آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 14 تیر 1399-1:23

مشاهده پست

شنبه 31 خرداد 1399-17:45

ارسال همزمان سفارشات

امکان ارسال سفارشات همزمان

با عرض سلام خدمت مدیران و مشتریان کارگزاری مبین سرمایه. همونطور که مطلع هستید، یکی از ابزارهای بسیار مهم و کاربردی برای سامانه آنلاین امکان ارسال همزمان سفارش هست، به اینصورت که بشه برای دو یا چند نماد مختلف قیمت و تعداد رو تنظیم و راس ساعت 8:30 فقط با کلیک بر روی دکمه خرید یا فروش درخواست رو ثبت کرد. این ویژگی در حال حاضر در هیچ یک از سامانه های مبین سرمایه وجود ندارد. لازم به ذکر است که چنین امکانی در کارگزاری هایی که از سامانه اکسیر استفاده میکنند وجود داشته و مزیت جدیدی نیست. سپاسگزاریم اگر مدیران محترم کارگزاری نسبت به بررسی و ایجاد چنین امکانی که صرفا نرم افزاری بوده و هزینه چندانی نخواهد داشت، اهتمام ورزند. با تشکر

50
احمد  گلشنی منش
با سلام.خواهش دارم که مدیران مبین در این خصوص توضیح دهند.
احمد گلشنی منش شنبه 31 خرداد 1399-18:46 6 پاسخ
عبدالحمید  شریفی فر
من هم این مشکل رودارم امید است مشکل رو حل کنن
عبدالحمید شریفی فر جمعه 6 تیر 1399-21:41 1 پاسخ
مسعود  اباذری
سلام دوستان خیلی از شما سوال کردید که میشه سرعت ثبت درخواست را بالا برد و کاری کرد که تو صفهای چندین هزار نفری نموند . من این کارو کردم و جواب داده . البته از کسی راهنمایی گرفتم‌و بهم نحوه سرخط زدن را گفت . اگر کسی از دوستان میخواد به تلگرام من پیام‌بده @masoud_aba
مسعود اباذری پنج شنبه 12 تیر 1399-19:58 0 پاسخ
امید  زندکریمی
میتونید ارسال سفارش دسته‌ای رو توی صفحات ۳ تا ۵ مبین پلاس که ماژول هاشون قابل ویرایشه اضافه کنید
امید زندکریمی شنبه 31 خرداد 1399-19:38 2 پاسخ
مرجان  دهداری ویسی
در خواستها ساعت 9 به بعد ثبت میشه و نمی توان راس ساعت 8:30 در خواستها را ثبت کرد
مرجان دهداری ویسی شنبه 31 خرداد 1399-22:57 7 پاسخ
مسعود  اباذری
سلام من یک ربات خریدم که خیلی برای خرید همزمان عالیه شانس خریدتو تا ۹۰ درصو افزایش میده اگر شما هم میخوای به کانال @bourskharidvip مراجعه کنید
مسعود اباذری پنج شنبه 12 تیر 1399-19:39 0 پاسخ
امین  مصلحی
حتی سفارش های دستی هم پر از خطا انجام میشه در مبین سرمایه
امین مصلحی یک شنبه 1 تیر 1399-9:53 4 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
متاسفانه بله. نمونش امروز اول تیرماه بعد از چندین بار کلیک با رعایت فاصله 400میلی ثانیه ای، بعد از گذشت بیش از 1 دقیقه درخواستم ارسال شد که طبیعتا بخاطر قرارگیری در صف چندهزاری تا آخر وقت نتونستم سهام رو خریداری کنم
فرزاد احدنژاد یک شنبه 1 تیر 1399-16:3 6 پاسخ
امین  مصلحی
بله چندین بار برای من هم این مشکل پیش آمده حتی سفارش در فروش را خواستم لغو کنم نشد لغو کنی من همین امروز برای گرفتن پنل ازدیگر کارگذاری اقدام کردم
امین مصلحی یک شنبه 1 تیر 1399-16:50 5 پاسخ
ياشا  افشارجليلي
من هم این مشکل را دارم که گاها ۸:۳۰ درخواست را نمی‌پذیرد و بعد از چندین بار تلاش، با گذشت ۱ دقیقه تازه ثبت انجام شده و جایگاه از بین می‌رود. از سوی دیگه پیشنهاد ارسال گروهی راس ساعت ۸ خیلی نیاز واجبی است. ممنون بابت پیگیری صدای مشتری
ياشا افشارجليلي دو شنبه 2 تیر 1399-16:20 1 پاسخ
مسعود  اباذری
سلام من یک ربات خریدم که خیلی برای خرید گزوهی عالیه شانس خریدتو تا ۹۰ درصو افزایش میده اگر شما هم میخوای به کانال @bourskharidvip مراجعه کنید
مسعود اباذری پنج شنبه 12 تیر 1399-19:45 0 پاسخ
سید حسن  حبیب پور
سلام یعنی سرعت ارسال سفارش در این کار گذاری این قدر ضعیفه؟
سید حسن حبیب پور جمعه 6 تیر 1399-1:40 1 پاسخ
داود  میرزائی
بنده امروز از این امکان استفاده کردم و چند سفارش رو همزمان ارسال کردم، به ظاهر پیام ثبت در سیستم داد ولی اصلا ثبت نشد و مجبورا چند دقیقه بعد مجددا بصورت تکی اوردر گذاشتم
داود میرزائی یک شنبه 1 تیر 1399-17:56 3 پاسخ
مهدی یار  مسرتی
ممنوع شده دیگه وگرنه این قابلیت وجودداره
مهدی یار مسرتی یک شنبه 1 تیر 1399-22:40 4 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
توی سامانه اکسیر هست و داره انجام میشه.وقتی روی آیکون خرید یا فروش کلیک میکنید یک پنجره کوچیک باز میشه و میتونید تعداد و قیمت رو مشخص کنید.حالا هر موقع لازم باشه با کلیک روی خرید یا فروش درخواست ثبت میشه.در واقع همون ثبت اردر معمولی هست با این تفاوت که دو سه ثانیه وقتتون برای نوشتن تعداد و قیمت سهم هدر نمیره و برای سرخطی زدن عالیه
فرزاد احدنژاد دو شنبه 2 تیر 1399-9:5 4 پاسخ
محمد رضا  طوسی زاده
چه کارگزاریهایی با اکسیر کار میکنند ؟
محمد رضا طوسی زاده سه شنبه 3 تیر 1399-10:10 0 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
کارگزاری های تدبیرگران فردا، بانک کشاورزی، سرمايه و دانش، بانك تجارت، سهم آشنا، آتی ساز بازار، کارآمد، بورس بيمه ايران، رضوی و.... به نظر بنده سامانه اکسیر ضعیفتر از سامانه آنلاین پلاس مبین سرمایه هست.فقط این ویژگی جالبش که عرض کردم قابل توجهه و اینکه مهمتر زیرساخت کارگزاری و سرعت سرورهاش هست نه سامانه نرم افزاری مورد استفاده
فرزاد احدنژاد سه شنبه 3 تیر 1399-10:39 1 پاسخ
محمد رضا  طوسی زاده
زیر ساخت کارگزاری و سرعتش بهتر هست ؟ من برای این دوتا مهمه ؟ کارگزاری پاسارگاد هم از اکسیر استفاده میکنه ؟
محمد رضا طوسی زاده دو شنبه 9 تیر 1399-11:16 0 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
بنده از وضعیت و زیرساخت اینهمه کارگزاری اطلاع ندارم. پاسارگاد از داتکس استفاده میکنه که رابط کاربریش خیلی با مبین سرمایه فرق میکنه ولی اختصاصی تره و سرعتش بالاتر خواهد بود.باز هم قبل از انتقال از کسانی که عضو هستند جویا بشید
فرزاد احدنژاد سه شنبه 10 تیر 1399-11:20 0 پاسخ
سعید  محمدی
گذاشتن چند اوردر بطور همزمان از یک نماد، ممنوع شده است تا در معاملات بازار دستکاری‌های هدفمند غیر قانونی صورت نگیرد. لذا امکان ارسال دسته‌ای از چند نماد مختلف، فرق می‌کند.
سعید محمدی دو شنبه 2 تیر 1399-10:10 2 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
اصلا منظورم ارسال دسته ای سفارشات نیست.این ویژگی در صفحات 3 الی 5 سامانه آنلاین پلاس هست. باید با اکسیر کار کرده باشید تا منظورمو متوجه بشید. ببینید شما در قابلیت مد نظر بنده تعداد و قیمت برای هر نماد رو مشخص میکنید و وقتی 8:30 شد به صورت کاملا دستی (با کلیک موس بر روی دکمه خرید یا فروش) در خواست رو ثبت میکنید. در حال حاضر شما در یک لحظه فقط میتونید تعداد و قیمت یک نماد رو تکمیل و سفارش گذاری رو انجام بدین بعد برید سراغ نماد بعدی
فرزاد احدنژاد دو شنبه 2 تیر 1399-12:25 2 پاسخ
امین  مصلحی
احتمالا ایشون با سامانه اکسیر دیگر کارگذاری ها کار نکرده اند و نمیدانند که اکسیر حتی سر ساعت 8.30 سفارش را قبول میکند و بدون مشکل شما منتظر جایگاه هستین اما در مبین سرمایه حتی در ساعت 8.30بارها باید خرید را بزنید تا شاید یکی از درخواست ها را در سفارشات قبول کند آن هم بعد ازدو دقیقه در سفارشات نشان دهد!!
امین مصلحی دو شنبه 2 تیر 1399-18:46 4 پاسخ
حسین  فاتحی پیکانی
فعلا خواهشمندیم عدم نمایش موجودی و عدم توان خریدمون رو حل کنند تا حالا با همچنین مشکلی مواجه نشده بودم؟؟؟؟؟؟؟
حسین فاتحی پیکانی دو شنبه 2 تیر 1399-14:57 2 پاسخ
یداله  نظری
مشکل دیگه این کارگزاری اینه که جایگاه تو صف نشون نمیده.پیگیر درست شدنش هم نیستن!
یداله نظری دو شنبه 2 تیر 1399-20:27 2 پاسخ
سید مرتضی  یاسینی
خیلی کارگزاری با ادبی داریم ، سفارش را راس ساعت 8:30 وارد میکنیم ،8:31:24 اگر کسی دیگه نبود که تعارف کنه میره تو صف خرید ثبت می کنه ، که مطمئنا چیزی هم نمی خرد .
سید مرتضی یاسینی سه شنبه 3 تیر 1399-8:43 0 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
پارسال خوب بود. از زمانی که مشتری هاش زیاد شدن متاسفانه سرورهاش به همون نسبت ارتقا پیدا نکردن و برای همین روز به روز بدتر میشه.بنده هم امروز مثلا سرخطی زدم و 8:30:34 ثبت کرده و ردیف حدود 3800 بودم.انشالله از اول هفته آینده با ثبت تغییر کارگزار ناظر از خجالت این کارگزاری بی توجه درمیاییم
فرزاد احدنژاد سه شنبه 3 تیر 1399-10:41 0 پاسخ
مسعود  اباذری
سلام من یک ربات خریدم که خیلی برای خرید گزوهی عالیه شانس خریدتو تا ۹۰ درصو افزایش میده اگر شما هم میخوای به کانال @bourskharidvip مراجعه کنید
مسعود اباذری پنج شنبه 12 تیر 1399-19:48 0 پاسخ
منصور  شاه حسینی جهرمی
متاسفانه سیستم مبین امروز هم دچار اختلال است و این در صورتی است که بقیه کارگزاری ها چنین مشکلی ندارند و در حال خرید و فروش هستند.. مبین پتانسیل این تعداد افراد رو نداره و چند ماهی است که این مشکل رفع نکرده اند و مشتری مداری برای ایشان اهمیتی ندارد.. به جد به دنبال عوض کردن کارگزاری هستم..
منصور شاه حسینی جهرمی چهار شنبه 4 تیر 1399-10:13 1 پاسخ
زیبا  پرسان سروش
اینطور نیست که همه کارگزاری ها بدون مشکل باشند. چون همه کارگزاری ها در ایران و توسط عزیزان ایرانی راه اندازی و اداره میشه پس برنامه ریزی و تصمیم برای توسعه زیرساختهاشون زمان بسیار زیادی خواهد طلبید. برای مثال سرور آگاه امروز سوخته و هیچ معامله ای قابل انجام نیست. انصافا مبین سرمایه امکانات جالبی داره ولی از لحاظ کیفیت خدمات روز به روز داره پسرفت میکنه.
زیبا پرسان سروش چهار شنبه 4 تیر 1399-10:57 0 پاسخ
منصور  شاه حسینی جهرمی
بله قبول دارم مابقی کارگزاری ها بدون عیب و ایراد نیستند البته نه به اندازه مبین سرمایه امروز. سرمایه من و شما هرچقدرکه ناچیز باشد باز به زحمت به دست آمده و اگر سرمایه گذاری شما کوتاه مدت و درآمد زندگی از این طریق باشد با توجه به علم تحلیلی که داریم این قطع شدن ها می تواند به شدت ضررده شوند و کارگزاری هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع متقبل نمی شود.برای نمونه خرید چند روز پیش من که قصد خرید پله ای داشتم ولی با خطای سیستم روبرو شدم سپس سایت مبین تا 12 از دسترس خارج گردید و بعد از ساعت 12 ،سیستم 3برابر مبلغ برای من خرید انجام داده بود (3 برابر) و در ضمن من و شما در حال پرداخت کارمزد به کارگزاری هستیم که چنین مشکلاتی نداشته باشیم ،قرار است بستر کار را فراهم کنند نه اینکه از طریق امتحان و خطا بخواهند سیستمی را برای معامله گر درست کند که شاید 2 سال دیگر به درد من و شما بخورد.
منصور شاه حسینی جهرمی چهار شنبه 4 تیر 1399-11:53 0 پاسخ
زیبا  پرسان سروش
فرمایشتون صحیحه ولی اگر کارگزاری بهتری سراغ دارید در انتقال سرمایه به اون کارگزاری لحظه ای شک نکنید.اکثر کارگزاری های کوچیک تر سرورهاشون کم مشکلتر هستن
زیبا پرسان سروش شنبه 7 تیر 1399-12:19 1 پاسخ
مهدی  ناصری
بله من در کارگزاری مفید هم از این امکان استفاده کردم که میشه راحت پیش نویس خرید یا فروش چند سهم رو نوشت و راس 8:30 با زدن ارسال هر تعداد سفارشی که هست رو باهم برای چند نماد مختلف فرستاد جالبه که مبین سرمایه نداره اینو
مهدی ناصری پنج شنبه 5 تیر 1399-19:16 0 پاسخ
پشتیبانی   مبین سرمایه
سلام و وقت بخیر- مشتریان گرامی شما میتوانید برای بررسی مشکلات و سوالات خود از طریق پشتیبانی تلگرام به آدرس @mobincrm یا صدای مشتری (باشگاه مشتریان) با ما در ارتباط باشید .
پشتیبانی مبین سرمایه شنبه 7 تیر 1399-7:7 0 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
کاش همینجا به خودتون زحمت پاسخگویی رو میدادین. حداقل به احترام همه عزیرانی که اینجا درخواست مشابهی داشتن و نظر دادن و موافق ایجاد چنین امکانی بودن. با تشکر
فرزاد احدنژاد شنبه 7 تیر 1399-20:55 0 پاسخ
حمید رضا  زارع سروی
بله دقیقا این مشگل من تقریبا از زمانی که به کارگزاری مبین آمدم دارم و از مسئولین اونجا پرسیدم ولی حتی خودشونم نمی دونن که چه کار باید کرد و یا می دونن خودشون به کوچه دیگری میزنن. البته این روش اونها هست بی محلی به سوالات چون می دونن براشون صرف نداره جواب نمی دن من که تقریبا بیشتر داراییم رو خارج کردم از این کارگزاری و رفتم به کارگزاری سامان حداقلش اینکه می تونم تو تایم 8:30 درخواست بدم چون اینجا این خواسته ما رو هم جواب ندادند.
حمید رضا زارع سروی سه شنبه 10 تیر 1399-8:9 1 پاسخ
مسعود  اباذری
سلام دوستان خیلی از شما سوال کردید که میشه سرعت ثبت درخواست را بالا برد و کاری کرد که تو صفهای چندین هزار نفری نموند . من این کارو کردم و جواب داده . البته از کسی راهنمایی گرفتم‌و بهم نحوه سرخط زدن را گفت . اگر کسی از دوستان میخواد به تلگرام من پیام‌بده @as.
مسعود اباذری پنج شنبه 12 تیر 1399-19:54 1 پاسخ
مسعود  اباذری
سلام دوستان خیلی از شما سوال کردید که میشه سرعت ثبت درخواست را بالا برد و کاری کرد که تو صفهای چندین هزار نفری نموند . من این کارو کردم و جواب داده . البته از کسی راهنمایی گرفتم‌و بهم نحوه سرخط زدن را گفت . اگر کسی از دوستان میخواد به تلگرام من پیام‌بده @masoud_aba
مسعود اباذری پنج شنبه 12 تیر 1399-19:55 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین