب خود را قبل از ساعت 12 ظهر سه شنبه (10 تیر) انجام داده تا سیستم از ثبت درخواستتان جلوگیری نکند.
* درخواست عرضه اولیه سیتا از ساعت 10:30 روز دوشنبه 09 تیر الی **ساعت 19:00 سه شنبه 10 تیر** در باشگاه مشتریان امکان پذیر خواهد بود.

برای ثبت درخواست در صفحه اصلی باشگاه مشتریان منوی اوراق بهادار __ عرضه اولیه یا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
http://club.mobinsb.com/Ipo/OnlineOffline

آموزش تصویری ثبت درخواست عرضه اولیه در باشگاه مشتریان:
http://bit.ly/2UpniDu

توجه: برای اطمینان از ثبت درخواست خرید شما عزیزان در هسته معاملات، زمان ثبت درخواست به ساعت 19 روز قبل کاهش یافته است و این زمان تمدید نمی گردد، حتما درخواست خود را قبل از این زمان ثبت نمایید.
همچنین پیشنهاد می گردد روز عرضه در صورت وجود مانده حساب در سامانه معاملات آنلاین برای اطمینان کامل درخواست خود را به صورت دستی نیز ثبت نمایید.

----------------------
نکات مهم:

* در صورت ثبت سفارش خرید در باشگاه، برای بررسی میزان سهام اختصاص یافته، روز کاری بعد حساب پرتفوی سپرده گذاری خود را مشاهده نمایید.
* درصورت مشاهد پیغام "عدم احراز شرایط خرید آنلاین و آفلاین" حساب شما هیچ یک از شرایط ذکر شده در بالا را ندارد، بنابراین با مراجعه به یکی از سامانه های معاملاتی آفلاین یا آنلاین،
مانده حساب خود را شارژ نمایید.  
*پس از واریز وجه در سامانه های معاملاتی، حدود
یک یا دو ساعت بعد مانده حساب باشگاه به روزرسانی می گردد، بنابراین پس از گذشت این زمان درخواست خود را در باشگاه ثبت نمایید.
* توجه داشته باشید که در صورت فعال سازی خرید خودکار عرضه اولیه در وبسایت معاملات آنلاین، عرضه ها به میزان موجودی حساب برای شما خرید خواهند شد و تفاوت ثبت درخواست در باشگاه مشتریان خرید اعتباری این عرضه ها می باشد (برای چک کردن فعال یا فعال نبودن خرید خودکار عرضه اولیه، به سامانه معاملات آنلاین پلاس مراجعه نمایید و در قسمت پروفایل خود در تب توافقنامه ها، وضعیت توافقنامه موردنظر را بررسی کرده و در صورت وضعیت آن را تغییر دهید) 

با تشکر از همه شما مشتریان گرامی

عرضه اولیه   سیتا  
22
ارسلان  کاکایی
هنوز قابل ثبت نیست؟
ارسلان کاکایی دو شنبه 9 تیر 1399-10:15 0 پاسخ
علی  مغاری
باید بری قسمت اروق بهادر و بعد قسمت ثبت درخواست عرضه اولیه
علی مغاری دو شنبه 9 تیر 1399-11:16 0 پاسخ
بهناز  سطوتی
خطا میده همش
بهناز سطوتی سه شنبه 10 تیر 1399-11:28 0 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
با سلام خدمت دوستان. اگر همه کارگزاری خود را عوض کنند برای این کارگزاری های بی وجدان درس عبرت میشه، من زنگ زدم بهم میگه میخواستی بری یه کارگزاری دیگه، طلب هم دارن ، سود این کارگزاری ها از جیب من و شما تامین میشه، فکر میکنن مجانی کار میکنن. خدایی عوض کنیم تا درس عبرت بشه
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-0:58 0 پاسخ
فاطمه سادات  حسینی
کسانی که تازه احراز هویت شدن میتونن عرضه اولیه بگیرن؟
فاطمه سادات حسینی دو شنبه 9 تیر 1399-11:12 2 پاسخ
اکبر  شهباززاده
اگر کد بورسی دارید میتونید عرضه اولیه بخرید
اکبر شهباززاده دو شنبه 9 تیر 1399-21:20 1 پاسخ
آیلین  برزگری
سلام رییس فیلترینک. بازم مثل وپویا سرکاریم؟ فقط بگین سفارش بذارین میخریم گوگولیا. نشد هم فقط میگیم ببخشید.
آیلین برزگری دو شنبه 9 تیر 1399-11:17 13 پاسخ
مهدی  ناموری
واسه منم تو وپویا خطا داد. و نوشت مشکل از زیرساخت بورسه :)
مهدی ناموری دو شنبه 9 تیر 1399-11:23 0 پاسخ
آریو  برزگری
سرکاریه بازم؟
آریو برزگری دو شنبه 9 تیر 1399-11:29 3 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
با سلام خدمت دوستان. اگر همه کارگزاری خود را عوض کنند برای این کارگزاری های بی وجدان درس عبرت میشه، من زنگ زدم بهم میگه میخواستی بری یه کارگزاری دیگه، طلب هم دارن ، سود این کارگزاری ها از جیب من و شما تامین میشه، فکر میکنن مجانی کار میکنن. خدایی عوض کنیم تا درس عبرت بشه
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-1:0 0 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-1:1 0 پاسخ
لیلا  بازرگان
همچین نوشتن حداکثر زمان ثبت درخواست تا ساعت 19 روز سه شنبه، انگار اینا می تونن یا می خوان بخرن!!! خوبه روشون میشه؟؟؟ شما که عرضه ندارین بخرین، حداقل نیایین اطلاعیه جدی بذارین، مردمم به امید شما، برن پی کار و بارشون!!!
لیلا بازرگان دو شنبه 9 تیر 1399-16:6 5 پاسخ
مهیار  گل ریز
سلام با توجه به مشکلات پیش آمده برای وپویا و عدم اطلاع رسانی به موقع توصیه میشه به غیر از ثبت در خواست در قسمت اوراق در روز عرضه در سامانه آنلاین هم درخواست خرید زده شود
مهیار گل ریز دو شنبه 9 تیر 1399-11:47 2 پاسخ
فرزانه  طوسی زاده
یعنی هم درخواست آفلاین انجام بدیم ، هم روز عرضه انلاین خرید رو بزنیم ؟ اگه اینجوری باشه که باید هر دفعه دو برابر پول شارژ کنیم یا غیر از اینه ؟
فرزانه طوسی زاده دو شنبه 9 تیر 1399-12:16 0 پاسخ
محمدحسين  صل علي نائيني
شما چك بفرماييد اگه درخواست خريدتون ثبت شده بود كه ديگه هيچي، نشده بود خودتون انلاين درخواست را ثبت كنيد
محمدحسين صل علي نائيني دو شنبه 9 تیر 1399-16:0 0 پاسخ
مصطفی  ثقفی
دقیقاً چه ساعتی سامانه رو چک کنیم که اگه آفلاین خرید نزده ، به صورت انلاین و دستی خرید بزنیم؟
مصطفی ثقفی سه شنبه 10 تیر 1399-3:56 2 پاسخ
زهرا  آزادی مجاز
همون تایمی که شروع میشه باید برید داخل معاملات آنلاین و ببینید که چیزی براتون ثبت شده توی صف سفارشات یا خیر.
زهرا آزادی مجاز سه شنبه 10 تیر 1399-15:38 1 پاسخ
محمدحسين  صل علي نائيني
نهايتا تا يك ساعت بعدش صبر كن نزده بود خودتون ثبت بفرماييد، فقط براي ساعت هاي اخر نزارين كه ثبت نميشه در سامانه معاملات و براتون خريد نميكنه
محمدحسين صل علي نائيني پنج شنبه 12 تیر 1399-14:12 1 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
انلاین نمیتونه بخره آفلاین رو ولش کن
مجتبی  توکلی بنیزی
مهیار  گل ریز
سلام با توجه به مشکلات پیش آمده برای وپویا و عدم اطلاع رسانی به موقع توصیه میشه به غیر از ثبت در خواست در قسمت اوراق در روز عرضه در سامانه آنلاین هم درخواست خرید زده شود
مهیار گل ریز دو شنبه 9 تیر 1399-11:47 0 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
علی  محمدزاده
اگه بخوان اینم با ی معذرت خواهی الکی راست و ریست می کنن
علی محمدزاده دو شنبه 9 تیر 1399-11:59 0 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
محمدرضا  شایگان مطلق
سلام.....وپویا رو که ثبت کردیم ولی هیچ شد!!!
محمدرضا شایگان مطلق دو شنبه 9 تیر 1399-12:1 3 پاسخ
اکبر  شهباززاده
به نظر من انلاین به صورت دستی خرید بزنید مطمین تر. وپویا مبلغش کم بود ولی سیتاحیفس مبلغش بالاس
اکبر شهباززاده دو شنبه 9 تیر 1399-21:25 1 پاسخ
محمدرضا  شایگان مطلق
پس هیچ تداخلی پیش نمیاد امروز مجدد در لینک فوق ثبت درخواست کنیم و روز مورد نظر هم آنلاین ثبت سفارش کنیم؟؟؟
محمدرضا شایگان مطلق دو شنبه 9 تیر 1399-12:3 0 پاسخ
علی  محمدزاده
اگه بخوان اینم با ی معذرت خواهی الکی راست و ریست می کنن
علی محمدزاده دو شنبه 9 تیر 1399-12:15 0 پاسخ
فرزانه  طوسی زاده
از وپویا اصلا راضی نبود و مبین سرمایه ضعیف عمل کرد /. 4 نفر اعضای خانوادم خرید نشد. در ضمت هیچ مشکل هسته و سازمان نبوده و فقط مشکل از کارگزاری بوده ، متاسفانه هر مشکلی پیش مییاد میندازند گردن سازمان و هسته ، اگه این عرضه مثل عرضه وپویا انجام نشه و پیغام بدیت که مشکل از هسته و محئوید ت سفارشو بوده حتما هم برای خودم هم برای 4 نفر دیگه اعضای خاواده کارگزاری رو عوض میکنم . آقای مجید نیک یار این پیام رو به مسئولان مبین سرمایه برسان ،. باید کارگزار آگاه برای شما درس بشه و نزارید این مشکلات برای مبین سرمایه پیش بیاد . خیلی ها از آگاه دارند کوچ میکنند و اعتبار اگاه پایی ن اومده برای همه . در ضمن این شمارنده ساتو یا برداریت مردم رو مشخره نکنید یا اینقدر ریستش نکنید . هر روز یا 1 میشه یا 2 . پول خوب در مییاره کارگزاری : پس لطفا مردم رو مسخره نکنید . بجای اینکه مشکلات رو کم کنید هنوز که هنوز مشکلات کوچیکتون پا برجاست .
فرزانه طوسی زاده دو شنبه 9 تیر 1399-12:23 11 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-1:2 0 پاسخ
اسماعیل  سعیدی
وپویا الان چی شد داستانش؟؟؟؟؟
اسماعیل سعیدی دو شنبه 9 تیر 1399-12:29 1 پاسخ
اسماعیل  سعیدی
وپویا الان چی شد داستانش؟؟؟؟؟
اسماعیل سعیدی دو شنبه 9 تیر 1399-12:29 1 پاسخ
معصومه  محمدزاده بینا
سلام. وپویا که برای هیچکدوم از کدهای ما خریداری نشد. میترسیم این عرضه هم نرسه خیلی اعتماد داشتم به کارگزاری و همیشه عرضه های اولیه خریداری میشد برام امیدوارم این عرضه رو هم مثل وپویا از دست ندیم. :(
معصومه محمدزاده بینا دو شنبه 9 تیر 1399-12:47 6 پاسخ
محمد  ابراهيمي ممقاني
چه تضمینی وجود دارد مثل وپویا نشود و به خیلی از افراد نرسد. حتی اگر ثبت سفارش کرده باشند
محمد ابراهيمي ممقاني دو شنبه 9 تیر 1399-13:3 2 پاسخ
آریو  برزگری
هیچی. همچنان تا قبول نکنیم اگه خرید نشد بهشون ربط نداره نمیتونی ثبت سفارش کنی. نیک یار هم حقوقش رومیگیره بهش مربوط نیست.فقط وظیفه ش اینه فیلتر کنه و پیام بذاره عرضه اولیه هست.
آریو برزگری دو شنبه 9 تیر 1399-13:9 2 پاسخ
آریو  برزگری
یه سری اینجا خودشون رو به هر آب و اتشی میزنن شاید مبین سرمایه استخدامشون کنه. خوب اکه بلد نیستی سهام بخری چرا فکر کردی استخدامت میکنن تو که چشمت دنبال حقوق وزارت کاره؟
آریو برزگری دو شنبه 9 تیر 1399-13:5 2 پاسخ
منیره  کاظمی
با سلام خدمت آقای نیکیار ایا امکانش هست که با محدودیت ارسال سفارشات برای سیتا هم باشه
منیره کاظمی دو شنبه 9 تیر 1399-13:11 0 پاسخ
منیره  کاظمی
با سلام خدمت آقای نیکیار ایا امکانش هست که با محدودیت ارسال سفارشات برای سیتا هم باشه
منیره کاظمی دو شنبه 9 تیر 1399-13:12 0 پاسخ
منیره  کاظمی
منیره کاظمی دو شنبه 9 تیر 1399-13:14 0 پاسخ
منیره  کاظمی
منیره  کاظمی
منیره  کاظمی
منیره  کاظمی
منیره کاظمی دو شنبه 9 تیر 1399-13:15 0 پاسخ
جواد  صفري زاده
به خودتون زحمت ندین کسی جواب نمیده یعنی نمیخوان جواب بدن
جواد صفري زاده چهار شنبه 11 تیر 1399-18:32 0 پاسخ
آرمان  پهلوان حسینی
سلام خودم و همه اعضای خانواده برای و پویا درخواست گذاشتیم ولی با وجود داشتن شرایط برای هیچکدام خرید انجام نشد
آرمان پهلوان حسینی دو شنبه 9 تیر 1399-13:19 0 پاسخ
منیره  کاظمی
منیره کاظمی دو شنبه 9 تیر 1399-13:20 0 پاسخ
منیره  کاظمی
منیره کاظمی دو شنبه 9 تیر 1399-13:21 0 پاسخ
منیره  کاظمی
منیره کاظمی دو شنبه 9 تیر 1399-13:23 0 پاسخ
منیره  کاظمی
منیره کاظمی دو شنبه 9 تیر 1399-13:23 0 پاسخ
شیرین  ناصری
سلام چرا من امروز نتونستم سهام دارایکم وبفروشم همش خطا میده البته هروز این مشکل ودارم خیلی خطا میده کارگزاری
شیرین ناصری دو شنبه 9 تیر 1399-13:27 0 پاسخ
قادر  رزمجو
معلوم نیست با دارا یکم در کارگزاری می خوان چکار کنن
قادر رزمجو دو شنبه 9 تیر 1399-19:35 0 پاسخ
شیرین  ناصری
سلام چرا من امروز نتونستم سهام دارایکم وبفروشم همش خطا میده البته هروز این مشکل ودارم خیلی خطا میده کارگزاری
شیرین ناصری دو شنبه 9 تیر 1399-13:27 0 پاسخ
محمدحسين  صل علي نائيني
يكان قيمت درخواستيتون احتمالا بايد صفر باشه تا ثبت بشه
محمدحسين صل علي نائيني دو شنبه 9 تیر 1399-16:3 0 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-1:3 0 پاسخ
مجتبی  عسگریان زازرانی
سلام مثل وپویا رو دست میخوریم
مجتبی عسگریان زازرانی دو شنبه 9 تیر 1399-14:31 1 پاسخ
هاشم  نظری
دوستان سعی کنید تا حد امکان آنلاین بخرید و برای اینکه سرنوشتتون تا حدودی به دست خودتون باشه خرید آفلاین نزنید، مگرز اینکه دیگه واقعا مجبور باشید اینطوری واسه همه بهتره متاسفانه خیلی از کارگزاریها و سیستمهای ما استانداردهای اولیه و پایه برای معاملاتو ندارند
هاشم نظری دو شنبه 9 تیر 1399-14:48 1 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
مجتبی توکلی بنیزی دو شنبه 16 تیر 1399-1:3 0 پاسخ
معصومه  محمدزاده بینا
سلام. وپویا که به هیچکدوم از کدهای ما خریداری نشد. میترسیم این عرضه هم نرسه خیلی اعتماد داشتم به کارگزاری و همیشه عرضه های اولیه خریداری میشد برام امیدوارم این عرضه رو هم مثل وپویا از دست ندیم. :(
معصومه محمدزاده بینا دو شنبه 9 تیر 1399-15:26 0 پاسخ
الهام  اميني
اگه پولمون کافی بود که نیازی به آفلاین نبود که میگید انلا ین هم بزنید..
الهام اميني دو شنبه 9 تیر 1399-15:57 1 پاسخ
الهام  اميني
اصلا مبین دلیلی واسه نخریدن وپویا نیاورد؟؟؟اگه اینم نخرید چی؟؟؟
الهام اميني دو شنبه 9 تیر 1399-15:58 1 پاسخ
رحمتعلي  پورجاني چهارده
سلام لطفا حواستون باشه بازهم گند نزنید خانواده و همکاران من بالای 10 نفر کد مبین داشتیم . بعد به این نماینده کارگزاری شما در رشت بگید که به این تلفن جواب بدهند ما داریم پول خدماتمون رو پرداخت میکینم پس شما و همکارانتون تو شهرستانها هم به وظایفشون درست عمل کنند
رحمتعلي پورجاني چهارده دو شنبه 9 تیر 1399-16:7 2 پاسخ
رحمتعلي  پورجاني چهارده
سلام لطفا حواستون باشه بازهم گند نزنید خانواده و همکاران من بالای 10 نفر کد مبین داشتیم . بعد به این نماینده کارگزاری شما در رشت بگید که به این تلفن جواب بدهند ما داریم پول خدماتمون رو پرداخت میکینم پس شما و همکارانتون تو شهرستانها هم به وظایفشون درست عمل کنند
رحمتعلي پورجاني چهارده دو شنبه 9 تیر 1399-16:8 1 پاسخ
رحمتعلي  پورجاني چهارده
رحمتعلي پورجاني چهارده دو شنبه 9 تیر 1399-16:8 0 پاسخ
رحمتعلي  پورجاني چهارده
رحمتعلي پورجاني چهارده دو شنبه 9 تیر 1399-16:8 0 پاسخ
رحمتعلي  پورجاني چهارده
رحمتعلي پورجاني چهارده دو شنبه 9 تیر 1399-16:8 1 پاسخ
داود   رشیدی
عرضه اولیه قبلی که اعتباری زدم که تا ساعت 11 بود برام ثبتش نکرد .مجبور شدم خودم سهم بفروشم و دستی خرید بزنم ...اگه واقعا نمیشه یه فکری کنید که به امید اعتباری هیچ کاری نمیکنیم که شما خرید بزنید ..ممنون میشم رسیدگی کنید
داود رشیدی دو شنبه 9 تیر 1399-17:17 0 پاسخ
فاطمه   محمودیان
سلام رمزعبورو کد من امروز اومد ازطریق ایمیلم وارد میشم ولی قسمت انلاین پلاس وقتی کد و رمز عبور رومیزنم میگه رمز اشتباهه
فاطمه محمودیان دو شنبه 9 تیر 1399-18:7 0 پاسخ
فاطمه زهراسادات  سیدشریفی
رمز روعوض کن
فاطمه زهراسادات سیدشریفی سه شنبه 10 تیر 1399-0:21 0 پاسخ
ستاره  باستانی نجف آبادی
سلام دوسری عرض اولیه هارا که برای ما نخریدید وبا یک معذرت خواهی از سر خودتون باز کردید
ستاره باستانی نجف آبادی دو شنبه 9 تیر 1399-18:7 1 پاسخ
ندا  اقلياني سيبكي
سلام آره واقعا ...
ندا اقلياني سيبكي دو شنبه 9 تیر 1399-18:29 1 پاسخ
محمدرضا  حكمت
سلام . من تعداد کمتر هم میتونم سفارش بدم مصلا ۲۰۰ سهم ؟؟؟؟
محمدرضا حكمت دو شنبه 9 تیر 1399-18:31 0 پاسخ
سیدحسن  خوشدل سادات حسینی
مثلا
سیدحسن خوشدل سادات حسینی سه شنبه 10 تیر 1399-11:41 0 پاسخ
مرضیه  دری نژاد
بله
مرضیه دری نژاد چهار شنبه 11 تیر 1399-10:35 1 پاسخ
محمدرضا  حكمت
مرسی
محمدرضا حكمت چهار شنبه 11 تیر 1399-12:36 0 پاسخ
علی  رحمانی
اره میتونی
علی رحمانی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:34 1 پاسخ
محمدرضا  حكمت
ممنونم
محمدرضا حكمت چهار شنبه 11 تیر 1399-12:36 0 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
دوستاااااان مواظب باشید مثل وپویا سیستم خرابه ۰بعدم برامون خرید نمیکنه مینویسه باعرض پوزش سیستم خرابه ولی کاری به کارگزاری ما نداره ....کارگزاری ما یکی از بهترین هاست...
علی دهقانی ونیچه دو شنبه 9 تیر 1399-19:34 1 پاسخ
سحر  امیری
مبین سرمایه میخواد لوگوش رو عوض کنه. یعنی مدیر عاملاش نمیان تو سایت یه دوری بزنن ببینن کارمنداشون کارشون بلد نیستن انجام بدن؟
سحر امیری دو شنبه 9 تیر 1399-21:9 0 پاسخ
مصطفی  کهن
اگه سفارشات باشگاه رو بذارید ساعت پایانی تایم ثبت سفارش ارسال کنید، قطعا یک سهم کمتر خواهد رسید یا سفارشات در هسته ثبت نخواهد شد. نمیدونم چرا یکساعت اول حتی نیم ساعت اول ارسال نمیکنید.
مصطفی کهن دو شنبه 9 تیر 1399-21:33 0 پاسخ
مجید  نیک یار
سفارشات از دقیقه اول ارسال میشه منتهی چون به صورت انبوه هست توی صف قرار میگیره و هسته قابلیت پذیرش اون همه سفارش رو توی زمان کم نداره
مجید نیک یار چهار شنبه 11 تیر 1399-12:42 0 پاسخ
علی  قصری
یعنی امکان داره مثل مشتریان کارگزاری آگاه، به مشکل بخوریم؟
علی قصری دو شنبه 9 تیر 1399-21:42 0 پاسخ
فاطمه زهراسادات  سیدشریفی
مگه مشتریان مبین سرمایه تونستند وپویا رو بگیرند وبه مشکل بر نخوردند؟!
فاطمه زهراسادات سیدشریفی سه شنبه 10 تیر 1399-0:27 0 پاسخ
علی  قصری
سامانه مبین سرمایه اشکالی نبود. در هفته جاری سیستمشون هنگه
علی قصری سه شنبه 10 تیر 1399-9:45 0 پاسخ
مهرانگیز  هادیوند
بابد ببینیم این عرضه رو میتونن بخرن یا نه چون قیل از مشکل وپویا یکی دو روز خود سایتشون مشکل داشت و تو شرایط منفی بازار از کار می افتاد نمیشد خرید کرد اکه واقعا فکری نکنن و فقط معذرت الکی بخوان بکنن باید به فکر یه کارگزاری جدید باشم
مهرانگیز هادیوند سه شنبه 10 تیر 1399-8:32 0 پاسخ
رضا  صدیقی برنجستانکی
سلام از كجا بفهميم سفارشي كه بصورت آف لاين داديم ثبت شده سيستم هيچ تاييديه به من نداده
رضا صدیقی برنجستانکی سه شنبه 10 تیر 1399-8:44 1 پاسخ
مجید  نیک یار
پایین همون صفحه به صورت سفارش فعال باید موجود باشه
مجید نیک یار سه شنبه 10 تیر 1399-10:19 0 پاسخ
مهدی  قهرمانزادآبگرمی
شما که توان گرفتن و پویا رو نداشتین چرا ملت رو سرکار میذارین؟ مسخره کردین ما رو ؟
مهدی قهرمانزادآبگرمی سه شنبه 10 تیر 1399-8:48 1 پاسخ
حمید  امیریان
کاش واقعا کارگزاری تکلیف مارو روشن کنه اگر شرایط افلان خریدن براتون سخته بگید که ما افلاین ثبت نام نکنیم یا اگر دارید ارن امکان رو ادمو سر کار نزارید وپویا رو خریدید اومد تو سبد فرداش رفتم دیدم نیست تو گزارشتات زدید خطا این رو جدی میگم تکلیف رو مشخص کنید اگر امکانش نیست و ممکنه نخرید بگید که ما این ریسک رو نکنیم
حمید امیریان سه شنبه 10 تیر 1399-9:25 1 پاسخ
مهرا  تحریری ماسوله
سلام پنجشنبه هفته پيش قرارداد اعتباري امضا كرده ام ولي همچنان پيغام ميده كه شما شرايط دريافت اعتبار آنلاين را نداريد. ظاهرا قرارداد در سيستم ثبت نشده است. لطفا مشكل را مرتفع نماييد.
مهرا تحریری ماسوله سه شنبه 10 تیر 1399-9:50 0 پاسخ
مجید  نیک یار
سلام پذیرش شعبه مربوطه می بایست تماس داشته باشید تا تو سیستم ثبت کنن یا بررسیش کنن
مجید نیک یار سه شنبه 10 تیر 1399-10:19 0 پاسخ
الهه  نوروزی
سلام اقای مجید فیلتر یار اینقدر وقاحت هم خوب نیس هااااا . عرضه اولیه قبلی رو که خیلی راحت پیجوندین و یه عذرخواهی ساده هم نکردین گفتن تقصیر هسته معاملاته ... کلا هرمشکلی تو مبین سرمایه پیش میاد یا مقصر کاربره یا هسته معاملاته یا شرکت تدبیر پردازه .... استغفرالله مبین سرمایه و اشتباه ؟ راستی مسئول فیلتر کردن نظرات کاربران و مشتریان مبین سرمایه کی هست خجالت نمیکشید به جای اصلاح خودتون نظرات مردمو میبندین ؟؟؟؟؟؟؟ همین الان برید تو قیمت تالار گروهی بخش مبین سرمایه ببینین چند نفر اعتراض کردن البته فقط عنوان معلومه نه جایی نمایش داده میشه نه جایی به اشتراک گذاشته میشه
الهه نوروزی سه شنبه 10 تیر 1399-11:16 2 پاسخ
زهرا  آزادی مجاز
نکته جالبتر اینکه! مرتبه قبلی بیش از دو میلیون نفر عرضه اولیه گرفته بودند و فقط هسته معاملات برای ما مشکل پیدا کرده بود.
زهرا آزادی مجاز سه شنبه 10 تیر 1399-14:31 1 پاسخ
الهه  نوروزی
التماس تفکر اقای نیک ؟؟ یار
الهه نوروزی سه شنبه 10 تیر 1399-11:18 2 پاسخ
سیدحسن  خوشدل سادات حسینی
سری قبل که عرضه اولیه وپویا رو نخریدن برای بعضی از اعضا ازجمله برای من امیدوارم که فردا کارگزاری به مشگل نخوره برای خرید سیتا.
سیدحسن خوشدل سادات حسینی سه شنبه 10 تیر 1399-11:37 1 پاسخ
ساناز  اکبری سبزوار
سلام.ثبت درخواست در باشگاه چه فرقی با ثبت درخواست از طریق صفحه سبدبان داره؟
ساناز اکبری سبزوار سه شنبه 10 تیر 1399-11:45 0 پاسخ
ساناز  اکبری سبزوار
من ۱۲۶۰تومن شارژ کردم و از قسمت تایید توافق نامه ارسال سفارش عرض اولیه ثبت سفارش کردم.آیا درسته یا باید از یه طریق دیگه ای ثبت سفارش میکردم؟
ساناز اکبری سبزوار سه شنبه 10 تیر 1399-11:50 0 پاسخ
مجید  نیک یار
بله درسته
مجید نیک یار چهار شنبه 11 تیر 1399-12:45 0 پاسخ
ساناز  اکبری سبزوار
من ۱۲۶۰تومن شارژ کردم و از قسمت تایید توافق نامه ارسال سفارش عرض اولیه ثبت سفارش کردم.آیا درسته یا باید از یه طریق دیگه ای ثبت سفارش میکردم؟
ساناز اکبری سبزوار سه شنبه 10 تیر 1399-11:53 0 پاسخ
ساناز  اکبری سبزوار
ساناز اکبری سبزوار سه شنبه 10 تیر 1399-11:54 0 پاسخ
زهرا  آزادی مجاز
با سلام و احترام خدمت مدیریت محترم؛ خاطرنشان می شوم دفعه قبلی که به دلیل بی عرضگی شما به بنده عرضه اولیه وپویا تعلق نگرفت، بنده از دو روز قبل کار ثبت درخواست عرضه اولیه را در باشگاه انجام داده بودم. لطفا بی عرضگی خودتان را گردن هسته معاملات نیندازید یا با دلیل و مدرک بگویید هسته معاملات مشکل دارد. چرا به جز شما و آگاه کارگزاری های دیگر به کاربران خود عرضه اولیه را تخصیص دادند و فقط برای شما هسته معاملات خسته شد.
زهرا آزادی مجاز سه شنبه 10 تیر 1399-14:30 1 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
٣ بار درخواست خرید وبصادردادم هر دفعه مبلغ بلوکه کردین پیغام در خواست خرید هم ثبت شده بعدش هیچی به هیچئ انلاین هم که خدا رو شکر هر چی درخواست خرید میزنم ارور میده
محمدرضا ایرانی سه شنبه 10 تیر 1399-15:43 0 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
٣ بار درخواست خرید وبصادردادم هر دفعه مبلغ بلوکه کردین پیغام در خواست خرید هم ثبت شده بعدش هیچی به هیچئ انلاین هم که خدا رو شکر هر چی درخواست خرید میزنم ارور میده
محمدرضا ایرانی سه شنبه 10 تیر 1399-15:43 0 پاسخ
اصغر  واعظی راد
برای درخواست خرید عرضه اولیه به دو روش انلاین و افلاین میشود اقدام کرد یا بایستی فقط از یک وش اقدام نمود؟
اصغر واعظی راد سه شنبه 10 تیر 1399-16:20 0 پاسخ
مجید  نیک یار
محدودیتی نیست، سفارشی که اول ثبت بشه انجام میشه و دومی رد میشه
مجید نیک یار چهار شنبه 11 تیر 1399-12:46 0 پاسخ
حسین  خیرابادی
باز سیتا مثل وپویا نشه و هیچی برامون ثبت نشه؟
حسین خیرابادی سه شنبه 10 تیر 1399-19:46 3 پاسخ
محمد علی  شایان منش
وپویا برای این خرید نشد که کارگزاری جای اینکه صبح زود درخواست خرید رو بذاره ساعت ۱۱و۵۰ دقیقه تازه یادش اومد بفرسته سفارشا رو
محمد علی شایان منش چهار شنبه 11 تیر 1399-4:35 0 پاسخ
محمد  روغنیان
خداروشکر ثبت شد این یکی
محمد روغنیان چهار شنبه 11 تیر 1399-8:8 1 پاسخ
حسام  شریعت ناصری
سلام از کجا فهمیدین ثبت شد؟ من الان تو وضعیت سفارشم زده وارد شده ولی پول کم نشده
حسام شریعت ناصری چهار شنبه 11 تیر 1399-9:25 0 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
مال منم دقیقا همین وضعیت داره
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:27 0 پاسخ
محمد  روغنیان
منظور ثبت در سیستم معاملات بود
محمد روغنیان شنبه 14 تیر 1399-11:50 0 پاسخ
مهدی  ناصری
من وپویا رو خودم دستی هم زدم ولی فایده ای نداشت وقتی نشه نمیشه
مهدی ناصری چهار شنبه 11 تیر 1399-8:21 0 پاسخ
داود   رشیدی
یعنی امروز ثبت میشه هیچ نقدینگی ندارم سهم ها هم نمیخوام بفروشم :((
داود رشیدی چهار شنبه 11 تیر 1399-8:51 0 پاسخ
مسعود  دميرچلي
سلام.من نهم ساعت ۱۵ درخواست خرید زدم الان میبینم نخریده و زده عرضه به اتمام رسید.یعنی چی؟ اگر نمیخواید به ما خدمات ارائه بدید بریم از این کارگزاری؟ اگر هم باشگاه بدرد نمیخوره چرا الکی میگید برید از باشگاه آفلاین خرید بزنید؟برای هیچکدوم از اعضای خانواده من نخریده!!
مسعود دميرچلي چهار شنبه 11 تیر 1399-8:54 0 پاسخ
محمد  روغنیان
اگر انلاین خرید کنید احتمال اینکه بهتون برسه خیلی بیشتره
محمد روغنیان شنبه 14 تیر 1399-11:48 1 پاسخ
ملیحه  بهرامی
اطلاع رسانی کنید اگر اعتباری خرید نمیکنید لاقل مبلغ رو شارژ کنیم انلاین بزنیم
ملیحه بهرامی چهار شنبه 11 تیر 1399-9:40 0 پاسخ
رضا   یزدانی
آنلاین هم نخریده برا من
رضا یزدانی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:47 0 پاسخ
ملیحه  بهرامی
اگر درخواست زده باشین.احتمالا تا الان اومده تو پرتفویتون
ملیحه بهرامی جمعه 13 تیر 1399-18:11 0 پاسخ
علی  رحمانی
یعنی این سری هم نخره فردا تغییر کارگزاری
علی رحمانی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:12 0 پاسخ
سمیرا  قلعه نوی
بهترین کار همینه ،ما هم تصمیم به تغییر کارگزاری گرفتیم
سمیرا قلعه نوی پنج شنبه 12 تیر 1399-17:33 0 پاسخ
احسان  دالوند
هنوز تو پرتفوی من ننشسته، اگه ثبت نمیکنید بگید
احسان دالوند چهار شنبه 11 تیر 1399-10:18 0 پاسخ
مهدی  حیدری مهرابادی
برا من هم ثبت نشده بعید میدونم برامون بخرن باید خودمون وارد کنیم
مهدی حیدری مهرابادی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:23 0 پاسخ
علی  رحمانی
خوب نمیخیره قبلش بگن حساب و شارژ کنیم خودمون بگیریم
علی رحمانی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:30 0 پاسخ
رضا   یزدانی
من حساب رو هم شارژ کردم ساعت ۹.۳۰ ولی بازم نخرید
رضا یزدانی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:47 0 پاسخ
امید  رادمرد
واقعا کسی از مبین سرمایه اینجا رو نمیخونه ؟! چرا همیشه ارسال سفارشات رو میزارید نیم ساعت اخر که اینجور مشکلات پیش بیاد ؟!
امید رادمرد چهار شنبه 11 تیر 1399-10:32 0 پاسخ
علی  رحمانی
برا کسی به صورت افلاین ثبت سفارش انجام شده؟
علی رحمانی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:40 0 پاسخ
مسعود  دميرچلي
من هم آفلاین سفارش دادم اونم دو روز پیش هم امروز آنلاین سفارش دادم حدود یک ساعت قبل از آخرین مهلت.پس حرف نامربوط مزنه کسی که چرا میگذارید نیم ساعت آخر.کلا از توی پورتفوی من حذف شده.این دیگه کوتاهی من یا امثال من نیست ضعف مبین سرمایه است که تا حالا دوبار اینکارو کرده یکی وپویا الان هم سیتا
مسعود دميرچلي چهار شنبه 11 تیر 1399-12:59 0 پاسخ
مسعود  دميرچلي
همه کارگزاری ها تلاش میکنن برای کاربراشون بخرن مبین سرمایه تلاش میکنه ما نتونیم بخریم.واقعا تشکر میکنم
مسعود دميرچلي چهار شنبه 11 تیر 1399-13:5 1 پاسخ
مهدي  سنچولي ني زار
چرا وضعیت سفارش خطا میزنه؟ یعنی شنبه چک کنیم ممکنه به پرتفو اضافه شه؟
مهدي سنچولي ني زار چهار شنبه 11 تیر 1399-13:11 0 پاسخ
میثم  فرخی
چرا نطرو پاک میکنی
میثم فرخی چهار شنبه 11 تیر 1399-14:43 0 پاسخ
میثم  فرخی
این چه مسخره بازیه بابا من ثبت شده ازحسابم کم شده ساعت ۱۲۳۰ حطاداده که نتونستم بخرم
میثم فرخی چهار شنبه 11 تیر 1399-14:43 0 پاسخ
میثم  فرخی
الان کی جواب گوی منه
میثم فرخی چهار شنبه 11 تیر 1399-14:44 0 پاسخ
میثم  فرخی
فقط پولو بلوگه کردن هیچ کاریم نکردید
میثم فرخی چهار شنبه 11 تیر 1399-14:44 0 پاسخ
میثم  فرخی
چرا جواب نمیده کسی
میثم فرخی چهار شنبه 11 تیر 1399-14:45 0 پاسخ
سیدعبداله  حسینی
این همه دم از خرید افلاین میزنید چرا من ۴تا کد داشتم دوتاشون را اصلا نخریده اون دوتا دیگه هم به اندازه موجودیم سفارش زده؟؟؟؟ مبین چرا اینجور شده؟؟؟تنها خوبیه مبین افلاین خریدنش بود رایگان خریدنش بود چرا الان نمیخره
سیدعبداله حسینی چهار شنبه 11 تیر 1399-16:6 1 پاسخ
جواد  صفري زاده
خداوکیلی دیگه شورش در اوردن از صبح تا الان پول مارو بلوکه کردن الان زدن دخواست منقضی شود
جواد صفري زاده چهار شنبه 11 تیر 1399-18:12 3 پاسخ
جواد  صفري زاده
یعنی این کار گذاری صاحاب نداره
جواد صفري زاده چهار شنبه 11 تیر 1399-18:13 1 پاسخ
جواد  صفري زاده
کسی نیست جواب بده
جواد صفري زاده چهار شنبه 11 تیر 1399-18:15 1 پاسخ
سارا  منوچهر کرچگانی
سلام.من درخواست خرید آفلاین زده بودم ولی الان چیزی از حسابم بلوک نشده.یعنی برام نخریده؟
سارا منوچهر کرچگانی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:28 0 پاسخ
مریم  هنرمند
این چه وضعیه بازم که این یکی عرضه اولیه رو واسه ما زده منقضی شد از صبح سفارشش ثبت بود و پولم بلوکه ولی الان هیچی نخریده
مریم هنرمند چهار شنبه 11 تیر 1399-18:28 1 پاسخ
داود   رشیدی
این چه وضعیه ..تا ظهر سفارش ثبت بود ..الان زده منقضی .... چرا رسیدگی نمیکنید به این وضع ..یعنی خسته شدم از این کارگزاری
داود رشیدی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:35 1 پاسخ
الهه  علوي فر
متاسفانه درخواست منم منقضی شده، میشه توضیح بدید چرا اینجوری شده، همه کارگزاریا بهشون رسید الا ما
الهه علوي فر چهار شنبه 11 تیر 1399-18:42 1 پاسخ
رضا   یزدانی
خب اگر نمیخواید خرید کنید برامون بگید تا بریم یه کارگزاری دیگه !!!! تا ظهر سفارش ثبت بود و پول بلوکه شده بود یهو عصر زده منقضی شده
رضا یزدانی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:44 1 پاسخ
علی  رحمانی
برا منم همین طوری شده
علی رحمانی چهار شنبه 11 تیر 1399-18:56 0 پاسخ
آناهیتا  دالوند
آقایون بیشعور خودتون گول میزنید یا مارو،لعنت بهتون،بیشرفها،شما که قدرت خرید ندارید غلط میکنید کارگزاری میزنید،بیشرفها کل پول بلوکه بود چطور منقضی شد خدا لعنتتون کنه
آناهیتا دالوند چهار شنبه 11 تیر 1399-19:2 2 پاسخ
آناهیتا  دالوند
توسیستم معاملاتی ثبت شده بعد میگی منقضی شد،لعنت به شما ،خیلی بیشرفید،همین شنبه کارگزاریمو عوض میکنم لعنت به اون پولی که میبری زن وبچت میخورن
آناهیتا دالوند چهار شنبه 11 تیر 1399-19:4 2 پاسخ
آناهیتا  دالوند
لعنت به شما لعنت لعنت لعنت
آناهیتا دالوند چهار شنبه 11 تیر 1399-19:7 2 پاسخ
محمدعلی  آزادی
لطفا دوباره چک کنید. چون برای بعضی ها تازه داره ثبت میشه
محمدعلی آزادی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:55 0 پاسخ
علی  رحمانی
مثل این که درست شد
علی رحمانی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:13 0 پاسخ
لیلی  نیکبخت
صبر کنید اول قطعی بشه بعد اهانت کنید. مبین سرمایه جز بهترین کارگزاری هاست. توی کانال مبین سرمایه تلگرام زده تا شنبه صبر کنید تا سهم سیتا را توی سبدتون ببینید.
لیلی نیکبخت چهار شنبه 11 تیر 1399-19:41 3 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
عزیزان حدود چهار میلیون وپانصد هزار نفر برا این عرضه اولیه ثبت نام کردند سیستم همه ی کارگزاریها به مشکل برخورد کرده بود۰مطمعن باشید شنبه برای همگی شما خرید صورت گرفته۰چندین بارم که کارگزاری پیام فرستاد تا شنبه مشکل حل میشه پس خواهشن اهانت نکنیدکارگزاری تمام تلاشش را برای رضایت ما انجام میده۰حق یارتان
علی دهقانی ونیچه پنج شنبه 12 تیر 1399-2:20 3 پاسخ
جواد  امیری فر
سلام برای من سیتا روئتوی پرتفو ندارم در صورتی که سفارش گذاشته بودم روز سه شنبه صبح ولی کد های چندتا از دوستانم اومده توی پرتفوشو و تخصیص انجام شده
جواد امیری فر پنج شنبه 12 تیر 1399-17:6 0 پاسخ
سمیرا  قلعه نوی
واقعا برای کارگزاری مبین متاسفم ،از شنبه به دنبال تغییر کارگزاری باشیم تا پول مفت به این کارگزاری بی مسؤلیت نرسه ،تا اینجا باشیم همین آش و کاسه اس اون از وپویا اینم سیتا ،با اینکه آنلاین درخواست داده بودم و در سیستم معاملات ثبت شده بود وپول بلوکه شده بود دیشب پول آزاد شد و از سیتا خبری نشد،
سمیرا قلعه نوی پنج شنبه 12 تیر 1399-17:29 1 پاسخ
ملیکا  شادمانی
علت نخریدن سهم سیتا چیه من سفارش آنلاین گذاشتم و امروز نیست اصلا تو پرتفوم:/
ملیکا شادمانی شنبه 14 تیر 1399-12:36 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها