در یک نگاه

رفع مشکل ثبت سفارش

0

پست های مرتبط

مشاهده پست

شنبه 10 خرداد 1399-10:46

رفع مشکل ثبت سفارش

رفع مشکل ثبت سفارش

باسلام     من روزی که برای نماد دارا یکم درخواست خرید دادم سیستم مبلغ 4 میلیون تومان بلوکه کرده و 1/5 میلیون تومان هم بدهکار .این مشکل علتش چیه؟؟؟

0
محمدرضا   مسگرقرد
دوس عزیز،زیاد از مبین سرمایه توقع پاسخگویی نداشته باش،سهاماتو بسپر به آب و هوا
محمدرضا مسگرقرد شنبه 10 خرداد 1399-10:59 1 پاسخ
امیرعلی  آزادی
آقا این چه وضعیه همه کارگزاریها دارن خرید میزنن فقط سهامداران مبین سرمایه سفارششون ثبت نمیشه
امیرعلی آزادی شنبه 10 خرداد 1399-12:28 1 پاسخ
امیر  مرادی
دوستان لطفا اطلاعیه هایی که در کانال تلگرام یا ساملنه انلاین و همچنین پاسخ مسئولین کارگزاری از جمله جناب نیک یار زیر پسن ها میزارن بخونید تا همچین سوالاتی براتون پیش نیاد. حداقل 10 پست با همچین موضوعی توی باشگاه قرار گرفته.در مورد ازادسازی مبلغ بلوکه شده دارا یکم اعلام کردن ظرف 10 روز اینده از بلوکه خارج میشه و دلیلش اینکه برخی افراد چند جا درخواست خرید دادند مثلا در سامانه انلاین و برنامه آپ یا از طریق بانک . چون بایدمیزان سهام اختصاص یافته به هر فرد مشخص بشه کمی زمان میبره .بنده 8میلیون پول بلوکه شده دارم ولی فعلا کاری نمیشه کرد متاسفانه .موفق باشید
امیر مرادی شنبه 10 خرداد 1399-13:57 1 پاسخ
فرزاد  کدیورنیا
همه مشکل ثبت داریم واقعا من نمیدونم کارگزاری مبین داره چیکار میکنه اگر کارگزار نمیتونه شل عوض کنید واقعا خسته کننده شده روزی ده تا سفارش همش میزنه ثبت اخرش هم بی نتیجه دهن ما سرویس شد ولی رفیق خودم کنارم مفید تا میزنه نهایت چند دقیقه بعد ثبت شده چه خرید چه فروش
فرزاد کدیورنیا شنبه 10 خرداد 1399-15:7 1 پاسخ
حسین  فریدی
باسلام کار گزاری مشکلی ندارد.هرکس از کارگزاری دیگه تعریف میکند
حسین فریدی شنبه 10 خرداد 1399-15:58 1 پاسخ
حامد  احمدی
چرا داره والله هیچ جوره نمیشه رو خرید سهام رو کارگذاری مبین حساب کرد حداقل واسه منکه اینجوریه
حامد احمدی شنبه 10 خرداد 1399-20:3 1 پاسخ
زهرا  جعفری
سلام به نظر منم کارگزاری مبین نمیدونم مشکلش کجاست درخواستها رو ثبت نمیکنه یا ثبت میکنه بعد چندساعت میبینی اصلا حذف شده یا خطا زده واقعا مشکل کجاست تا الان من ۴ تا عرضه اولیه رو از دست دادم سیتا ولپارس پیزد ولی دوستم آگاه هست هرروز با هم هماهنگ میکنیم اون موفقه من نه
زهرا جعفری سه شنبه 17 تیر 1399-17:57 0 پاسخ
زهرا  جعفری
ساعت ۱۳ و ۴۷ دقیقه سفارش من برای ولپارس ثبت شده الان ساعت ۱۷ گذشته نگاه میکنم زده خطا کلا حذف شده
زهرا جعفری سه شنبه 17 تیر 1399-18:0 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها