مشاهده پست

شنبه 24 خرداد 1399-19:5

حق تقدم سهام

حق تقدم سهام

باسلام
می خواستم بدانم چگونه سهامداران حقیقی غیر از کدال از حق تقدم خود مطلع می شوند و آیا  در سامانه آنلاین و یا باشگاه مبین سرمایه حق تقدم سهم به اطلاع اعضایی که سهم خاصی را دارند می رسد؟

7
منصوره  مظفری پور
سلام من امروز ساعت ۱۲.۲۳دقیقه فروش زدم ولی تا حالا پولم قابل برداشت نیست چیکار کنم
منصوره مظفری پور شنبه 24 خرداد 1399-19:43 1 پاسخ
سعید  دشتی نژاد
فروش چه سهمی و کجا؟
سعید دشتی نژاد شنبه 24 خرداد 1399-23:25 1 پاسخ
منصوره  مظفری پور
فخوز رو فروختم در قسمت آنلاین پلاس مبین سرمایه
منصوره مظفری پور یک شنبه 25 خرداد 1399-0:46 2 پاسخ
seyed mohsen  mousavi
سلام ؛ بعد از هر فروش که انجام دادید 2 روز بعدش میتونید مبلغ مربوطه رو برداشت کنید. البته هیچ مشکلی برای خرید های بعدی تون وجود نداره.
seyed mohsen mousavi یک شنبه 25 خرداد 1399-7:4 1 پاسخ
محمد علی  صادقی
سلام برای آگاهی از حق تقدم هر سهم باید اطلاع از نوع افزایش سرمایه آن سهم داشته باشیناگر افزایش سرمایه از محل سود انباشته باشه پس از طی مراحل قانونی و ثبت افزایش در اداره ثبت شرکت ها و اعلام شرکت به بورس خود به خود به پورتفو یا همان سبد سهام تون اضافه مبشه و اگر افزایش از محل مطالبات و آورده نقدی باشه شرکت فرم های حق تقدم رو به آدرس شما ارسال میکنه و شما ضمن اطلاع از موضوع مطابق مفاد آن اقدام خواهید کرد ولی اگر منظور شما به صورت آگاهی قبل این مراحل هست می شود به پرتال سهامداران شرکت در صورت وجود مراجعهکرد و از جزئیات مطلع شد
محمد علی صادقی یک شنبه 25 خرداد 1399-6:41 4 پاسخ
فاطمه  یزدی
چطور میتونم شماره حسابم رو نزد کارگزار تغییر بدم؟
فاطمه یزدی یک شنبه 25 خرداد 1399-10:6 2 پاسخ
مجید  محمدی
باید به فرم سجام و پنل سجام خودتان وارد شوید و آنجا تمام اطلاعات قابل ویرایش هستند
مجید محمدی یک شنبه 25 خرداد 1399-12:47 0 پاسخ
فاطمه  یزدی
خب در سجام این ویرایش صورت گرفته اما در قسمت تقاضای وجه شماره حساب من همون قبلیه ک نمیتونم باهاش پولی پرداخت کنم
فاطمه یزدی دو شنبه 26 خرداد 1399-9:36 1 پاسخ
اعظم  عطّار نصرتی
به کارگزاری بگید تا اضافه کنند
اعظم عطّار نصرتی چهار شنبه 11 تیر 1399-2:14 0 پاسخ
سید محمد  میرعشقی
من سهم دارایکم به مبلغ دومیلیون تومان را خریدم ومدتی در سامانه بلوکه بود تا چند روز پیش که وجه فوق از حالت بلوکه خارج شد سئوال اینست که تکلیف خرید سهام دارایکم بنده چه می شود
سید محمد میرعشقی یک شنبه 25 خرداد 1399-12:58 0 پاسخ
مجتبی  عسگریان زازرانی
سلام.اختیار معامله نماد وغدیر یعنی چی و من که سهامدارشم چی اتفاقی برای سهامم میوفته
مجتبی عسگریان زازرانی یک شنبه 25 خرداد 1399-16:23 0 پاسخ
فاطمه  یزدی
سلام چطور میتونم سهام های عدالتم را وارد بورس کنم و خریدوفروششان را انجام دهم؟
فاطمه یزدی دو شنبه 26 خرداد 1399-9:45 0 پاسخ
سعید  دشتی نژاد
سلام، اول اینکه موضوع بحث چیزی دیگری است. دوما فعلا خرید و فروش سهام عدالت توسط کارگزاریها انجام نمی شود و بایستی صبر کرد
سعید دشتی نژاد دو شنبه 26 خرداد 1399-12:11 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین