در یک نگاه

دارا یکم در منوی تغییر کارگزار ناظر پیدا می شود و هیچ مشکلی ندارد.

75

پست های مرتبط

مشاهده پست

چهار شنبه 4 تیر 1399-11:44

نحوۀ پیدا کردن دارا یکم در باشگاه

دارا یکم در منوی تغییر کارگزار ناظر پیدا می شود و هیچ مشکلی ندارد.

دارا یکم در منوی تغییر کارگزار ناظر پیدا می شود و هیچ مشکلی ندارد. لغت دارا را سرچ کنید.

7
امیر رضا  طهماسبی
دروغ تحویل مردم ندید من ۱۰۰۰ بار امتحان کردم پیدا نمیشه
امیر رضا طهماسبی چهار شنبه 4 تیر 1399-15:36 33 پاسخ
میلاد  کشوری
وجود دارد فقط ی خورده ای باید صبور باشید کند است دار را سرچ کنید بعد از چند ثانیه لود میشه برای من لود شد
میلاد کشوری چهار شنبه 4 تیر 1399-15:47 4 پاسخ
مهدي  بخششيان تيماجي
گواهی سپرده رو از کجا میشه دانلود کرد تو سایت https://ddn.csdiran.com/ نشون نمیده
مهدي بخششيان تيماجي چهار شنبه 4 تیر 1399-23:43 7 پاسخ
حسین  مهرزاد
قسمت "گزارش دارایی"، به صورت جدول هست ، "اسکرول افقی" داره ، "اسکرول افقی" را به سمت چپ بکشید (اسکرول پایین جدول هست) و گزینه "دریافت" را بزنید.
حسین مهرزاد پنج شنبه 5 تیر 1399-17:22 2 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
تأیید میشه. دوستان توجه کنند که باید لینک «گزارش دارایی» رو انتخاب کنند. من هم پیدا نمیکردم ولی به اشتباه روی سبد دارایی میرفتم. با موبایل هم میشه.
محمدعلي سرايلو پنج شنبه 5 تیر 1399-18:27 3 پاسخ
عبدالغفور  خضری
تو سامانه سمات رفتم و توی لیست دارایی هام هست اما گزینه دریافت گواهی برای دارایکم نداره!!
عبدالغفور خضری شنبه 7 تیر 1399-9:27 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
دو ردیف منو هست. ردیف دوم، ستون پنجم، گزارش دارایی. اسکرول رو جابجا کنید، گزینه دریافت فایل رو می بینید
نوشین سلیمانی سه شنبه 10 تیر 1399-2:28 1 پاسخ
میثم   عباسی
باید با سیستم یا لپ تاب برید با گوشی نمیاره
میثم عباسی چهار شنبه 4 تیر 1399-16:2 5 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
مرورگر کروم رو گذاشتم رو نسخه دسکتاپ باز هم نیامد. از لحاظ فنی نباید فرقی باشه دیگه. متاسفانه مبین به شدت ضعیفه تو نرم افزار، خصوصن رابط کاربری
محمدعلي سرايلو پنج شنبه 5 تیر 1399-19:13 1 پاسخ
شهرزاد  زرین چنگ
اول باید رمز عبورو برا وارد شدن ب بلشگاه بزنی و بعد تغییر کارگذار ناظر
شهرزاد زرین چنگ سه شنبه 10 تیر 1399-16:43 0 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
مگه بدون پسورد هم میشه رفت؟!
محمدعلي سرايلو سه شنبه 10 تیر 1399-18:24 0 پاسخ
شهرزاد  زرین چنگ
میگم همین بدو ورود نزنید ب تغییر ناظر
شهرزاد زرین چنگ چهار شنبه 11 تیر 1399-9:10 0 پاسخ
تیمور  طاطاری
گزینه یکم رو بزنید پیدا میشه دارا نزنید بجاش یکم رو بزنید برای من پیدا شد. و تغییر کارگزاری زدم.
تیمور طاطاری یک شنبه 8 تیر 1399-0:59 0 پاسخ
مسعود  زارعان
بله هست.ممنون. بعد از ثبت درخواست کار دیگه ای لازم نیست و باید فقط منتظر بمونیم تا بیاد برامون؟
مسعود زارعان چهار شنبه 4 تیر 1399-15:45 3 پاسخ
نوشین  سلیمانی
بله. تغییر کارگزار ناظر 48 ساعت کاری زمان می بره تا توسط سپرده گذاری مرکزی تأیید شه. احتمالن روز شنبه یا یکشنبه توی حساب آنلاینتون دیده می شه
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-19:44 2 پاسخ
اعظم  عطّار نصرتی
پیدت میشه ولی نمیاره رو پرتفو بعد از چند روز
اعظم عطّار نصرتی پنج شنبه 5 تیر 1399-21:4 1 پاسخ
اسماعیل  رضائی پور
من از بالا تا پایین رو نگاه کردم نبود سرچم کردم نیومد
اسماعیل رضائی پور چهار شنبه 4 تیر 1399-16:3 4 پاسخ
حمید  اونقی
دارا بزنین میاد یه مقدار صبور باشین
حمید اونقی چهار شنبه 4 تیر 1399-21:9 2 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
دوست عزیز با گوشی ده بار زدم نمیاد. دارا سرچ میکنی هیچی نمیاد
محمدعلي سرايلو پنج شنبه 5 تیر 1399-19:2 0 پاسخ
مهدی  بیاتی
با لپ تاپ یا پی سی سرچ کنید، با موبایل نشون نمیده
مهدی بیاتی شنبه 7 تیر 1399-0:32 0 پاسخ
مهین   حیدری
از طریق باشگاه و مثل مراحل بالا بزنید میشه
مهین حیدری جمعه 6 تیر 1399-11:36 1 پاسخ
امیر رضا  طهماسبی
در قسما انتخاب گواهی سهام باید چه عکسی رو اپلود کنیم
امیر رضا طهماسبی چهار شنبه 4 تیر 1399-16:9 2 پاسخ
نوشین  سلیمانی
برگه سهام دارا یکم که از سایت دارا به آدرس ddn.csdiran.com دانلود کردید
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-18:50 2 پاسخ
مهدي  بخششيان تيماجي
نیست برگه سهام نداره گزینه تو قسمت گزارش دارایی هم نیست
مهدي بخششيان تيماجي چهار شنبه 4 تیر 1399-23:45 0 پاسخ
حسین  مهرزاد
قسمت "گزارش دارایی"، به صورت جدول هست ، "اسکرول افقی" داره ، "اسکرول افقی" را به سمت چپ بکشید (اسکرول پایین جدول هست) و گزینه "دریافت" را بزنید.
حسین مهرزاد پنج شنبه 5 تیر 1399-17:16 0 پاسخ
آريانا  خندان
سلم گشتیم نبود ...
آريانا خندان پنج شنبه 5 تیر 1399-7:39 0 پاسخ
شهناز  ارازی خواجه
توو قسمت گزارش دارایی
شهناز ارازی خواجه پنج شنبه 5 تیر 1399-14:11 0 پاسخ
حسین  مهرزاد
حسین مهرزاد پنج شنبه 5 تیر 1399-17:16 1 پاسخ
آذین  اربابی
چرا سهم اولیه خودکار وارد نشده
آذین اربابی چهار شنبه 4 تیر 1399-16:30 3 پاسخ
مصطفي  دهقان
برای سه کد خانواده من که هم خودکار تنظیم کردم و هم آفلاین ثبت نام کردم خرید نشده..
مصطفي دهقان جمعه 6 تیر 1399-23:29 0 پاسخ
فهیمه  بهمنی
شورشودرآوردن وپویا براخیلیاخریداری نشده بعدمیان میگن معذرت
فهیمه بهمنی چهار شنبه 4 تیر 1399-16:43 19 پاسخ
هخامنش  باقري
اره موافقم با نظرت.
هخامنش باقري چهار شنبه 4 تیر 1399-16:46 10 پاسخ
هخامنش  باقري
فکر کنم باید تغییر کارگزاری بدیم چون مبین ضعیف عمل میکنه تازه من تو پرتفوی خودم دیدم بعد حذف شد
هخامنش باقري چهار شنبه 4 تیر 1399-16:47 10 پاسخ
هادی  دائمی
فقط میشه گفت خاک بر سر مبین سرمایه. بیشرفا معذرت خواهی شون به چه درد ما میخوره
هادی دائمی چهار شنبه 4 تیر 1399-21:42 5 پاسخ
عدالت بانو  امیری
آگاه سی درصد عرضه وپویا رو که نخریده میده به مشتریاش و سه سطح ارتقا میده بجاش. مبین سرمایه یاد بگیر
عدالت بانو امیری پنج شنبه 5 تیر 1399-1:30 3 پاسخ
مهدی یار  مسرتی
خداازتون نگذره بایه معذرت خواهی مشکل عدم خرید وپویا حل میشه؟؟؟
مهدی یار مسرتی چهار شنبه 4 تیر 1399-16:46 11 پاسخ
علی  محمدزاده
خیلی بی خود می کنن معذرت خواهی می کنن مگر مشتری ها مسخره اینها هستن امروز از صبح ورود به سایت مبین سرمایه امکان پذیر نبود که نه به هسته مربوط بود نه پسته من مشتری مفید هم هستم دقیقه به دقیقه این سایت اون سایت می رفتم خیلی ها ضرر کردن
علی محمدزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-17:29 8 پاسخ
مه یاس  مسرتی
جالبه میگه تعداد محدود نرسیده در حالیکه من چهارتاکد دارم هیچکدومش وپویا خرید نشده
مه یاس مسرتی چهار شنبه 4 تیر 1399-16:48 12 پاسخ
محمد  آسبان
عجب حکایتی
محمد آسبان چهار شنبه 4 تیر 1399-16:49 6 پاسخ
محمدحسين  صل علي نائيني
منم چهار تا كد دارم براي هر چهارتام خريده
محمدحسين صل علي نائيني چهار شنبه 4 تیر 1399-16:52 2 پاسخ
همتعلی  رادمرد
برای من هم هر ۴ کد خطا زده و خریداری نشده.
همتعلی رادمرد چهار شنبه 4 تیر 1399-17:34 4 پاسخ
همتعلی  رادمرد
امروز متاسفانه سایت انلاین هم در بعضی دقایق باز نمیشد برای همین به سفارش افلاین مبین سرمایه اعتماد کردیم . که نتیجه اعتماد مون رو با یه معذرت دادن
همتعلی رادمرد چهار شنبه 4 تیر 1399-17:36 3 پاسخ
هلیا  عسگری
ببخشید چطوری میشه چند تا کد گرفت؟
هلیا عسگری چهار شنبه 4 تیر 1399-17:36 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
باید برید با کارگزاری های مختلف قرارداد ببندید
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-18:51 5 پاسخ
حمید  اونقی
باید به ازای تک تک اعضا خانوادتون یا آشنا فامیلاتون که امین هستن یه کد معاملات بورس بگیرین و با همشون عرضه اولیه خرید کنین.همین. فقط بعدا نیان بگن ما خودمون میخواستیم بگیریم و غیره که کلی دردسر داره بعدا.
حمید اونقی چهار شنبه 4 تیر 1399-21:4 4 پاسخ
سعید  محمدی
سلام، آقا حمید درست و کامل راهنمایی کردن؛ به هر کس فقط یک کد اختصاص میدهند و ربطی به کارگزاری‌های مختلف نداره.
سعید محمدی پنج شنبه 5 تیر 1399-12:7 0 پاسخ
یعقوب  نبی دوست
آقا حمید راست میگن من 4 تا کد تو مفید دارم البته برای هر نفر اعضا یه کد واسه همه عرضه اولیه انجام شده اینو هم بگم واسه 2 نفرشون 228 تا سهم و واسه 2 نفر دیگه 229 سهم داده . واسه شما خرید انجام شده که اینجوری حمایت میکنید البته این عرضه اولیه مهم نیست مشتری مداری مهمه . مفید واسه پولهای مانده سود هم پرداخت میکنه اینا چی .
یعقوب نبی دوست پنج شنبه 5 تیر 1399-13:21 1 پاسخ
سعید  محمدی
سلام دوست عزیز، اگه دقت کنی میفهمی که من به سئوال خانم عسگری پاسخ داده‌ام. بهتره دقت بفرمایی که هر کامنتی مربوظ به کدام کامنت دیگر است.
سعید محمدی پنج شنبه 5 تیر 1399-21:42 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
دو نوع کد داریم: کد بورسی (یا کد سهامداری) و کد معاملاتی. کد بورسی یکتاست و به کد ملی شما تعلق می گیره. کد بورسی ترکیبی از حروف و عدد هست و وقتی در سجام عضو می شید، براتون اسمس می شه؛ مثل: «سلی11111». سازمان بورس شما رو با کد بورسی شناسایی می کنه و قراره به زودی کدملی و کد بورسی یکی بشن. اگر در سامانه آنلاین پلاس، روی نام خودتون کلیک کنید، کد بورسی تون رو می بینید. کد معاملاتی، اصطلاحیه که بین معامله گرها رایجه و منظورشون همون نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملاتی کارگزاری ها هست. با هر کارگزاری که قرارداد ببندید، به شما یه نام کاربری و رمز عبور می ده که فقط توی سامانه خودش کار می کنه و مجوز ورود شما به سیستم معاملات آنلاین اون کارگزاره. شما مجاز هستید با تمام 108 کارگزار فعال ایران به صورت همزمان، قرارداد افتتاح حساب امضا کنید و سبدتونو هرجا دوست دارید، منتقل کنید. به عنوان مثال اگر شما از دو کارگزاری همزمان درخواست عرضه اولیه ثبت کنید، سفارش هر کدوم زودتر به هسته برسه، تأیید می شه و سفارش دوم ریجکت می شه؛ چون سازمان شما رو با کد بورسی می شناسه و فرقی نممی کنه از کدوم درگاه سفارش بزنید. من چون نمی دونستم منظور شما کدام نوع کد هست، هر دو رو توضیح دادم.
نوشین سلیمانی جمعه 6 تیر 1399-21:20 1 پاسخ
هلیا  عسگری
ممنون از راهنمایتون
هلیا عسگری شنبه 7 تیر 1399-10:26 1 پاسخ
الهام  اميني
چرا واسه ۴تا کد من وپویا نخریده؟؟؟؟مسخرش را دراوردید
الهام اميني چهار شنبه 4 تیر 1399-17:38 6 پاسخ
مهسا   سلیمی
منم همینجور. ما آفلاین هستیم آنلاین نبودیم که خودمون سفارش بذاریم.
مهسا سلیمی چهار شنبه 4 تیر 1399-19:45 4 پاسخ
فاطمه  تاتاری
با سلام من از طریق سامانه بام خریداری کرده ام وقتی در باشگاه دارا یکم را می زنم و درخواست می دهم گزینه سهامدار درنماد درخواستی دارایی ندارد می آید باید چه کاری انجام دهم؟
فاطمه تاتاری چهار شنبه 4 تیر 1399-17:38 2 پاسخ
نوشین  سلیمانی
هنوز پروسه تخصیص دارا یکم از سمت سپرده گذاری مرکزی به پایان نرسیده. شما اول مطمئن باشید که توی سامانه دارا، برگه سهام شما قابل رؤیت هست. بعدش درخواست تغییر ناظر بزنید. اگر توی سامانه دارا مشاهده نشد، تا پایان تخصیص توسط سپرده گذاری مرکزی، صبوری کنید. احتمالا دارا یکم به همه خریداران تعلق می گیره.
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-19:58 1 پاسخ
علی   محمدی مقانکی
سلام خانم سلیمانی. مادر تنها موبین افلاین دارن و همین دیروز تایید هویت سجام شدن. دو ماه پیش براشون دارا یکم خریدم در سامانه افلاین اما نه تو سبد دارایی هست و نه تو سایت سی ای دیران . میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار باید بکنم که دارا یکم تو سایت سی ای دی ایران بشینه؟
علی محمدی مقانکی شنبه 14 تیر 1399-18:9 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
سلام دوست عزیز. شما تازه احراز هویت شدین و تازه باید حدود یه هفته صبر کنین که دارا به نامشون سند بخوره. بعدش می تونین برگه سهام رو بگیرید. اگر درست نشد، از پشتیبانی سجام بپرسید. من اطلاع بیشتری ندارم
نوشین سلیمانی شنبه 14 تیر 1399-21:39 0 پاسخ
علی  محمدزاده
حالا شما چرا رو این گزینه تغییر کارگزای ناظر زوم کردین چرا اونایی که مشتری همین خراب شده هستن اینجا سهام خریدن رو نه تو پرتفوی نشون میده و حرفی راجع بهش نمی زنین
علی محمدزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-17:47 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
چون هنوز پروسه تخصیص تموم نشده. معاملات سهم هم شروع نشده. شما بهتره اخبار سهم رو پیگیری کنید و بدونید از چیزی جا نموندید که اینقدر ارزش عصبانیت و ناراحتی داشته باشه
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-20:27 1 پاسخ
هامون  مهدی
لعنت خدا بر کارگزاری مبین به خاطر نخریدن عرضه اولیه وپویا برای عده ای از مشتریان
هامون مهدی چهار شنبه 4 تیر 1399-17:58 3 پاسخ
حمزه  حاجی هاشمی اسفرجانی
برامنم نخریدن.
حمزه حاجی هاشمی اسفرجانی چهار شنبه 4 تیر 1399-18:19 3 پاسخ
حمید  اونقی
والا برای ما بجای 229 تا 228 تا زده :)) خندم میگیره بخدا انگار دشمنی باهام داره این ناظر. ولی میدونم سر چی لج کرده.
حمید اونقی چهار شنبه 4 تیر 1399-20:56 1 پاسخ
حمزه  حاجی هاشمی اسفرجانی
سلام از صبح اول وقت که ب زور برنامه روباز میکرد....سفارش عرضه اولیه افلاینم ک زدم انگار نه انگار ....هیچ ارزشی برا کاربرا و مشتریان قائل نیستند.
حمزه حاجی هاشمی اسفرجانی چهار شنبه 4 تیر 1399-18:11 2 پاسخ
روح اله  شمشیری
تعداد محدودتون منو کشته! من 10 تا کد مبین سرمایه دارم برای هیچکدوم از کدهام نخریده
روح اله شمشیری چهار شنبه 4 تیر 1399-18:21 5 پاسخ
ابوالفضل  رحیمی
در صورت ثبت درخواست از طریق باشگاه مشتریان، عرضه اولیه در روز معاملاتی پس از عرضه در سبد سهام سامانه معاملاتی شما قابل رویت خواهد بود.
ابوالفضل رحیمی چهار شنبه 4 تیر 1399-19:4 0 پاسخ
مهسا   سلیمی
بشرطی که خودشون نگن نخریدیم😬
مهسا سلیمی چهار شنبه 4 تیر 1399-19:54 3 پاسخ
حمید  اونقی
هیچ موقع به سامانه آفلاین و باشگاه تکیه نکنین. همیشه همون ساعات اولیه که عرضه میشه برین تو آنلاین و خودتون ثبت سفارش بدین.
حمید اونقی چهار شنبه 4 تیر 1399-21:0 2 پاسخ
معصومه  رنجبر
ما آفلاین هستیم. بخاطر کرونا نرفتیم هنوز آنلاین کنیم.
معصومه رنجبر چهار شنبه 4 تیر 1399-21:42 2 پاسخ
حمید  اونقی
مگه کار ثبتشون رو تو یه روز انجام ندادن؟
حمید اونقی چهار شنبه 4 تیر 1399-22:28 0 پاسخ
معصومه  رنجبر
موقعی که من کد گرفتم شرط مدرک تحصیلی داشتن. به من آنلاین ندادن فقط آفلاین دادن. الان نوه م که رفت کد آنلاین بهش دادن فهمیدم شرط مدرک رو برداشتن.
معصومه رنجبر پنج شنبه 5 تیر 1399-0:19 0 پاسخ
حمید  اونقی
آهاااا یادم اومد آره مدرک تحصیلی میخواستن ...واقعا چه سیستمی بوده.
حمید اونقی پنج شنبه 5 تیر 1399-0:27 1 پاسخ
مصطفی  کهن
اگاه در تلاشه برای مشتریاش وپویا رو ردیف کنه، هرچند خیلی از دستشون شاکی هستیم، مبین سرمایه معذرت میخواد و ایجاد پست جدید (مثلا با مضمون عرضه اولیه وپویا رو ) رو ممنوع کرده. تو گروه تلگرامی پشتیبانی هم سوال میپرسم پیاممو پاک میکنن. چشم آسمون رو کور کردید با این پاسخ گویی تون و سانسورتون آقایون مبین سرمایه. شما مسئولید در برابر نخریدن عرضه اولیه برای کسایی که از باشگاه درخواست داده بودن. محدودیت ظرفیت بهانه اس. باید پیش بینی میکردی و باید پاسخگو باشی. برای دو کد من خرید نشده
مصطفی کهن چهار شنبه 4 تیر 1399-18:30 9 پاسخ
معصومه  رنجبر
فکر کردن وپویا رو فیلتر کردن دیگه رو نمیشه دستشون. فکر نکردن راههای دور زدن فیلترینگ و تحریم زیاده.
معصومه رنجبر چهار شنبه 4 تیر 1399-21:43 3 پاسخ
مصطفی  کهن
هر عرضه اولیه ای، سفارشات باشگاه رو میذارید یکساعت آخر ارسال می کنید. چی میشه مگه ابتدای تایم ثبت سفارش، ارسال کنید؟دستتون بنده؟ خسته اید؟باعث میشید یک سهم کمتر برسه هم دچار مشکل و خطا میشه. ثبت سفارش از باشگاه رو بردارید وقتی نمیتونید خدمات بدید. ما راه چاره ای پیدا می کنیم.
مصطفی کهن چهار شنبه 4 تیر 1399-18:35 4 پاسخ
آیلین  برزگری
شنبه هم اومدو وپویا به پرتفوی من نیومد. بریم تو اینستا مبین سرمایه رو تگ کنیم بفهمه نباید باشگاه روفیلتر کنه.
آیلین برزگری شنبه 7 تیر 1399-11:26 0 پاسخ
صفیه  بازرگانی
من با 2 تا کارگزاری دیگه هم کار می کنم. پس چرا اونا عرضه اولیه وپویا رو خریدن؟! فقظ شما نمی تونید!!! این بی مسئولیتی شما نسبت به مشتریاتونه. دوستان حق دارن که میخوان کارگزاریشونو تغییر بدن. منم همین کارو میکنم.
صفیه بازرگانی چهار شنبه 4 تیر 1399-19:30 4 پاسخ
سارا  بازرگان
کارگزاری مبین سرمایه = بی عَرضه ها یا بی عُرضه ها؟
سارا بازرگان چهار شنبه 4 تیر 1399-19:42 2 پاسخ
آريانا  خندان
هر دو هم براش کمه....
آريانا خندان پنج شنبه 5 تیر 1399-7:51 0 پاسخ
سیدسجاد  هاشمی شیجانی
سلام بنده هم etf رو از بام ملی خریدم، اینجا دوبار تغییر کارگزار ناظر رو زدم هردوبار گفتند که در سپرده مرکزی شما چنین سهمی ندارید!!!! رفتم سایت ddn اونجا هم در لیست دارایی‌ها etf ی که خریده بودم وجود نداشت!!! تا برگه سهامشو دانلود کنم.
سیدسجاد هاشمی شیجانی چهار شنبه 4 تیر 1399-20:4 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
خب این مسأله واقعن در توان کارگزار نیست. صبوری کنید. دولت یک ریال از پول شماها رو برنمی گردونه و نیاز به فروش دارا یکم داره. سهام بهتون تخصیص داده می شه. تا پایان تخصیص صبوری کنید. سازمان بورس جزء شفاف ترین نهادهای مالی ایرانه و یک ریال از پول شما هدر نمی ره
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-20:24 0 پاسخ
سیدسجاد  هاشمی شیجانی
سلام خوشبختانه امروز جمعه 6 تیر 99 دارا یکم به دارایی بنده در سایت ddn اضافه شده و طبق راهنمایی شما گواهیش رو دانلود کردم و در قسمت تغییر ناظر باشگاه ثبت کردم. البته طبق راهنمایی شما دارا یکم با گوشی در باشگاه وجود ندارد اما با کامپیوتر وجود داشت.
سیدسجاد هاشمی شیجانی جمعه 6 تیر 1399-16:56 2 پاسخ
نوشین  سلیمانی
لااقل این پست به یک نفر هم کمک کرد :) ممنونم که اطلاع دادین
نوشین سلیمانی جمعه 6 تیر 1399-20:54 1 پاسخ
جبار  مهدی
با سلام،من سه تا کد بورسی دارم بی انصا فها حتی برای ی کد من عرضه اولیه وپویا خرید نکردن ،خنده دار این است که میگن برای تعداد معدودی خرید انجام نشده
جبار مهدی چهار شنبه 4 تیر 1399-20:11 5 پاسخ
راضیه  توانگر
خودتون آنلاین سفارش بذارید مطمئن تره‌. به امید کارگزاریها نباشید
راضیه توانگر چهار شنبه 4 تیر 1399-20:26 2 پاسخ
نشمین  مختاری
سلام بله فقط با لب تاپ سهام دارا یکم برای تغییر کارگزاری بالا میاد با گوشی نمیشه دوستان
نشمین مختاری چهار شنبه 4 تیر 1399-20:22 1 پاسخ
عبداله  رحيم زاده دمابي
سلام با سیستم خانه همون کامپیوتر چیزی نشان داده نمی شود و ذیعنفان هم بازار سرمایه هم که اصلا چیزی نشان نمیدهد باید چیکار کرد .
عبداله رحيم زاده دمابي چهار شنبه 4 تیر 1399-20:31 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
صبوری کنید تا دیتای سپرده گذاری مرکزی آپدیت شه. شاید تا شنبه درست شه.
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-21:1 0 پاسخ
رضا  جعفری توچاهی
دیگه شورش رو درآوردن ، با این مسیر که کارگزاری مبین سرمایه میره به زودی خیلی ها از کارگزاری میرن ، من قبلا خیلی از کارگزاری راضی بودم ولی در ماه های اخیر هر روز بی اعتمادی ام بیشتر میشه ، مهم صد هزارتومان عرضه اولیه نیست ، مهم دروغ گفتن کارگزاری هست که از ده تا کد اطرافیان من فقط یک کد عرضه اولیه گرفته و در اطلاعیه میگن تعداد محدود عرضه اولیه نگرفتن ، مهم عدم شفافیت کارگزاری هست که حتی انتقادات رو پاک می کنه و دقت کنید امروز هیچ پست جدیدی اضافه نشده و من چند بار سعی کردم پیام بزارم ولی پیامم برداشته شده و مجبور شدم اینجا بنویسم
رضا جعفری توچاهی چهار شنبه 4 تیر 1399-20:35 5 پاسخ
سجاد  سلیمانی
درد دل ما را بیان کردی.تشکر
سجاد سلیمانی پنج شنبه 5 تیر 1399-17:47 2 پاسخ
یعقوب  نبی دوست
من واقعا برای این کارگزاری متاسفم این رسم مشتری مداری نیست یه روز سیستم ایراد پیدا مینه نمیشه معامله انجام داد و پول بی صاحبمان بلوکه میشه یه روز هم عرضه اولیه ثبت سفارش نمیشه در صورتی که دو روز پیش درخواست آفلاین داده بودم با یه کلمه ساده میگن معذرت . این که نشد در ثانی هر روز صبح ساعت 8:30:20 سفارش میدم بعد از حداقل گذشت 2 دقیقه ثبت سیستم میشود اگر این رویه پیش بره طولی نمیکشد کارگزاری ورشکست میشود و مشتری نخواهد داشت . من 4 تا کد مفید دارم چرا اونا ثبت سفارش شده اند با این وضعیت مجبور به تغییر کارگزاری در اولین فرصت خواهم شد لطفا جوابگو باشید ممنون
یعقوب نبی دوست چهار شنبه 4 تیر 1399-20:37 5 پاسخ
منصور  شاه حسینی جهرمی
منم مدتیه که به شدت از کارکرد مبین سرمایه ناراضی هستم و به دوستان پیشنهادش نمیدم. در صورت ادامه دار بودن این قضیه من ودوستان تصمیم به تغییر کارگزاری خواهیم داشت
منصور شاه حسینی جهرمی چهار شنبه 4 تیر 1399-21:40 4 پاسخ
فروزان  بهزادی کله لو
با سلام . من دارا یکم را در لیست خود پیدل نمیکنم تا تغییر کارگزاری انجام بدم لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر
فروزان بهزادی کله لو چهار شنبه 4 تیر 1399-22:13 0 پاسخ
علی  محمدزاده
اینا هنوز از سوراخ سمبه سایت خودشون خبر ندارن اصلا سایت و سازمان بورس مملو از ایرادات اشکالات سخت افزار و نرم افزاری هست
علی محمدزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-23:17 1 پاسخ
مهيار  جعفري لاغركي
عزیزای مسئول مبین سرمایه اگر این پوزش هاتون اذیتتون نمیکنه , بدونین کم کم داره صبر مارو لبریز میکنه
مهيار جعفري لاغركي چهار شنبه 4 تیر 1399-23:10 2 پاسخ
علی  محمدزاده
به احتمال قوی بلوکه کردن پول با اون روش مسخره هنگام سفارش خرید که نوشته شد حذف توسط سیستم و بعد همه مجددا رفتن از طریق آپ و سیستم بانکی اقدام به پذیره نویسی کردن و دوباره پول بلوکه شده ظاهری بود حال از این پول های بلوکه چه کسی تا به حال استفاده کرده معلوم نیست نشون دادن ارقام بلوکه شده دلالت بر وجود مبلغ در حساب نیست حالا من در درگاه الکترونیکی سهامدارن در پروفایل خود با موجودی حساب شما 0 ریال می باشد مواجه شدم یعنی نه پولی که موقع پذیره نویسی از بام در حساب منظور شده و نه مبلغی که از کارگ
علی محمدزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-23:47 0 پاسخ
علی  محمدزاده
و نه مبلغی که از طریق کارگزاری خراب شده مبین سرمایه سفارش دادم و بلوکه شده در اون حساب منظور نگردید ... نه دزد معلومه نه دزدگیر
علی محمدزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-23:50 0 پاسخ
محسن  راه دار
سلام من ده نفر از اطرافیانم که کار گزاری شما ثبت آفلاین و پویا رو انجام دادن به هیچ کدوم عرضه اولیه تخصیص داده نشده خوب کار و کاسبی راه انداختید نفری ۸۰ واریز کردن به حساب ۳ و ۴ روز تو حسابشون پول میمونه و کاسبی میکنند اگه کارگزاری های در پیتی هم این عرضه اولیه رو به راحتی به مشتری هاشون تخصیص دادن
محسن راه دار پنج شنبه 5 تیر 1399-2:42 1 پاسخ
حسین  ولی نژاد
ضعیف ترین کارکزاری .....
حسین ولی نژاد پنج شنبه 5 تیر 1399-8:38 2 پاسخ
زهره  کیانی هرچگانی
سلام من از خانم نوشین سلیمانی یک سوال دارم در حال حاضر در شاهین شهر دو نمایندگی وجود دارد که خدا شاهد است هر ساعت زنگ میزنم منشی تلفنی میگه شما نفراول درصف انتظارهستید اگر تاپایان وقت اداری منتظرباشید همان جمله تکرارمیشود حضوری هم رفتند پشت درب فرمودند دیدار حضوری نداریم پس میشه بگید چطوری به کارگزاری سر میزنید با پشتیبانی مشکل را گفتم در صدای مشتری پیام دادم وشماره دفتر ها را دادم زنگ بزنید ولی هیچ ترتیب اثری ندادند نمی دونم این نمایندگی ها با وجود اینکه بیشتر مراکز باز شدند ومراجعه حضوری دارند چکارمیکنند
زهره کیانی هرچگانی پنج شنبه 5 تیر 1399-9:23 2 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
پشتیبانی مبین گو، ۲۰ دقیقه نفر اول بودم ولی هیچ کسی جواب گو نبود. تأیید میشه حرف شما
محمدعلي سرايلو جمعه 6 تیر 1399-1:23 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
سلام. من طی 15 ماهی که مشتری مبین سرمایه هستم، فقط برای کد گرفتن مراجعه حضوری داشتم. دو سه بار هم که کار مالی داشتم، قبلن که سرشون خلوت بود و راحت پاسخ می دادن. همین هفته پیش هم یه بار تماس گرفتم، بعد از ساعت 2 عصر بود و راحت پاسخ گرفتم. کمتر از 2 دقیقه معطل شدم و سریع وصل کردن بخش مالی. دو بار هم به آیدی تلگرام mobincrm@ پیام دادم و فردا صبحش، ساعت 9 صبح پاسخ دادن. نمی دونم شماها چرا اینقدر نیاز دارید که به کارگزاری مراجعه کنید یا تماس بگیرید. من اصولن کار خاصی ندارم. مشکلات عمومی هم که از طریق پیام فوری (سامانه آنلاین پلاس) و کانال تلگرام اطلاع رسانی می کنن.
نوشین سلیمانی جمعه 6 تیر 1399-20:22 0 پاسخ
سلمان  ملک پور
تنها راهش اینه که مثل مشتریان آگاه ازشون شکایت کنیم مگه میشه یه عرضه اولیه ساده رو نتونن ثبت کنن خدا مرگشون بده.
سلمان ملک پور پنج شنبه 5 تیر 1399-9:43 2 پاسخ
همتعلی  رادمرد
مگه نمیگن به تعداد کمی تخصیص نیافته ؟ خب مبین سرمایه اصولا برای اونهایی که در اثر این ایراد در سفارش گذاری حقشون پایمال شده باید یه مقدار امتیاز باشگاه در نظر بگیره. ولی خب میدونیم 90 درصد افراد نتونستن بخرن و اینها با معذرت همه چی رو میخوان پاک کنن . این عرضه اولیه حدود 1.5 میلیون نفر نتونستن بخرن که همشون از مشتری های کارگزاری اگاه و مبین سرمایه هستن
همتعلی رادمرد پنج شنبه 5 تیر 1399-10:2 2 پاسخ
احمد  نژاد علی یاری
لاگین 22خردادتا4تیرچرا منظورنشده عرضه اولیه هم که نه برای خودم ونه برای دخترم خرید نشده پول درحساب بوده عرضه اولیه فعال آنلاین هم ثبت کردمدم
احمد نژاد علی یاری پنج شنبه 5 تیر 1399-11:23 2 پاسخ
مجتبی  عسگریان زازرانی
به این هم میگن کارگزاری.یه هفتس صبر کردم عرضه اولیه وپویا بیاد.هم انلاین و هم افلاین ثبت کردم و هیچی به هیچی.بازم به مسولین کارگزاری اگاه که برای مشکلشون که پیش اومد برای کاربراشون رایزنی کردن و عرضه اولیه را براشون شنبه اوکی کردن
مجتبی عسگریان زازرانی پنج شنبه 5 تیر 1399-12:8 2 پاسخ
فرزاد  کدیورنیا
این کارگزاری بجز دزدی کلک نکبت هیچی بلد نیست من که کارگزاری تغییر دادم خدالعنت کنه همه کارگزاری مبین واقعا نفرت بهشون پیدا کردم انقدر تبلیغ منفی کنم که ضرری که زدن جبران کنم یعنی تا توان دارم نمیزارم کسی از اطرافم مبین بیاد دزد
فرزاد کدیورنیا پنج شنبه 5 تیر 1399-13:21 1 پاسخ
مجتبی  عسگریان زازرانی
کسی میدونه کجا شکایت بریم. از دوشمنان شکایت برند پیش دوست چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم
مجتبی عسگریان زازرانی پنج شنبه 5 تیر 1399-12:10 3 پاسخ
فرزاد  کدیورنیا
والله من یک ساعت هم صبر کردم وجود نداشت اصلاعات غلط ندید مردم
فرزاد کدیورنیا پنج شنبه 5 تیر 1399-13:18 1 پاسخ
علی  امان زاده
اجازه بدید شنبه بشه اگه و پویا نبود بعد بیاید با عصبانیت صحبت کنید.انقدر عجله دارید قطعا تو بورس ضرر میکنیدا.بورس جای آدمای صبوره
علی امان زاده پنج شنبه 5 تیر 1399-14:55 1 پاسخ
فرشته  علی پور
بورس جای شفافیت و آ»ار صحیح هست ، اعلام اینکه تعداد معدودی عرضه اولیه دریافت نکردند برای کارگزاری محترم مبین سرمایه شایسته نیست وقتی خیلی از مشتریان خرید برایشان انجام نشده است . این نوع رفتار بجای عذر خواهی با سانسور پیام ها ادامه پیدا کرده و این مشکل افراد است که با صبوری حل نمیشه بلکه با پاسخگویی و شفافیت قابل حل هست
فرشته علی پور پنج شنبه 5 تیر 1399-15:38 2 پاسخ
سجاد  سلیمانی
صحیح است.
سجاد سلیمانی پنج شنبه 5 تیر 1399-17:54 0 پاسخ
فرزانه  ممیز
اصلا تو سفارشات نیست برادر که شنبه بخواد نشون بده.ـمن حتی انلاین سفارش زدم ولی حدود ساعت ۲ پول رو برگشت زدن
فرزانه ممیز پنج شنبه 5 تیر 1399-20:21 1 پاسخ
علی  امان زاده
بحث سره سفارشات آفلاینه
علی امان زاده جمعه 6 تیر 1399-0:50 1 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
یعنی سفارشات آفلاین امکان داره شنبه ثبت بشه اطلاعاتش؟ چطور ممکنه بدون موجود بودن در سفارشات چنین اتفاقی بیفته؟
محمدعلي سرايلو جمعه 6 تیر 1399-1:18 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
بله. مبین سرمایه از دو لاین، سفارشات عرضه رو ارسال می کنه. قبلن خیلی پیش اومده که هیچ سفارشی در سامانه آنلاین پلاس ندیدیم و روز کاری بعد، سهام در لیست سهام ما دیده شده. دیتای سپرده گذاری مرکزی، ساعت 2 نیمه شب هر روز کاری آپدیت می‌شه و در روز کاری بعد، نتیجه آپدیت رو می‌بینید. البته ممکنه سفارش شما هم ساعت 10.50 به بعد به هسته رسیده باشه و هسته ریجکت کرده باشه؛ شاید هم ببینید خرید انجام شده.
نوشین سلیمانی جمعه 6 تیر 1399-21:1 0 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
امروز دوشنبه و متاسفانه هیچ خبری نشده... برای عرضه اولیه بعدی ماندم چکار کنم، جای دیگه هم فعلن کد بورسی ندارم
محمدعلي سرايلو دو شنبه 9 تیر 1399-20:48 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
حسابتونو تا فرداشب ساعت 12 شب شارژ کنید. سفارش خودکار عرضه اولیه رو فعال کنید. ساعت 7 صبح سامانه آنلاین پلاس براتون سفارش خودکار ثبت می کنه و جزء اولین سفارش ها خواهید بود.
نوشین سلیمانی دو شنبه 9 تیر 1399-22:11 0 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
سفارش خودکار منظورتون از قسمت باشگاه هستش؟ مثل همون کاری که برای وپویا انجام دادیم؟
محمدعلي سرايلو دو شنبه 9 تیر 1399-23:0 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
خیر. منظورم سامانۀ آنلاین پلاس هست. روی اسم خودتون کلیک کنید. توافق نامه ها، سفارش خودکار عرضه اولیه رو فعال کنید.
نوشین سلیمانی دو شنبه 9 تیر 1399-23:11 0 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
حسابم رو ۱۵ دقیقه پیش شارژ کردم. ولی گزینه ای که شما میگید را پیدا نمیکنم. با گوشی هستم. امکان داره بیشتر راهنمایی کنید؟
محمدعلي سرايلو دو شنبه 9 تیر 1399-23:27 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
سامانۀ آنلاین پلاس، یه سایته. اون جایی که شما دارید کار می کنید، اپلیکیشن موبایله! اینا دو تا پلتفرم کاملن متفاوتن. در سامانۀ آنلاین پلاس به آدرس silver.mobinsb.com چنین گزینه ای رو دارید. با گوگل کروم گوشی تون باز کنید، احتمالن پیداش می کنین. اگر نشد، با کامپیوتر چک کنید.
نوشین سلیمانی سه شنبه 10 تیر 1399-0:12 0 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
این قسمت در نسخه موبایل قابل مشاهده نیست. به هر حال چک کردم و از قبل فعال بود. با این حال عرضه اولیه وپویا رو نگرفت. البته از طریق باشگاه ثبت کرده بودم و حسابم دیگه شارژ نداشت.
محمدعلي سرايلو سه شنبه 10 تیر 1399-0:13 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
وقتی از باشگاه ثبت می کنید، دیگه اون ارسال خودکار متوقف می شه. اگه حسابتونو شارژ کردید، دیگه از باشگاه همزمان درخواست ثبت نکنید.
نوشین سلیمانی سه شنبه 10 تیر 1399-2:30 1 پاسخ
زهره  کیانی هرچگانی
آخه دوست عزیز وقتی کلیه سهام تقسیم شده دیگر شنبه منتظر چی بمونیم بقیه سهام هم میرسه به صندوقهای سرمایه گزاری
زهره کیانی هرچگانی جمعه 6 تیر 1399-9:44 1 پاسخ
فرشته  علی پور
بحث شنبه نیست ، اصلا بحث صد هزار تومان نیست ، در معاملات کی انجام می دیم صد هزار تومان فقط کارمزد پرداخت می کنم ، برای من مهم عدم جوابگویی کارگزاری هست که این خیلی مهمه ، این صد هزار تومان هیچ تاثیری در دارائی خیلی ها نمی کنه ولی این عدم جوابگویی و سانسور در مواقعی ممکنه کل دارایی های ما رو از بین ببره ، از کارگزاری مبین سرمایه انتظار این رفتار رو نداشتم
فرشته علی پور پنج شنبه 5 تیر 1399-15:34 5 پاسخ
علیرضا  سیفی
این سایتتون خیلی داغونه یا کلا ببندینش یا یه کاری برای افزایش کیفیتش بکنید
علیرضا سیفی پنج شنبه 5 تیر 1399-18:57 2 پاسخ
علی  قشقایی
من هم دارا رو تو گزینه های تغییر کارگزار پیدا نمیکنم چه توی نسخه موبایل چه توی نسخه دسکتاپ نیست!
علی قشقایی پنج شنبه 5 تیر 1399-19:20 2 پاسخ
کیوان  وکیلی تبار
تو نسخه دسکتاپ هست من الان امتحان کردم
کیوان وکیلی تبار جمعه 6 تیر 1399-1:9 1 پاسخ
امیررضا  نوروزی
دوستان. . . . . باید صبر کنید . واسه منم اول نبود . حتی درخواست اول تغییر کارگذاری هم رد شد . ولی الان تو سامانه جامع ذینفعان برام اومده. احتمالا شنبه درخواست دوم تغییر کارگزاری هم که زدم تایید بشه
امیررضا نوروزی پنج شنبه 5 تیر 1399-23:35 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
ممنون که اطلاع دادین :)
نوشین سلیمانی جمعه 6 تیر 1399-20:56 0 پاسخ
مصطفی  مخدومی
مبین افتضاح به بار آورده براب من و دوستان و فامیل از ۱۰ نفر پرسیدم برای هیچ کدوم عرضه وپویا رو نخریده 😡😡😡
مصطفی مخدومی جمعه 6 تیر 1399-0:39 4 پاسخ
مریم  تاتاری
دونقوزن
مریم تاتاری جمعه 6 تیر 1399-6:48 0 پاسخ
علی  محمدزاده
ی 15 نفر هم از طرف ما برا کسی خرید نکرده تا جایی که من استنباط کردم مبین سرمایه کارگزاری نیست که از خودش سیستم کارگزاری داشته باشه احتمالا مبین سرمایه هم از دستگاه ها و نرم افزارهای آگاه استفاده میکنه همین آگاه که افتضاح باز آورد مبین هم زیر مجموعه آن از امر مستثنی نشد
علی محمدزاده جمعه 6 تیر 1399-20:42 1 پاسخ
کیوان  وکیلی تبار
اونایی که با گوشی امتحان میکنن توی لیست فقط دوتا نماد میاره بالا که دارایکم توش نیست. من خودم با گوشیم هر کاری کردم نشد ولی وقتی با لپ تاپ امتحان کردم تا لغت دارا رو نوشتم دارایکم بالا اومد و انتخابش کردم. برای دوستانی که میخوان تغییر کارگزار بدن اول برن تو سایت درگاه ذینفعان بازار سرمایه بعد تو منو دارایی گواهینامه ی سهام دارایکمشون اونجا هست اونو دانلود کنن و بعد تو باشگاه بعد از انتخاب دارایکم اون گواهینامه رو که دانلود کردن آپلود کنن.....موفق و پیروز باشید.
کیوان وکیلی تبار جمعه 6 تیر 1399-1:7 1 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
ممنون از شر کردن تجربتون. ولی قابل توجیه نیست این اشکال. خیلی ها فقط گوشی دارن. مبین سرمایه اگر می‌شنوی ی کاری کن، ی مقدار هم رو سایت هات هزینه کن جای دوری نمیره. جای تأسف داره
محمدعلي سرايلو جمعه 6 تیر 1399-2:40 2 پاسخ
الهام  ناصری
سلام.من هم امتحان کردم و درخواستم رو با موفقیت ارسال کردم.شما هم امتحان کنید و نگران نباشید حتما می توانید
الهام ناصری جمعه 6 تیر 1399-18:7 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
ممنونم دوستم :)
نوشین سلیمانی جمعه 6 تیر 1399-20:55 0 پاسخ
الهام  ناصری
خواهش میکنم
الهام ناصری شنبه 7 تیر 1399-12:44 0 پاسخ
حسین  ولی نژاد
کم کم دارم از این کارگزاری میترسم چرا کسی جوابگو نیست نشه موسسه آرمان ...
حسین ولی نژاد جمعه 6 تیر 1399-20:17 4 پاسخ
علی  قشقایی
دوستانی که با کروم و نسخه دسکتاپ هم پیدا نکردن و دسترسی به کامپیوتر هم ندارند، روی اندروید مرورگر فایرفاکس رو نصب کنن و از نسخه دسکتاپ ویو این اپلیکیشن استفاده کنند، میتونند دارا یکم رو انتخاب کنند.
علی قشقایی جمعه 6 تیر 1399-22:51 1 پاسخ
علی  محمدزاده
حالا هم ی ترفند مبینی جدید با موبایل نمیشه به کارگزاری مبین سرمایه رفت الکی میگه کد امنیتی وارد شده اشتباه می باشد. خیلی جالبه
علی محمدزاده شنبه 7 تیر 1399-0:41 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
قبل از لاگین، کد رو رفرش کنید.
نوشین سلیمانی سه شنبه 10 تیر 1399-21:55 0 پاسخ
امین  مهرآفرین
سلام خانم سلیمانی من دارایکم رو از آپ خرید کرده ام ولی وقتی تغییرکارگزار ناظر میدم بعد از دو روز این پیام رو میده "اوراق مورد نظر نزد شرکت سپرده گذاری سپرده نشده است." در صورتی که توی آپ خرید بنده رو نشون میده
امین مهرآفرین شنبه 7 تیر 1399-11:5 2 پاسخ
نوشین  سلیمانی
به سایت دارا مراجعه کنید. اگر نبود، صبر کنین تا اخبارش بیاد. ddn.csdiran.com
نوشین سلیمانی شنبه 7 تیر 1399-11:26 1 پاسخ
الهام  ناصری
خواهش میکنم عزیز
الهام ناصری شنبه 7 تیر 1399-12:45 1 پاسخ
شایان  نورنیا
بعد یه سااااااااااااااااااااااااااااال هنوز مبین سرمایه احراز هویت سجام من رو نداده سجام تو پورتفوم نمیاد با اینکه از خود کارگزاری خرید کردم
شایان نورنیا شنبه 7 تیر 1399-12:3 0 پاسخ
مهدي  شيرواني
سلام دارا یکم به است دارایی اضافه نمیشود .لطفا راهنمایی کنید.
مهدي شيرواني شنبه 7 تیر 1399-12:19 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
توی کامنتا هر چی می دونستیم، نوشتیم. یه مروری به کامنتا کنید. اگر پاسختونو نگرفتید، یعنی دیگه ما چیزی نمی دونیم که کمکتون کنیم.
نوشین سلیمانی شنبه 7 تیر 1399-12:59 0 پاسخ
مهدي  شيرواني
ممنون مهربانوو
مهدي شيرواني سه شنبه 10 تیر 1399-20:47 0 پاسخ
مهدي  شيرواني
امروز رفتم کارگزاری گفت باید با کامپیوتر وارد باشگاه بشی تا بتونی به لیست دارایی ها اضافه کنی.
مهدي شيرواني سه شنبه 10 تیر 1399-20:49 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
این نکته رو چندین توی کامنتا نوشته بودیم. نیازی نبود تا کارگزاری برید :) موفق باشید
نوشین سلیمانی سه شنبه 10 تیر 1399-21:54 1 پاسخ
مجید  رئیسی هارونی
واقعا کارگذاری بیخودی هست هرچی سرچ میزنی پیدا نمیشه
مجید رئیسی هارونی شنبه 7 تیر 1399-13:38 1 پاسخ
مجید  رئیسی هارونی
مجید رئیسی هارونی شنبه 7 تیر 1399-13:38 1 پاسخ
مجید  رئیسی هارونی
مجید رئیسی هارونی شنبه 7 تیر 1399-13:38 2 پاسخ
مهدی  تنومندیان
سلام. من دارا ررا از آپ گرفتم. در سایت ddn هم که رفتم ، دارا موجود هست ولی با یه کد بورسی جدید که با کد بورسی قبلی من فرق داره. آیا این مشکل ایجاد خواهد کرد یا نه؟ با توجه به اینکه در پرتفو هم اضافه نشده پس از مراحلی که شما هم فرمودین و انجام دادم
مهدی تنومندیان شنبه 7 تیر 1399-13:43 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
دو نوع کد داریم: کد بورسی (یا کد سهامداری) و کد معاملاتی. کد بورسی یکتاست و به کد ملی شما تعلق می گیره. کد بورسی ترکیبی از حروف و عدد هست و وقتی در سجام عضو می شید، براتون اسمس می شه؛ مثل: «سلی11111». سازمان بورس شما رو با کد بورسی شناسایی می کنه و قراره به زودی کدملی و کد بورسی یکی بشن. اگر در سامانه آنلاین پلاس، روی نام خودتون کلیک کنید، کد بورسی تون رو می بینید. کد معاملاتی، اصطلاحیه که بین معامله گرها رایجه و منظورشون همون نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملاتی کارگزاری ها هست. با هر کارگزاری که قرارداد ببندید، به شما یه نام کاربری و رمز عبور می ده که فقط توی سامانه خودش کار می کنه و مجوز ورود شما به سیستم معاملات آنلاین اون کارگزاره. شما مجاز هستید با تمام 108 کارگزار فعال ایران به صورت همزمان، قرارداد افتتاح حساب امضا کنید. احتمالن منظور شما تفاوت کد بورسی و کد معاملاتی هست. وگرنه سهام نمی تونه به نام شخص دیگری ثبت شده باشه. هیچ مشکلی هم ایجاد نمی شه براتون. حداکثر تا دو روز کاری بعد، سهام در سبد شما هست
نوشین سلیمانی شنبه 7 تیر 1399-13:49 1 پاسخ
مهدی  تنومندیان
ممنونم از پاسخ تون. اون مشکل تو سایت ddn حل شد و تونستم گواهی دارا یکم را دریافت کنم. درخواست تغییر ناظر گذاشتم تو باشگاه دیروز، امیدوارم که فردا بیاد در پرتفو بشینه
مهدی تنومندیان یک شنبه 8 تیر 1399-15:13 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
خواهش می کنم. تغییر ناظر 48 ساعت کاری طول می کشه. برای فروش دارا یکم هم عجله نکنید. تا نیمه های مرداد ماه می تونه قیمتای بیشتری رو هم ببینه. در بلندمدت هم ارزنده اس
نوشین سلیمانی یک شنبه 8 تیر 1399-20:14 0 پاسخ
مهدی  تنومندیان
متاسفانه پس از گذشت بیش از 10 روز هنوز دارایکم در پرتفو بنده نمایش داده نمی شه. با اینکه درخواست تغییر ناظر دادم و تایید و اقدام هم شده تو سیستم. دوباره درخواست تغییر دادم . واقعا خیلی جالبه. فکر کنم مبین داره ناامیدم می کنه
مهدی تنومندیان شنبه 21 تیر 1399-9:42 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
به نظرم اگه اذیت می شید، همزمان در کارگزاری های دیگری افتتاح حساب کنید. اینطور مواقع که می خاین تغییر ناظر بزنین و برای فروش عجله دارین، برای همه شون همزمان درخواست تغییر ناظر بزنید. هر کدوم زودتر قبول کرد، کارتون راه می افته. پرتفوی لحظه ای تون به هم می خوره. اما بهتر از ضرر کردنه.
نوشین سلیمانی شنبه 21 تیر 1399-10:9 0 پاسخ
مهدی  تنومندیان
ممنونم از راهنماییتون
مهدی تنومندیان شنبه 21 تیر 1399-15:47 1 پاسخ
ابراهیم  نصیری
بنده تو کد آفلاین سفارش ثبت کردم منتهی در باشگاه زده بود سفارش وارد شده منتهی پول از اول بلوکه نشد از کارشناسان پرسیدم که آیا سفارش بنده ثبت شده گفتن که بله ثبت شده هر موقع که دارایکم تخصیص پیدا کرد پول از حساب شما کسر میشه در حالی که نه دارایکم برام تخصیص پیدا کرده نه پولی از حساب کسر شده!!!!!!از کجا بفهمیم که تخصیص پیدا کرده چیکار کنیم!!!!!حتی سایت ذینفعان رفتم کلا خطا میده همه چیز رو صفر نشون میده کلا باگ هست
ابراهیم نصیری شنبه 7 تیر 1399-15:3 0 پاسخ
مهوش  عبادی دمدل
سلام ببخشید تغییر کارگزار ناظر فقط از باشگاه مشتریان امکان پذیره، راه حل دیگه ای نداره، در مو رد سهام دارا یکم؟
مهوش عبادی دمدل شنبه 7 تیر 1399-20:45 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
شما به هر حال باید برگه سهام رو به یه طریقی به دست کارگزار برسونید. 1- پرینت بگیرید و حضوری ببرید. 2- برگه سهام رو برای آیدی mobincrm@ در تلگرام ارسال کنید و بگید که دارا یکم رو در باشگاه پیدا نمی کنید. 3- برگه سهام رو در باشگاه آپلود کنید.
نوشین سلیمانی شنبه 7 تیر 1399-22:6 0 پاسخ
وحید  جوان
سلام وقت بخیر خانم سلیمانی بنده هم با لپ تاک سرچ کردم و هم موبایل ولی نماد دارایکم و ندارم. به صدای مشتری کارگزاریم پیام دادم جواب ندادن بنظر شما چکار کنم؟؟؟
وحید جوان دو شنبه 9 تیر 1399-11:32 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
مسأله رو با تیم پشتیبانی در تلگرام مطرح کنید. آیدی تلگرام MOBINCRM@
نوشین سلیمانی دو شنبه 9 تیر 1399-22:12 0 پاسخ
زهرا  رضائي
با گوشی کلمه «یکم » وارد کنید ٬ دارایکم پیدا میشه
زهرا رضائي سه شنبه 10 تیر 1399-15:36 0 پاسخ
علی  محمدزاده
بی نظام تر از این کارگزاری نمی تونین پیدا کنین نه نرم افزارش درست کار میکنه نه نام کاربریش و نه رمزش وقتی هم فراموشی رمز میزنی الکی میگه ارسال شد
علی محمدزاده سه شنبه 10 تیر 1399-23:45 0 پاسخ
مسعود  مرگان پور
چندین بار تغییر کارگزار ناظر زدم تو این مدت، هر سری بعد چند روز میگه انجام شده، ولی تو پورتفو نمیاد. مشکل شما چیه که یه کار به این سادگی رو نمیتونید انجام بدهید. آیا بریم کارگزاری رو عوض کنیم ؟!
مسعود مرگان پور سه شنبه 17 تیر 1399-16:45 2 پاسخ
حامد  حاجی چهارلنگی
سلام. من همه این کارا رو کردم و نوشته انجام شده-اقدام شد ولی داخل پرتفوی قرار نگرفته باید چکار کنم دیگه؟؟؟؟؟
حامد حاجی چهارلنگی شنبه 21 تیر 1399-9:47 2 پاسخ
سمیه  حیدری سورشجانی
سلام منم درخواست تغییر ناظر زدم ولی توی پرتفوی ام نیومد، این چه وضعش هست
سمیه حیدری سورشجانی یک شنبه 22 تیر 1399-23:27 1 پاسخ
رامین  رازانی
من دو هفنه پیش این اقدامات را انجام دادم ولی هنوز که هنوز در لیست سهام من نیومده!!!!
رامین رازانی جمعه 27 تیر 1399-22:33 0 پاسخ
كلثوم  حيدري
باسلام بیشتر ۱۵ روزه درخواست تغییر کارگزار ناظر رو برای دارا یکم زدم فقط نوشته در انتظار اقدام درخواست قبلی رو بعداز ۱۵ روز حذف کردم و دوباره درخواست دادم اما بازم چند روزه فقط در انتظار اقدام نوشته همه اونایی که سهام رو خریده بودند اوایل تیر فروختن اما ما فقط شاهد ضرر هر روزه ی ان هستیم با این تاخیرات کی جواب ضرر و زیان ما رو میخواد بده عرضه ای انجام کاری رو ندارید اینقدر کد دست بدبخت بیچاره ها ندید مردم وقتشونو از سر راه پیدا نکردند که بیان اینجا اونو تلف کنند
كلثوم حيدري سه شنبه 7 مرداد 1399-3:40 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین