در یک نگاه

چگونه دارا یکم را به پرتفو اضافه کنیم؟

110

آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 14 تیر 1399-1:23

مشاهده پست

شنبه 31 خرداد 1399-22:13

نحوه اضافه کردن دارا یکم به پرتفو

چگونه دارا یکم را به پرتفو اضافه کنیم؟

سلام.
اونایی که از اپلکیشن یا بصورت حضوری از بانک دارا یکم رو خریدند؟ چگونه به اکانت بورسی شون اضافه میشه؟
قسمت تغییرکارگزار ناظر از باشگاه، نماد "دارا یکم" رو موجود نداره که درخواست تغییرکارگزار ناظر رو ثبت کنیم. حالا باید چه کنیم. حتی من چندتا صندوق دیگه رو تست کردم موجود نداشت. مثل آگاس

صندوق   دارا یکم   دارایکم  
34
یگانه  زارعی
تا فردا صبر کنید احتمالا در پورتفو می نشیند!
یگانه زارعی شنبه 31 خرداد 1399-23:30 4 پاسخ
سجاد  حیدری
برای ما که بلوکه شده هنوز در پورتفو ننشسته
سجاد حیدری یک شنبه 1 تیر 1399-8:42 13 پاسخ
بهنام  زرین پور
تواخبار گفتن چهارم تیر
بهنام زرین پور یک شنبه 1 تیر 1399-11:57 0 پاسخ
احسان  وارسته
۴تیر واسه فروش کسی هست که سهامشو فروخته باشه
احسان وارسته دو شنبه 2 تیر 1399-10:23 0 پاسخ
بهنام  زرین پور
امروزنشسته ولی حق فروش نداریم
بهنام زرین پور سه شنبه 3 تیر 1399-10:37 0 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. نماد دارایکم تا تاریخ 4 تیرماه در سبد شما قابل نمایش خواهد بود. موفق باشید. 🌹
کارگزاری مبین سرمایه دو شنبه 2 تیر 1399-10:53 4 پاسخ
نینا  گل پرور
با وجود فروش سهام مانده حساب به خاطر دارایکم منفی هست...من نتونستم خرید کنم چون بی دلیل پیغام کمبود موجودی میداد...کی این وضع درست میشه؟ الان با وجود مانده حسابم انگار به کارگزاری بدهکار هم هستم لطفا رسیدگی بفرمایید تا فردا درست بشه و بیشتر ضرر نکنم
نینا گل پرور دو شنبه 2 تیر 1399-13:38 3 پاسخ
یوسف  ادمی حاجی آبادی
من هم همین طوری شده یک و هفتصد پول داشتم ولی الآن2 تومان بدهکارم در اومدم این چه وضعشه
یوسف ادمی حاجی آبادی دو شنبه 2 تیر 1399-14:52 1 پاسخ
امید  زندکریمی
کاش اینو اعلان میکردید که خیال همه راحت بشه
امید زندکریمی دو شنبه 2 تیر 1399-21:12 0 پاسخ
حمید رضا  شادمهری
من که از طریق آنلاین سفارش گذاشتم هنوز تو پرتقو نیومده و از طرفی تغییر ناظر هم زدم حل نشد ولی پول رو لطف کردن بلوکه کردن از اردیبهشت اما توی ذینفعان هم نیست
حمید رضا شادمهری پنج شنبه 5 تیر 1399-20:21 0 پاسخ
مهدی  حیدری شریف آبادی
با سلام دارايكم را خريداري كردم و 2 ميليون بلوكه هست ولي با اينكه گفتند تا 4 تير ميشينه تو پرتفوي هنوز انجام نشده است؟ باتشكر
مهدی حیدری شریف آبادی شنبه 7 تیر 1399-9:52 0 پاسخ
فرامرز  گل محمدیان طهرانی
سلام از پذیره نویسی بانک ملت (دارایکم) در تاریخ 99/2/15 سهام خریداری کردم و کد بورسی هم دریافت کردم اما هنوز خبری نشده از کدام منبع اطلاعاتی میتوانم خبر کسب کنم؟
فرامرز گل محمدیان طهرانی یک شنبه 1 تیر 1399-18:19 2 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. نماد مورد نظر اگر برای شما خریده شده باشد، می توانید از طریق تغییر کارگزار ناظر آن را وارد سبد سهامی خود در مبین سرمایه کنید.
کارگزاری مبین سرمایه دو شنبه 2 تیر 1399-10:54 2 پاسخ
ماهان  حیدری
سلام مشکل اینه که از سایت ذینفعان نمیشه گواهی نماد را گرفت. بدون گواهی چجوری تغییر ناظر بزنیم؟
ماهان حیدری دو شنبه 2 تیر 1399-17:25 2 پاسخ
محمد  پاک جامه
من از سایت بانک خریدم چه گواهی ضمیمه کنم تا به پرتفوم بشینه ؟
محمد پاک جامه دو شنبه 2 تیر 1399-18:10 2 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. لطفا منتظر بمانید تا امکان تغییر کارگزار ناظر برای این نماد فراهم شود، بدون گواهی سهم هم می توان تغییر ناظر ثبت کرد.
کارگزاری مبین سرمایه چهار شنبه 4 تیر 1399-7:51 1 پاسخ
وحید  جوان
سلام وقت بخیر. تو سایت ذینفعان ثبت شده که etf دارم ولی برگه ایی ارائه ندادن. و متاسفانه در تغییر کارگزاری مبین سرمایه یا همون پرتفوی بنده نماد دارایکم هنوز وجود نداره. لطفا پیگیری کنید چون بخش صدای مشتری هیچ کس پاسخ گو نیست
وحید جوان پنج شنبه 5 تیر 1399-11:14 0 پاسخ
الياس  خندان
سلام از طریق بانک خرید کردیم و از باشگاه تغییر کارگزار درخواست... این پیام اومده: وضعیت لغو شده توسط معامله گر- و اوراق مورد نظر نزد شرکت سپرده گذاری سپرده نشده است الان تکلیف چیه؟؟؟؟؟
الياس خندان سه شنبه 3 تیر 1399-15:15 4 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
متاسفانه هنوز امکان تغییر کارگزار ناظر برای نماد دارایکم برای هیچ کارگزاری وجود ندارد. ان شاالله هفته آینده این مساله عملی خواهد شد.
کارگزاری مبین سرمایه چهار شنبه 4 تیر 1399-7:50 2 پاسخ
نوشین  سلیمانی
لغت «دارا» رو سرچ کنین و چند ثانیه صبر کنید، توی لیست میاد. صندوق واسطه گری مالی دارا یکم.
نوشین سلیمانی یک شنبه 1 تیر 1399-0:16 2 پاسخ
رادان  جعفری
کجا سرچ کنم؟از باشگاه، قسمت تغییر کارگزار ناظر نماد رو جستجو میکنم فقط داراب و ساراب رو میاره
رادان جعفری یک شنبه 1 تیر 1399-6:58 6 پاسخ
سجاد  لبافی
با گوشی نماد دارایکم رو نشون نمیده. حتما باید با پی سی اینکارو انجام بدید
سجاد لبافی یک شنبه 1 تیر 1399-7:52 3 پاسخ
مصطفي  دهقان
تو گوشی من نماد رو نشون میده اما موقع ثبت درخواست خطا میده.
مصطفي دهقان سه شنبه 3 تیر 1399-9:5 1 پاسخ
مینا   بذرگر
دقيقا واسه منم همين اتفاق ميفته و تو كد نميشينه
مینا بذرگر سه شنبه 3 تیر 1399-13:31 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
من سرچ کردم و برای من نماد دارا یکم رو نشون میده. البته با لپ تاپ سرچ کردم.
نوشین سلیمانی یک شنبه 1 تیر 1399-10:39 2 پاسخ
مرتضی  مسرتی
ازفردا
مرتضی مسرتی یک شنبه 1 تیر 1399-0:47 1 پاسخ
پشتیبانی   مبین سرمایه
سلام و وقت بخیر .مشتریان گرامی شما میتوانید برای بررسی مشکلات خوداز طریق آیدی تلگرام با پشتیبانی مبین سرمایه در ارتباط باشید :@mobincrm
پشتیبانی مبین سرمایه یک شنبه 1 تیر 1399-7:52 0 پاسخ
علیرضا  صنعتی پور
سلام من هم از طریق اپ تجا ت بانک خرید کردم میاد توی پرتفوم
علیرضا صنعتی پور یک شنبه 1 تیر 1399-8:40 3 پاسخ
امیر  شجاعی زاده
منم از طریق بانک خرید کردم ولی هنوز نمیبینمش!!!
امیر شجاعی زاده یک شنبه 1 تیر 1399-10:0 0 پاسخ
حامد  شجاعی علی بابالو
منم از بانک خریدم تا الان نیومده
حامد شجاعی علی بابالو یک شنبه 1 تیر 1399-14:3 1 پاسخ
محمد  عباسی
من از بانک خریدم.الان تو تغییر کارگزاری سرچ میکنم پیدا میکنه ولی درخواست انتقال میزنم پیغام خطا میده.
محمد عباسی یک شنبه 1 تیر 1399-12:25 3 پاسخ
اسماعیل  امانی اشکفتکی
منم به همین شکله
اسماعیل امانی اشکفتکی یک شنبه 1 تیر 1399-13:26 1 پاسخ
اعظم  مجیدی
منم همین مشکل رو دارم
اعظم مجیدی دو شنبه 2 تیر 1399-16:9 0 پاسخ
حامد  احمدی
حذف مشکلات اعلامی توسط مشتریان و انتقادات توسط کارگزاری جای تاسف فراوان دارد
حامد احمدی یک شنبه 1 تیر 1399-13:58 7 پاسخ
کاظم  دهقانی
برای منم خطامیده
کاظم دهقانی یک شنبه 1 تیر 1399-14:13 2 پاسخ
علی  گلگون
خیلی مزخرفه کارگزاری مبین سرمایه 25000تا سهام ختوقا به من نداد معلوم نشد چیشد هیچکه هم جوابگوش نشد
علی گلگون یک شنبه 1 تیر 1399-15:39 0 پاسخ
علی  قصری
قرار بود اضافه پرداختی این مبلغ دو میلیون را برگشت بزنند. اضافه پرداختی نداشته یعنی؟
علی قصری یک شنبه 1 تیر 1399-16:53 0 پاسخ
عبدالغفور  خضری
قسمت تغییر کارگزار ناظر دارا یکم رو بزنید کمی صبر کنید میاره بعدش روش کلیک کنید. واسه من که آورد
عبدالغفور خضری یک شنبه 1 تیر 1399-17:36 0 پاسخ
سکینه  گودرزی
اگه با کد ملی دارایکم رو ثبت کرده باشیم و مجدداً در کارگزاری ثبت کرده باشیم چجوری مازادش رو پس میدن؟ یکماه بیخودی بلوکه شده
سکینه گودرزی یک شنبه 1 تیر 1399-17:59 2 پاسخ
فائزه  فدوی
منم این مشکلو دارم جوابگو هم نیستن
فائزه فدوی شنبه 7 تیر 1399-15:15 0 پاسخ
سکینه  گودرزی
کسانیکه با درگاه اینترنتی دارایکم ثبت کردن؛ چطوری باید اون رو وارد پرتفوی بورسی شون کنند؟
سکینه گودرزی یک شنبه 1 تیر 1399-18:3 1 پاسخ
الهام  حاجی اسماعیلی
با سلام خدمت دوستان.گواهی سهم رو نمیخواد آپلود کنیم؟
الهام حاجی اسماعیلی یک شنبه 1 تیر 1399-20:14 0 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. هنوز امکان تغییر کارگزار ناظر برای نماد دارایکم وجود ندارد. لطفا تا هفته آینده منتظر بمانید. لازم به ذکر است که نیاز به آپلود برگه سهم نیست. موفق باشید
کارگزاری مبین سرمایه چهار شنبه 4 تیر 1399-7:57 0 پاسخ
حسین  صادقی کبودیان
سلام،من از آپ خریدم etf رو چطور اضافه کنم به سبدم
حسین صادقی کبودیان یک شنبه 1 تیر 1399-21:43 3 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. برای این کار لازم است درخواست تغییر کارگزار ناظر داده شود. لطفا تا هفته آینده منتظر بمانید سپس درخواست را در بخش تغییر کارگزار ناظر ثبت کنید.
کارگزاری مبین سرمایه چهار شنبه 4 تیر 1399-7:59 0 پاسخ
محمد  زارعی
سلام با وجود آزاد سازی سهام عدالت چرا پرتفوی سهام را نشان نمی‌دهد میگه سهامی در سبد شما وجود ندارد. یعنی چه؟
محمد زارعی شنبه 7 تیر 1399-1:0 1 پاسخ
مرتضی  نوری اقدم
سلام کسانی که کد بورسی دارند از امروز داخل پرتفوی آنلاین پلاس نشسته و از چهارشنبه قابل معامله است
مرتضی نوری اقدم یک شنبه 1 تیر 1399-22:18 0 پاسخ
حجت  باختری
در سبد من نشسته.اما بسته هستش.اما در پرتفوی نیست.و همچنان هم ۲ تومن بلاکه.فکر کنم ۴ تیر که باز بشه .فعال میشه.اونم میبینیم ساعت ۱ باز میکنن تا ۱ ونیم.خخخ
حجت باختری یک شنبه 1 تیر 1399-22:23 0 پاسخ
اردلان  دادگر
من از طریق حساب بورسیم خرید زدم برام پول بلوکه هست ولی نیومده تو پرتفوم
اردلان دادگر دو شنبه 2 تیر 1399-2:28 0 پاسخ
کیان  قلیزاده ترابی
سلام به همه دوستان، توی صفحه پرتفوی شخصی خودتون در قسمت تغیر کارگزار وارد کنید دارا یکم ، میاد روش کلیک کنید وارد حسابتون میشه
کیان قلیزاده ترابی دو شنبه 2 تیر 1399-8:43 2 پاسخ
حسین  ولی نژاد
سلام اصلا بالا نمیاره نماد رو که انتخاب کنی
حسین ولی نژاد دو شنبه 2 تیر 1399-17:24 0 پاسخ
کیان  قلیزاده ترابی
گوشی یا نرم افزارتو ابدیت کن
کیان قلیزاده ترابی دو شنبه 2 تیر 1399-22:49 0 پاسخ
Mohammad  Taheri
سلام / برای من هم پولم بلوکه هست و فعلا خبری که نیست هیچ مانده حسابمو هم صفر کردن !!!
Mohammad Taheri دو شنبه 2 تیر 1399-9:52 0 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. به خاطر مشکل به وجود آمده از شما عذرخواهی میکنیم. کارشناسان ما در حال بررسی مشکل هستند و در اسرع وقت امروز برطرف خواهد شد. 🌹
کارگزاری مبین سرمایه دو شنبه 2 تیر 1399-10:47 1 پاسخ
فرزانه  ممیز
خسته نباشید امروز تموم شد ودرست نشد. الان تکلیف ضرر ما چیه
فرزانه ممیز دو شنبه 2 تیر 1399-13:44 1 پاسخ
احمد  نژاد علی یاری
سلام چرا مبلغ نزد کارگزاری حذف شده کسی هم تلفن راجواب نمی ده
احمد نژاد علی یاری دو شنبه 2 تیر 1399-9:54 1 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. به خاطر مشکل به وجود آمده عذرخواهی ما را پذیرا باشید. در حال بررسی مساله هستیم و در اسرع وقت برطرف خواهد شد. 🌹
کارگزاری مبین سرمایه دو شنبه 2 تیر 1399-10:51 0 پاسخ
منصور  شاه حسینی جهرمی
این کارگزاری گندش رو دراورده .. هیچ کس پاسخگو نیست و هیچ ارزشی واسه مشتریانشون قائل نیستند. چه کسی باید ضرر و زیان ما رو پاسخگو باشه؟ اگر تواناییش رو ندارید بگید.. کارگزاری مفید هم نواقصی داره ولی کارگزاری مبین دیگه قابل اعتماد نیست.. خیلی جالبه.. مانده حساب ها صفر شده...
منصور شاه حسینی جهرمی دو شنبه 2 تیر 1399-10:19 1 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. در حال پیگیری مساله هستیم و در اسرع وقت برطرف خواهد شد. به خاطر مشکل ایجاد شده از شما عذرخواهی می کنیم. 🌹
کارگزاری مبین سرمایه دو شنبه 2 تیر 1399-10:49 0 پاسخ
وحید  جوان
سلام وقت بخیر چرا دارا برای من قابل نمایش نیست
وحید جوان دو شنبه 2 تیر 1399-14:33 1 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
تا پایان روز 4 تیرماه اگر از جانب کارگزاری خرید کرده باشید نمایش داده خواهد شد.
کارگزاری مبین سرمایه چهار شنبه 4 تیر 1399-8:1 0 پاسخ
حمیدرضا  کرمی
تف تو این ذات خرابتون
حمیدرضا کرمی دو شنبه 2 تیر 1399-10:20 2 پاسخ
علی  صادقی حسن آبادی
گل بگیرن در این کارگزاریو با کار امروزتون.خدا ازتون نگذره که سرمایه آدمو به باد میدین. همین امروز رفتم عوض کردم کارگزاریمو
علی صادقی حسن آبادی دو شنبه 2 تیر 1399-11:33 0 پاسخ
حسین  کریمی
نه نماد دارایکم در مبین هست که تغییر ناظر را بزنیم نه امروز میشه خرید و فروشی انجام داد؟ خب آخه بی انصافیه، خداوکیلی این مشکلات را برطرف کنید. تازه این همه هم تبلیغ مبین را کردم من بدبخت
حسین کریمی دو شنبه 2 تیر 1399-11:50 2 پاسخ
مهدی  حیدری مهرابادی
اخه پس کی این مشکل حل میشه
مهدی حیدری مهرابادی دو شنبه 2 تیر 1399-12:26 0 پاسخ
مینا   بذرگر
سلام وقت بخير ...قدرت خريد من همچنان با وجود شارژ حساب ٢ ميليون تومان منفي هست .. و دارا يكم به پرتفو من اضافه نشده ... لطفا پيگيري كنيد من نميتونم اصلا خريد كنم ... تماس هم ميگيرم اصلا پاسخگو نيستين بعد ٣٠ دقيقه در صف انتظار كانتر مورد نظر پاسخگو نيست و تماس قطع ميشه ...
مینا بذرگر دو شنبه 2 تیر 1399-13:56 1 پاسخ
پيمان  الياسي
دقیقا. چه قدر این کارگزاری تا الان به ما ضرر زده. با این کاراشون قطعا علاوه بر سهامدار به خودشون بیشتر از همه ضرر میزنن.
پيمان الياسي دو شنبه 2 تیر 1399-16:53 2 پاسخ
ناصر  فرشاد
سلام من برای پسرم دارا یکم را خریداری کردم تکلیف سهامش چی میشه
ناصر فرشاد دو شنبه 2 تیر 1399-14:18 0 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. اگر از طریق کارگزاری ما خرید کرده اید تا پایان روز 4 تیرماه در پورتفوی قابل مشاهده خواهد بود.
کارگزاری مبین سرمایه چهار شنبه 4 تیر 1399-8:7 0 پاسخ
زهره  اصفهانی
با توجه به بلوکه شدن پول از زمان خریداری این سهم و همچنین اضافه شدن این سهم در طی چندین روز اخیر برای برخی از مشتریان، متاسفانه این سهم به سبد من وارد نشده است. لطفا دلیل ارور را بفرمایید.
زهره اصفهانی دو شنبه 2 تیر 1399-14:29 2 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
لطفا تا پایان 4 تیرماه منتظر بمانید
کارگزاری مبین سرمایه چهار شنبه 4 تیر 1399-8:8 0 پاسخ
امیر  ظرافتی شجاع
سلام از دیروز دارم دونه دونه مراحلی که دوستان تو نظراتشون گفتن که باید از طریق تغییر ناظر انجام داد و انجام میدم، نماد دارایکم تو سرچ میاد ولی تو سبد پرتفوی نمیشینه و پیام خطا میده، من از طریق آپ خرید کردم کد پیگیری هم داده ولی اصلا نمیشینه ، خیلی نگرانم هم برای خودم هم همسرم هم دخترم مجموعا ۶شیش ملیون خرید کردم ، هر سه تامونم کد پیگیری داریم ، لطفا راهنمایی کنید شماره تماسم ۰۹۳۵۵۲۵۱۸۶۵
امیر ظرافتی شجاع دو شنبه 2 تیر 1399-14:34 1 پاسخ
اعظم  مجیدی
منم همین مشکل رو دارم
اعظم مجیدی دو شنبه 2 تیر 1399-16:11 0 پاسخ
امیر  ظرافتی شجاع
من رفتم تحقیق کردم این و جواب دادن براتون کپی کردم میزارم.....چرا دارا یکم وارد پرتفوی نشده است؟ حالا اما مهم‌ترین مشکل در زمینه افرادی است که از طریق درگاه بانکی خرید خود را انجام داده و سپس برای دریافت کد بورسی اقدام کرده‌اند. در حالی که امروز سهام ETF در پرتفوی همه سهامداران وارد شده، این افراد همچنان نمی‌توانند به سهام خود دسترسی داشته باشند و همین موضوع سوالات زیادی را در ذهن این سهامداران ایجاد کرده است، کسانی که کد بورسی دارند ولی سهام دارا یکم را از طریق بانک خریداری کرده اند باید چه کنند؟ در صورتی که این صندوق ها را از طریق بانک یا کارگزاری های دیگر خریداری کرده اید، پس از فراهم شدن امکان تغییر کارگزار ناظر توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی، اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد، بدیهی است تا آن امکان تغییر کارگزار ناظر، وجود نخواهد داشت. کسانی که کد بورسی دارند و صندوق دارا یکم خود را از طریق بورس خریداری کرده اند باید چه کنند؟ این افراد تا روز چهارشنبه صبر کنند، واحد های خریداری شده مربوط به این صندوق های دولتی در پرتفوی شخصی شان نمایش داده می شوند. کسانی که کد بورسی ندارند و اقدام به خرید سهام ETF دارا یکم کرده اند باید چه کنند؟ این افراد برای اینکه بتوانند سهام خریداری خود را خرید و فروش کنند باید کد بورسی تهیه کرده و از طریق بازار بورس و مشخص کردن کارگزاری مربوطه، این امکان برایشان مهیا می شود.
امیر ظرافتی شجاع سه شنبه 3 تیر 1399-12:21 1 پاسخ
اعظم  مجیدی
این چه وضعی که درست کردین. اون از امروز که تمتم قدرت خرید صفر شئ خرید و فروش انجام نشد و اینکه نماد دارا یکم الان تکلیفش چی میشه. من درخواست کردم برا اینکه در پرتفو بیاد اومدین زدین "اوراق مورد نظر نزد شرکت سپرده گذاری سپرده نشده است.". خوب مشخصه از بانک خرید کردم و بعد کد بورسی گرفتم. چرا هیچکس پاسخگو نیست
اعظم مجیدی دو شنبه 2 تیر 1399-16:15 1 پاسخ
عبدالغفور  خضری
دقیقا منم همین مشکل رو دارم، از طریق سایت بانک خریدم و کد پیگیری دارم. اینجا درخواست تغییر کارگزار دادم اما امروز نوشته لغو شده و اوراق مورد نظر سپرده نشده است!
عبدالغفور خضری دو شنبه 2 تیر 1399-17:33 2 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. امکان تغییر کارگزار ناظر در حال حاضر برای این نماد برای هیچ کارگزاری مقدور نیست . لطفا تا هفته آینده منتظر بمانید و سپس درخواستتان را ثبت کنید.
کارگزاری مبین سرمایه چهار شنبه 4 تیر 1399-8:12 0 پاسخ
 کارگزاری  مبین سرمایه
سلام. امکان تغییر کارگزار ناظر در حال حاضر برای این نماد برای هیچ کارگزاری مقدور نیست . لطفا تا هفته آینده منتظر بمانید و سپس درخواستتان را ثبت کنید.
کارگزاری مبین سرمایه چهار شنبه 4 تیر 1399-8:9 0 پاسخ
فرزاد  کدیورنیا
کارگزاری میاد مینویسه از 4 تیر یعنی همیشه شما باید عقب باشید چه دارایکم چه سهام درخواست اولیه تعدادش همیشه باید عقب باشید نمیشه مثل بقیه کارگزاری ها قوی باشید
فرزاد کدیورنیا دو شنبه 2 تیر 1399-16:5 0 پاسخ
حسین  ولی نژاد
سلام خدا واسه اون دفتر پستی که این کار گزاری مبین رو واسه من انتخاب کرد نگذره چقدر ضعف چرا نمی تونیم تغیر کارگزار بدیم برا صندوق یکم کسی جوابگو هست
حسین ولی نژاد دو شنبه 2 تیر 1399-17:13 2 پاسخ
حسن  چراغپور
سلام. من سهم را از طریق بانک خریده ام، ولی متاسفانه هنگام تغییر کارگزار ناظر با این پیغام مواجه میشم: "لغو شده توسط معامله گر-اوراق مورد نظر نرد شرکت سپرده گذاری سپرده نشده است." راه حل چیست؟
حسن چراغپور دو شنبه 2 تیر 1399-18:22 3 پاسخ
رضا  صفرزاده زفره
منم همین مشکل رو دارم . تازه دو تومن هم توسط کاگزاری بلوکه شده . دو تومن هم از طریق بانک خرید کردم . رو هواست
رضا صفرزاده زفره دو شنبه 2 تیر 1399-18:56 1 پاسخ
الياس  خندان
برای منم....
الياس خندان سه شنبه 3 تیر 1399-15:19 0 پاسخ
غلامرضا  رشیدی
دارا یکم تو سرتون بخوره . برید یه فکری به حال ضعف مدیرتتون بکنیدبا این کارگزاری مسخرتون . خسارت امروز با کی است ؟
غلامرضا رشیدی دو شنبه 2 تیر 1399-18:53 2 پاسخ
اعظم  مجیدی
هیچکس که هم که جوابگو نیست
اعظم مجیدی دو شنبه 2 تیر 1399-21:24 0 پاسخ
موسی  سرایلو
خسارت امروزو کی جواب میده؟
موسی سرایلو دو شنبه 2 تیر 1399-22:57 0 پاسخ
حسین  میرزائی
آقایون و خانوما همگی خسته نباشید چقدر هم جوابگو بودن
حسین میرزائی سه شنبه 3 تیر 1399-1:17 3 پاسخ
سيدعليرضا  رهنمائي
با سلام و خسته نباشید من برای پسرم که 6 مته داره از طریق سایت بانک مهر سهام درایکم رو خریدم الان نه سجام داره نه کد بورسی چیکار باید بکنم ممنون
سيدعليرضا رهنمائي سه شنبه 3 تیر 1399-11:4 0 پاسخ
مینا   بذرگر
سلام وقت بخير من دارا يكم رو خريدم ،بلوكه هم شده ، اما تو سبدم نيست...😐چكار كنم ؟
مینا بذرگر سه شنبه 3 تیر 1399-12:17 1 پاسخ
حافظ  فیضی
سلآم برای سفارش سهم وپویا خودم اقدام کنم یا کارگذاری خرید میکند؟
حافظ فیضی سه شنبه 3 تیر 1399-12:53 1 پاسخ
فرشاد  خاني نوكاني
من از طریق بانک ملت خریدم. وقتی تغیر کارگزار ناظر رو میزنم و دارایکم رو انتخواب میکنم درخواستم ثبت میشه اما بعده یه مدت پیام "اوراق مورد نظر نزد شرکت سپرده گذاری سپرده نشده است" برام نشون داده میشه. رسید خرید از بانک ملت رو هم دارم. مشکل چیه؟
فرشاد خاني نوكاني سه شنبه 3 تیر 1399-13:27 1 پاسخ
مینا  ادبی ممقانی
من دارا یکم رو از سامانه بام خریدم الان تغیر کارگزار ناظر میزنم پیام میده اوراق مورد نظر نزد شرکت سپرده گذاری سپرده نشده
مینا ادبی ممقانی سه شنبه 3 تیر 1399-13:50 0 پاسخ
احمد  رای زن
سلام بر من که تا حدود دو سه روزی دو تومن بلوک هم بود و دو تومن هم منفی بودم بعدسه روز منفی رفع شد و تا دو هفته پیش فقط دو تومن بلوک بود و بعدش دو تومن هم کلا آزاد شد و فکر کردم برام ثلبت نام شده یا به هر دلیلی برگشت خورده که پول رو از حسابم برداشت کردم ولی امروز سوم خرداد دیدم درا یکم تو لیست سبدم نشسته و مجدد حسابم رو دو تومن شارژ کردم حالا معلوم نیس که بالاخره خواهد موند یا کلا لغو شده ؟
احمد رای زن سه شنبه 3 تیر 1399-13:53 0 پاسخ
امیررضا  نوروزی
اگر با گوشی چک میکنید نشون نمیده . با کامپیوتر بزنید دارا سرچ کنید این بالا میاد . دارا یکم صندوق واسطه گری مالی یکم
امیررضا نوروزی سه شنبه 3 تیر 1399-17:21 0 پاسخ
فرشاد  خاني نوكاني
وقتی وارد سامانه دارا میشم لیست سهامم که دارم میاد و میتونم برگه گواهی سه بگیرم اما برا دارا یکم نمیشه این کارو کرد
فرشاد خاني نوكاني سه شنبه 3 تیر 1399-17:38 0 پاسخ
احسان  خدادادی
سلام من از طریق باشگاه مشتریان انتقال دادم ولی می نویسه سهامدار چنین سهمی ندارد در صورتی که از طریق بانک من خریدم.
احسان خدادادی چهار شنبه 4 تیر 1399-13:49 1 پاسخ
امیر  ظرافتی شجاع
منم از اپلیکشن آپ خریدم مثل شما به من جواب داد
امیر ظرافتی شجاع چهار شنبه 4 تیر 1399-21:52 0 پاسخ
مصطفي  دهقان
من امروز با تو سایت باشگاه از طریق لپ تاپ امتحان کردم و نماد رو پیدا کردم و درخواست تغییر ناظر را ثبت کردم. دفعه های قبل با موبایل امتحان میکردم که تو سامانه آنلاین خطا میداد و تو باشگاه اصلا نماد رو پیدا نمی کرد.
مصطفي دهقان چهار شنبه 4 تیر 1399-21:57 0 پاسخ
مصطفي  دهقان
از طریق سایت باشگاه تو لب تاب درخواست ثبت میشه، البته وقتی نماد دارا یکم را سرچ می کنید چند لحظه لازمه کنید تا بیاد.
مصطفي دهقان چهار شنبه 4 تیر 1399-21:58 0 پاسخ
فاطمه زهراسادات  سیدشریفی
من هم از طریق اپلیکیشن بانک مسکن ثبت نام کردم به من هم می گهواره که همچین سهمی در سپرده گذاری مرکزی وجود ندارد.مگه می شه ؟!ممکنه اپلیکیشنها قلابی باشن؟ودر خواست های ما در سپرده گذاری مرکزی ثبت نشده باشه پولم از حسابمون کسر شده
فاطمه زهراسادات سیدشریفی پنج شنبه 5 تیر 1399-12:37 0 پاسخ
محمد  زارعی
سلام من کد بورسی گرفتم چگونه و از چه طریقی 30درصد سهامم را بفروشم لطفا راهنمایی کنید
محمد زارعی جمعه 6 تیر 1399-3:0 0 پاسخ
امير  ترکي هرچگاني
سلام.از 31 اردیبهشت در کارگزاری پول بلوکه است. ولی الان درخاست تغییر کارگزاری را جهت اضافه شدن به پرتفوی میزنم پاسخ میدهد که ( دارا یکم اقدام شده - لغو شده توسط معامله گر "سهامدار در نماد درخواست شده دارایی ندارد." ) دلیل چیست؟؟
امير ترکي هرچگاني جمعه 6 تیر 1399-12:33 0 پاسخ
امیر  حاتمی
سلام در خصوص نماد دارای یکم من تغییر کارگزار زدم و نوشته شده انجام شده ولی در پرتفوی من نمیاد باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟
امیر حاتمی شنبه 7 تیر 1399-15:44 0 پاسخ
محمد  جاهد
من از نرم افزار آپ گرفتم نمیتونم تغییر کاربری دهم چیکار کنم
محمد جاهد یک شنبه 8 تیر 1399-16:44 0 پاسخ
مهدی  بازگیرریمله
سلام چرا من نمیتونم دارایکم را به پر نفوس خودم اضافه کنم لطفا برای رضای خدا راهنماییم کنید تو رو خدا
مهدی بازگیرریمله یک شنبه 8 تیر 1399-17:50 0 پاسخ
مهدی  بازگیرریمله
سلام آخه چرا دارایکم به سبد من اضافه نمیشه یکی راهنمایی کنه
مهدی بازگیرریمله چهار شنبه 11 تیر 1399-17:4 1 پاسخ
اميرعلي  ميثاقي وفا
من نمیدون این کارگزاری صاحب نداره؟ ۶ بار تغییر کارگزار زدم یعنی چی اقدام نشده
اميرعلي ميثاقي وفا پنج شنبه 12 تیر 1399-16:13 1 پاسخ
سکینه  گودرزی
سهام عدالت دارم.در مبین سرمایه پیام میده فاقد سهام عدالت هستید. مدت زیادی گذشته. چرا مشکلات برطرف نمیکنید. راهنمایی بفرمائید
سکینه گودرزی سه شنبه 17 تیر 1399-12:30 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین