آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 14 تیر 1399-1:23

مشاهده پست

چهار شنبه 4 تیر 1399-1:0

فقدان اطلاعات دارا یکم در پانل من

در بخش گزارش دارایی صندوق‌های قابل معامله ETF نوشته اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد .

من در مهلت مقرر اقدام به خرید دارا یکم بمیزان یک میلیون تومان از طریق درگاه بانک صادرات کردم . الان وارد درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه شدم ولی در بخش گزارش دارایی صندوق‌های قابل معامله ETF  نوشته اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد . مشکل از چیست و چگونه حل میشود ؟ قبلا سپاسگزارم و لطفا راهنمایی جامع بفرمایید ، یعنی ارائه توضیح کامل بصورت  آیتم به آیتم ( هر مرحله مفصل و جداگانه شرح داده شود ) .

6
عدالت بانو  امیری
من هم از درگاه بانک ملی خریدم. این قسمت برای من دارا یکم رو نشون میده اما وقتی در مبین سرمایه درخواست تغییر ناظر زدم برام جواب داده نزد شرکت سپرده گذاری نیست. 🤔
عدالت بانو امیری چهار شنبه 4 تیر 1399-7:54 8 پاسخ
حميدرضا  منصوري
كمي صبر بفرماييد بنده هم از بانك ملي خريد كرده بودم ديروز در سپرده گذاري مركزي قابل رويت بود. صبر نماييد در حال انجام هست. ديروز بنده هم تغيير كارگزار ميزدم ميگفت كه در سپرده گذاري مركزي وجود نداره. امروز صبح اعلام كرد تغيير كارگذار انجام شد. بنابراين بر بفرماييد.
حميدرضا منصوري چهار شنبه 4 تیر 1399-10:20 1 پاسخ
پيمان  پيمانفرد
من هم از بام بانک ملی خرید انجام دادم اما توی سپرده گذاری مرکزی هم وجود نداره!
پيمان پيمانفرد چهار شنبه 4 تیر 1399-12:47 2 پاسخ
میثم   عباسی
من از طریق آپ گرفتم و دقیقا همین مشکلو دارم باید چکار کرد هنوز تو سمات هم ثبت نشده ؟!!!
میثم عباسی چهار شنبه 4 تیر 1399-8:3 7 پاسخ
محمدرضا  شکرانه یزدی
من هم از آپ گرفتم، امروز با پشتیبانی آپ تماس گرفتم گفتن سمات داره ثبتاشو میزنه به محض اینکه ثبت بشه یوزر پسورد واستون میفرستیم و جای هیچ نگرانی نیست...پ.ن: هر چی بیشتر بمونه سود شما بیشتر میشه نگران نباشید
محمدرضا شکرانه یزدی چهار شنبه 4 تیر 1399-15:34 3 پاسخ
رضا  محمدیاری
من از طریق کارگزاری مبین سرمایه گرفتم نه توی سبد دارایی هام هست و نه توی سمات ثبت شده؟
رضا محمدیاری چهار شنبه 4 تیر 1399-8:49 6 پاسخ
ابراهیم  صادق
سلام خب یک راحلی برای این مشکل ما پیدا کنید منم از درگاه بانکی خریدم الان پولش رو لازم دارم
ابراهیم صادق چهار شنبه 4 تیر 1399-8:59 2 پاسخ
حمید  به فروزی
سلام .بنده هم از درگاه بانك تجارت خريدكردم ولي متاسفانه در درگاه يكژارچه ذينفعان دارايي مربوط به دارا يكم را نمايش نميدهد. خواهشمندست راه حلي براي اين موضوع ارائه دهيد.از بانك هم پيگيري كردم گفتند از كارگزاري پيگيري كنيد.
حمید به فروزی چهار شنبه 4 تیر 1399-9:24 5 پاسخ
اميرعلي  ميثاقي وفا
من دارا یکم رو بفروشم دیگه به هیچ عنوان تو بورس فعالیت نمیکنم سهام عدالت و دارا یکم هیچکس پاسخگو نیست هفت خان رستمه، از طریف آپ و بانک ملی خرید کردم برام نیومده
اميرعلي ميثاقي وفا چهار شنبه 4 تیر 1399-10:29 4 پاسخ
بابک  ایمانی
من هم همین مشکل نبود نماد دارایکمه راه حلی دارین
بابک ایمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-10:34 1 پاسخ
امیر  زیباسرشت
بابا شما چقد عجولید آخه. خود دولت هنوز ارائه ش نداده اونوقت شما به کارگزاری و بانک و همه جارو به هم ریختید یه کم صبور باشید. اصلا اومدن تو بورس ینی صبوری
امیر زیباسرشت چهار شنبه 4 تیر 1399-10:45 2 پاسخ
فرشید  امامقلی نژاد
فقط بلدن کارمزدشونو بگیرن کل پولم تو شبندر بلوکه شد هر چی حذف سفارش میزنم نمیشه سهم مدنظرم هم ۸٪ اومد بالا حروم خوارا
فرشید امامقلی نژاد چهار شنبه 4 تیر 1399-10:45 1 پاسخ
محمدرضا  شکرانه یزدی
شکیبایی شرط اول برای فعالیت تو بورسه، همیشه سهمای خوب رو میشه شکار کرد، خوبی بازار اینه که بالا پایین داره
محمدرضا شکرانه یزدی چهار شنبه 4 تیر 1399-15:38 0 پاسخ
امیر  زیباسرشت
من مال خودم و دوستام نیومده ولی کار خاصی نکردیم امروز مال من اومد تو پرتفویه م. ولی هنوز بسته س. چون خود دولت هنوز بازش نکرده
امیر زیباسرشت چهار شنبه 4 تیر 1399-10:46 0 پاسخ
محمدامین  شکرآمیز
سلام من هم از طریق بانک رفاه خرید کردم ولی مشکل دوستان را دارم
محمدامین شکرآمیز چهار شنبه 4 تیر 1399-10:49 0 پاسخ
زیبا  پرسان سروش
دوستان من یه توضیحی خدمتتون عرض کنم. اگر دارا یکم خریدین دوتا کار باید بکنین تا بیاد تو پورتفو 1) درخواست تغییر کارگزار ناظر رو ثبت کنین+1 روز صبر 2) حتما تو سامانه سجام احراز هویت شده باشید که با مراجعه به پیشخوان خدمات قابل انجامه
زیبا پرسان سروش چهار شنبه 4 تیر 1399-10:54 0 پاسخ
فرزانه  ممیز
چرا وپویا واسه من خرید نشد سفارش افلاین گذاشته بودم
فرزانه ممیز چهار شنبه 4 تیر 1399-11:13 2 پاسخ
سیدمهدی  حسینی
هنوز وقتش تموم نشده خانوم. بعدش افلاین خرید کردید اولین روز معاملاتی بعد میاد تو پنل ک میشه شنبه. چقد عجله. خوبه افلاین خرید کردی
سیدمهدی حسینی چهار شنبه 4 تیر 1399-11:52 1 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
بشین تا بیاد۰۰خخخ
علی دهقانی ونیچه چهار شنبه 4 تیر 1399-14:28 1 پاسخ
سیدمهدی  حسینی
معتقید ک نمیاد؟؟؟
سیدمهدی حسینی چهار شنبه 4 تیر 1399-14:39 1 پاسخ
سید حسین   هاشمی
نه نمیاد. من سفارش تو حسابم بود. چون منفی شده بود صد تومن سهم فروختم. ظهر اومدم دیدم پولم برگشت خورده معامله کلا حذف شده.
سید حسین هاشمی پنج شنبه 5 تیر 1399-0:40 1 پاسخ
سیدمهدی  حسینی
مانده حسابا ک این چند روز مشکل داشت و منم دوشنبه ۳میلیون داشتم صبح ۸/۳۰ سفارش خرید اماده کردم اومدم ارسال کنم دیدم موجودیم صفره و ساعت ۹ موجودیم برگشت و دیگه درخواستم چون تو صف عقب افتاد چیزی نخریدم و ضرر دادم. بالاخره این مشکل ها هست و با هجوم مردم از برج ۲بدتر هم شده چون زیرساخت های سایت هاشون توان اینهمه مراجعه کننده رو نداره و از طرفی برا عرضه اولیه یک روز قبل پول ب اندازه سقف و حداکثر ب حساب داشته باشیدو همون روز اقدام ب پر کردن نکنید و اول وقت هم ثبت منید. هرچند من تا حالا ۷ تا ۸ بار افلاین هم ثبت کردم با اعتبار پرتفویم وقتی موجودی نداشتم ، برام خریدنو تا حالا نشده نخرن. ولی خب باز ریسک انلاین کمتره برا عرضه اولیه
سیدمهدی حسینی جمعه 6 تیر 1399-0:28 0 پاسخ
فرزانه  ممیز
اصلا تو سفارشاتم نیست. بعد هم سفارش انلاین گذاشتم بازم نخرید. کلا مبین وآگاه امروز مشکل داشتن
فرزانه ممیز پنج شنبه 5 تیر 1399-2:31 0 پاسخ
سیدمهدی  حسینی
بله برای تعداد محدپدی اعلام شد ک خرید انجام نشده. یک روز قبلش پول ب حساب داشته باشید اگه میخواید انلاین سفارش بدید . افلاین ی درصد خیلی کمی امکانش هست ک نخرن. تو تعهد نامه هم ک تیک میزنیم تو افلاین اینو قید کردن ک کسی شاکی نشه
سیدمهدی حسینی جمعه 6 تیر 1399-0:24 0 پاسخ
میرعلیرضا  صلحی
این سامانه ی سپرده گذاری خودش مشکل داره... من پسوردو که انتخاب کردم بعدش سیو کردم و هروقت وارد سامانش بشم خودش رمزو وارد میکنه و فقط باید کپچا رو بزنم... یسری کپچارو زدم گفت کپچا رو درست بزن که درست بود.. باز امتحان کردم گفت اینسری رمز اشتباس.. چیه ابن مسخره بازیا.. دست بچه بدن بهتراز اینا سامانه درست میکنه
میرعلیرضا صلحی چهار شنبه 4 تیر 1399-12:58 2 پاسخ
رامین  خلیلی
سلام من حسابم بلوکه شد برای خرید وپویا ولی الان از بلوکه خارج شده آیا خرید منتفی شده؟
رامین خلیلی چهار شنبه 4 تیر 1399-13:52 0 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
سلام۰من دیروز تو باشگاه برای خرید سهام اولیه وپویا پیش ثبت نام کردم درخواستم هم ثبت شد الان برام خرید نکرد وقتشم تموم شد۰جمع کنید این باشگاه را بابا مسخره کردید۰الانم که وقت خریدش تموم شد کی جواب گوس۰۰۰هیچ کس
علی دهقانی ونیچه چهار شنبه 4 تیر 1399-14:25 3 پاسخ
سیدمهدی  حسینی
افلاین خرید کردی ک الان نمیاد برادر. بذا همه همینطوره. شنبه صبح میاد. بعدش تو همون قسمت باشگاه ک درخواست افلاین میدی نوشته که یه احتمال خیلی خیلی کوچکی هست که نشه و برید از انلاین درخواستتونو ثبت کنید.دیگه وقتی قبول کردی انجام هم نشه حق اعتراض نداری چون قبلش ذکر شده. دیگه الکی اعتراض کردن و ناله بیخودی ک درست نیست
سیدمهدی حسینی چهار شنبه 4 تیر 1399-14:42 0 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
خیلی هواشونا داری برادر۰۰انشاا۰۰۰ همین بشه که شما میگی
علی دهقانی ونیچه چهار شنبه 4 تیر 1399-16:4 0 پاسخ
سیدمهدی  حسینی
الان برو چک کن. برای کسایی ک افلاین هم خریدن اومده نفری ۲۲۸ یا ۲۲۹ تا. هوا داشتن نیست. خیلی مشکل دارن تو سیستمشون و همه ی قوانین هم ب نفعشونه ولی هر بهانه ی من در آوردی هم نمیشه نسبت داد دیگه. بورس یعنی صبر. اکه صبر داشته باشی پول خوبی نصیبت میشه
سیدمهدی حسینی چهار شنبه 4 تیر 1399-18:1 0 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
من درخواست داده بودم برام خرید نشده نوشته با عرض پوزش سیستم خراب بوده پس ببین داداش من علکی بونه نگرفتم۰لااقل بگند خودتون خرید کنید وبه عهده ما نگذارید که ما خیالمون راحت باشه که خودمون باید خرید کنیم۰فقط هم این اتفاق برا من نیفتاده پیامهای دیگر دوستان را هم بخون متوجه میشد۰الان باید کارگزاری پاسخگوباشه۰۰۰
علی دهقانی ونیچه چهار شنبه 4 تیر 1399-19:56 0 پاسخ
سیدمهدی  حسینی
بله برای عده ای خریداری نشده و تو افلاین قبل ثبت درخواست اون توافق نامه رو ک تیک میزنی تو متنش ذکر شده که یه امکان خیلی کمی هست ک شاید براتون نتونیم سهم بخریم و علتشم شلوغ بودن هسته هست و ما تیک میزنیم پس ریسک نخریدن رو قبول مردبم. هرچند این چند وقته چون تعداد مراجغه کننده ها یهو چند برابر شد بالاخره رو زیر ساختای سایت ها اثر گذاشت. سعی کن انلاین درخواست بدی و یه روز قبل حسابت شارژ باشه. همون روز شارژ کنی نمیخرن
سیدمهدی حسینی جمعه 6 تیر 1399-0:32 0 پاسخ
حسین  پارساعموقین
سلام. باید تو نوافق نامه می زدن احتمال کوچیکی هست که براتون بخریم.
حسین پارساعموقین جمعه 6 تیر 1399-11:38 1 پاسخ
سلیم  انجم روز
سلام دارا یکم رو با پنل انلاین خرید کردم توی پرتفوی لحظه ای نیومده ... ایا باید کار خاصی انجام بدم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید..
سلیم انجم روز چهار شنبه 4 تیر 1399-14:26 0 پاسخ
خدیجه  غنی زاده تنگستانی
اگه تو سبد بان باشه اما تو پرتفوی نباشه میتونی به صورت دستی وارد پرتفوی کنی منم امروز این کار رو انجام دادم
خدیجه غنی زاده تنگستانی شنبه 7 تیر 1399-14:52 0 پاسخ
سلیم  انجم روز
سلام توی سبد بان نیومده و هنوز دو تومن بلوکه میباشد ... ممنون میشم اگه باید کاری رو انجام بدم بفرمایید مرسییییی
سلیم انجم روز سه شنبه 10 تیر 1399-18:57 0 پاسخ
شهلا  قره بیات
وپویا ساعت 11:12 دقیقه که زمان درست معامله بوده ثبت سفارش اتوماتیک شده ولی پیام داده که : خطا! پایان زمان قبول درخواست ... این دیگه نوبرش بود
شهلا قره بیات چهار شنبه 4 تیر 1399-14:35 1 پاسخ
نوید  نوذری
برای من و هرکی رو میشناسم که این کارگزاری حسای داره نخریده ... آب شون قطع شده
نوید نوذری چهار شنبه 4 تیر 1399-17:16 1 پاسخ
حسین  پارساعموقین
سلام. باید تو نوافق نامه می زدن احتمال کوچیکی هست که براتون بخریم.
حسین پارساعموقین جمعه 6 تیر 1399-11:40 1 پاسخ
محمدرضا  ایرانی
من سهام دارایکم رو از سامانه بانک صادرات خریدم تا دیروز تو سما نشون میداد ٢۰۰ واحد دارم الان هیچی دیگه نشون نمیده
محمدرضا ایرانی چهار شنبه 4 تیر 1399-14:59 1 پاسخ
حسین  ولی نژاد
واقعا بی صاحبه این کارگزاری کسی پاسخگو نیست چرا تغییر کارگزار زدم ولی بعد ۴۸ ساعت پیغام میده شما دارای سهم دارا یکم نمیباشید پس چیزی که توی سرمایه گذاری ۲۰۰ سهم زده برام .....
حسین ولی نژاد چهار شنبه 4 تیر 1399-16:7 2 پاسخ
نظام الدین  فتحی
با این سیاست غلط دولت و ورود میلیونی افراد ناشی ب بازار و ضعف شدید زیر ساخت ها منتظر روزهای بدتر باشین
نظام الدین فتحی چهار شنبه 4 تیر 1399-16:35 0 پاسخ
نوید  نوذری
سلام. هرچند که اینجا جاش نیست ولی فروم مورد نظر جهت اعتراض به عدم خرید وپویا رو بستن. دوشنبه قدرت خرید من صفر شده بود که بماند چقدر ضرر کردم. دیشب هم تو سایت پیش خرید کردم که امروز نخریده. اگه نمی تونید خدمت بدید ببندید ...
نوید نوذری چهار شنبه 4 تیر 1399-17:14 2 پاسخ
علی  محمدزاده
دقیقا اگه نمیتونن که نه مشخصه نمی تونن اینا این کاره نیستن جمع کنین این مفت خوری ها رو
علی محمدزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-18:35 1 پاسخ
علی  محمدزاده
من تغییر کارگزاری میدم با نهایت معذرت خواهی از دوستان و آشنایانی که به این کارگزاری دعوت کردم
علی محمدزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-18:41 2 پاسخ
فرزانه  ممیز
کجا بریم اینو بگو
فرزانه ممیز پنج شنبه 5 تیر 1399-2:33 1 پاسخ
علی  محمدزاده
من مفید هم کاربردی دارم ی مدت امتحان می‌کنم اگه اونم مثه مبین بود میرم کارگزاری فکرش فقط جمع کردن مشتری نباشه که کاربرهایی زیادی داشته باشن و نتونن از پیش بربیان
علی محمدزاده پنج شنبه 5 تیر 1399-11:4 1 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
جالبه پول خرید وپویا از من کم شده ولی زده سیستم مشکل داشته وخرید انجام نشده۰تا حرف هم میزنیم یه سری دوستان سریع جبهه میگریندعلکی بونه نگیرید۰الان کی باید پاسخگوی من باشه این سهام اولیه که خلاص شد هیچ۰۰۰بقیه روزها را باید چیکار کنیم
علی دهقانی ونیچه چهار شنبه 4 تیر 1399-20:0 2 پاسخ
علی  محمدزاده
به فکر ی کارگزاری درست حسابی باید بود با از آن تعداد محدود از مشتریان گرامی که خرید برایشان انجام نشده است پوزش خواسته با پوزه مالیدن چیزی درست نمیشه
علی محمدزاده جمعه 6 تیر 1399-0:41 2 پاسخ
فرزانه  ممیز
کلا واسه هیشکی نخریدید نه افلاین نه انلاین. حالا پیام دادین واسه تعداد محدودی نشد. قدرت خرید هم که تا حالا چندبار صفر کردین این چه وضعشه
فرزانه ممیز پنج شنبه 5 تیر 1399-2:36 1 پاسخ
مسعود  قربانی
باید غرامت بدهند
مسعود قربانی پنج شنبه 5 تیر 1399-21:45 0 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
کدوم غرامت داداش۰۰۰فقط بلدند بگند کاری به کارگزاری نداشته ۰۰۰پوزش میخیایم
علی دهقانی ونیچه جمعه 6 تیر 1399-1:10 1 پاسخ
غلامرضا  صفری
غتامرضا صفری.......اینجانب توسط سازمان بازنشستگی مبلغ یک میلیون دارا یکم برام خریداری شده تغییر ناظر هم دادم ولی هنوز بعد از پنج روز توی پرتفوی نیامده
غلامرضا صفری جمعه 6 تیر 1399-10:30 0 پاسخ
غلامرضا  صفری
غتامرضا صفری.......اینجانب توسط سازمان بازنشستگی مبلغ یک میلیون دارا یکم برام خریداری شده تغییر ناظر هم دادم ولی هنوز بعد از پنج روز توی پرتفوی نیامده
غلامرضا صفری جمعه 6 تیر 1399-10:30 0 پاسخ
امير  ترکي هرچگاني
سلام.از 31 اردیبهشت در کارگزاری پول بلوکه است. ولی الان درخاست تغییر کارگزاری را جهت اضافه شدن به پرتفوی میزنم پاسخ میدهد که ( دارا یکم اقدام شده - لغو شده توسط معامله گر "سهامدار در نماد درخواست شده دارایی ندارد." ) دلیل چیست؟؟
امير ترکي هرچگاني جمعه 6 تیر 1399-13:6 1 پاسخ
محمدعلي  سرايلو
بحث مشکل هسته بورس و دستهای پشت پرده به کنار. کارگزاری که با این همه درآمد زورش میاد برای رابط کاربری سایتش دو ریال خرج کنه باید درش رو گو گرفت، گِل حیفه... مفید و آگاه و خیلی دیگه با این همه مشکل حداقل ی رابط کاربری نسبتن درست دارن برای کاربراشون... هر چند خانه از پای بست ویران است
محمدعلي سرايلو جمعه 6 تیر 1399-16:25 2 پاسخ
عبدالله  انصاری
من 50 سهم تو اگاه زدم دارا یکم و 200 تا مبین سرمایه بنظرتون چطور میشه ؟ 50 تای اولی زا میدهند یا 200 تای دومی یا هیچکدام؟
عبدالله انصاری جمعه 6 تیر 1399-20:31 0 پاسخ
پشتیبانی   مبین سرمایه
سلام و وقت بخیر- مشتریان گرامی شما میتوانید برای بررسی مشکلات و سوالات خود از طریق پشتیبانی تلگرام به آدرس @mobincrm یا صدای مشتری (باشگاه مشتریان) با ما در ارتباط باشید .
پشتیبانی مبین سرمایه شنبه 7 تیر 1399-7:6 0 پاسخ
ابراهیم  ادهمی
سلام پشتیبانهای شما حتی پول بلوکه شده را نمی بینند. در پاسخ به من گفتند پولی بلوکه نشده. در حالی که پول بلوکه شده و در بالای صفحه مشهود است. بعد ارسال تصویر هم گفتند در حال بررسی هستیم که طاهرا این بررسی به سال بعد می انجامد.
ابراهیم ادهمی شنبه 7 تیر 1399-10:44 0 پاسخ
فاطمه  زحمتکش پیربازای
سلام.من هم از بانک ملت خریدم هنوز در پرتفو نیست
فاطمه زحمتکش پیربازای شنبه 7 تیر 1399-11:11 0 پاسخ
احمد  لچینانی
سلام دارایکم درپرتفوی نیامده و2000000تومان هم هنوز بلوکه مانه درقسمت صدای مشتری هم پیام گذاشتم کسی جابگو نیست
احمد لچینانی شنبه 7 تیر 1399-13:32 0 پاسخ
خدیجه  غنی زاده تنگستانی
اگه تو سبد بان باشه اما تو پرتفوی نباشه میتونی به صورت دستی وارد پرتفوی کنی منم امروز این کار رو انجام دادم
خدیجه غنی زاده تنگستانی شنبه 7 تیر 1399-15:0 0 پاسخ
خدیجه  غنی زاده تنگستانی
سلام امروز دارا یکم داشت معامله میشد ولی من هرچه سعی کردم نتونستم بخرم با اینکه پول داشتم اما میزد موجودی کافی نمیباشد آخه چرا ؟مشکل چی بود نمیدونم
خدیجه غنی زاده تنگستانی شنبه 7 تیر 1399-15:0 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین