پست های مرتبط

مشاهده پست

دو شنبه 26 خرداد 1399-20:48

مبین سرمایه به هر نقشه ای درصدد جبران کسری بودجه

مبین سرمایه به هر نقشه ای درصدد جبران کسری بودجه

مبین سرمایه که قبلا انصافا یکی از کارگزاری های مشتری محور بوده اخیرا و با وجود هجوم سهامداران جدید دیگر مشتری مداری را کنار گذاشته و برای کسری بودجه خود اقدام به کارهای غیر اخلاقی نظیر دیر واریز کردن وجوه درخواستی (یک روز دیرتر از زمان درخواست) و عدم خرید سهم برای اعضا (عدم انجام درخواست خرید دارایکم برای افرادی که روز آخر وجه شون رو تکمیل کردند) علی رغم اینکه درخواست خریدشون توسط سیستم هوشمند که تشخیص میده پول لازم تو حساب نفر هست.و همچنین اشکالاتی از قبیل خرید یک سهم عرضه اولیه کمتر برای اعضا و نیز اختصاص 5 درصد اعتبار بجای 7 درصد قانونی که قبلا هم میدادند و اختصاص این پول به میزان 10 درصد برای افراد نوسانگیر که سود بیشتری برای شرکت دارند .ضمنا پاسخگو نبودن شرکت به اعتراضات برحق افراد شاکی و توجیه بچه گانه مشکلاتشون نظیر اینکه برید آنلاین سفارش بگذارین انگار ما عقلمون نمیرسه در حالی که باید مبین سرمایه دقت کنه و دست از این کلاهبرداری هاش برداره وگرنه در بلند مدت ضرر بلاشک خواهد کرد . الان افرادی که تازه خواهند فهمید شرکت دارایکم براشون نخریده و فقط سفارش آفلاین رو قبول کرده تا خیالشون راحت باشه بعد با 2 میلیون تومان پول سهمی که خرید نکرده و نخواهد هم کرد (بدلیل اینکه کسی که امروز سهمی رو آفلاین می فروشه نمیتونه درجا همون روز دارایکم بخره هر چند براش آفلاین سفارش قبول کرده و طرف هم با خیال راحت رفته دنبال کارش بعد یکماه بفهمه سر کار بوده)

25
علی  آقازاده
من هم تازه فهمیدم کارگذاری برام دارایکم نخریده . من اون سهمی که فروختم تا با پولش دارایکم بخرم توی این یک ماه 30 درصد رشد حالا ما به هوای اینکه کارگزاری برامون میخره (سفارش مون رو قبول کرد اگه پول تو حساب نبود که اصلا اردر خرید آفلاینش فعال نمی شد) . حالا این ضرر ما رو کی میخواهد جبران کند . واقعا تف به شرف نداشتتون آدم های دزد)
علی آقازاده دو شنبه 26 خرداد 1399-20:54 12 پاسخ
بهاره  رنجبری
کجا میتونیم از این کارشون شکایت کنیم ؟ کسی میدونه ؟ لطفا راهنمایی کنین چون اصلا زنگ زدن به کارگزاری هم بی فایده هستش بعد از دو ساعت در صف انتظار موندن طرف داستان حسین کرد شبستری تعریف میکنه و توجیه الکی میاره و آخرش هم هیچی به هیچی
بهاره رنجبری دو شنبه 26 خرداد 1399-20:58 11 پاسخ
وحید  منجزی
قسمت ثبت شکایات در سایت سازمان بورس.
وحید منجزی دو شنبه 26 خرداد 1399-22:50 5 پاسخ
زیبا  حسینی زاده
این نونها خوردن نداره از حلقوم تون میاد بیرون . با پول های ما میرین هزینه نوسان گیرها رو میدین واسه خودتون سود میکنین من الان 2 میلیونی که این یکماهه تو حسابم مونده با این فکر که دارایکم خریدم . خدا ازتون نگذره دزدان بی شرف
زیبا حسینی زاده دو شنبه 26 خرداد 1399-21:1 8 پاسخ
علی  رنجبری
اونی که میگه پول تو حساب نبوده مگه اصلا پول تو حساب نباشه میشه اردر آفلاین گذاشت . اصلا توجیه خوبی نیست . هدف شون فقط ماهی گرفتن از آب گل آلود دارایکم بود که با این پولهای ما خیلی از مشکلات مالیشون حل شده . وقتی مبین سرمایه میخاد با پول ماها سود کنه همین میشه دیگه حالا جایی هم نیست از اینها شکایت بکنیم اینها هم چون این رو می دونند حسابی دزد بازارشون هر روز بیشتر میشه . اصلا مگه واریز وجه درخواستی قانون دو روز بعد رو اجرا نمی کنند و روز سوم میریزند بحساب میشه ازشون شکایت کرد ؟ واقعا قانون جنگل حاکم شده .
علی رنجبری دو شنبه 26 خرداد 1399-21:13 4 پاسخ
علی  رنجبری
این صدای مشتری هم کلا سر کاریه اصلا جوابت رو نمیدن . هر کسی هم میگه دروغ میگه و از آدم های خود شرکت مبین سرمایه هستش.
علی رنجبری دو شنبه 26 خرداد 1399-21:14 6 پاسخ
محمدامین  خشاوی نجف آبادی
چرا همتون بد میگید؟>؟ انصافم خوب چیزیه دارا یکم به مبلغ 2 میلیون بلوکه است ! شنبه هم به حسابتونه از این همه مشتری 4 نفر صداشون در امده؟ بد میاد کارگزاری برا خودش دشمن درست کنه ؟ ببینید چیکار کردید بعدم اصلا کارگزاری رو بذارید کنار شما حداقل سه روش دیگه داشتید برا خرید از طریق اپ بانک هفت هشتاد. ما ایرانیا فقط بلد شدیم قر بزنیم و ایراد رو تقصیر دیگران بندازیم . میگه من روزاخر خرید کردم !!!! اخه برادر من یک ماه وقت داشتی گذاشتی روز اخر؟ خدایا ما با کیا شدیم 84 میلی
محمدامین خشاوی نجف آبادی دو شنبه 26 خرداد 1399-22:48 9 پاسخ
علی  امان زاده
احسنت.جز مورد آخر با حرفات موافقم
علی امان زاده دو شنبه 26 خرداد 1399-22:53 5 پاسخ
فرزاد  کدیورنیا
دوست عزیز شنبه دارا یکم به حسابت واریز شد
فرزاد کدیورنیا سه شنبه 27 خرداد 1399-2:45 2 پاسخ
اصلا مبین سرمایه جون خوردی نوش جونت اینا به خودشونم رحم نمیکنن . کافیه بری در خونه یکیشون بگی بیا ضامن من شو یا پول قرضی داری بدی الان اینجا تا فهمیدن ضرر کردن صداشون در اومده !!! این مردم انقدر پستن که چش ندارن کسی پیشرفت کنه تا دیروز کسی از کارشون سر در نمی اورد و تندوتند صفحه مانیتورو وقتی کسی می اومد میدادن پایین یا گوشی قایم میکردن که کسی نفهمه چی کار میکنن .. عوض اینکه تو یه چیزی سود میکنن به بقیه هم یاد بدن . مبین سرمایه جون بخور ازشون بیشترم بخور مرسی که هستی ایشالله بورس یه دفعه بترکه اونوقته که دیگه حال میاید درست و حسابی
محمدامین خشاوی نجف آبادی دو شنبه 26 خرداد 1399-22:53 5 پاسخ
بهمن  ویسی
سلام. من هم سفارش خرید دارا یکم گذاشتم و خیلی بیشتر از سفارشم موجودی داشتم و با خواندن پیام که سفارش شما وارد سیستم معاملاتی شده است فکر کردم خرید انجام شده ولی خریدی برای من صورت نگرفت. کار درست و اخلاقی نیست .
بهمن ویسی دو شنبه 26 خرداد 1399-22:55 2 پاسخ
مینا  صدیقی
سلام.من مبلغ ۲ میلیون بلوکه شده دارم. گی دارا یکم وارد پرتفو میشه؟؟
مینا صدیقی دو شنبه 26 خرداد 1399-23:7 3 پاسخ
بهزاد  اقاجوهری
از یکم تیر
بهزاد اقاجوهری سه شنبه 27 خرداد 1399-14:43 1 پاسخ
رباب  شیخ فقیهی
مدیریت سیستم مبین سرمایه دست اصفهانی ها هست که معروف هستند که پشه را روی هوا نعل می کنند ، و موو را از ماست می کشند بیرون ، اصفهانی ها حسابگرهای ویژه ای هستند / شما نگاه کنید در بورس کالا تمام ترید های سنگین خرید و فروش فولاد مبارکه اصفهان بطور زد و بندهایی میزبانش مبین سرمایه هست چون حتی ترید های بورس کالا هم باید توسط یک کارگزاری صورت بگیره ، توجه کنید با وجود دریافت کارمزدهای میلیاردی از این ترید ها بازم چشم مدیریت اصفهانی کارگزاری دنبال اون یک عدد سهم کمتر انجام شدن عرضه اولیه ها هست ، یا با اون حجم میلیاردی ترید کارمزد فولاد که بسترش در این کارگزاری صورت می گیره بازم چشمش دنبال اینه که سهامداران دارا یکم را ترید کنند و به دروغ بگه مشکل هسته مرکزی بوده و پول دو میلیون را دو ماه خشک بگذاره معطل بماند و از خواب سرمایه سود دریافت کند ،یعنی گدا بازی را تا کجا شاهد هستیم ، یاد ضرب المثل از آب کره گرفتن می افتم یا اون جوک که یک روز از یک اصفهانیه یک دستمال می دزدند به دزده میگه نبر این دستمال اون هم دستمال گردن من هست هم عطسه می کنم هم سفره ام هست هم ... تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
رباب شیخ فقیهی دو شنبه 26 خرداد 1399-23:44 9 پاسخ
رضوان  صافی نجف آبادی
خانم محترم این چه ربطی به اصفهانی بودن داره لطفا حرمت کلام داشته باشید پس چون هرچی اختلاس تو پایتخت انجام میشه ماهم باید بیاییم به همه مردم تهران توهین کنیم شما ناراحتی که مدیریت مبین دست اصفهانیهاست وغیره میتونی به راحتی کارگزاریت را عوض کنی ولی حق نداری حتک حرمت کنی .اینجا اینستاگرام نیست که جوک بگی ودنبال لایک باشی
رضوان صافی نجف آبادی سه شنبه 27 خرداد 1399-19:31 6 پاسخ
رباب  شیخ فقیهی
چون شما اهل نجف آباد و اصفهان هستید تعصبی به موضوع نگاه می کنید ، شاهد هستید که سیل اعتراضات به سمت کارگزاری را ! روزی نیست که سهامداران شکایت خودشان را در این پنل ننویسند ، من دروغ میگم کارمزدهای ترید های میلیاردی را که مبین از کنار میزبانی فروش های میلیاردی فولاد مبارکه انجام میدهد ؟ بازم چشمش به اون یک عدد کمتر انداختن عرضه اولیه هاست ، بازم بی سرانجام گذاشتن صندوق دارا یکم هست ، شما اگر می خواستید فرا جناحی و ملی گرا باشید به همشهری های خودتان تذکر میدادید که اینجوری اصفهان را در نزد سهامداران بد نکنند ، چند تا کارمند اضافه کنند به مجموعه با این درآمدهای میلیاردی ، اینهمه درآمد را کارگزاری چه می کند ؟ با اینهمه نارضایتی ؟ مردم هم حوصله شکایت بازی ندارند با ایهام و کنایه و اشارات حرف شان را می زنند ، به خودتان بیایید فریبکاری بسه
رباب شیخ فقیهی سه شنبه 27 خرداد 1399-20:23 4 پاسخ
رضوان  صافی نجف آبادی
تعصبی نگاه نمیکنم شما حق ندارید توهین کنید پس هرکسی دیگه تو این مملکت هرکار کرد باید به مردم اون شهر توهین کنید گفتم ناراحت هستید وراضی نیستید واهل شکایت نیستید که حقتون بگیرید کار گزاریتون را عوض کنید وای حق توهین به مردم شهر ویا جایی را ندارید این را بایدبدونید شماحق اعتراض داریدولی حق توهین ومسخره کردن ندارید
رضوان صافی نجف آبادی چهار شنبه 28 خرداد 1399-23:47 6 پاسخ
از کارگزاری مبین سرمایه می خواهم این شخص را رباب شیخ فقیهی بلاک کنند و اجازه ندهند هر کسی به راحتی ایدی بسازه با هویت نامشخص و شروع کنه اول به کارگزاری تهمت رانت بزنه بعدم اجازه به خودش بده شروع کنه به منطقه شهید پرور اصفهان توهین کنه و با ضرب المثل های نامتعارف بخواهد جنگ و نژاد پرستی درست کنه . بی شک کسی که توهین میکنه در شان مانیست جواب بدهیم و از مردم عزیز و باشعور و با درک اصفهان میخواهم همین طور که بارها بهمون ثابت شده هیچ جا به سخاوتمندی اصفهان و مهمان نوازی و تمیزی ان نیست و هر شهری رفتیم بدتر بوده این بار هم تحت تاثیر کسی که حتی نمیدونیم از کدوم دی کوره ای اومده پاسخ گو نباشند . اگر خیلی ناراحتی کارگزاریتو عوض کن . چی کار داری که کی میلیاردی میخوره نکنه از کارگزاری رقیب اومدی ؟؟؟ بی شک مبین سرمایه بهترین خدمات رسانی رو میکنه به همه و نژاد پرستا رو با خاموشی خودش کاری میکنه که زبان بر باسنشان برود .
محمدامین خشاوی نجف آبادی پنج شنبه 29 خرداد 1399-0:13 2 پاسخ
سحر  باستانی نجف آبادی
به موقع وبهترین خرید را اصفهانی انجام میده و چون دم به تله نمیده وبی گدار به آب نمیزنه اگه اینجوری نبود این همه وزیر و مدیر در راس قدرت نداشتیم پس اگر فولاد را خریدن حتما از همان مدیریت خوبشان استفاده کردند کسی لایق تر میدونه خودش را بفرما این گوی ومیدان بورس جای خرید وفروشه جای احتکار نیست که نگران باشی
سحر باستانی نجف آبادی جمعه 30 خرداد 1399-0:46 2 پاسخ
حسین  قربانی خوراسگانی
به نظر من مبین سرمایه خوبه وراحت تر از بقیه است.من باچندتا دیگه کارکردم ودیدم،ولی خداییش این که به قدرت خرید سود نمیده اگه بمونه توحساب و دیر پول را واریز میکنه واقعاً افتضاحه.
حسین قربانی خوراسگانی سه شنبه 27 خرداد 1399-0:47 3 پاسخ
فرزاد  کدیورنیا
واقعا هم ضعف داره مبین چون الان بعضی از کارگزاری ها گروه زدن سیگنال دارن تحلیل دارن مبین از یه نظرهایی عالیه خوبه ولی واقعا یه ضعفهایی هم داره
فرزاد کدیورنیا سه شنبه 27 خرداد 1399-2:42 2 پاسخ
فرزاد  کدیورنیا
واقعا اگر سهم بعدی مبین بخواد اینجور رفتار کنه علاوه بر اینکه هر جا نشستم تبلیغ منفی برای مبین میکنم هیچ خیلی راحت کارگزاری عوض میکنم من حساب دارایی کل سهام هایی که خریدم کلا نوشتم تو دفتر حساب کردم دارایی کل من 200 هزار تومان کمه نه منفی داشتم نه هیچ چقدر تماس گرفتم کدپیگیری فرستادم اخرش هم دستم گذاشتن تو حنا از
فرزاد کدیورنیا سه شنبه 27 خرداد 1399-2:51 2 پاسخ
حامد  نادری درشوری
سلام من قبل از دریافت کد بورسی دارا یکم گرفتم با آپ. فقط یه کد پیگیری دارم. خودش میاد تو سیستم یا باید جایی پیگیری کنم؟
حامد نادری درشوری سه شنبه 27 خرداد 1399-7:55 2 پاسخ
رضوان  صافی نجف آبادی
سلام من هم از آپ خرید کردمی امروز 2میلیون واریز شد به حسابم که نمیدونم از آپ بوده
رضوان صافی نجف آبادی سه شنبه 27 خرداد 1399-19:24 1 پاسخ
فهیمه   روحی فر
والا شماها که تازه اومدین خیلی گله میکنین مطمئن باشین که مبین سرمایه از آگاه و فارابی و ...خیلی عملکرد خوبی داره این مشکلات تنها مربوط به مبین سرمایه نیست زیرساختهای بورس ضعیفه و ربطی به مبین نداره خیلی جدی نگیرین این مشکلات رو
فهیمه روحی فر سه شنبه 27 خرداد 1399-9:54 5 پاسخ
حسین  عرفانی نهاد
خانم محترم بی حرمتی و دزدی ازمشتری هم مربوط زیر ساخت های سازمان بورسه یه کم واقع بین باشیددارند علنی حقمون رو میخورند و ساکت بشینیم
حسین عرفانی نهاد سه شنبه 27 خرداد 1399-23:29 1 پاسخ
zahra  karami
واقعا اگه مبین اینقدر بده،کارگزاریتون را عوض کنید.دو حالت داره یا اوضاع اونقدر هم که میگید بد نیست یا اینکه بقیه از اینجا بدترند.ضمنا انتقاد بکنید و ایرادات را منصفانه بگید ولی توهین نکنید.
zahra karami پنج شنبه 29 خرداد 1399-2:24 2 پاسخ
محمدرضا  افخمی
با سلام احتراماً به اطلاع کاربران شرکت کارگزاری مبین سرمایه می رساند طبق قانون تجارت ماده های6 الی 19 از زمان شروع پذیره نویسی تا پایان پذیره نویسی وجه واریز شده جهت شرکت در پذیره نویسی در حساب مسدود می گردد ( قالباً دو ماه ) لازم به ذکر است کارگزاری امکان هیچگونه استفاده از مانده مشتری را ندارد همچنین به استحضار می رساند نماد دارا یکم پذیره نویسی بوده و شامل قوانین مورد اشاره می باشد. لطفا نسبت به کامل بودن مانده حساب جهت شرکت در پذیره نویسی دارا یکم اطمینان حاصل نمایید
محمدرضا افخمی شنبه 31 خرداد 1399-10:46 1 پاسخ
فاطمه  رمضاني نژاد
متاسفم برای خودم که کارگزار خودم رو مبین سرمایه انتخاب کردم تا ساعت ۳ بامداد سه شنبه ثبت سفارش کردم برای خودم و همسرم موجودی داشتم ولی برام عرضه اولیه وپویا نخریده
فاطمه رمضاني نژاد پنج شنبه 5 تیر 1399-17:0 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها