آخرین مطالب

دو شنبه 5 خرداد 1399-12:23

مشاهده پست

پنج شنبه 1 خرداد 1399-4:59

منقضی شدن خرید دارا یکم

منقضی شدن خرید دارا یکم

با سلام چرا من دیروز ساعت ۳ و ۱۰ دقیقه برای etf در خواست دادم واسم نخریده، و الا زده در خواست منقضی شده؟

4
راضیه  توانگر
از طریق نرم افزارهای بانکی اقدام کنید. اینجا کسی پاسخگو نیس. منم دقیقاًً همین مشکل رو داشتم. دیشب از طریق پیام رسان بله به راحتی در عرض ۲ دقیقه خریداری کردم.
راضیه توانگر پنج شنبه 1 خرداد 1399-5:26 1 پاسخ
حامد  علی نژاد پریشان حال
اگه از آپ بخرم ، بعدا میتونم بیارمش تو پورتوفوی بورسیم؟
حامد علی نژاد پریشان حال پنج شنبه 1 خرداد 1399-6:42 0 پاسخ
راضیه  توانگر
بله خیلیایی که از نرم افزارهای مختلف می خرن الان کد ندارن. ولی باید کد بگیرن و از طریق کارگزاری بفروشن
راضیه توانگر پنج شنبه 1 خرداد 1399-11:30 0 پاسخ
حامد  علی نژاد پریشان حال
سلام این مشکل من هم هست دیروز بعد از ظهر متوجه شدم دارا یکم لغو سفارش شده و پولم برگشته
حامد علی نژاد پریشان حال پنج شنبه 1 خرداد 1399-6:41 0 پاسخ
مهران  شکیب
چرا پس اینطوری شده منم همینطئر شده
مهران شکیب پنج شنبه 1 خرداد 1399-7:9 0 پاسخ
علیرضا  حیدری
سلام .. متاسفانه من دیروز ساعت 11 خرید زدم و ب علت مشغله کاری .. نتونستم چک کنم ... شب ساعت 12 چک کردم دیدم منقضی شده ...
علیرضا حیدری پنج شنبه 1 خرداد 1399-7:36 0 پاسخ
بیژن  خیری
دوستان از طریق کارگزاری میتونید دوباره امروز پنج شنبه اول خرداد سفارش بذارید
بیژن خیری پنج شنبه 1 خرداد 1399-8:31 0 پاسخ
رضوان  صافی نجف آبادی
سلام فقط امروز از طریق بانکها واپلیکیشن ها میشه خرید زد
رضوان صافی نجف آبادی پنج شنبه 1 خرداد 1399-8:48 0 پاسخ
حامد  اداوی
از طریق کارگزاری نمیشه متاسفانه
حامد اداوی پنج شنبه 1 خرداد 1399-11:14 0 پاسخ
محسن  جوادی تیرآبادی
سلام-تمام کسانی که دیروز از تمام کارکزاری ها خرید کردند پولشون برگشت خورده (مفید-آگاه-مبین ...) شاید خودشون درست کنن(چون از پول نمیگذرند )
محسن جوادی تیرآبادی پنج شنبه 1 خرداد 1399-8:57 0 پاسخ
مرتضی  نجفی
کسایی که توی گزارش سفارشاتشون دارا یکم ثبت شده ولی پول برگردونده شده به حسابشون و بلاک نشده نگران نباشن شنبه صبح پولشون بلاک میشه و خرید واسشون انجام شده
مرتضی نجفی پنج شنبه 1 خرداد 1399-9:4 0 پاسخ
حامد  اداوی
منم حدس میزنم این اتفاق بیوفته،احتمالا سازوکار نرم افزاری برای همچین حالتی نداشتن و طبق روال عادی منقضی شده.ولی چرا یک نفر از مبین سرمایه این موضوع رو جهت اطمینان مشتریاش مطرح نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حامد اداوی پنج شنبه 1 خرداد 1399-11:17 0 پاسخ
اميد  فتح اله مانند
یعنی واقعا یه نفر از عوامل مبین سرمایه نیست که نظر قطعی بده بدونیم چکار باید بکنیم ، الان تو سایت شبکه بانکی دارایکم تمدید شده ، اما پول ما بلاتکلیف تومبین سرمایه مونده و نمیتونیم هیچ کاری بکنیم لطفا پاسخگو باشید
اميد فتح اله مانند پنج شنبه 1 خرداد 1399-9:30 0 پاسخ
سعيد  كرماني
من درخواستم دوباره امروز دادم قبول نمیکنه
سعيد كرماني پنج شنبه 1 خرداد 1399-9:42 0 پاسخ
سعيد  كرماني
من درخواستم دوباره امروز دادم قبول نمیکنه
سعيد كرماني پنج شنبه 1 خرداد 1399-9:44 0 پاسخ
معصومه  شعبانی
تا پایان امروز مبالغ بلوکه میشه
معصومه شعبانی پنج شنبه 1 خرداد 1399-11:30 0 پاسخ
علی  عظیمی
اطلاعیه درخواست خرید صندوق دارایکم1399/03/01 قابل توجه مشتریان گرامی کارگزاری مبین سرمایه به اطلاع می رساند، مشتریانی که در روز چهارشنبه (31 اردیبهشت 99) اقدام به ارسال سفارش خرید در سامانه معاملات آنلاین مبین سرمایه برای نماد دارا یکم (صندوق های دولتی) نموده اند. مانده حساب ایشان به مبلغ درخواستی تا پایان امروز (پنج شنبه 1 خرداد 99) بلوکه خواهد شد و سفارش ایشان با موفقیت ثبت می گردید. توجه داشته باشید نماد دارا یکم "پذیره نویسی" می باشد و این نماد تا زمان شروع معاملات به پرتفوی شما اضافه نخواهد گردید و پس از این مدت قابل معامله می باشد.
علی عظیمی پنج شنبه 1 خرداد 1399-11:31 0 پاسخ
عبدالله  انصاری
من 50 سهم تو اگاه زدم دارا یکم و 200 تا مبین سرمایه بنظرتون چطور میشه ؟ 50 تای اولی را می دهند یا 200 تای دومی یا هیچکدام؟
عبدالله انصاری جمعه 2 خرداد 1399-6:6 0 پاسخ
احسان  بابایی
چرا کارگزاری مبین اینقدر بی سر و پاست پول بلوکه میکنه .پول رو در چند مرحله به حساب میریزه
احسان بابایی شنبه 3 خرداد 1399-12:22 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین