در یک نگاه

دارا یکم از 4 تیر ماه قابل معامله می شود.

74

پست های مرتبط

مشاهده پست

سه شنبه 3 تیر 1399-11:33

نحوه اضافه کردن دارا یکم به پرتفوی کارگزاری

دارا یکم از 4 تیر ماه قابل معامله می شود.

برای اضافه کردن دارا یکم به پرتفو، یکی از سه روش زیر مناسب شماست:
1- تغییر کارگزار ناظر در باشگاه مشتریان
اگر دارایکم را از سامانه کارگزاری خریده اید و در پرتفوی شما نیست، گزینه تغییر کارگزار ناظر را بزنید.

2- خرید از درگاه بانکی
اگر دارا یکم را از درگاه بانکی خریده اید، مراحل زیر را باید طی کنید:
* ثبت نام در سجام و احراز هویت
* ورود به سامانه دارا به آدرس ddn.csdiran.com
*دانلود برگه سهام دارا یکم
*ورود به باشگاه مشتریان، منوی اوراق بهادار
*انتخاب گزینه تغییر کارگزار ناظر
*انتخاب گزینه آخرین گواهی سهام
*آپلود برگه سهام دارا یکم در سایت کارگزاری
*صبوری به مدت 48 ساعت کاری!
*بعد از دو روز کاری، سهام دارا یکم در پرتفوی شما می نشیند.

3- در تصویر زیر گفته شده که نوشتن «خرید از درگاه بانکی» کفایت می کند. برخی کارگزاری ها این روش را نمی پذیرند و ممکن است پاسخ نگیرید.

22
اسماعیل  امانی اشکفتکی
در سامانه دارا هیچ برگه سهامی برای من نمایش داده نمیشه باید چیکار کنم؟!
اسماعیل امانی اشکفتکی سه شنبه 3 تیر 1399-16:29 6 پاسخ
اسماعیل  کیانی
سلام به روز رسانی نشده هر وقت شد میری قسمت دارایی را میزنی و برگه سهام دانلود میکنی
اسماعیل کیانی سه شنبه 3 تیر 1399-18:44 2 پاسخ
omid  amidi
دو روزه مانده حساب من منفی شده الکی چرا درس نمی کنید
omid amidi یک شنبه 15 تیر 1399-21:51 0 پاسخ
محبوبه  آقائی
توی سامانه دارا ورود رو که میزنم یه مسیج میاد یه کد داده برای دریافت اطلاعات سجام. که اصلا معلوم نیست باید کجا اون کد رو وارد کنم
محبوبه آقائی سه شنبه 3 تیر 1399-16:37 1 پاسخ
امیر  زیباسرشت
با سلام. این سایت اسمش دارا نیس بلکه سایت سمات هستش. دوما شما احراز هویت سجامی نشدید باید اول از طریق نرم افزار سیگنال احراز هویت بشید تا اون سایت شما رو بشناسه
امیر زیباسرشت سه شنبه 3 تیر 1399-20:2 4 پاسخ
محبوبه  آقائی
من احراز هویت شدم.الان سهام خرید و فروش میکنم. وارد همین سایت ddn.csdiran.com هم شدم. میگن باید توی قسمت گزارش دارایی برید اونجا هم نوشته اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد
محبوبه آقائی شنبه 7 تیر 1399-13:41 1 پاسخ
امیر  زیباسرشت
امروز یه کم مختل بود ولی درس شد. همون قسمت گزارش دارایی برید سمت چپش برگه رو دانلود کنید
امیر زیباسرشت شنبه 7 تیر 1399-18:18 1 پاسخ
حسین  ولی نژاد
همش سرکاریه اصلا گزینه تغیر کارگزار رو میزنی همش خطا میده این کارگزاری صاحب نداره چرا کسی پاسخ نمیده کم دارم میترسم یهو ....
حسین ولی نژاد سه شنبه 3 تیر 1399-17:2 3 پاسخ
رضا  افلاطونی فرد
باید از طریق باشگاه مشتریان تغییر کارگزار بزنی ،اونم با pc
رضا افلاطونی فرد چهار شنبه 4 تیر 1399-6:30 1 پاسخ
علی  محمدزاده
عجب دولت باشرف و هدفمندی داریم خدایا شکرت
علی محمدزاده سه شنبه 3 تیر 1399-17:34 0 پاسخ
فرشاد  خاني نوكاني
وقتی وارد سامانه دارا میشم لیست سهامی که دارم میاد و میتونم برگه گواهی سهام بگیرم اما برا دارا یکم نمیشه این کارو کرد فقط میتونم ببینم که دارا یکم رو دارم. برا دانلود باید چکار کنم؟
فرشاد خاني نوكاني سه شنبه 3 تیر 1399-17:43 4 پاسخ
اسماعیل  کیانی
گزینه دارایی را کلیک کنید قسمت چپ صغحه دانلود وجود داره
اسماعیل کیانی سه شنبه 3 تیر 1399-18:46 0 پاسخ
علی  امان زاده
شماهم فقط نشون میده یونیت اختصاص داده شده و تو قسمت داراییتون نشون نمیده؟
علی امان زاده سه شنبه 3 تیر 1399-17:47 2 پاسخ
علی  دهقانی ونیچه
بابا خسته شدم از بس این مراحل را انجام دادم و نشد ۰یه توضیح درست نمیدید این مرحله ها که نوشتید همش بیخوده وجواب نمیده۰۰توروخدا با اعصاب ما بازی نکنید ویه راه حل درست را به ما نشان بدید۰
علی دهقانی ونیچه سه شنبه 3 تیر 1399-18:25 5 پاسخ
نفیسه  مستعمی
سلام من توی باشگاه مشتریان در قسمت درخواست تغییر ناظز توی ثبت درخواست هر چی نام نماد دارا یکم و سرچ میکنم نمیاد باید چیکار کنم!؟
نفیسه مستعمی سه شنبه 3 تیر 1399-18:58 4 پاسخ
رضا  افلاطونی فرد
با موبایل نمیشه ،لب تاپ یا کامپیوتر شخصی
رضا افلاطونی فرد چهار شنبه 4 تیر 1399-6:31 0 پاسخ
حسين  طاهري
برای من تو سایت https://ddn.csdiran.com/ فقط سهام عدالت رو نشون میده ولی دارا رو صفر نشون میده از بانک خریدم.
حسين طاهري سه شنبه 3 تیر 1399-19:42 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
دارا امروز کشف قیمت می شه و سهام شما روز شنبه با قیمت جدید ارزشگذاری می شه.
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-8:37 2 پاسخ
علی   محمدی مقانکی
سلام خانم سلیمانی. مادر تنها موبین افلاین دارن و همین دیروز تایید هویت سجام شدن. دو ماه پیش براشون دارا یکم خریدم در سامانه افلاین اما نه تو سبد دارایی هست و نه تو سایت سی ای دیران . میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار باید بکنم که دارا یکم تو سایت سی ای دی ایران بشینه؟
علی محمدی مقانکی شنبه 14 تیر 1399-18:14 0 پاسخ
مهدی  محمدپور
من هم مثل دوستان که نوشتن.در منوی تغیر ناظر کارگذار اصلا نماد دارا یکم نمیاره.یعنی نمیشه ثبت کرد.هنوز هم پول بلوکه هست و هیچ نمادی تو پرتوفی ننشسته.فردا اگر متضرر شدیم سخت شاکی خواهیم شد...لطفا رسیدگی گردد.
مهدی محمدپور سه شنبه 3 تیر 1399-19:52 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
دوست عزیز با لپ تاپ باشگاه رو باز کنید و چندثانیه صبر کنید. برای ما میاره
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-8:37 2 پاسخ
امیر  زیباسرشت
احتمالا هنوز بروز رسانی نشده. حالا تا فردا هم صبر کنیم. خداییش کارگزاریه خوبیه انقد زود قضاوت نکنید
امیر زیباسرشت سه شنبه 3 تیر 1399-20:8 2 پاسخ
تیمور  نصیری فرد
خسته شدم بخدا. از طریق تغییر ناظر که اصلا انجام نمیشه همش خطا میده. از طریق سایت سمات هم که هزار تا رمز میخواد و اثلا نمیتونم وارد بشم!
تیمور نصیری فرد سه شنبه 3 تیر 1399-20:33 0 پاسخ
امیر  زیباسرشت
هزارتا نمیخواد. یه رمز و از اول براش تعریف میکنی دیگه اون رمز و برات ذخیره میکنه. بعد دوباره وارد میشی
امیر زیباسرشت چهار شنبه 4 تیر 1399-0:41 1 پاسخ
حميدرضا  مقيمي اردكاني
سلام روز آخری که مهلت داشتیم برای خرید دارا یکم اول از طریق مبین سرمایه خرید زدم ساعتای ده یازده دیدم خریدم ثبت نشده از طریق آپ خرید کردم الان توی پرتفویم اومده اما پول مازاد به حسابم بر نگشته
حميدرضا مقيمي اردكاني چهار شنبه 4 تیر 1399-0:10 0 پاسخ
امیر  زیباسرشت
نگران نباشید واریز میشه . مال من امروز واریز شد
امیر زیباسرشت چهار شنبه 4 تیر 1399-0:40 0 پاسخ
صغرا  سنقرزاده
من در مهلت مقرر اقدام به خرید دارا یکم بمیزان یک میلیون تومان از طریق درگاه بانک صادرات کردم . الان وارد درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه شدم ولی در بخش گزارش دارایی صندوق‌های قابل معامله ETF نوشته اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد . مشکل از چیست و چگونه حل میشود ؟ قبلا سپاسگزارم و لطفا راهنمایی جامع بفرمایید ، یعنی ارائه توضیح کامل بصورت آیتم به آیتم ( هر مرحله مفصل و جداگانه شرح داده شود ) .
صغرا سنقرزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-1:17 1 پاسخ
صغرا  سنقرزاده
من در مهلت مقرر اقدام به خرید دارا یکم بمیزان یک میلیون تومان از طریق درگاه بانک صادرات کردم . الان وارد درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه شدم ولی در بخش گزارش دارایی صندوق‌های قابل معامله ETF نوشته اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد . مشکل از چیست و چگونه حل میشود ؟ قبلا سپاسگزارم و لطفا راهنمایی جامع بفرمایید ، یعنی ارائه توضیح کامل بصورت آیتم به آیتم ( هر مرحله مفصل و جداگانه شرح داده شود ) .
صغرا سنقرزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-1:20 0 پاسخ
عليرضا  ازاد
بعد از ورود به بخش تغییر کارگزار نظر اسم سهم دارا یکم تولیست سهام های قابل انتخاب نیست .
عليرضا ازاد چهار شنبه 4 تیر 1399-3:21 0 پاسخ
مهناز  طاهری
دوستان فقط کلمه دارا، بنویسید واز کادر پایین صندوق واسطه گری مالی یکم رو انتخاب کنید پایین
مهناز طاهری چهار شنبه 18 تیر 1399-0:29 0 پاسخ
امین  شفیعی سروستانی
گزینه دانلود نداره. داخل داراییها نمایش داده نمیشه. داخل پنل صندوق واسطه گری مالی هست. ولی اونجا گزینه دانلود نداره.
امین شفیعی سروستانی چهار شنبه 4 تیر 1399-8:3 1 پاسخ
حامد  نادری درشوری
گزینه دانلود نداره .قسمت گزارش دارایی هست که فقط یه خط نوشتس. اسکریت شات بگیریم قبول می کنند؟
حامد نادری درشوری چهار شنبه 4 تیر 1399-9:46 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
خیر نمی پذیرن. فهرست بالا، منوی گزارش دارایی، از ساعت 5 عصر به بعد چک کنید.
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-11:33 1 پاسخ
حامد  نادری درشوری
برای تغییر کارگزار هم دارایکم نمیاد
حامد نادری درشوری چهار شنبه 4 تیر 1399-9:47 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
فقط لغت دارا رو بنویسید، صبر کنید میاد. دارا یکم رو با یه فاصله باید بنویسید.
نوشین سلیمانی چهار شنبه 4 تیر 1399-11:24 1 پاسخ
وحید  جوان
سلام وقت بخیر خانم سلیمانی بنده هم با لپ تاک سرچ کردم و هم موبایل ولی نماد دارایکم و ندارم. به صدای مشتری کارگزاریم پیام دادم جواب ندادن بنظر شما چکار کنم؟؟؟
وحید جوان دو شنبه 9 تیر 1399-11:49 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
سلام دوست عزیز. با آیدی تلگرامشون مسأله رو مطرح کنید تا بهتون راه حل بدن. mobincrm@
نوشین سلیمانی دو شنبه 9 تیر 1399-13:13 0 پاسخ
مرتضی  حقیقی
این سامانه سمات فقط یه اسم و عکس از ما هست هیچی داخلش نیست تک تک فیلدها را باز کردم هیچی نیست اصلا هیچ کدوم از سهم های پرتفو کارگزاریم هم نیست و تغیر کارگزارم نزدیک 5 دقیقه صبر کردم نماد دارایکم را پیدا نمیکنه باید چیکار کنیم دقیقا ؟
مرتضی حقیقی چهار شنبه 4 تیر 1399-12:33 0 پاسخ
مصیب  محقق
امروز اختلال داره دیروز همرو نشون میداد امروز نشون نمیده احتمالا تا فردا درست میشه
مصیب محقق چهار شنبه 4 تیر 1399-14:50 1 پاسخ
آمنه  یعقوبی نیکو
سلام، من وارد سایت https://ddn.csdiran.com/ میشم اما هیچ چیزی مبنی بر داشتن این سهام نمی بینم تا بخوام گواهی بگیرم با توجه به اینکه از درگاه بانکی هم خرید کردم. فقط سهام عدالت میاد. چرا اینطوره؟
آمنه یعقوبی نیکو چهار شنبه 4 تیر 1399-14:11 1 پاسخ
امید  فتحعلی بیجن آبادی
سلام من تغییر کارگزار که زدم وضعیت رو: اقدام شده - لغو شده توسط معامله گر تا روز چهارشنبه در پرتفوی قابل مشاهده است.زده اما امروز هم به پرتفو اضافه نشد.چکار باید کنم
امید فتحعلی بیجن آبادی چهار شنبه 4 تیر 1399-14:28 1 پاسخ
پویا  علیزاده
سلام میخوام نماد دارایکم و به سبد اضافه کنم ولی مینویسه توسط معامله گر رد شد و سهامدار در نماد درخواست شده دارایی ندارد چیکار باید کنم لطفا کمک کنید
پویا علیزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-15:34 0 پاسخ
پویا  علیزاده
سلام در سایت ddn.csdiran.com قسمتی که دارایکم هست کلمه ای برای دانلود نیست چجوری باید برگه و دانلود کنم؟
پویا علیزاده چهار شنبه 4 تیر 1399-21:49 2 پاسخ
مهدي  بخششيان تيماجي
سلام وقت بخیر تو سایت نمیشه گواهی سهام رو دانلود کرد نداره گزینه اش رو تا حالا کسی تونسته بگیره ؟
مهدي بخششيان تيماجي چهار شنبه 4 تیر 1399-23:41 0 پاسخ
حمید رضا  شادمهری
برگه سهام که توی ذینفعان نیست. اینجا هم که تغییر ناظر کارگزار میزنی خبری نیست و میگه "اوراق مورد نظر نزد شرکت سپرده گذاری سپرده نشده است." . خب منی که از آنلاین خودم سفارش دادم و فقط توی مبین کد دارم این چه داستانیه باز. خدا بحال اونایی که چندتا کارگزاری کد دارن یا از طریق اپلکیشن و بانک خرید کردن رحم کنه
حمید رضا شادمهری پنج شنبه 5 تیر 1399-13:58 0 پاسخ
حمید رضا  شادمهری
از اردیبهشت هم 2ت بلوکه ست
حمید رضا شادمهری پنج شنبه 5 تیر 1399-13:58 0 پاسخ
گلاره  رحیمی
من با هر pc امتحان می کنم صفحه سفید میاد،با موبایلم که میاد توی دارایی جلوی دارا یکم چیزی به نام دانلود وجود نداره...
گلاره رحیمی جمعه 6 تیر 1399-11:58 0 پاسخ
کبری  زنگنه
سلام . ببخشید من مراحلی که فرموده بودید را انجام دادم فقط تو قسمت آپلود برگه سهام دارا یکم ، برگه اکسل دانلود شده را در قسمت آخرین برگه سهم آدرس رو میدم و ثبت درخواست که میدم تو قسمت بالاش میگه اسم سهام رو وارد کنید ولی توی لیست مربوطه دارا یکم نیست که بخوام انتخاب کنم و ثبت درخواست انجام بدم ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
کبری زنگنه جمعه 6 تیر 1399-14:21 0 پاسخ
سمیه  آبادیان
سلام ... من درخواست تغییرکارگزار ناظر برای دارایکم و زدم ولی نمیدونستم باید گواهی سهام رو آپلود کنم ،، حالا باید چیکار کنم ؟؟
سمیه آبادیان شنبه 7 تیر 1399-12:49 0 پاسخ
سیده فاطمه  موسوی
سلام چرا نماد دارا یکم بالا نمیاد؟؟؟
سیده فاطمه موسوی شنبه 7 تیر 1399-14:13 0 پاسخ
علی  قصری
درخواست تغییر کارگزار را ثبت کردم. الان زده اقدام شده. وای هنوز به پورتفو اضافه نشده
علی قصری شنبه 7 تیر 1399-15:2 0 پاسخ
سحر  امین خاکی
سلام من از طریق آپ خرید کدم ولی الان داخل درگاه یکپارچه ذینفعان سبد دارایی خالی هست راهنمایی می کنید؟
سحر امین خاکی شنبه 7 تیر 1399-15:3 1 پاسخ
الهام   حاتمی
برای من در پرتفوی هست اما هنوز بلوکه است و نتونستم بفروشم چرا؟؟
الهام حاتمی شنبه 7 تیر 1399-15:23 0 پاسخ
حميدرضا  مقيمي اردكاني
سلام
حميدرضا مقيمي اردكاني شنبه 7 تیر 1399-17:4 0 پاسخ
نشمین  مختاری
باسلام اگر داخل کارگزاری خودتون هنوز سهام انتقال داده نشده خب قبل از تغییر ناظر کارگزاری به سامانه ذینفعان بازار سرمایه برید اونجا سبد دارایی شما مشخص هست سهام دارا یکم برای شما ثبت شده یا خیر بعد برگه سهام رو زده دانلود، دانلود کنید بعد ازطریق لب تاپ نه گوشی وارد باشگاه مبین سرمایه شوید وقسمت اوراق بهادارقسما تغییر ناظر ونماد دارایکم بزنید بالا بیاد بعد در قسمت گواهی واستعلام اون برگه دانلود رو براشون بفرستید وثبت درخواست کارگزاری بعد 72 ساعت سهام به این کارگزاری وسبد دارایی اینجا منتقل خواهد شد
نشمین مختاری یک شنبه 8 تیر 1399-1:13 0 پاسخ
حميدرضا  مقيمي اردكاني
سلام اصلا آیکون دانلود یا آیکون برگه سهام رو نمیاره
حميدرضا مقيمي اردكاني جمعه 13 تیر 1399-12:9 0 پاسخ
كاميار  خليل زاده
سلام، بنده که فعلا چهار روز صبوری کردم ولی همچنان کارگزاری مبین سرمایه «در انتظار اقدام» رو نشون میده در حالیکه همزمان برای یک نفر دیگه رو درخواست زدم و الان دو روزه که در پرتفوی ایشان نشسته
كاميار خليل زاده یک شنبه 8 تیر 1399-13:34 0 پاسخ
احمدرضا  آقائی سمیرمی
من از سامانه انلاین مبین سرمایه خرید کردم دارا یکم رو توی سایت ddn هم که این سهم واسم نمیاد
احمدرضا آقائی سمیرمی سه شنبه 10 تیر 1399-13:45 0 پاسخ
ایلناز  جعفری
سلام دارا یکم واز طریق اپ خریداری کردم قبلا،الان از چه طریقی وارد پرتفوی کنم؟
ایلناز جعفری سه شنبه 10 تیر 1399-14:9 0 پاسخ
ایلناز  جعفری
و اینکه چرا میخوام دا رو بفروشم میزنه موجودی سهام کافی نیست!!! من ۵۰ تا خریدم
ایلناز جعفری سه شنبه 10 تیر 1399-14:11 0 پاسخ
مینا  جباریان باسمنج
من در باشگاه تغغیر کارگزار ناظر زدم الان یک هفتست نوشته در انتظار اقدام چیکارش کنم مال دوستمو دوروز پیش زدیم الان نشسته تو پرتفوش
مینا جباریان باسمنج شنبه 14 تیر 1399-16:14 0 پاسخ
نگار  امیدی
خاک برسر این کارگزاری کنند همه ی کارگزاری ها اضافه شده من از یکم تیر ثبت کردم هنوز در حال اقدام
نگار امیدی شنبه 14 تیر 1399-18:46 1 پاسخ
پوران  قبادی راکی
با سلام ببخسید برا فروش دارا یکم باید چطور عمل کنیم خیلی نیاز دادم
پوران قبادی راکی یک شنبه 15 تیر 1399-2:10 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
به همین ترتیبی که در پست نوشته شده، عمل کنید.
نوشین سلیمانی یک شنبه 15 تیر 1399-13:10 0 پاسخ
حریره  قمری
سلام دوستان برگه سهام دارایکم را سایت سمات گرفتم احراز هویت هم شدم مراحل تغییر کارگزار را بیشتر از یک هفته هست کامل و بدون نقص انجام دادم ولی هنوز زده ( دردست اقدام) نمی دونم تا کی اقدام می کنند در حالی که چند روز پیش در سامانه انلاین پیام داده بودند که همه تغییر کارگزارهای ناظر انجام شده ولی نمی دونم تا کی باید صبر کرد تا برای ما هم اقدام بکنند لطفا مسولین امر هر چه سریعتر برامون انجام بدن یا اطلاع بدن نمی تونیم انجام بدیم بریم برای یه کارگزاری دیگر....
حریره قمری یک شنبه 15 تیر 1399-15:56 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
دوست عزیز ما هم که مثل شما مشتری هستیم، با چند کارگزاری مختلف قرارداد داریم. واسه اینطور مواقع که عجله داریم، برای همه شون همزمان درخواست می دیم. هر کدوم زودتر سهم رو نشوند روی پرتفو، از اونجا می فروشیم. گفتم شاید این روش به کار شما هم بیاد. کلا خودمونو زیاد با یه جای خاص درگیر نمی کنیم. پرتفوی لحظه ای با این جابجایی ها به هم می خوره اما کمتر اذیت می شید.
نوشین سلیمانی یک شنبه 15 تیر 1399-16:33 0 پاسخ
حریره  قمری
دیروز پیغام را گذاشتم الان تو پنلم زده اقدام شده - انجام شده ولی هنوز تو پرتفوم نیومده
حریره قمری دو شنبه 16 تیر 1399-10:10 0 پاسخ
برنا  نصری نصرآبادی
از من هم همینطور شده
برنا نصری نصرآبادی دو شنبه 16 تیر 1399-14:25 0 پاسخ
علی  گرناوی
منم دقیقا شرایط شما رو دارم ، فکر میکنم باید یکی دو روز دیگه هم صبر کنیم
علی گرناوی سه شنبه 17 تیر 1399-12:48 0 پاسخ
فرحناز  سودآور
برای من هم اقدام شده -انجام شده زده.لطفا راهنمایی کنید کی به پرتفوی اضافه میشه
فرحناز سودآور دو شنبه 16 تیر 1399-19:12 1 پاسخ
یزدان  گنجابی
با سلام من برگه سهام دارایکم رو دربخش تغییر کارگزار آپلود کردم و عملیات انجام شده و اقدام شده نمایش داده شد ولی بعد از گذشت سه روز هنوز توی پرتفوی من نشسته دلیلش چیه؟
یزدان گنجابی سه شنبه 17 تیر 1399-15:16 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین