در یک نگاه

عدم بلوکه شدن پول etf

2

مشاهده پست

شنبه 3 خرداد 1399-17:41

عدم بلوکه شدن پول etf

عدم بلوکه شدن پول etf

پولی که بنده برای خرید etf  وارد کرده ام، بلوکه نشده، در حالی که مبین گفته بود پنج شنبه بلوکه میشه، شما هم همین مشکل را دارید. البته من همین جا تو باشگاه درخواست گذاشته بودم.

0
بنیامین  معارف دوست
پول من بلوکه شده ولی خرید از طرف سامانه معاملاتی حذف شده . چرا ؟تکلیف پول چی میشه؟؟
بنیامین معارف دوست شنبه 3 خرداد 1399-17:51 1 پاسخ
رضا  صالحی
با سلام
رضا صالحی شنبه 3 خرداد 1399-17:56 1 پاسخ
رضا  صالحی
چرا تاریخ ۳۱/ ۲ /۹۹ هرچی از طریق تریدر سفارش برای نماد یکم درخواست میزدیم ثبت نمی شد وجااب اینکه فردای ان روز یعنی یک خرداد هم که مهلت تمدید شد از طریق اپ هم هرچی درخواست ثبت می زدم خطا می داد این یعنی بایدروز قبلش درخواست ثبت شده باشه اما جالب اینکه مولی هم بلوکه نشده! این دیگه چه وضعی هست از اینجا رونده از اونجا مونده شدم
رضا صالحی شنبه 3 خرداد 1399-17:59 0 پاسخ
راضیه  توانگر
واسه من دوجا پول کم شده. یکیشو میدم به شما!!
راضیه توانگر شنبه 3 خرداد 1399-20:19 1 پاسخ
میثم  مهرزاده
اون یکیو بین همه سهامداران پخش میکنین😁حواستون باشه فکر نکنم چیزی بکسی برسه🙃
میثم مهرزاده شنبه 3 خرداد 1399-21:49 0 پاسخ
میثم  مهرزاده
خرید انجام نشده.برا منم پول بلوکه شد ولی خرید انجام نشد وقتی سرکارت با این هسته فسیل باشه خیلی اذیتت میکنه تا یه سهم بجا.بموقع.وباطمینان برات بخره
میثم مهرزاده شنبه 3 خرداد 1399-21:51 0 پاسخ
مهدی  ملکی
من 20 اردیبهشت خرید زدم. الان 2 میلیون رو بلوکه نشون میده ولی در گزارش سفارشات نوشته حذف توسط سیستم معاملات و در پرتفوی هم چیزی نشون نمیده! کسی میدونه آیا خرید انجام شده یا نه و اگه انجام شده چه زمانی قابل مشاهده در پرتفوی است؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
مهدی ملکی شنبه 3 خرداد 1399-22:28 0 پاسخ
ابراهیم  نصیری
من هم درخواست به صورت آفلاین گزاشتم منتهی زده درخواست وارد شده ولی پول بلوکه نشده،تو کد های آنلاین هم که پول بلوکه شده مشکلی وجود نداره باید صبر کرد تا تخصیص داده بشه و اینکه خطا داده یا حذف شده مهم نیست خطای سیستمی هست موقع تخصیص یافتن سهم درست میشه
ابراهیم نصیری یک شنبه 4 خرداد 1399-0:40 0 پاسخ
ابراهیم  نصیری
فقط درخواست هایی که از طریق سیستم آفلاین گذاشته شده درخواست وارد شده ولی پول بلوکه نشده
ابراهیم نصیری یک شنبه 4 خرداد 1399-0:40 0 پاسخ
ابراهیم  نصیری
بعد این که وقتی از سمت باشگاه مشتریان کارگزاری و به صورت آفلاین درخواست می دین تا تعداد سهم ها در پرتفوی نشینه و مقدار سهام عرضه شده و همه چیز مشخص نشه این پول فعلا بلوکه نمیشه در عرضه اولیه هم همینطور هست از باشگاه درخواست میدین تا همه چیز مشخص نشه و سهم عرضه بشه به طور کامل و در پرتفوی بشینه پول رو کم نمی کنه و بلوکه نخواهد بود
ابراهیم نصیری یک شنبه 4 خرداد 1399-1:27 1 پاسخ
عباس  سعادتمندی
ممنون من هم این سوال را داشتم
عباس سعادتمندی یک شنبه 4 خرداد 1399-11:55 0 پاسخ
عبدالله  انصاری
من بلوکه کرده ولی من مشکل اینکه که دوجا درخواست زدم اول آگاه با مبلغ 500 هزار تومان و مبین سرمایه هم 2 میلیون تومان هر دو بلوکه شده فقط موندم کئومش برام تخصیص میشه
عبدالله انصاری یک شنبه 4 خرداد 1399-8:57 0 پاسخ
مهدیه  شایان
سلام برای من 2میلیون بلوکه شده اما در پرتفوی نشان نمیده و از طرفی هم در گزارشات میزنه حذف توسط سیستم معاملاتی! الان من تکلیف این 2 تومانم چی شده؟؟البته من انلاین خرید زدم و درخواست افلاین براش نداشتم
مهدیه شایان دو شنبه 5 خرداد 1399-18:30 0 پاسخ
مهدیه  شایان
و یه سوال دیگه هم اینکه برای خرید عرضه اولی ها باید حتما در باشگاه ثبت نام کنیم ؟؟ یعنی انلاین هم باید ثبت سفارش بزنیم یانه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
مهدیه شایان دو شنبه 5 خرداد 1399-18:31 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین