در یک نگاه

پست های مرتبط

مشاهده پست

چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-19:20

فقط متاسفم

آقا چرا منقضی کردین دارایی یکم رو !

چرا دارایی یکم رو منقضی کردین 
آقا اگه نمیتونین بگین ما خودمون بخریم 
فقط میخواستین 2 میلیون بیاد به حسابتون؟

2
فرزاد  کدیورنیا
واقعا خیلی ناراحت کننده هست کارگزاری چرا اینجور میکنه سهام اولیه را از دست من خارج کرد سفارش دادم ثبت شده خرید شده حالا حذف شده انصافا چرا اینجور میکنید فقط کارمزد خودتون مهمه
فرزاد کدیورنیا چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-19:22 3 پاسخ
حامد  اداوی
برای بنده هم همین اتفاق افتاد.پول بلوکه شد، الان که زمان گذشته برگشته و هیچ دسترسی هم ندارم.
حامد اداوی چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-19:33 2 پاسخ
حامد  اداوی
برای 10 نفر از بام خریداری کردم،سهام خودم رو با ضررفروختم، الانم که کارگزاری بزرگواری کرده ، بعد از زمان مجاز پول رو برگردونده ، و خبری هم از دارایکم نیست...کسی میدونه راهکار چیه.اطلاعاتی دارین؟ی
حامد اداوی چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-19:38 1 پاسخ
علی  محمدزاده
آفا حامد من همین حالا تو بام حساب بانک ملی یم هستم هنوز نرم افزار عرضه سهام دولت فعال هست.
علی محمدزاده چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-22:39 0 پاسخ
فرزاد  کدیورنیا
اگر نمیتونید اقدام درست کنید تا کارگزاری تعویض کنیم این اصلا درست نیست
فرزاد کدیورنیا چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-19:23 5 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
متاسفانه برای بنده هم این مشکل پیش اومده. یه چیز جالب هم بگم موقع خرید کارمزد رو 0 نوشتن ولی موقع خرید 9300 تومن هم کارمزد برداشته بودن. اسم این کار چیه؟
فرزاد احدنژاد چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:7 1 پاسخ
آریا  کیوانی هفشجانی
دقیقا
آریا کیوانی هفشجانی چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:14 0 پاسخ
مرتضی  نصیریان
منم دقیقا همین مشکل رو دارم .منقضی شده و پول رو برگردوندن.این چه وضعشه.خستمون کردید با این کارهاتون.گوشی رو هم جواب نمیدید .چرا سفارشات رو منقضی کردید آخه؟
مرتضی نصیریان چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:20 0 پاسخ
ابوذر  شاه پوری
جالبه که به خودشون زحمت نمیدن بیان و توضیح بدن
ابوذر شاه پوری چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:23 0 پاسخ
مژگان  شریفی پویا
آره، دقیقا این نکته خیلی جالبه، در حالی که یک پیام ساده وقتی نمیبره. نشون دهنده میزان بی شعوری هست
مژگان شریفی پویا چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:26 0 پاسخ
طاهره  امجدیان
جایی هست شکایت کنیم دوستان اگه اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید اگه اقدامی خلاف قانون انجام داده باشن مخصوصا این مورد که دولت بهش حساس بوده میشه به راحتی حقمونو بگیریم
طاهره امجدیان چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:28 0 پاسخ
مژگان  شریفی پویا
تمدید شد تا فردا شب
مژگان شریفی پویا چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:33 0 پاسخ
آریا  کیوانی هفشجانی
الان چکار میشه کرد؟دوباره از طریق کارگزاری سفارش بزاریم؟
آریا کیوانی هفشجانی چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:38 0 پاسخ
علی  محمدزاده
بی منت از طریق اینترنت بانک حساب تون یا مال دوستانی که فعال هست می تونین سفارش بزنین
علی محمدزاده چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-22:42 0 پاسخ
مرتضی  نصیریان
اون فقط از طریق بانک . آپ و درگاه های دیگس وگرنه بورس تمدید نشد
مرتضی نصیریان چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:42 0 پاسخ
معصومه  چوپان
به پیشنهاد یه دوست وارد کارگزاری مبین سرمایه شدم. ولی اشتباه محض بود. گند کاری از سرو کله اش میباره مبین سرمایه.
معصومه چوپان چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:42 0 پاسخ
معصومه  چوپان
البته انتقاد و گلایه های ما فقط برای دلخوشی ماست. چون اگر مبین سرمایه گوشش به این حرف ها بدکار بود، تا الان یه کاری می کرد. ولی تنها هدف اکثر کارگزاری ها فقط درامد خودشونه نه رضایت سهامدار.
معصومه چوپان چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:44 0 پاسخ
یونس  نظری قهساره
اقا ریدین با کارگزاریتون یعنی چی منقضی شدهمگه میشه یهو منقضی کنید
یونس نظری قهساره چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-20:57 0 پاسخ
مریم  سارائی
من این مشکلو داشتم از بانک خریدم راحت تر بود!! دریافت وجه زدم سه روز بعد اومد حسابم، بعد تو پیغام ناظر زدن که بلوکه شدن پول یعنی ثبت شده، که چون اطمینان نداشتم خارج کردم
مریم سارائی چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-21:9 1 پاسخ
حجت  باختری
منم همین طور.بخدا اگر کارگزاری کاری نکنه.میرم بخدا کارگزاری دیگه.که هم احترام قایل باشن برام هم سفارشمو زود در لحظه ثبت کنه.نه این مبینه در پیت.
حجت باختری چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-21:34 1 پاسخ
رضا  خونساری برزکی
متأسفانه برای من را نیز کنسل کرد،لطفا حداقل برای مردم جوابی بدهید. با استرس پول جور میشه اینطوری جواب مشتری ها را میدهند.اگر نمیتوانستی اعلام میکردید از اینترنت بانک اقدام میکردیم.
رضا خونساری برزکی چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399-23:8 0 پاسخ
فاطمه  سلطانی گردفرامرزی
اگر مشکل اطلاع رسانی شده بود از طریق سایت بانکها اقدام می کردیم که خیلی هم براحتی انجام می شد . خوشحال بودیم کد بورسی داریم از بقیه جلوتریم ولی حالا ....
فاطمه سلطانی گردفرامرزی پنج شنبه 1 خرداد 1399-0:34 0 پاسخ
حسین  دامن افشان
پول بلوکه شدم که بر نمیگرده سهامم خریدم موند رو هوا اونم بعد از اتمام وقت تکلیف چیه پول چی میشه ؟؟
حسین دامن افشان پنج شنبه 1 خرداد 1399-1:27 0 پاسخ
محمدرضا  افخمی
اطلاعاتتون کامل کنید، بعد از اون نیازی به تاسف نیست
محمدرضا افخمی پنج شنبه 1 خرداد 1399-12:21 2 پاسخ
نوشین  سلیمانی
واقعاً به نکتۀ خوبی اشاره کردین.
نوشین سلیمانی جمعه 2 خرداد 1399-13:51 0 پاسخ
مرتضی  احمدی
دوستان عزیز،2میلیون شما بلوکه شده،سیستم کارگزاری ها اینطوریه که اگر در بازه زمانی مشخص سفارش انجام شد که هیچ اگه نشد سیستم به صورت خودکار سفارش رو حذف و مبلغ رو برمیگردونه،اطلاعات دارایکم در سیستم هست اونایی که ثبت کردن مشخصه،اگر میتونین مبلغ رو برداشت کنین بعدا که تقسیم شد و مشخص شد به هرفرد چندتا میرسه اگه مبلغ در پنل نداشته باشین بهتون بدهی میزنه که سریعا باید بدهی رو پرداخت کنین تا مشکلی پیش نیاد،چون مستقیم میره حساب دولت اگه صاف نشه بدهی ممکنه لغو کنن
مرتضی احمدی پنج شنبه 8 خرداد 1399-11:12 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها