در یک نگاه

بلوکه شدن پول توسط کارگزاری بعد از منقضی شدن سفارش خرید

6

آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
چهار شنبه 2 مهر 1399-14:17
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
سه شنبه 1 مهر 1399-14:29
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
سه شنبه 1 مهر 1399-13:55
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
سه شنبه 1 مهر 1399-10:16
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
سه شنبه 1 مهر 1399-10:13
یک شنبه 30 شهریور 1399-23:24

مشاهده پست

جمعه 2 خرداد 1399-14:37

سلام و خسته نباشید، بنده روز چهارشنبه سفارش خرید دارایکم و ثبت کردم ولی شبش تو گزارش سفارشات زده بود منقضی شده بگذریم که چقدر اعصاب آدم خورد میشه همون موقع از سامانه بام من خرید کردم سقف مبلغ یعنی ۲ میلیون و ، امروز ولی دیدم که کارگزاری هم ۲ میلیونم و بلوکه کرده و پیغام داده که سفارش شما ثبت شده در حالیکه باز تو گزارش سفارشات زده این سفارش تز سیستم حذف شده !!!!! لطفا توضیح بدید که جریان چیه و ۲ میلیون من به حساب کارگزاری برمیگرده آیا یا نه 

6
اشرف  نوروزی اصل
سلام برادر لطفاً برنامه سیگنال رو نصب کن خودش زودتر بهت میگه
اشرف نوروزی اصل جمعه 2 خرداد 1399-15:31 0 پاسخ
احسان  فراشی
منم همین مشکل رک دارم اگه کسی میدونه باید چکار کنیم لطفا اطلاع بده
احسان فراشی جمعه 2 خرداد 1399-15:38 0 پاسخ
میثم  رجبعلی پور
سلام چرا پول ها بلوکه شده، قبلا که تاخیر در ارسال سفارشات داشتین الان هم که خرید نمیزنه بعد پولی رو هم که خرید نکرده رو بلوکه کرده
میثم رجبعلی پور جمعه 2 خرداد 1399-16:35 1 پاسخ
شريفه  سعيدي سوق
سلام از ما هم همینطور شده بعد منقضی زدن رفتیم آپ دو میلیون ثبت کردیم الان باید چکار کنیم... تازه سفارش پیزد رو هم برامون ثبت نکردن بعد مدتی ک پول بلوکه بود برگشت خورد و خرید انجام نشد؟؟؟
شريفه سعيدي سوق جمعه 2 خرداد 1399-17:6 0 پاسخ
راضیه  توانگر
منم دقیقاً همین کارو کردم و الان ۴ میلیون پولم بلوک شده و تا دوماه دیگه هم قابل برگشت نیس. مقصر هم کارگزاریه با این اطلاع رسانی ضعیف و مشتری مداری نامطلوب
راضیه توانگر جمعه 2 خرداد 1399-17:57 1 پاسخ
محمد  فکری
منم دقیقا همین مشکل رو دارم.چرا که اگر این اطلاعیه روز پنجشنبه رو 4 شنبه میزاشتن دیگه ما اینکار رو نمیکردیم و از سامانه های دیگر خرید نمیکردیم.فکر میکنم الان کوچکترین کاری که میتونن انجام بدن اینه که یه جواب به ما در اینجا بدن
محمد فکری جمعه 2 خرداد 1399-18:39 0 پاسخ
محمد  طالبی
سلام. پیام زیر پیام یکی از نمایندگی های کارگزاری مفید هست که دیروز در مورد صندوق دارایکم ارسال شده و امیدوارم که براتون مفید باشه: "مشتریان عزیز در ارتباط با سفارش های نماد دارا یکم درصورتی که وضعیت سفارش در سامانه معاملات "حذف بوسیله سیستم معاملات" بود یعنی سفارش از سمت کارگزاری ارسال شده است و مابقی امور از طریق بورس می بایست پیگیری شود. توجه فرمایید بلوکه نبودن مبلغ خرید این نماد برای مشتری به منزله عدم ارسال سفارش نیست و نهایتا تا پایان روز بلوکه تمامی مشتریان صورت خواهد گرفت"
محمد طالبی جمعه 2 خرداد 1399-18:45 0 پاسخ
راضیه  توانگر
نه دیگه الان این جواب چه دردی رو دوا می کنه؟! اینو دوروز پیش باید می گفتن
راضیه توانگر جمعه 2 خرداد 1399-20:25 0 پاسخ
سعيد  كرماني
واسه منم اتفاق افتاده هم خرید زدم از سایت بانک هم کارگزاری پولمو مسدود کرد حداقل یه کارشناس واسه این دو روز مهم میذاشتن که این همه مردم به مشکل نمیخوردن یه زمانی گذاشتن که به تعطیلی بخوره هیچکی هم پاسخگو نباشه این مشکل رو باید به سازمان بورس گزارش بدیم من در اولین فرصت کارگزاریمو عوض میکنم
سعيد كرماني جمعه 2 خرداد 1399-19:9 0 پاسخ
محمدرضا  نورآبادی
فکر کنم واسه همه این اتفاق افتاده منم دوبار خرید کردم کارگزاری هم اخمش نیست جوابگوی مشتریهاش باشه من که بخاطر همین کارشون حتما کارگزای رو عوض میکنم
محمدرضا نورآبادی جمعه 2 خرداد 1399-19:29 1 پاسخ
راضیه  توانگر
من خیلی وقته تو فکر عوض کردنم. فقط نمی دونم کجا برم. پیشنهادتون چیه؟!
راضیه توانگر جمعه 2 خرداد 1399-20:26 0 پاسخ
علی  محمدزاده
همه شون همینن تازه لاقل این کارگزاری تو نرم افزارش مشکی بوجود نمیاد من قبل مبین تو مفید ثبت نام کردم دو هفته شد از یوزر پسور خبری نشد اومدم مبین بعضی وقت ها تفریحی میرم مفید بیشتر وقت ها ارور میده باز نمیشه
علی محمدزاده جمعه 2 خرداد 1399-22:40 0 پاسخ
ایمان  عبدالله زاده جوزم
فکر کنم هر جا بریم از این جا بهتره
ایمان عبدالله زاده جوزم شنبه 3 خرداد 1399-1:46 0 پاسخ
مهدی  علیجان پور
سلام.منم این مشکل رو دارم.لطفا راهنمایی نمایید.
مهدی علیجان پور جمعه 2 خرداد 1399-21:32 0 پاسخ
اسلام  اميري
سلام. من سفارش خساپا دادم و شدم نفر ۵۰۰ام. به جایگاه ۳۴۴ که رسیدم دیگه عدد تغییر نکرد در حالیکه بیش از ۲۴۰۰ نفر معامله کرده بودن. بعد هم هر وی حذف را زدم فایده نداشت و پول بلوکه شد و نتونستم برای خودرو ثبت سفارش کنم. در این زمینه و نداشتن پیش نویس ثبت سفارش کارگزاری مبین سرمایه (و سایر کارگزاری هایی که از این پلت فرم استفاده می کنند) خیلی ضعیف عمل میکنه
اسلام اميري جمعه 2 خرداد 1399-22:3 0 پاسخ
یونس  نظری قهساره
لطفا راهنمایی کنید ال ک منضی میکنید بعد ک میریم تو بانک پذیره نویسی میکنیم از کارگزاریمونم لوکه میش ه این پولارو میخایین چیکار
یونس نظری قهساره جمعه 2 خرداد 1399-22:53 0 پاسخ
علی  محمدزاده
دوستان مشکلی نیست اگه تو لینک عرضه اولیه نگاه کنین مانده حساب شما جمع مبلغ بلوکه و قدرت خریدتون هست یعنی همه مبلغی که تو حساب کارگزاری شارژ نمودین جمعا در مانده حساب منظورر شده اون مبلغ بلوکه که در سامانه آنلاین کارگزرای نوشته خطای نرم افزار هست ایشالا شنبه رفع میشه
علی محمدزاده جمعه 2 خرداد 1399-23:10 0 پاسخ
نیلوفر  بیاتی راد
جناب الان رفع که نشده هیچی بلکه مبلغ مانده و بلوکه قرمز شده !!!
نیلوفر بیاتی راد شنبه 3 خرداد 1399-9:36 0 پاسخ
فاطمه  محمدزاده میلانی
با سلام خدمت همه دوستان ، جسارت نباشه ، تمام این مواردی رو که مطرح کردید به توعی از روز اول اطلاع رسانی شده ، از طریق سامانه انلاین مبین سرمایه و هم در پیامهای ناظر هر روز چگونگی نحوه خرید ، حذف سفارش در پایان وقت و نحوه بلوکه پول توضیح داده شده که مستلزم صرف کمی وقت و مطالعه بوده که انجام ندادید و با خرید مجدد از شبکه های بانکی و اپلیکیشن های متفاوت دو بار ثبت سفارش کردید ولی به هر کد ملی فقط یک سفارش تعلق میگیرد و پول سفارش دوم شما تا باز گشایی پذیره نویسی بلوکه خواهد ماند ( این مورد هم بارها اطلاع رسانی شده ) و اگر سفارش شما از سیستم بانکی پذیرفته شود کارگزاری بانک برای شما ثبت میکند که در پرتفوی مبین سرمایه شما نماید و باید از کارگزاری مربوطه یوزر ، پسورد بگیرید تا مشاهده نمایید و در صورت تمایل جهت انتقال به پرتفوی مبین ، خود مستلزم پروسه خاصی میباشد که بعدا باید انجام دهید ( نتیجه ) : با مطالعه و صرف وقت نه کسی را متهم کنیم نه به مشکلات خودمون بیافزاییم
فاطمه محمدزاده میلانی شنبه 3 خرداد 1399-0:33 0 پاسخ
محمدرضا   مسگرقرد
چرا فاز روشنفکری برمیداری،مجا اطلاع رسانی شدکه ما نخوندیم،من یه هفتس هرروز آنلاینم همه اطلاعیه راهم خوندم،مشکل اینه که کسی پاسخگو میست اینجا
محمدرضا مسگرقرد شنبه 3 خرداد 1399-0:39 0 پاسخ
فاطمه  محمدزاده میلانی
سلام تشریف ببرید سامانه انلاین و پیامهای ناظر رو در ارشیو پیامها از روز اول پذیره نویسی ببینید قصدم راهنمایی بود نه روشنفکری ، شما ببخشید
فاطمه محمدزاده میلانی شنبه 3 خرداد 1399-0:47 0 پاسخ
محمدرضا   مسگرقرد
تو هیچ اطلاعیه ننوشته سفارشی که منقضی بشه دوباره فعال میکنن،مشکل ما اینه که ما بعداز بلوکه شدن پول تو کارگذاری و منقضی شدن سفارش واسه اینکه دارا یکم رو از دست ندیم رفتیم از درگاه بانکی خریدیم،جالبه قبل ازین کارم بارها به باشگاه مراجعه کردیم هیچ اطلاعیه ای نبود،حالا که ما رفتیم خرید کردیم به امید اینکه روز شنبه پول بلوکه شده برمیگرده،اطلاع رسانی کردن که نه بابا خرید منقضی شده اول رو ما واستون حساب میکنیم!!! نمیشه که بدون هیچ پاسخگویی و پشتیبانی همه که ضرر کردن واسه خودشون(یا خودتون!شاید از خودشون باشی)بیان یه اطلاعیه دیرموقع بدن،الان تکلیف سهام های دو یا سه بار خریداری شده، و پول های بلوکه شده چی میشه؟ولسه این گفتم از جیزی که اطلاع کامل ندارید بیخودی دفاع نکنید
محمدرضا مسگرقرد شنبه 3 خرداد 1399-5:36 0 پاسخ
سالار  سیاوشی
من رفتم نگاه کردم ایشون درست میفرمایند ممنون از راهنمایشون ، شما هم لطفا بجای تشکر حداقل توهین نکنید
سالار سیاوشی شنبه 3 خرداد 1399-0:50 0 پاسخ
ایمان  عبدالله زاده جوزم
واقعا افتضاح افتضاح افتضاح این چه وضعه کار کردنه شورشو در آوردید هیچ جا هم نمیشه پیداشون کرد جواب ازشون خواست
ایمان عبدالله زاده جوزم شنبه 3 خرداد 1399-1:42 1 پاسخ
عبدالرحمن  باقری اصل
گویا این کارگزاری عادت کرده عرضه اولیه ها رو یکی در میون برا مشتریاش بخره این چه وضعیه چرا رسیدگی نمی کنید چرا عرضه اولیه پیزد برای ما ثبت نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عبدالرحمن باقری اصل شنبه 3 خرداد 1399-9:16 0 پاسخ
مسلم  خوشرفتار
سلام تکلیف این پول بلوکه شده بخاطر خرید مسخره سارایکم چیه کی باز میشه 4 میلیون ازم بلوکه شده میخوا خرید کنم قرار شد جوری که ناظرخان گفت پنچ شنبه آخر شب باز بشه حالا زنگ زدم کارگزای میگه تا موقع عرضه دوباره سارایکم پولت بلوکه س من که نفهمیدم چی به چیه سارا رو یکی دیگه برد ما تاوانشو میدیم
مسلم خوشرفتار شنبه 3 خرداد 1399-9:38 0 پاسخ
نیلوفر  بیاتی راد
لطفا یه فکری به حال این همه مشتری بکنین !!!! تلگرامم که تماس می گیریم یه جواب پیش فرض دارن دارم آدم و حواله میدن بهش درخواست شما پیگیری و بررسی می شود و به شما اطلاع داده می شود !!!!!!!!!!
نیلوفر بیاتی راد شنبه 3 خرداد 1399-9:51 0 پاسخ
فاطمه  جان نثاری
چهارشنبه اول پولم را بلوکه کرد بعد از ظهر ازاد کرد سفارش ثبت نشده بود .از خیرش گذشتم پولمون را کی ازاد میکنید؟میخواهیم خرید کنیم؟؟؟؟
فاطمه جان نثاری شنبه 3 خرداد 1399-9:53 0 پاسخ
علی  محمدزاده
اصل مطلب اینه که چرا تو سیستم بانکی و اینترنت بانک به عنوان سهام دولت و ETF نام برده شده در حالی که در بورس دارایکم عنوان گردید بدون آنکه واضح اشاره شود که این همان سهام دولت است.
علی محمدزاده شنبه 3 خرداد 1399-11:30 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها