پست های مرتبط

مشاهده پست

شنبه 7 تیر 1399-16:25

سوالات پرتکرار در مورد صندوق دارایکم

سوالات پرتکرار در مورد صندوق دارایکم

1)      چرا با اینکه سفارش خرید نماد دارا یکم را در سامانه آنلاین مبین‌سرمایه ثبت نموده‌ام، این نماد به پرتفوی من اضافه نشده است؟

با توجه به حجم بالای درخواست‌های خرید نماد دارا یکم از طرف مشتریان محترم، فایل پرتفوی سپرده‌گذاری به تدریج در روزهای آینده از سمت شرکت مذکور به روز خواهد شد و به پرتفوی سپرده‌گذاری شما اضافه می‌گردد.

2)     صندوق دارا یکم را از طریق اپلیکیشن‌های پرداخت و یا بانک‌ها خریداری کرده‌ام، چگونه آن را به پرتفوی خود اضافه کنم؟

مشتریانی که از بانک یا اپلیکیشن‌های پرداخت اقدام به ارسال سفارش نموده‌اند، برای اضافه شدن نماد دارا یکم می‌بایست درخواست تغییر ناظر را در باشگاه مشتریان مبین‌سرمایه برای نماد مذکور ثبت نمایند.

توجه 1: مشتریانی که اقدام به خرید این نماد نموده‌اند، می‌بایست مشتری کارگزاری مبین‌سرمایه بوده و احراز هویت سجام را انجام داده باشند. (در صورت عدم احراز هویت، نماد دارایکم به فایل پرتفوی سپرده‌گذاری شما اضافه نخواهد شد)

توجه 2: درخواست تغییر ناظر شما حداکثر طی 72 ساعت کاری انجام خواهد پذیرفت.

آموزش تغییر ناظر در باشگاه: aparat.com/v/dAx8T

3)    چرا با اینکه نماد دارا یکم به پرتفوی من اضافه شده است، هم‌چنان مبلغ سفارش بلوکه است؟

تاکنون اعلامیه و سند حسابداری از طرف شرکت سپرده‌گذاری برای کارگزاری‌ ارسال نگردیده است،  به همین جهت مانده بلوکه برای مشتریان نمایش داده می‌شود. کارگزاری به محض دریافت اسناد مالی، مبلغ بلوکه مربوط به نماد دارا یکم را صفر خواهد کرد.

4)     نماد دارا یکم را چگونه و در چه ساعاتی می‌توانم معامله کنم؟

این نماد از تاریخ 07/04/99 در طول جلسه معاملاتی بورس تهران (ساعت 08:30 تا 12:30) قابل معامله می‌باشد.

5)    هفته قبل درخواست تغییر ناظر نماد دارا یکم را در باشگاه مشتریان ثبت کردم، اما هنوز اضافه نشده است؟

درخواست تغییر ناظر این نماد از تاریخ 07/04/99 (شنبه) قابل انجام است. بنابراین درخواست‌های قبلی شما قابل انجام نبوده و مجدداً می‌بایست درخواست خود را در باشگاه مشتریان ثبت نمایید.

دارا یکم   مبین سرمایه  
8
آتوسا  کیوانی هفشجانی
در لیست تغییر کارگذار باشگاه مشتریان «دارا یکم »وجود ندارد
آتوسا کیوانی هفشجانی شنبه 7 تیر 1399-16:44 7 پاسخ
اسماعیل  امانی اشکفتکی
با لبتاب یا کامپیوتر سرچ‌کنی پیدا می‌کنه
اسماعیل امانی اشکفتکی شنبه 7 تیر 1399-16:49 2 پاسخ
ناهید   علی بخشی
کارگزاری چن مشتری زیاد دارد بهیچ عنوان جوابگو نمی باشدد درصف1.5ایستادن گوشیراقطعمیکند بعداز1.5
ناهید علی بخشی چهار شنبه 11 تیر 1399-13:2 1 پاسخ
ابراهیم  نصیری
بنده که چون کد آفلاین بود به صورت آفلاین از طریق باشگاه مشتریان سفارش رو ثبت کردم که زده در لیست سفارشات سفارش وارد شده ولی پول همینطور آزاده و خبری از دارایکم و تخصیص اون نیست دقیق هم مشخص نیست کارگزاری خرید زده نزده جوابگو هم نیست این دیگه تقصیر من نیست که من از باشگاه مشتریان ثبت کردم چون کد آفلاین بود معلوم نیست چیکار کردن
ابراهیم نصیری شنبه 7 تیر 1399-16:58 3 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
به هیچ عنوان به اینا اطمینان نکنید
محمدعلي سرايلو شنبه 7 تیر 1399-19:45 0 پاسخ
فرهاد  پاک نژاد
سلام دوست خوبم، بورس صبوری میخاد‌، بروقسمت پرتفوی وارد دیده بان شو کادر گروه جدید اول نام گروه انتخاب کن سپس ثبت کن، دوباره تو همون کادر دارایکم بنویس میاد بعدش کلمه ثبت بزن
فرهاد پاک نژاد شنبه 7 تیر 1399-22:20 0 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
داداش من اینی که میگییعنی چی؟! تو فقط با این کار سهام دارا یکم را گزاشتی جلو دیدت که هر روز راحت بررسی کنی. با این کار دارا یکم که جزو داراییهات اضافه نمیشه... خواهشن اطلاعات ندارید راهنمایی نفرمایید. دیگران را هم به اشتباه می اندازید..😡😡😡😡
بهزاد مبارک آبادی یک شنبه 8 تیر 1399-4:36 7 پاسخ
مجید  شعشعه
بابا شورش رو در آوردن دو ماه پول رو بلوکه کردن الان میبینم برگشت دادن به حساب و هیچ خریدی انجام نشده این یعنی چی؟؟؟؟
مجید شعشعه یک شنبه 15 تیر 1399-1:4 1 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
چند بار باید ضرر کنیم؟ یا به قول شما صبوری؟ سیستم پر مشکله، که بسیاریش هم به هسته بورس مربوط نیست.
محمدعلي سرايلو دو شنبه 9 تیر 1399-20:53 0 پاسخ
ابراهیم  نصیری
جواب بدین کسی که آفلاین درخواست داده کدش آفلاین بوده معلوم نیست کارگزاری خریده نخریده چکار کنه؟؟؟
ابراهیم نصیری شنبه 7 تیر 1399-16:59 2 پاسخ
عبدالمجید  رسول پور
بعد از دو روز معلومه نخریده که
عبدالمجید رسول پور یک شنبه 8 تیر 1399-4:43 0 پاسخ
ابراهیم  نصیری
مثل اینکه فقط کارمزد میگیرین
ابراهیم نصیری شنبه 7 تیر 1399-17:0 4 پاسخ
مهدی  حیدری مهرابادی
من یه روز قبل خرید عرضه اولیه وپویا رو تو سیستم ثبت کردم روز عزضه اولیه از حسابم 98 هزار تومان کم شده ولی هنوز تو سبدم چیزی وجود نداره چرا کسی پاسخگو نیست چرا با سرمایه مردم و روح و روان ما بازی میکنید
مهدی حیدری مهرابادی شنبه 7 تیر 1399-17:5 6 پاسخ
تیمور  نصیری فرد
آقا به خدا در قسمت جستجوی سهم قسمت تغییر کارگزار ناظر سهم دارا یکم وجود نداره ؟ من دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم!
تیمور نصیری فرد شنبه 7 تیر 1399-17:35 4 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
با موبایل نمییاد . با کامپیوتر باید تغییر ناطر انجام بدی. خودمم یکهفته سر کار بودم
بهزاد مبارک آبادی شنبه 7 تیر 1399-18:16 2 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
دوست عزیز اینا گوشی رو دیوایس حساب نمیکنن
محمدعلي سرايلو شنبه 7 تیر 1399-19:47 0 پاسخ
یعقوب  نبی دوست
سلام امروز بخاطر اینکه کارگزاری برایم عرضه اولیه وپویا خرید نکرده بودن دقیقا" ساعت 13:05:07 سفارش خریددر سیستم ثبت شد و جایگاه 11980 برایم زد لطفا کارگزاری در خصوص قرار گرفتن در این جایگاه با 7 ثانیه توضیح دهد و اگر کسی هم میدونه راهنمایی کند
یعقوب نبی دوست شنبه 7 تیر 1399-17:39 2 پاسخ
نوشین  سلیمانی
کارگزاری‌ها و معامله‌گران حرفه‌ای، با ربات نرم‌افزاری ارسال خودکار، سفارش می‌زنن. ساعت 8.30 یا لحظۀ بازگشایی نماد، انبوهی سفارش رو در کسری از ثانیه به سمت هسته معاملات ارسال می‌کنن. می‌بینید که صف خرید عرضه اولیه‌ها توی چند ثانیه بالای صد میلیون برگه سهم می‌رسه. هرکی به صورت دستی سفارش می‌زنه، نوبتش هیچ‌وقت توی 500تای اول نمی‌افته. دلیلش اینه که شما در حال رقابت با یه ربات نرم‌افزاری هستید و طبیعیه بازنده باشید! ارسال سفارش‌های سرخطی توی رالی بازار، به جایی رسید که این ربات‌ها رو با قیمتای گزاف به مردم می‌فروختن. دستورالعمل اخیر سازمان (فاصلۀ سفارش 300 میلی ثانیه)، برای رعایت حقوق عموم افراد، باعث شده که هیچکی نتونه بیشتر از 3تا سفارش در ثانیه ارسال کنه. اگر تلاش برای ارسال سفارش با ربات رو تکرار کنین، کدتونو غیرفعال می‌کنن.
نوشین سلیمانی یک شنبه 8 تیر 1399-14:22 0 پاسخ
معصومه  رنجبر
سوالات پر تکرار درباره نماد وپویا: 1- چرا نخریدیم. 2- چرا فقط گفتیم تعداد محدود نخریدیم. 3- چرا از سیستم فیلترینگ برای خاموش کردن صدای مشتری استفاده کردیم؟ 4- چرا بقیه کارگزاری ها مثل آگاه خیلی دلجویی کردن از مشتریانشان با اینکه آنها هم تعهد می‌گیرند که اگر خرید نکردن تقصیری متوجه آنها نیست؟ 5-مشتری مداری اولویت چندم مبین سرمایه است؟
معصومه رنجبر شنبه 7 تیر 1399-17:52 7 پاسخ
محمود  رحمانی
كاملأ درسته👌١-پرداخت معادل ٣٠درصد مبلغ عرضه اوليه يا پرداخت معادل ٢ ميليون تومان اعتبار(يك ماه) ٢-محاسبه سه سطح باشگاهي بالاتر به مدت يك ماه. ٣-طرح اعتباري ويژه براي مشتريان سطوح ٨،٩،١٠
محمود رحمانی شنبه 7 تیر 1399-18:44 2 پاسخ
الهه  نوروزی
کاملا درسته و اسن که صدای مشتری رو خفه کردن که نتونن اعتراض کنن واقعا افتضاحه
الهه نوروزی یک شنبه 8 تیر 1399-11:23 1 پاسخ
شایان  نورنیا
یه ساله ما مشتری مبین سرمایه ایم، همونجاهم احراز هویت کردیم، کدم گرفتیم، الان سجام میگه احراز هویت نشدی، یعنی چی؟
شایان نورنیا شنبه 7 تیر 1399-18:13 2 پاسخ
سجاد  بایرامی برسیانی
پول کم دارند باید بریزی بحساب 10000ت
سجاد بایرامی برسیانی شنبه 7 تیر 1399-18:24 1 پاسخ
معصومه  رنجبر
من رفتم که این ده تومن رو برا نوه م بدم. اما دفتر پیشخوان نفهمید گفت باید از سجام بپرسم.اگر فهمیدین لطفا بعدا به من هم بگین. حالا من رو میز خدمت براشون یه نامه نوشتم که چیکار کنم، چون پسرم ایران نیست نمیدونم چیکار کنم.
معصومه رنجبر شنبه 7 تیر 1399-21:11 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
با پشتیبانی سجام تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنن. 0216461
نوشین سلیمانی یک شنبه 8 تیر 1399-14:25 0 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
فکر کنم کارگزاری مبین سرمایه آژانس گیرش نمیاد بره سهام دارا یکم ما رو از سپرده گذار بگیره بیاره😅😅😅😅😅یا اینکه گونی که آقاهه با خودش برده بوده سوراخ بوده همه سهمامون تو را ریخته ...😄😄😄😄😄
بهزاد مبارک آبادی شنبه 7 تیر 1399-18:21 6 پاسخ
سجاد  بایرامی برسیانی
سلام من خرید زدم ولی تو ذینفعان نیست برگ سهامم چیکار کنم
سجاد بایرامی برسیانی شنبه 7 تیر 1399-18:23 2 پاسخ
محمود  تمیمی
هفته پيش تغيير ناظر براي دارا يكم زدم نوشته شد تا چهارشنبه در پرتفوي قابل مشاهده خواهد بود الان كه شنبه هست هنوز خبري نيست تازه ميگيد دوباره ثبت كنم دو اينكه تو آفلاين يكروز قبل درخواست خريد عرضه اوليه وپويا ثبت كردم كه خريداري نشد. ميشه بگيد دقيقا خدماتتون در قبال اين همه كارمزدتون چيه دريغ از مشتري مداري و كمي مسووليت شناسي
محمود تمیمی شنبه 7 تیر 1399-18:24 3 پاسخ
رضا  آقایاری
با اینکه دارا یکم الان داره معامله میشه چرا پول من بلوکه هست و به پرتفوم اضافه نشده!خدارو شکر هم کسی تلفن جواب نمیده
رضا آقایاری شنبه 7 تیر 1399-18:52 2 پاسخ
رسول  عسگری
من تغییر کارگذار زدم الان تو قسمت ارشیو نوشته اقدام شده.انجام شده اما هنوز تو پرتفوی نیومده..دوباره بزنم یعنی؟
رسول عسگری شنبه 7 تیر 1399-19:44 1 پاسخ
محمدرضا  انصاری
سلام. وپویا رو که نخریدید. هیچ جا هم به روی خودتون نیاوردید که نخریدید. احراز هویت هم که نشدیم بعد اینکه یکسال پیش حضوری رفتیم کارگزاری و قرار بوده احراز هویت انجام بدید. صدای ما رو اینجا نشنوید توی از طریق شبکه های مجازی خواهید شنید.
محمدرضا انصاری شنبه 7 تیر 1399-20:23 1 پاسخ
معصومه  رنجبر
جدی رو اینستا یه هشتگ درست کنین بیایم همه لایک و کامنت کنیم.
معصومه رنجبر شنبه 7 تیر 1399-21:13 2 پاسخ
عبدالمجید  رسول پور
بنظر من کمپین رو فارس من تشکیل بدیم🤔.
عبدالمجید رسول پور یک شنبه 8 تیر 1399-4:46 0 پاسخ
محمدرضا  انصاری
دارا یکم هم که هنوز نیومده توی پرتفوی. اطلاع رسانی هم که نمی کنید
محمدرضا انصاری شنبه 7 تیر 1399-20:24 1 پاسخ
علی  شیرازی خلجی
سلام؛ من مبلغ 1میلیون دارایکم از سامانه آنلاین پلاس سفارش دادم؛ مبلغی دیگر به دستم رسید که چون سامانه کارگزاری قطع بود، از طریق سامانه سداد ملی سفارش دادم. هفته پیش هم کار تغییر ناظر را انجام دادم؛ اما الان مبلغ بلوکه شده، ولی در پرتفوی نیامده. شنیدم اگر دو مرتبه ثبت سفارش بشه هیج کدام را ترتیب اثر نمیده! درسته ؟
علی شیرازی خلجی شنبه 7 تیر 1399-20:28 0 پاسخ
علی اشرف  عبدالهی
سلام اپلود برگه سهام دارایکم را ازکجا باید دریافت کنیم در ضمن من سهام را از اپلیکشن آپ خری
علی اشرف عبدالهی شنبه 7 تیر 1399-22:13 0 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
سایت سمات ddn.csdiran.com
بهزاد مبارک آبادی یک شنبه 8 تیر 1399-4:42 0 پاسخ
ابوالفضل  رضایی
سلام من از طریق اپلیکیشن بانک خریداری کردم ولی داخل سایت سمات هم دارا یکم وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید
ابوالفضل رضایی یک شنبه 8 تیر 1399-1:39 0 پاسخ
رسول  قراگزلو
سلام من و همسرم از طریق اپ خریداری کردیم به قسمت تغییر کارگزاری میرم ولی سیستم هی میگه خطا مواجه شده بس من چکارر کنم
رسول قراگزلو یک شنبه 8 تیر 1399-4:2 0 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
اول برو سایت سمات ببین اونجا واست نشسته؟!
بهزاد مبارک آبادی یک شنبه 8 تیر 1399-4:43 0 پاسخ
مجید  نیک یار
تغییر ناظر رو از طریق باشگاه مشتریان انجام بدین
مجید نیک یار یک شنبه 8 تیر 1399-7:41 0 پاسخ
پيمان  پيمانفرد
برای تغییر ناظر دارایکم دانلود و بارگذاری گواهی سهم اجباریه؟
پيمان پيمانفرد یک شنبه 8 تیر 1399-12:3 0 پاسخ
حسن   خوبیاری شور بازی
دارایکم من کو
حسن خوبیاری شور بازی یک شنبه 8 تیر 1399-19:4 0 پاسخ
مینا   بذرگر
سلام ....واقعا بعد گذشت اينهمه وقت هنوز قصد ندارين دارا يكم رو به كد من اضافه كنيد ،؟؟؟؟؟
مینا بذرگر یک شنبه 8 تیر 1399-20:16 0 پاسخ
وهاب  همتی
سلام من تغییر کارگزار ناظر رو زدم برام نوشته بدهکار در کارگزار دیگر باید چی کنم؟ من از طریق سایت بانک صادرات خرید کردم ممنون میشم راهنمایی کنید
وهاب همتی یک شنبه 8 تیر 1399-20:45 0 پاسخ
محمدرضا  منفرد
سلام من با آپ گرفتم تو باشگاه کارگزار ناظر که میزنم دارا یکم نمیاد ؟؟ چکارباید کرد
محمدرضا منفرد دو شنبه 9 تیر 1399-1:40 0 پاسخ
حسین  عارفی
سلام:آیا میتوان سهام خودرابه کساتی که کدبورسی دارند واگذار کرد
حسین عارفی دو شنبه 9 تیر 1399-9:26 0 پاسخ
حسین  عارفی
سلام.آریاساسول راسازمان برایم خریداری کرده ولی درپرتفوی من ثبت نشده است
حسین عارفی دو شنبه 9 تیر 1399-9:32 0 پاسخ
حسن  مسرتی
حقیقتا من نمیدونم این همه پولی که کارگزاری ها میگیرند در قبالش چکار مثبتی انجام میدن عرضه اولیه وپویا رو که اصلا یه عذرخواهی خشک و خالی هم نکردن الان نماد داریکم من اصلا هرکاری میکنم تو پورتفوی من نمیاد سیستم هم که خیلی وقتا هن
حسن مسرتی دو شنبه 9 تیر 1399-10:30 0 پاسخ
حسن  مسرتی
حقیقتا من نمیدونم این همه پولی که کارگزاری ها میگیرند در قبالش چکار مثبتی انجام میدن عرضه اولیه وپویا رو که اصلا یه عذرخواهی خشک و خالی هم نکردن الان نماد داریکم من اصلا هرکاری میکنم تو پورتفوی من نمیاد سیستم هم که خیلی وقتا هن
حسن مسرتی دو شنبه 9 تیر 1399-10:30 1 پاسخ
حسن  مسرتی
سیستم هسته هم که خیلی وقتا هنگ میکنه اخه من نمیدونم به چه امیدی اومدیم مبین سرمایه
حسن مسرتی دو شنبه 9 تیر 1399-10:31 0 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
آقا جان هر کی دوست دارید این دارا یکم من و بیارید تو سبدم. بخدا پنجشنبه زدم .گواهی سپرده هم دانلود کردم.جان مادرتون کار کنید. درصدتون رو مفت مفت اول کار ورمیدارید . ریالی بدهکار باشیم خدمت نمیدید.... آخه چرا ما خدمت درست دادن رو یاد نگرفتیم بخدا....
بهزاد مبارک آبادی دو شنبه 9 تیر 1399-16:19 1 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
بابا تا کی دیگه در حال اقدام 72 ساعت در دست اقدام. بخدا اگه خودمون پیاده میرفتی
بهزاد مبارک آبادی دو شنبه 9 تیر 1399-16:25 2 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
میرفیم دنبال سهاممون تا الان گرفته بودیمش بخدا....
بهزاد مبارک آبادی دو شنبه 9 تیر 1399-16:25 1 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
آقا چقدر دیگه در انتظار اقدام بمونیم... بابا غلط کردیم که این سهم رو گرفتیم...
بهزاد مبارک آبادی دو شنبه 9 تیر 1399-16:47 1 پاسخ
فرهاد  پاک نژاد
سلام شما کد بورس گرفتی یعنی ریسک پذیری الان با200تاسهم پویا، بهم نریزی به امید خدا همه چی درست میشه، خواستم بگم این کارگزاری با بقیه هیچ فرقی نداره، سیستم درپیت قبل برجام از چین وماچین جمع جور کردن خداخداکنید سرمایه ای که آوردی ازدست نره حکایت کارگزاری آگاه.........موفق باشید
فرهاد پاک نژاد سه شنبه 10 تیر 1399-1:18 0 پاسخ
فرهاد  پاک نژاد
سلام شما کد بورس گرفتی یعنی ریسک پذیری الان با200تاسهم پویا، بهم نریزی به امید خدا همه چی درست میشه، خواستم بگم این کارگزاری با بقیه هیچ فرقی نداره، سیستم درپیت قبل برجام از چین وماچین جمع جور کردن خداخداکنید سرمایه ای که آوردی ازدست نره حکایت کارگزاری آگاه.........موفق باشید
فرهاد پاک نژاد سه شنبه 10 تیر 1399-1:18 0 پاسخ
فرهاد  پاک نژاد
فرهاد پاک نژاد سه شنبه 10 تیر 1399-1:19 0 پاسخ
رضا  درخشنده
با سلام. بنده سهام دارایکم رو از طریق اپلیکیشن آپ خریداری کردم. و از طریق کارگزاری همین ثبت خرید دادم. خرید از آپ این سهم اومد در پرتفوم . ولی 2 میلیون تومان سفارش کارگزاری هنوز هم بلوکه شده است. لطفا راهنمایی بفرمایین که این مبلغ من کی آزاد میشه؟؟؟
رضا درخشنده سه شنبه 10 تیر 1399-13:58 0 پاسخ
رضا  درخشنده
با سلام. بنده سهام دارایکم رو از طریق اپلیکیشن آپ خریداری کردم. و از طریق کارگزاری همین ثبت خرید دادم. خرید از آپ این سهم اومد در پرتفوم . ولی 2 میلیون تومان سفارش کارگزاری هنوز هم بلوکه شده است. لطفا راهنمایی بفرمایین که این مبلغ من کی آزاد میشه؟؟؟
رضا درخشنده سه شنبه 10 تیر 1399-14:0 0 پاسخ
مجید  نیک یار
با پشتیبانی تماس داشته باشید تا آزاد بشه
مجید نیک یار پنج شنبه 12 تیر 1399-10:24 0 پاسخ
افشین  نژادابراهیم
جناب نیک یار لطفا خواهشن جسارتاً تماسی با پشتیبانی خودتون تماس بگیرید مبینید که پشتیبانی و تماس با این با پشتیبانی یه چیزی در حد طنز هستش
افشین نژادابراهیم پنج شنبه 12 تیر 1399-22:29 0 پاسخ
ایلناز  جعفری
سلام سهام فولاد خریداری کردم تو سفارشات باز زده در سیستم ثبت شد اما تو پرتفوی نیامده! این چیه جریانش؟ خرید انجام شده؟
ایلناز جعفری چهار شنبه 11 تیر 1399-10:12 1 پاسخ
نسرین  یاری اصل
از 7 تغییر ناظر را انجام دادم بعد گذشت 5 روز هنوز در پرتفوی قابل مشاهده نیست مگرچند روز طول میکشه
نسرین یاری اصل چهار شنبه 11 تیر 1399-10:38 0 پاسخ
جعفر  سپهری میکائیل درسی
سلام مگر چند روز طول میکشه دارایکم درپرتفوی قرار بگیره 42 روز گذشته هنوز این نماد در ذینفان هم غیر قابل مشاهده است چرا چند روز دیگر باید منتظر بمانیم
جعفر سپهری میکائیل درسی چهار شنبه 11 تیر 1399-10:44 0 پاسخ
بهزاد  یارقلی
سلام. خسته نباشید. من روز شنبه درخواست تغییر کارگزار ناظر برا صندوق دارا یکم دادم ولی هنوز در پورتفوی من قرار نگرفته حتی برگه سهامم رو از سایت درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه دانلود کردم و در قسمت درخواست تغییر کارگزار ناظر بارگزاری کردم. چرا آخه اینقدر در این زمینه مبین سرمایه بد عمل کرده؟
بهزاد یارقلی چهار شنبه 11 تیر 1399-13:47 5 پاسخ
غلامرضا   یوسفی
دقیقا مشکل منم همینه
غلامرضا یوسفی چهار شنبه 11 تیر 1399-15:7 0 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
فکر کنم مشکل 90 درصد کاربرا همینه؟! فکر کنم سپرده گذار بخاطر اینکه نفرات زیاد نشن و نرن تو صف فروش اینکار و میکنن و به صورت آهسته و پیوسته و با سرعت کم سهام ها رو به سبدها اضافه میکنن.
بهزاد مبارک آبادی چهار شنبه 11 تیر 1399-15:57 1 پاسخ
علیرضا  ناظم زاده
با اینکه چند روزه ثبت نامم تو سجام انجام شده ولی گواهی سهام توی سایت ذینفعان نیست، تغییر کارگذار بدون گواهی هم زدم رسیدگی نشده
علیرضا ناظم زاده چهار شنبه 11 تیر 1399-19:14 1 پاسخ
لهراسب  اسفندیاری
سهام دارا یکم رو از انلاین مبین خریدم اما در ذینفعان هم نیست تغییر کار گزار هم زدم رسیدگی بفرمایید
لهراسب اسفندیاری پنج شنبه 12 تیر 1399-9:42 0 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
بابا تو را به هر کی میپرستید این دارا یکم ما را اصافه کنید تو رتفوی ما. بابا الان 2 ماهه پولش رو جلو جلو دادیم. خودتون قبول میکنید که کارمزدتون رو دو ماه دیگه بدیم؟!؟!؟!؟ همون قبل از خرید و نهایی شدن کارمزدتون رو ورمیدارید. چرا یاد نگرفتید که درست سرویس و خدمات بدید.....بابا این نوع نون خوردن حلال نیست ها......ما که راضی نیستیم.....😈😈😈😈😈😈😈
بهزاد مبارک آبادی پنج شنبه 12 تیر 1399-11:0 0 پاسخ
مهدی  افشارتربتی
من از روز شنبه 1399/4/7درخواست تغییر کارکزار رو زدم چرا بعداز این مدت یا 72 ساعت هموز تغییری نکرده
مهدی افشارتربتی پنج شنبه 12 تیر 1399-17:39 0 پاسخ
مهدی  افشارتربتی
برای من در ذینفعانم اومده و مدرکشو آپلود کردم واقعا مسخره بازیه کارتون
مهدی افشارتربتی پنج شنبه 12 تیر 1399-17:40 1 پاسخ
میرعلیرضا  صلحی
اول زنگ زدم شعبه طالقانی که شمارش مسدود بود ... بعد زدم شعبه سعادت اباد بعد نیم ساعت تو صف بودن نوبتم رسید و گفتم که درخواست تغییر ناظرو زدم و بعدش بهم جواب داد که تا سه روز میاد تو پرتفو ..منم گفتم الان یه هفته گذشته .. بعد با پته پته بهم گفت میاد دیگه.... در این حد واقعا :(
میرعلیرضا صلحی پنج شنبه 12 تیر 1399-19:32 1 پاسخ
افشین  نژادابراهیم
6 میلیون از طریق کارگزاری برای خرید دارا یکم واریز کردیم ( برای 3 کد بورسی ) پیام دادن که خرید باطل شده . مبلغ برگشت خورد رفتیم 6 میلیون دادیم از مسیر "آپ" خرید رو انجام دادیم و برگشیم دیدم کارگار محترم مبین سرمایه مجداً 6 میلیون از موجودی رو بلوکه کرده الان دو ماه هست هر جا تماس میگیریم کسی جوابگو نیست دارم یواش یواش نا امید میشم از اینکه بتونم به پولم برسم. تلفن ها رو جواب نمیدن با پیشنهاد یکی از عزیزان چند نفر سانسورچی هم استخدام کردن و مسیر ثبت انتقاد رو بستن حداقل میشد مشکل رو ثبت کرد تا شاید ببینن و شاید کاری کنن .این همه ظلم در حق مشتری رو کجا بریم فریاد بزنیم
افشین نژادابراهیم پنج شنبه 12 تیر 1399-22:16 2 پاسخ
افشین  نژادابراهیم
لطفاً فکری به حال و روز مشتری ها بکنید حداقل بابت بخش خیلی کوچکی از محل کارمزدی که دریافت میکنید پاسخوی این ملت درمانده باشید پشتیبانی جواب نمیده ، صدای مشتری جواب نمیده، مسیر پست هایی که مشتری ها بصورت پیشنهاد و انتقاد ثبت میکردن رو مسدود کردید . حداقل راه کار بدید اعلام کنید که کسی پیگیری نکنه فقط کارمزد بدید و توقعی از کارگزار نداشته باشید تا خیال مردم راحت بشه و مزاحم نشیم و بریم دنبال کارمون و ببینیم چه گلی بمالیم سرمون
افشین نژادابراهیم پنج شنبه 12 تیر 1399-22:34 2 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
بابا این اقداماتون ما رو کشته؟! بابا 7 روزه در انتظاره اقدام آخه؟!؟؟!!😈😈😈😈😈مبین سرمایه بخدا مسلمون نیستی.....😤😤😤😤😤
بهزاد مبارک آبادی جمعه 13 تیر 1399-1:8 1 پاسخ
عبدالسلیم  قره بائی
با سلام. بنده روز یکشنبه هفته پیش تقاضای تغییر کارگذاری را ثبت کردم ولی تا الان هیچ اتفاقی نیفتاده! چقدر برای تغییر کارگزاری طول میکشد؟
عبدالسلیم قره بائی جمعه 13 تیر 1399-19:40 1 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
با توجه به آخرین آمار درآمد 3 ماه کل کارگزاریها 3800 میلیار تومان بوده است و با توجه به سهم 3.35 درصدی مبین سرمایه از کل معاملات در آمد مبین سرمایه در 3 ماه اول سال 99 چیزی حدود 127 میلیارد تومان و به عبارتی ماهی حدود42 میلیارد تومان. اونوقت با این در آمد این است خدمات یکهفته است که سهام دارا یکم من هنوز در پورتفوی من نباشد؟!؟!؟😈😈😈😈😈😈
بهزاد مبارک آبادی شنبه 14 تیر 1399-7:9 2 پاسخ
افشین  نژادابراهیم
ای کاش بابت بخشی از کارمزدهای دریافتی قدری هم پاسخگوی مشتریان هم بودند و این همه نارضایتی رو به بار نمی آوردن
افشین نژادابراهیم شنبه 14 تیر 1399-8:20 1 پاسخ
علی  معرف زاده
دارا یکم تو سبد بان من هست ولی در پورتفوی نیست؟
علی معرف زاده شنبه 14 تیر 1399-12:42 2 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
سلام۰من ۵روزه کاری است که جهت تغییر کارگزاربرای انتقال سبد دارایکم به پرتفوی ثبت نام نمودم و ثبت شده در انتظاراقدام ۰نمیدونم چرا اینقدر این کارگزاری ضعیف کار میکنه توروخدا یکم برا مشتریاتون کار انجام بدید۰
علی دهقانی ونیچه شنبه 14 تیر 1399-14:16 2 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
اصلا نمیدونم کسی هست این پیام ها را بخونه آقایون کارگزار اگه وقت کردید این پیامها را بخونید ببینید چقدر مشتریان بابت انجام نشدن تغییر کارگزارشون ناراحتند۰تمام کارگزاریها برا مشتریاشون انجام دادند۰این رسمش نیست۰۰۰
علی دهقانی ونیچه شنبه 14 تیر 1399-14:20 1 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
بابا هنوز نیومده که تو هیچ جاییمون..... بخدا همه جامو گشتم نیست.... تو کیف و جیب و اصلا کندم و تکوندم کل لباسام و نیست بخدا؟!؟! این دارا یکم مارو کجا گذاشتید پس....بابا بس کنید سر کار گذاشتن رو دیگه.....
بهزاد مبارک آبادی شنبه 14 تیر 1399-18:44 1 پاسخ
احمد  امیرعضدی
من هم نه مال خودم، نه مال همسرم و نه پسرم ثبت نشده و نوشته در دست اقدام!!!!
احمد امیرعضدی شنبه 14 تیر 1399-23:19 0 پاسخ
سحر  امین خاکی
من یک هفته هست که درخواست تغییر کارگزارذ ناظر را ثبت کردم ولی هنوز در دست اقدام هست
سحر امین خاکی یک شنبه 15 تیر 1399-9:37 0 پاسخ
کیارش  مالکی
چرا گزینه تغییر کارگزار ناظر تو سایتتون غیر فعاله؟! من صرفا برای دارایکم پسرم تو کارگزاری شما براش ثبت نام کردم!!
کیارش مالکی یک شنبه 15 تیر 1399-9:58 1 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
خداییش اینا خیلی فیلمن بعد ۱۰ روز زده انجام شد ولی هیجا نیست بهذ پیر
بهزاد مبارک آبادی یک شنبه 15 تیر 1399-18:59 1 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
به پیر به پیغمبر همه جیبامم گشتم نیست .....بابا شما رو هر چی سیاه بازه کم کردید..... بس کنید از دروغ و دغل......
بهزاد مبارک آبادی یک شنبه 15 تیر 1399-19:1 2 پاسخ
افشین  نژادابراهیم
بخش " صدای مشتری" رو درش رو تخته کنید سر کاری هستش و صدای کسی به جایی نمیرسه. امتیاز معاملات روز چهارشنبه گذشته ظاهراً به بهانه اختلال درسیستم ثبت نشده دوستان چک بفرمایید و کارشناسان کارگزاری شفاف سازی کنید لطفا
افشین نژادابراهیم یک شنبه 15 تیر 1399-20:47 2 پاسخ
محمدتقی  تفرشی راد
اگر نمیتونید پاسخگو باشید و برای صدای مشتری ارزش قائل نیستید بفرمایید تکلیف خودمون و بدونیم با کارگزاری دیگه کار کنیم
محمدتقی تفرشی راد دو شنبه 16 تیر 1399-10:7 1 پاسخ
آتیلا  پیکرگلو
من که دو هفته است بیشتر تازه شده اقدام شده - انجام شده، وضعیتش قشنگ دیروز که منفی 17 بود میتونستم آب کنم
آتیلا پیکرگلو دو شنبه 16 تیر 1399-12:50 0 پاسخ
ناصر  فرشاد
خرید وفروش دارا یکم چگونه است
ناصر فرشاد دو شنبه 16 تیر 1399-17:27 0 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
آقا بعد از 10 روز بالخره به سبدبان ما اضافه شد ولی هنوز در موتفوی نیست. ولی خوبه یه حرکت روبه جلو که مطمنم که دارم این سهم رو. خداییش جا داره تشکر کنم از پشتیبانی کانال تلگرامیشون که الحق پیگیر سدن و زنگ زدن به محض اینکه تو کانال پیغام دادم. کار خوب را باید گفت و تشکر کرد ما قدر ناشناس نیستیم. سپاس و تشکر از خانم کارشناس شماره 96 که امروزم زنگ زد ببینه که مشکلم حل شده. متشکر خانم کارشناس 96.😍
بهزاد مبارک آبادی دو شنبه 16 تیر 1399-18:12 0 پاسخ
فرحناز  سودآور
سلام.برای من بعد از چند روز از در دست اقدام زده اقدام شده.یکی بگه توروخدا کی میاد به پرتفوی من.
فرحناز سودآور دو شنبه 16 تیر 1399-19:7 1 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
پورتفوی سپرده گذاری رو چک کن. توی پورتفوی لحظه ای نیست فعلا تا اسناد حسابداری شون تکمیل بشه؟!
بهزاد مبارک آبادی چهار شنبه 18 تیر 1399-6:51 0 پاسخ
سیده فاطمه   افتخاری
سلام . دارا یکم من در قسمت تغییر کارگزار نوشته انجام شده اما هنوز در پرتفوی من نیمده . چرا؟؟
سیده فاطمه افتخاری دو شنبه 16 تیر 1399-19:13 1 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
پورتفوی سپرده گذاری رو چک کن. توی پورتفوی لحظه ای نیست فعلا تا اسناد حسابداری شون تکمیل بشه؟!
بهزاد مبارک آبادی چهار شنبه 18 تیر 1399-6:51 0 پاسخ
معصومه  کحالی مقدم
سلام،دارایکم در قسمت تغییرکارگزار اقدام شده-انجام شده نوشته شده ولی هنوز در پرتفوی خبری از سهام نیست چرا؟
معصومه کحالی مقدم دو شنبه 16 تیر 1399-20:12 0 پاسخ
سینا  بهرامی نیا
برای منم دو روز است که به این صورت می باشد، کسی نیست که جواب بده آخه
سینا بهرامی نیا سه شنبه 17 تیر 1399-9:42 0 پاسخ
مبين  رنج كش
ی هفتس تغییر کارگزار رو زدم اما هیچی به پرتفو اضاف نشده
مبين رنج كش دو شنبه 16 تیر 1399-22:8 0 پاسخ
سیدمحسن  هاشمی
الان چند روزه تغییر ناظر زدم ولی نوشته در انتظار اقدام ولی هیچ اتفاقی نمی افته دارایکم هم زده اقدام شده انجام شده ولی توی پورتفویم ننشسته اخه این چه وضعیه ما از اگاه فرار کردیم به اینجا اینجاهم که اینجور
سیدمحسن هاشمی سه شنبه 17 تیر 1399-13:25 0 پاسخ
سلمان  ژاله
من داخل باشگاه تغیر کارگزار را زدم الان سه روز جلوش زده اقدام شده ولی هوز داخل پرتفوی نیامده این دفعه سومه دارم اقدام میکنم
سلمان ژاله سه شنبه 17 تیر 1399-23:20 0 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
بهزاد مبارک آبادی چهار شنبه 18 تیر 1399-6:50 0 پاسخ
بهزاد  مبارک آبادی
آقا یا خانم مبین سرمایه پس چه زمان این دارا یکم از پورتفوی سپرده گذاری به سبدبان ما اضافه میشه؟!؟! شاید خواستیم معمله اش کنیم بابا....واقعا سرویس دهی شما افتضاحه.... فقط درصد بگیرید و کاری دیگه به هیچی نداشته باشید خب.....😈😈😈😈
بهزاد مبارک آبادی چهار شنبه 18 تیر 1399-6:53 0 پاسخ
سبحان  آب حیات
سلام، من هفته پیش درخواست تغیر ناظر کارگزار رو ارسال کردم برای دارا یکم، ولی الان که وضعیت رو چک کردم، نوشته : انجام شده و اقدام شده! در صورتی که هنوز منتقل نشده به سبد مبین سرمایه ام! دوباره در خواست دادم کسی نمیدونه مشکل چیه؟
سبحان آب حیات چهار شنبه 18 تیر 1399-9:41 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها