پست های مرتبط

مشاهده پست

جمعه 2 خرداد 1399-11:55

نحوه انتقال واحدهای صندوق دارا یکم به پرتفوی مبین سرمایه

نحوه انتقال واحدهای صندوق دارا یکم به پرتفوی مبین سرمایه

با سلام
در صورتی که شخص، صندوق دارا یکم را از طریق درگاه بانکی خریداری کرده باشد، چگونه میتواند به کارگزاری مبین سرمایه انتقال دهد تا در پرتفوی نمایش داده شود؟
آیا باید تغییر کارگزار ناظر ثبت شود؟

10
محمود  توکلی هفشجانی
سلام.فکر کنم اگه تغییر ناظر برای سهام دارا یکم بزنین بیاد داخل پرتفوی مبین.
محمود توکلی هفشجانی جمعه 2 خرداد 1399-12:36 4 پاسخ
مصطفي  دهقان
من میزنم خطا میده
مصطفي دهقان سه شنبه 3 تیر 1399-9:0 2 پاسخ
عباس  آهنگران
دوستان نگران نباشید به پرتفوی همه اضافه میشه .. چون الان همه کد بورسی دارید کد ملی شما هم در سجام ثبت و تأیید شده فقط مقداری صبر کنید . یا علی
عباس آهنگران جمعه 2 خرداد 1399-12:40 1 پاسخ
علی  یعقوبی مهموئی
از طریق باشگاه تغییر ناظر ثبت کنید، البته بعد از تخصیص سهام ETF
علی یعقوبی مهموئی جمعه 2 خرداد 1399-12:55 1 پاسخ
علیرضا  رنجی کوچصفهانی
درود.این مشکل لاگین بنظرحل شدنی نیست.من دیشب وارد شدم که لاگین روزانم 3 بود.الان وارد شدم،شده یک !!بارها این اتفاق افتاده و گفتیم ولی اقدامی نمیشه،پیشنهادم اینه به هربارورود یک امتیاز بدید ،اگرنه کلاًحذفش کنید.اونقدری ارزش نداره که اعصاب آدم رو بهم بریزه!!
علیرضا رنجی کوچصفهانی جمعه 2 خرداد 1399-12:57 3 پاسخ
حمید رضا   پاشایی صدر
منم با چند تا از دوستام این مشکلو دارم لاگین بعد از3 - 4 روز خود به خود صفر میشه
حمید رضا پاشایی صدر جمعه 2 خرداد 1399-13:16 2 پاسخ
سعید  محمدی
سلام، به نظرم هر کس خودش میتونه حذف شده تلقی کنه تا اعصابش خرد نشه. دیگران هم اگر مشکلی ندارند می‌تونند همین فرمون را بگیرند و ادامه بدهند. چرا اینقدر تأکید دارید صورت مسأله را پاک کنید؟! با احترام
سعید محمدی جمعه 2 خرداد 1399-15:59 0 پاسخ
علیرضا  رنجی کوچصفهانی
هر روز بهتر از دیروز !!الان که وارد شدم دوباره شده یک !!!!!
علیرضا رنجی کوچصفهانی یک شنبه 4 خرداد 1399-21:3 0 پاسخ
عبدالله  انصاری
من 50 سهم تو اگاه زدم دارا یکم و 200 تا مبین سرمایه بنظرتون چطور میشه ؟ 50 تای اولی را میدهند یا 200 تای دومی یا هیچکدام؟
عبدالله انصاری جمعه 2 خرداد 1399-13:28 0 پاسخ
محمدرضا  طالبی طادی
تا200تابیشتر به هرکدملی نمیدن
محمدرضا طالبی طادی جمعه 2 خرداد 1399-13:32 0 پاسخ
عبدالله  انصاری
میدونم الان به من چندتا میدهند که دو بار ثبت زدم : 50 تای اولی ،200 تای دومی یا هیچکدام؟
عبدالله انصاری جمعه 2 خرداد 1399-13:41 0 پاسخ
محمدحسین  پوراسماعیلی نجف آبادی
200
محمدحسین پوراسماعیلی نجف آبادی جمعه 2 خرداد 1399-14:17 0 پاسخ
محمدرضا  طالبی طادی
سلام چرادرخرید عرضه اولیه کاگزاری همیشه یک سهم کمتر می خره غگیلا برای همه 14سهم بود ولی برای من 13 سهم ثبت شده البته دربقیه هم همین طور بوده ظاهرا
محمدرضا طالبی طادی جمعه 2 خرداد 1399-13:29 0 پاسخ
عبدالله  انصاری
اگر از طریق باشگاه افلاین درخواست دادی همیشه از انلاین یکی کمتره
عبدالله انصاری جمعه 2 خرداد 1399-13:41 0 پاسخ
محمد  گردی تختی
من از طریق اپیکیشن درخواست دادم ولی تو پرتفوی نیست
محمد گردی تختی جمعه 2 خرداد 1399-14:12 0 پاسخ
علی  دمن
سلام ببخشید من با متا تریدر ۵ اندروید نمودار سهام رو چک میکردم این روزا بعد یه اپدیت نمودار سهام ایران و نمیاره میتونید راهنماییم کنید رهاورد ۳۶۵ هستش ولی باید انلاین چک کنی من با متا تریدر راحت بودم ولی چند مدتی هست که این مشکل پیش اومده اگه راهکار یا لینک ی دارید راهنماییم کنید لطفن
علی دمن جمعه 2 خرداد 1399-16:24 0 پاسخ
محمدرضا  الهی
سلام.شماازطریق ورودبه باشگاه وانتخاب گزینه آنلاین پلاس می توانید همان استفاده راازاپلیکیشن مبین سرمایه ببرید.موفق باشید
محمدرضا الهی جمعه 2 خرداد 1399-19:58 1 پاسخ
علی  قصری
صندوق دارایکم از چه زمانی تعیین تکلیف خواهد شد و مشخص خواهد شد به هر نفر چند واحد رسیده است؟
علی قصری جمعه 2 خرداد 1399-18:14 0 پاسخ
علیرضا  صنعتی پور
سلام من هم از طریق اپ تجا ت بانک خرید کردم میاد توی پرتفوم
علیرضا صنعتی پور شنبه 3 خرداد 1399-8:46 0 پاسخ
حسین  صادقی کبودیان
سلام میاد
حسین صادقی کبودیان سه شنبه 3 تیر 1399-1:1 0 پاسخ
انوش  صالح فرد
سلام
انوش صالح فرد شنبه 3 خرداد 1399-11:15 0 پاسخ
انوش  صالح فرد
چطور مي توانم سهام خودم را از كارگزاري مفيد به مبين سرمايه انتقال بدم
انوش صالح فرد شنبه 3 خرداد 1399-11:17 0 پاسخ
مجید  احمدی شالی
چرا عرضه اولیه پویا حذف شده پول را از حسابم کسر کرده بود ودر پرتقوی امده بود امروز حذف شده وپول هم برگشت نشده
مجید احمدی شالی یک شنبه 8 تیر 1399-0:35 0 پاسخ
مریم  شیخی
با سلام . من همیشه آفلاین خرید میکردم . خودم و خانوادم . برای وپویا 6 تا کد بورسی داشتیم که خرید زدیم ولی برا هیچ کدوم نخرید کارگزاری . این هفته هم باز برای سیتا درخواست زدیم اول وقت چک کردم که انلاین هم خرید کنم دید هم وجه کم شده و هم سفرش گذاشته . بعد ازظهر تمام پول به پرتفو برگشته و سهام هم نخرید برامون . چرا ؟ با اینکه من قبلش با کارگزاری صحبت کرده و گفت مشکل هفته ی پیش دیگه پیش نمیاد افلاین سفارش بذارید .افلاین درخواست دادم و صبح چهارشنبه هم پرتفومون را چک کردم برا هم ثبت سفارش شده بود اما برا سه نفر خریده و برا بقیه نخریده ؟ چرا ؟ یعنی دیگه ما نباید به مبین سرمایه اعتماد داشته باشیم . راستش من همه دوستام را تشویق میکردم تغییر کارگزاری بدن بیان مبین الان خودم هم از مبین سرمایه ناراضی هستم
مریم شیخی شنبه 14 تیر 1399-0:59 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها