در یک نگاه

برای اضافه کردن سهام دارا یکم به پرتفوی بعد از وارد شدن به صفحه باشگاه و درخواست تغییر ناظر و سپس انتخاب نماد دارا یکم نیاز به آپلود گواهی سهام مورد نظر هستش که مراحل دریافت آن به صورت زیر میباشد:

72

پست های مرتبط

مشاهده پست

یک شنبه 8 تیر 1399-2:7

نحوه ی دریافت گواهی سهام دارا یکم خریداری شده از بانک یا اپلیکشن

برای اضافه کردن سهام دارا یکم به پرتفوی بعد از وارد شدن به صفحه باشگاه و درخواست تغییر ناظر و سپس انتخاب نماد دارا یکم نیاز به آپلود گواهی سهام مورد نظر هستش که مراحل دریافت آن به صورت زیر میباشد:

*تنها افرادی میتوانند وارد سایت شوند و گواهی دریافت کنند که در سامانه سجام  ثبت نام کرده اند و احراز هویت شده اند
1) ابتدا وارد سایت سمات به آدرس https://ddn.csdiran.com/login    شده و داخل کادر کد ملی شخص وارد میکنید و دکمه ورود میزنید

2) پس از وارد شدن به صفحه بعد باید تیک قبول شرایط و سپس تایید بزنید

3) کدی به شماره همراهی که در هنگام ثبت نام در سامانه سجام وارد کردید ارسال میشود که باید ان را داخل کادر وارد کرده و سپس تایید را بزنید

4) در صفحه بعد باید گذرواژه ای که ترکیبی از حروف انگلیسی بزرگ و کوچک(دقت کنید کیبردتون روی حالت لاتین باشد) و اعداد و کاراکتر ها  حداقل 8 کاراکتر باشد توجه کنید که تا زمانی که علامت سبز رنگ نشان داده نشده گذرواژه شما مورد قبول قرار نگرفته است و شاید لازم باشد از حروف و یا اعداد بیشتری استفاده کنید باید تمامی شرایط لحاظ شود پس از آنکه گذرواژه تایید شد یکبار دیگر آن را وارد کرده و در اخر متن امنیتی نشان داده شده روی تصویر را داخل کادر پایین آن وارد کرده و دکمه ورود را بزنید

5) پس از وارد شدن به صفحه از بین تب های بالا تب گزارش دارایی را انتخاب کنید و در پایین صفحه قسمت گزارش دارایی نماد دارایکم را پیدا کرده غربیلک را به سمت چپ بکشید و روی کلید دریافت بزنید تا گواهی سهام مذکور دانلود شود. پس از دانلود آن را در  قسمت مربوط به ارائه گواهی آپلود کرده و ثبت درخواست را میزنید پس از 48 ساعت به درخواستتون رسیدگی میشود و داخل پرتفوی شما مینشیند.

دارایکم   گواهی سهام دارا یکم   اسماعیل امانی اشکفتکی   محبوبه آقائی   فرشاد خاني نوكاني   علی دهقانی ونیچه   حسين طاهري   تیمور نصیری فرد   صغرا سنقرزاده   محمدرضا هادیان   امین شفیعی سروستانی   مرتضی حقیقی   آمنه یعقوبی نیکو   پویا علیزاده   مهدي بخششيان تيماجي   حمید رضا شادمهری   کبری زنگنه   سمیه آبادیان   سحر امین خاکی  
10
امیرحسین  محمدی
صفحه ای که عنوان کردید اصلا بارگزاری نمیشه
امیرحسین محمدی یک شنبه 8 تیر 1399-10:8 1 پاسخ
الهه  خانی
برای من هم همین طور بود چند بار امتحان کردم تا بالاخره درست شد
الهه خانی یک شنبه 8 تیر 1399-10:33 0 پاسخ
افسانه  رعیت
من از طريق سامانه بام برا همسرم خريداري كردم ولي وارد اين سايت كه ميشم چيزي نمايش نميده ،بايد چيكار كنم؟
افسانه رعیت یک شنبه 8 تیر 1399-10:53 1 پاسخ
علی  امان زاده
از طریق موبایل میرید؟
علی امان زاده یک شنبه 8 تیر 1399-13:22 0 پاسخ
رضا  افلاطونی فرد
امروز دوباره امتحان کن ،مال من امروز اول وقت نبود ولی الان رفتم توی سایت سمات اومده بود ،من از بام ملی خریده بودم
رضا افلاطونی فرد یک شنبه 8 تیر 1399-14:15 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
داخل گوگل www.csdiran.com سرچ کنیدو در قسمت پایین ورود مستقیم به درگاه را بزنید به دلیل شلوغی دیر بالا میاد یکم
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-11:28 0 پاسخ
ابوالفضل  رضایی
با توجه به این که از بانک خریداری کردم ولی اصلا دارا یکم ندارم داخل گزارش دارایی لطفا راهنمایی کنید
ابوالفضل رضایی یک شنبه 8 تیر 1399-10:45 0 پاسخ
علی  امان زاده
برای منم نبود ولی اومد چندروز طول میکشه
علی امان زاده یک شنبه 8 تیر 1399-13:23 0 پاسخ
میثم   عباسی
۷۲ ساعتم گذشته هنوزم اقدام نشدا وننشسته چیزی 🤦‍♂️
میثم عباسی یک شنبه 8 تیر 1399-10:46 1 پاسخ
حميدرضا  خدامي
باید مجدد بزنید تغییر کارگزاری
حميدرضا خدامي یک شنبه 8 تیر 1399-12:56 1 پاسخ
مصطفي  دهقان
من دوبار تغییر کارگزار زدم اما متاسفانه.... در انتظار اقدام...
مصطفي دهقان شنبه 14 تیر 1399-13:56 0 پاسخ
محمد  طاهری
من از اپلیکیشن سهام خریدم ولی داخل گزارش دارایی چیزی نیست موجودی صفر میزنه چرا؟
محمد طاهری یک شنبه 8 تیر 1399-11:14 1 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
اگر نماد دارایکم براتون نمایش داده میشه موردی نداره فعلا برای همه مبلغ صفر نمایش داده میشه فقط گواهی دانلود کنید
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-11:30 2 پاسخ
محمد  طاهری
خيلی ممنون
محمد طاهری یک شنبه 8 تیر 1399-12:45 1 پاسخ
محمدرضا  هادیان
واقعا مرسی از توضیح کامل بالاخره درست شد
محمدرضا هادیان یک شنبه 8 تیر 1399-11:24 1 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
خواهش میکنم
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-11:30 1 پاسخ
ابوذر  صالحی خرسانکی
با سلام چطوری باید گواهی را اپلود کنم
ابوذر صالحی خرسانکی یک شنبه 8 تیر 1399-11:24 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
مطالب مربوط به نحوه اضافه کردن دارا یکم به چرتفوی رو بخونید متوجه میشید ، از قسمت اوراق بهادار کنار صفحه باشگاه پنل مربوط به تغییر کارگزار ناظر انتخاب کنید داخل کادر پایین دارا یکم جستجو کنید و در قسمت پایینش که مربوط به گواهی سهام هست فایل دانلود شده را بارگزاری کنید
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-11:50 1 پاسخ
ابوذر  صالحی خرسانکی
توضیحات کامل است و حل شد ... سپاس
ابوذر صالحی خرسانکی یک شنبه 8 تیر 1399-15:2 1 پاسخ
جلال  محمدزاده صدیق
سلام بنده گواهی رو اپلود کردم ولی برای انتخاب سهام نماد دارایکم برام نمیاد بالا ممنون میشم راهنمایی کنید
جلال محمدزاده صدیق یک شنبه 8 تیر 1399-11:42 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
حتما با کامپیوتر انجام بدید و اینکه یه مقدار زمان میبره تا پیدا کنه در قسمت جستجو کلمه دارا یکم تایپ کنید چند ثانیه صبر کنید بالا میاد انتخابش کنید، موفق باشید
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-11:47 0 پاسخ
جلال  محمدزاده صدیق
تشکر فراوان از شما
جلال محمدزاده صدیق یک شنبه 8 تیر 1399-11:52 1 پاسخ
مريم  رئيسي
سلام.من روی گزارش دارای کلیک کردم ولی گزینه دریافت نیامد و روی دایره زرد رنگ نارنجی نشد.لطفا من را راهنمایی کنید با سپاس
مريم رئيسي یک شنبه 8 تیر 1399-11:48 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
سلام باید قسمت پایین صفحه اون غربیلک رو تا انتها به سمت چپ بکشید باکس دریافت اونجا هستش روش بزنید دانلود میشه دایره ها برای هر شخص متفاوته ربطی به این موضوع نداره سهام های هر فرد نشون میده
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-15:2 1 پاسخ
پرون  رحیمی
صحفه رو بکش سمت چپ باکس دریافت همونجاست
پرون رحیمی یک شنبه 8 تیر 1399-12:1 0 پاسخ
هانی  حدادی
باسلام قسمت ارائه گواهی کجاست دقیقا؟؟؟
هانی حدادی یک شنبه 8 تیر 1399-12:5 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
داخل همین باشگاه از پنل هاس سمت راست قسمت توراق بهادار باز کنید پنل تغییر کارگزار ناظر بزنید به صفحه مربوطه میرید و در قسمت پایین داخل کادر دارا یکم جستجو کنید پایینش جای اپلود فایل هست گواهی رو باید اونجا اپلود کنید و تایید درخواست بزنید
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-15:6 0 پاسخ
مجتبی  پورشیخ پیشکناری
سلام. نماد دارا یکم برای من نمایش داده نمیشه که دانلودش کنم. پولم تو کارگزاری بلوکه شده، تماس میگیرم کسی پاسخ نمیده، اینجا هم چیزی معلوم نیست. چیکار باید کنم؟
مجتبی پورشیخ پیشکناری یک شنبه 8 تیر 1399-12:18 1 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
من در جریان نیستم به کارگزاری مربوط هستش ولی تا جایی که خوندم به مرور دارن درست میکنند
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-15:7 1 پاسخ
صدیقه  شاهواروقی فراهانی
خیلی ممنون از راهنماییتون واقعا نیاز بودش 👌👌👏👏👏👍👍خیلی خوب بود چون خودمم بلد نبودم
صدیقه شاهواروقی فراهانی یک شنبه 8 تیر 1399-14:54 1 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
خواهش میکنم😇😊
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-15:7 0 پاسخ
بهزاد  یارقلی
سلام من صندوق دارا یکم را درخواست خرید داده بود پولم بلوکه شده بود ولی متاسفانه در درگاه شرکت سپرده گذاری مرکزی من این سهم را ندارم. چکار باید یکن؟
بهزاد یارقلی یک شنبه 8 تیر 1399-15:18 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
سلام من در جریان نیستم تماس بگیرید از خود کارگزاری بپرسید یا از ای دی تلگرام mobincrm@سوال کنید
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-17:55 0 پاسخ
محمد  نوری
سلام برای شما تو پرتفوی اومده ؟؟؟
محمد نوری یک شنبه 8 تیر 1399-22:28 0 پاسخ
مرضیه   سعیدی نام
سلام بعد از آپلود فایل گواهی ، کد گواهینامه نقل و انتقال میخواد ؛ این قسمت چی وارد کنم ؟؟؟
مرضیه سعیدی نام یک شنبه 8 تیر 1399-15:45 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
من همچین چیزی رو ندیدم بعد از ثبت درخواست، درخواستتون داخل باکس لیست درخواست ها ثبت میشه و باید منتظر تایید ناظر باشد
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-17:58 0 پاسخ
مرضیه   سعیدی نام
میتونه به کارگزاری ربط داشته باشه ؟؟؟
مرضیه سعیدی نام یک شنبه 8 تیر 1399-23:50 0 پاسخ
لاله  نادری تختگاهی
با سپاس فراوان، من گواهی سهام را دانلود کردم، به کجا و چه سایتی آپلودش کنم؟
لاله نادری تختگاهی یک شنبه 8 تیر 1399-17:45 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
داخل همین باشگاه سمت راست صفحه پنلها قسمت اوراق بهادار>> تغییر کارگزار ناظر>>جستجو نماد دارایکم>>اپلود گواهی
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-18:1 0 پاسخ
جواد  صاری خان خلجانی
سلام طبق گفته شما میزنم من دریافتو ولی چیزی دانلود نمیشه دوباره همون حالت اولی هستش
جواد صاری خان خلجانی یک شنبه 8 تیر 1399-17:51 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
با کامپیوتر انجام دادید یا گوشی موبایل، اگر همه راه ها رو رفته باشید فکر نمیکنم مشکل دیگه ای وجود داشته باشه داخل فایل های دانلود شده تونو چک کنید فایل pdf باید باشه با اسم certificate
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-18:4 0 پاسخ
محبوبه  رفیعی
سلام. توی سایتی که گفتین میرم، بقیه سهام هایی که دارم هست ولی دارایکم نیست اصلا. قراره بعد از این اضافه بشه؟ 😕
محبوبه رفیعی یک شنبه 8 تیر 1399-18:16 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
از کجا خریداری کردید؟ فکر میکنم به مرور اضافه میکنند
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-19:17 0 پاسخ
محبوبه  رفیعی
بخشی از اون رو از کارگزاری و بخشی رو ازرسامانه بام. هیچکدوم هیچ جا مشخص نیست، حتی اونی که از طریق کارگزاری مبین سرمایه خریدم تو سبدم نیست
محبوبه رفیعی یک شنبه 8 تیر 1399-23:4 0 پاسخ
رقیه  زارع
کد گواهی کجا پیدا کنیم
رقیه زارع یک شنبه 8 تیر 1399-18:50 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
کد گواهی برای چه موردی؟ من همین مراحل رفتم ولی کد گواهی نخواست ازم بعد اپلود فایل تایید درخواست زدم و داخل لیست ثبت شد فرداش هم ناظر تایید کرد
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-19:21 0 پاسخ
رقیه  زارع
در کارگزاری اگاه کد گواهی هم میخواد.
رقیه زارع دو شنبه 9 تیر 1399-1:12 0 پاسخ
روح الله  انصاری
حتما باید با کامپیوتر انجام بشه؟
روح الله انصاری یک شنبه 8 تیر 1399-20:53 1 پاسخ
روح الله  انصاری
با موبایل نمیشه؟
روح الله انصاری یک شنبه 8 تیر 1399-20:53 1 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
دوستانی که با موبایل انجام دادند مثل اینکه به مشکل خورده بودند نمیدونم باز امتحان کنید
بهاره بخشی زاده یک شنبه 8 تیر 1399-22:8 1 پاسخ
محمدرضا  منفرد
سلام من با آپ گرفتم تو باشگاه کارگزار ناظر که میزنم دارا یکم نمیاد ؟؟ چکارباید کرد
محمدرضا منفرد یک شنبه 8 تیر 1399-23:4 0 پاسخ
محمدرضا  منفرد
کسی هست مشکل منو داشته باشه؟😕
محمدرضا منفرد یک شنبه 8 تیر 1399-23:5 0 پاسخ
مصطفي  دهقان
توی سایت فوق وقتی کد ملی رو میزنم خطا میده و میگه صفحه ای که دنبال آن بودید پیدا نشد.
مصطفي دهقان دو شنبه 9 تیر 1399-0:21 0 پاسخ
احمدرضا  تقی لو
سلام تو قسمت گزارش دارایی من نمیاره دارا یک رو چیکار کنم
احمدرضا تقی لو دو شنبه 9 تیر 1399-12:36 0 پاسخ
امیر  شجاعی زاده
سلام، والا من و خانوادم گواهیشو توی باشگاه ثبت کردیم ولی هنوز خبری نیست؟؟؟؟ توی سبد نیومده..
امیر شجاعی زاده دو شنبه 9 تیر 1399-12:52 0 پاسخ
حسن  فرخی
من تمام این کارا رو گردم الان جلوی درخواستم بعد از 3 روز تو باشگاه مشتریان زده انجام شد ولی توی پرتفو چیزی نیومده ؟
حسن فرخی دو شنبه 9 تیر 1399-13:5 1 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
یکم زمان میبره تا بیاد داخل پرتفوی
بهاره بخشی زاده دو شنبه 9 تیر 1399-19:2 1 پاسخ
مجتبی  یکتاپرست
سلام دوستان توی سایت وقتی به گزارش دارایی میرسیم همش خطا میزنه چه باید کرد
مجتبی یکتاپرست دو شنبه 9 تیر 1399-13:13 0 پاسخ
الهام السادات   سالم
سلام برای من قبلا در سجام ثبت نام کرده بودم اما احراز هویت نکرده بودم وقتی خواستم وارد درگاه یکپارچه ذینفعان (سپرده گذاری ) بشم پیام داد احراز هویت نشده اید روز شنبه از طریق نرم افزار سیگنال احراز هویت کردم در درگاه یکپارچه اما وقتی وارد درگاه شدم دارایکم را در سبد دارایی ها نشان نمیدهد در صورتیکه مبلغ 2 میلیون تومان همچنان بلوکه است باید چی کار کنم؟؟
الهام السادات سالم دو شنبه 9 تیر 1399-21:7 0 پاسخ
محمدرضا  انصاری
من هم همین مشکل رو دارم. در سامانه سمات دارا یکم رو برای من و همسرم نمایش نمیده. در صورتیکه مبلغ هنوز بلوکه هست.
محمدرضا انصاری سه شنبه 10 تیر 1399-12:51 0 پاسخ
مرضيه  اكبرپور
سلام در قسمت دریافت هر کار میکنم دانلود نمیشه با مبایل انجام دادم
مرضيه اكبرپور دو شنبه 9 تیر 1399-21:21 0 پاسخ
علی  گلشنی
سلام.تا حالا چندین با رداخلش رفته بودم ، اما این قسمت گواهی سهام رو نمیدیدم! اگر با موبایل میرید،حتما نمایش روی حالت دستکتاپ باشه.ممنون
علی گلشنی سه شنبه 10 تیر 1399-7:29 1 پاسخ
علی  قاسمی
داخل سایت که میخوام گزارش رو دانلود کنم قسمت دانلود منیجر، رمز و پس ورد میخاد برای دانلود، چه رمزی باید بزنم؟برای برنامه ی دانلود منیجرم یا خود سایت یوزرپس برای دانلود میخواد؟
علی قاسمی سه شنبه 10 تیر 1399-10:22 1 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
والا من دانلود کردم رمز و پسورد نخواست شاید برای دانلود منیجر خودتون باشه
بهاره بخشی زاده سه شنبه 10 تیر 1399-20:42 0 پاسخ
علی  قاسمی
خیلی ممنون، دانلودمنیجر رو حذف کردم جواب داد و برام گرفت .اشکال از دانلود منیجر بود
علی قاسمی چهار شنبه 11 تیر 1399-19:12 0 پاسخ
مصطفی  چوپان چالسرا
خدایی اینو یکی که میدونه جواب بده ایا میشه یه نفر واسه افراد دیگه که کد بورسی دارند ولی عضو باشگاه مبین نیستند دارا یکم او نها رو تو قسمت درخواست تغییر کارگذار بده خواهشا جواب بدین
مصطفی چوپان چالسرا سه شنبه 10 تیر 1399-20:34 0 پاسخ
مصطفی  چوپان چالسرا
ا
مصطفی چوپان چالسرا سه شنبه 10 تیر 1399-20:39 0 پاسخ
مريم  رئيسي
سلام.من حساب نزد کار گزار ندارم برای خرید عرضه اولیه سهام .چطوری می تونم حساب نزد کارگزار داشته باشم؟
مريم رئيسي چهار شنبه 11 تیر 1399-10:3 0 پاسخ
زهرا  عطائی کچوئی
با سلام من از درگاه سداد دارا خرید کردم ولی تو سایتی که گفتید میرم دارایی را صفر زده و برگه ای نیست برا آپلود چیکار کنم
زهرا عطائی کچوئی چهار شنبه 11 تیر 1399-11:46 0 پاسخ
سيدعليرضا  رهنمائي
با سلام و خسته نباشید دانلود نمیشه و رمز و پسورد میخاد چکار کنم؟
سيدعليرضا رهنمائي چهار شنبه 11 تیر 1399-12:11 0 پاسخ
بهاره  بخشی زاده
فکر میکنم از دانلود منیجرتون باشه چون رمز و پسورد خاصی نخواست از من
بهاره بخشی زاده چهار شنبه 11 تیر 1399-14:59 1 پاسخ
سيدعليرضا  رهنمائي
بله دانلود منیجر رو پاک کردم دانلود شد
سيدعليرضا رهنمائي شنبه 14 تیر 1399-10:34 0 پاسخ
متین  حبیبی
قسمت تغییر کارگزار ناظر میگه باید تو باشگاه مشتریان ثبت نام کنم در صورتی که عضوم؛ بعد میگه عضو کارگزاری نیستم در صورتی که چند ماهه دارم معامله میکنم و میخوام عضو شم میگه کد ملی قبلا ثبت شده و دوباره همینا از اول :| پشتیبانی زنگ میزنم میگه ۵۰ نفر تو صفن، آخرم قطع میشه ؛ چی میشد مثل بقیه کارگزاری ها تو همون پنل خرید و فروش باشه بجای "باشگاه مشتریان" ؟؟ ؟
متین حبیبی چهار شنبه 11 تیر 1399-12:49 1 پاسخ
حمیدرضا  سپهرفروز
برو تو خود دفاتر گارگزاری شهرت انجام بده
حمیدرضا سپهرفروز چهار شنبه 11 تیر 1399-23:33 1 پاسخ
حمیدرضا  سپهرفروز
سلام آقا من همه اینکارا رو قبلا چهار روز پیش انجام دادم اصلا دارا یکم اولش برای تغییر ناظر سرچ نمیشد توی باشگاه ولی دو روز پیش بلاخره سرچ کردم و پیدا شد گواهی هم آپلود کردم فرستادم اما بیشتر 48 ساعته هنوز رسیدگی نشده و تو پرتفویم نیومده
حمیدرضا سپهرفروز چهار شنبه 11 تیر 1399-23:31 3 پاسخ
الياس  خندان
ما که 6 روزه مدارک را اپلود کردیم متاسفانه خبری نشده
الياس خندان پنج شنبه 12 تیر 1399-12:33 1 پاسخ
سيدحسين  سعيدي مقدم
با سلام خدمت دوستان....چطوری باید گواهی سهام رو دانلود کرد هرچی گزینه دریافت رو میزنم دریافت نمیشه...بدون گواهی نمیشه درخواست تغییر کارگزار رو ثبت کرد..
سيدحسين سعيدي مقدم جمعه 13 تیر 1399-0:19 1 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
آقای یا خانم مبین سرمایه ما هر کاری لازم بوده رو انجام دادیم. روز شنبه تغییر ناظر زدیم و گواهی سپرده رو دانلود و ارسال کردیم. ولی نمیدونم چرا این مبین سرمایه نامسلمون یکهفته در انتطار اقدام زده. اخه یکهفته واسه یه جابجایی سهام. تو سایت سمات هم رفتم سهامم تو کارگزاری مجازی CDSهست . با اونها هم سوال کردم میگن کارگزاریت کوتاهی کرده و باید پیگیر کارت باشه....بابا ای نامسلمونا پولی رو که میگیرید خب حلالش کنید خب.... فقط کارمزد مفت 1 درصد در مجموع خرید و فروش برای یه اپلیکیشن انلاین مفت... یک درصد کارمزد برای این پیگیری ها هم هست بخدا.....
بهزاد مبارک آبادی جمعه 13 تیر 1399-12:54 2 پاسخ
مجید  گل پرور
من فایل گواهی سهام دارا یکم را دریافت کردم ارائه گواهی کجاست که باید بارگزاری کنم ؟
مجید گل پرور شنبه 14 تیر 1399-10:23 0 پاسخ
محمد  عباسی
کارگزار ناظر جان عزیزت کار کن.یک هفته است منتظریم واسه دارا یکم
محمد عباسی شنبه 14 تیر 1399-12:49 0 پاسخ
مصطفي  دهقان
من دوبار تغییر کارگزار زدم اما متاسفانه.... در انتظار اقدام...
مصطفي دهقان شنبه 14 تیر 1399-13:58 0 پاسخ
هانی  حدادی
برا منم هنوز در انتظار اقدامه الان ۵ روزی میشه اینجوریه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
هانی حدادی شنبه 14 تیر 1399-18:58 0 پاسخ
سهيل  همتيان
بنده هفت روز قبل درخواست تغییر کارگزار نماد دارا یکم رو انجام دادم ولی متاسفانه تا امروز این نماد به پرتفوی بنده اضافه نشده ، از مجریان امر خواستارم دلیل این تاخیر پیش آمده رو به صورت شفاف بیان کنن ، حق مسلم مشتریان هستش که علت اصلی این سهل انگاری بزرگ کارگزاری مبین سرمایه رو که ظلم بزرگی در حق اونها هستش رو به صورت شفاف مطلع بشن .
سهيل همتيان یک شنبه 15 تیر 1399-14:50 0 پاسخ
حامد  روستایی
مبین داره با تاخیر در انتقال ناظر دارا یکم بهم ضرر میزنه
حامد روستایی دو شنبه 16 تیر 1399-2:14 1 پاسخ
سیده خدیجه  میری
یک هفته ست درخواست تغییر کارگزار ناظر دادم همچنان در انتظار اقدام هست. به کارگزاری هم زنگ زدم گفت فردا درست میشه . دو روز گذشت باز هم خبری نیست
سیده خدیجه میری دو شنبه 16 تیر 1399-8:47 0 پاسخ
علی  قشقایی
سلام،بعد از ده روز از وضعیت در اتنظار اقدام به اقدام شده تغییر وضعیت داده شده!اما توی پورتفوی من هنوز دارا یکم نیست
علی قشقایی سه شنبه 17 تیر 1399-8:42 0 پاسخ
الهام السادات   سالم
سلام چند روز پیش درخواست کارگزار ناظر با گواهی سهام دادم دیروز نوشته اقدام شد اما امروز به پرتفو اضافه نشده برای دارا یکم هم مثل سهام باید یه تعداد خودمون داشته باشیم تا به پرتفو اضافه بشه یا اینکه بدون مانده قبلی هم اضافه میشه؟
الهام السادات سالم سه شنبه 17 تیر 1399-8:44 0 پاسخ
وحيد  محمودي ماهاني
واقعا بسیار ضعیف و بی مسئولانه عمل کردید.کارگزاریهای دیگه بسیار راحت انجام میدن .متاسفم
وحيد محمودي ماهاني سه شنبه 17 تیر 1399-14:27 0 پاسخ
مجتبی  یکتاپرست
س خسته نباشید ببخشید بعد ازاینکه پیام انجام شده برای رثبت درخواست اومد چه مدت طول میکشه تا دارایکم داخل پرتفوی دیده بشه
مجتبی یکتاپرست سه شنبه 17 تیر 1399-21:2 0 پاسخ
سهيل  همتيان
بعد از ده روز صبر با وجود اسنکه در قسمت وضعیت اقدام شده-انجام شده درج شده ولی این سهم هنوز به پرتفوی بنده اضافه نشده ! حتی دارایکمی که بنده دو روز قبل خریداری کردم از پرتفوی من حذف شده ، واقعا این عدم پاسخگویی کارگزاری مبین سرمایه دیگه غیر قابل تحمله شورشو درآوردن
سهيل همتيان چهار شنبه 18 تیر 1399-12:20 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین