در یک نگاه

آیا واقعا پول دارایکم بلوکه شده یا نا ؟

3

پست های مرتبط

مشاهده پست

پنج شنبه 8 خرداد 1399-6:24

آیا واقعا پول دارایکم بلوکه شده یا نا ؟ سوالی که برای خیلی ها مطرح هست اینه که آیا پول دارایکم براش بلوکه هست یا نه ؟ این دارایکم از اولش مسائلش مشکوک بود . اینکه سفارش خرید حذف شد و بلوکه نشد بعد مجدد بلوکه شد و ... برای یکبار و همیشه تکلیف ما رو مشخص کنین ما برای خرید دارایکم سفارش گذاشتیم یا نه ؟ الان من می تونم پول بلوکه شده رو درخواست موجودی بدم .حالا این چطور بلوکه ای هست که میشه پولش رو درخواست وجه داد و درخواست وجه ثبت هم میشه ؟ بنظرم آخرش بفهمیم هممون سر کاریم و اصلا دارایکم رو کنسلش کنند . الان این یکماه 2 میلیون از حساب های مردم معلوم نیست دست دولته یا کارگزاری یا بانک و یا ... .

20
اسماعیل  حرمانی
دقیقا همینطوره
اسماعیل حرمانی پنج شنبه 8 خرداد 1399-6:32 10 پاسخ
عزیز  رنجبری
اینا همش به ضرر ما و به نفع دیگرانه پس حل نخواهد شد .
عزیز رنجبری پنج شنبه 8 خرداد 1399-6:37 10 پاسخ
امید  رنجبری
همیشه تو آب گل آلود بهتر میشه ماهی گرفت. این یک اصله
امید رنجبری پنج شنبه 8 خرداد 1399-6:37 8 پاسخ
اسماعیل  حرمانی
دولت فقط به فکر خودشه و کارگزاری ها هم دنبال منافع خودشون
اسماعیل حرمانی پنج شنبه 8 خرداد 1399-6:39 8 پاسخ
زیبا  حسینی زاده
منم تایید می کنم
زیبا حسینی زاده پنج شنبه 8 خرداد 1399-6:41 5 پاسخ
اعظم  رنجبری
دقیقا درسته
اعظم رنجبری پنج شنبه 8 خرداد 1399-6:42 3 پاسخ
حمایل  جنگی
به نظر من همش کار خودشونه به نفع خودشونم هم هست
حمایل جنگی پنج شنبه 8 خرداد 1399-6:42 3 پاسخ
معصومه  آقازاده
منم موافق مطالب فوق هستم
معصومه آقازاده پنج شنبه 8 خرداد 1399-6:46 3 پاسخ
علی  رنجبری
دقیقا زدین تو خال . همینه بلاشک
علی رنجبری پنج شنبه 8 خرداد 1399-6:47 1 پاسخ
جواد  بهرامی
درسته واقعا.
جواد بهرامی پنج شنبه 8 خرداد 1399-8:27 1 پاسخ
مجید  جلالی وند
لایک داری
مجید جلالی وند پنج شنبه 8 خرداد 1399-8:39 2 پاسخ
روح اله  پارسانسب
آقا اگه کوتاهی از کارگزاریه و در توانش نیست اعلام کنید کارگزاری رو تغیر بدیم
روح اله پارسانسب پنج شنبه 8 خرداد 1399-9:19 1 پاسخ
مرتضی  احمدی
دوستان عزیز،2میلیون شما بلوکه شده،سیستم کارگزاری ها اینطوریه که اگر در بازه زمانی مشخص سفارش انجام شد که هیچ اگه نشد سیستم به صورت خودکار سفارش رو حذف و مبلغ رو برمیگردونه،اطلاعات دارایکم در سیستم هست اونایی که ثبت کردن مشخصه،اگر میتونین مبلغ رو برداشت کنین بعدا که تقسیم شد و مشخص شد به هرفرد چندتا میرسه اگه مبلغ در پنل نداشته باشین بهتون بدهی میزنه که سریعا باید بدهی رو پرداخت کنین تا مشکلی پیش نیاد،چون مستقیم میره حساب دولت اگه صاف نشه بدهی ممکنه لغو کنن
مرتضی احمدی پنج شنبه 8 خرداد 1399-11:7 1 پاسخ
مجید  باستانی نجف ابادی
یعنی شما میفرمایید ۴میلیون من که بلوکه شده همش را سهام دارایکم بهم میدند اینها راهیچکس نمیتونه قبول کنه چون حتی کارگزاری در این مورد نه تلفنی ونه مکتوب ونه صدای مشتری اصلا پاسخگو نیست واقعا باید متاسف بود
مجید باستانی نجف ابادی پنج شنبه 8 خرداد 1399-13:16 0 پاسخ
پيمان  الياسي
دقیقا همینه. این کارگزاری واقعا شورشو درآورده. منم زنگ زدم گفتند تا اول خرداد اون 2 تومن برمی گرده که متاسفانه برنگشته.
پيمان الياسي پنج شنبه 8 خرداد 1399-14:48 0 پاسخ
پيمان  الياسي
جناب احمدی بزرگوار. مشکل سر اون 2 تومن بابت صندوق یکم نیست. بحث سر این است که چرا کارگزاری مازاد بر 2 تومن که شاید یک نفر چند بار درخواست برای این صندوق داده است را به حساب شخص برنمیگرداند
پيمان الياسي پنج شنبه 8 خرداد 1399-14:51 0 پاسخ
مجید  نیک یار
دوستان دارا یکم پذیره نویسیه و با عرضه اولیه فرق داره، پول کاربر در پذیره نویسی ها تا زمان مشخص شدن میزان اختصاص یافته به هر فرد در حالت بلوکه باقی میمونه که البته در چندین نوبت این موضوع رو به شما عزیزان اطلاع رسانی هم کرده بودیم، لطفا قوانین مربوط به پذیره نویسی رو مطالعه بفرمایید تا سوالاتی مثل این کمتر پیش بیاد، الانم باید منتظر موند تا میزان تخصیصی و زمان بازگشایی که حدودا یک ماه بعد هست مشخص بشه و بعد از اون مبالغ پرداختیتون قابل معامله میشه
مجید نیک یار پنج شنبه 8 خرداد 1399-11:11 2 پاسخ
مجید  باستانی نجف ابادی
مگر ۲میلیون حداکثر خرید نیست پس چرا۴میلیون بلوکه شده وحتی باوجود بلوکه بودن کارگزاری اجازه نداده از این پول بلوکه عرضه اولیه بخره لطفا این را جواب بدید
مجید باستانی نجف ابادی پنج شنبه 8 خرداد 1399-13:19 0 پاسخ
افشین  نژادابراهیم
من یک باز از طریق آپ خرید کرده بودم و 2000000 نیز توسط کارگزاری بلوکه شده بود که امروز آزاد شد
افشین نژادابراهیم پنج شنبه 8 خرداد 1399-12:49 1 پاسخ
مجید  باستانی نجف ابادی
والا از ما که۴میلیون بلوکه هست هیچکس هم جوابگو نیست
مجید باستانی نجف ابادی پنج شنبه 8 خرداد 1399-13:12 1 پاسخ
یداله  نظری
این بلوکه ها فقط تو جیب کارگزاری هست وگرنه ساده تر از اینکه برای هر کد بورسی فعلا ۲تومن بلوکه بشه کاری هست که از عهده اش بر نیاین.منتها قضیه نفع خودشونه.
یداله نظری پنج شنبه 8 خرداد 1399-15:6 0 پاسخ
یداله  نظری
این بلوکه ها فقط تو جیب کارگزاری هست وگرنه ساده تر از اینکه برای هر کد بورسی فعلا ۲تومن بلوکه بشه کاری هست که از عهده اش بر نیاین.منتها قضیه نفع خودشونه.
یداله نظری پنج شنبه 8 خرداد 1399-15:6 0 پاسخ
ایرج  بدل پور
جایزه امتیاز باشگاه بعد از دوهفته به اکانتم واریز نشده باید چیکار کرد؟
ایرج بدل پور پنج شنبه 8 خرداد 1399-18:1 0 پاسخ
عبدالله  انصاری
تخصیص دارایکم کی هستش اصلا؟
عبدالله انصاری جمعه 9 خرداد 1399-5:56 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها