در یک نگاه

رفع مشکل منقضی شدن خرید دارا یکم

2

پست های مرتبط

مشاهده پست

پنج شنبه 1 خرداد 1399-11:42

سلام - طی پیگیری از واحد پشتیبانی که انجام دادم فرمودند که شنبه دیتا بیس آپدیت میشه و پول دوباره بلوکه میشه و به حساب میشینه این مورد برای تمام کارگزاری ها همین مشکل بوده

0
محمد  ناصری
سلام. آیا دیگه امروز از طریق سامانه آنلاین امکان ثبت درخواست برای دارایکم وجود نداره؟
محمد ناصری پنج شنبه 1 خرداد 1399-11:53 0 پاسخ
محسن  جوادی تیرآبادی
رفع مشکل تو خود کانال هم اعلام کردند --- https://t.me/mobinsb
محسن جوادی تیرآبادی پنج شنبه 1 خرداد 1399-12:0 0 پاسخ
طیبه  حسین میرزایی بنی
کارگزاری روز ۴شنبه سفارش یک عده رو حذف کردوپول رو بحساب برگردوند
طیبه حسین میرزایی بنی پنج شنبه 1 خرداد 1399-17:19 0 پاسخ
طیبه  حسین میرزایی بنی
کارگزاری روز ۴شنبه سفارش یک عده رو حذف کردوپول رو بحساب برگردوند
طیبه حسین میرزایی بنی پنج شنبه 1 خرداد 1399-17:19 0 پاسخ
رضا  صالحی
من هرچی سفارش روز چهارشنبه می زدم ثبت نمی شد جالب اینکه فرداش که از طریق اپ خواستم بخرم پیعام خطا میداد این یعنی روز قبل باید ثبت شده باشه اما مولی بلوکه نشده بود!!!
رضا صالحی شنبه 3 خرداد 1399-18:5 0 پاسخ
طیبه  حسین میرزایی بنی
الان دوباره خودشون بطور خودکار برامون خریدرو انجام میدن؟
طیبه حسین میرزایی بنی پنج شنبه 1 خرداد 1399-17:20 0 پاسخ
طیبه  حسین میرزایی بنی
الان دوباره خودشون بطور خودکار برامون خریدرو انجام میدن؟
طیبه حسین میرزایی بنی پنج شنبه 1 خرداد 1399-17:20 0 پاسخ
سعيد  كرماني
سلام من سفارش دارا یکم ثبت کرده بودم انجام نشد مجبور شدم از سایت بانک مسکن خرید زدم حالا میبینم کارگزاری پولمو بلوکه کرده تو سفارشام نشون نمیده حذفش کنم چیکار کنم درخواستم لغو بشه
سعيد كرماني پنج شنبه 1 خرداد 1399-17:33 1 پاسخ
سارا  بازرگان
منم همین کار رو کردم و الان مشکلم همینه. کسی هست بدونه چه میشه کرد؟
سارا بازرگان پنج شنبه 1 خرداد 1399-20:59 1 پاسخ
مرتضی  احمدی
با پشتیبانی تماس بگیرین،نگیرین هم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد،چون براساس کد ملی تقسیم میشه،یکی از سفارشات شما با خطا مواجه میشه
مرتضی احمدی پنج شنبه 1 خرداد 1399-21:30 1 پاسخ
محمد  فکری
منم چ.ن اینطوری شد همون دیروز از ساماانه بانک ملی خرید زدم و انجام شد.امروز هم پولم تو کارگزاری بلوکه شده.برمیگرده یعنی این؟چون تو بام خرید انجام شد
محمد فکری پنج شنبه 1 خرداد 1399-21:23 1 پاسخ
رضوان  صافی نجف آبادی
سلام خوب بود کارگزاری وقتی این همه نگرانی را در افراد زیر مجموعه خود دید بابت منقصی شدن خرید اطلاع رسانی میکرد نه با پشتیبانی تماس گرفته بشه جواب بده باز با این همه پیامک حتی یک نفر از کارگزاری جوابگو نبود ونیست
رضوان صافی نجف آبادی پنج شنبه 1 خرداد 1399-22:16 3 پاسخ
محمد  فکری
کسی نیست پاسخ این مشکل رو بده؟
محمد فکری جمعه 2 خرداد 1399-11:22 0 پاسخ
مهدی  مرادمند
سلام . من روز چهارشنبه سهام دارا یکم را از طریق سامانه آنلاین ثبت کردم و 2میلیون بلوکه شدو روز پنجشنبه منقضی شد و پول از بلوک خارج شد و هیچ اطلاع رسانی نشد و من هم از طریق آپ خریداری کردم . حالا مجدد بلوکه شده . این چه وضع اطلاع رسانیه ؟
مهدی مرادمند جمعه 2 خرداد 1399-12:0 0 پاسخ
محمدرضا   مسگرقرد
خدا لعننتون کنه، روز چهارشنبه یه بار تقاضای دارا یکم رو زدم پول و برگشت زد ،منم دوباره زدم، تا ساعت6 که مهلت اخربود هم هیچ خبری نبود،یهو 3 ملیون تومن ،زد واسه بلوکه، منم قرض کردم رفتم از درگاه بانک خریدم همون جهارشنبه، الان میگه شنبه واسم میخره،خدا لعنتتون کنه که از پس یه خرید ساده برنمیاید،بیخود نیست انقدر مفید شلوغه،تلفن پشتیبانی داره،تو سامانش خرید خودکار عرضه اولیه داره،الان چند روز استرس بلوک شدن و پول و قرضی که کرفتم داره دیوونم میکنه،واقعا که کارگذاری آشغالی هست
محمدرضا مسگرقرد جمعه 2 خرداد 1399-14:23 0 پاسخ
محمدرضا   مسگرقرد
حالا ما که رفتیم از بانک خرید کردیم اونم با پول قرض،به امید اینکه شنبه پول از بلوکه شدن درمیاد،چه غلطی بکنیم
محمدرضا مسگرقرد جمعه 2 خرداد 1399-14:25 0 پاسخ
محمدرضا   مسگرقرد
من حتی اگه شنبم پول به حسابم واذیز بسه،دیکه اعتماپمو به شماها از دست دادم
محمدرضا مسگرقرد جمعه 2 خرداد 1399-14:26 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین