پست های مرتبط

مشاهده پست

دو شنبه 29 اردیبهشت 1399-23:19

چرا واحدهای صندوق ETF دولتی دارا یکم را ارزنده می‌دانیم؟

6
فهیمه  بهمنی
جامع و کامل
فهیمه بهمنی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-0:39 3 پاسخ
مرتضی  مسرتی
بنظرتون روز بازگشایی چقدر سود میده
مرتضی مسرتی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-0:42 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
عرضه و تقاضای بازار قیمت اون روز رو مشخص می کنه. نمی شه حدس زد در روز بازگشایی، مجموع معامله گران روی این سهم چطور فکر می کنن. فقط می تونیم نظاره گر باشیم.
نوشین سلیمانی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-10:54 3 پاسخ
محسن  سلیمانی
لطفا مبنای محاسبه قیمت رو در سال 1400 میفرمایید
محسن سلیمانی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-1:34 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
نمودار تکنیکال سهام با تارگت محتاطانه!
نوشین سلیمانی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-1:54 2 پاسخ
محسن  سلیمانی
لطفا به اشتراک بگذارید
محسن سلیمانی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-2:5 0 پاسخ
محسن  سلیمانی
خیلی از دوستان شاید به راحتی بپذیرند که این قیمتی که برای این سهم ها لحاظ کردید قابل قبول باشد ولی به نظر من یه اصلاح چندین ماهه داریم زمانش رو نمیشه تعیین کرد ولی در هر حال نمودار تکنیکال رو بذارید ببینیم به چه صورت تحلیل کرده اید
محسن سلیمانی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-2:9 4 پاسخ
نوشین  سلیمانی
تمایلی ندارم سبک تحلیلم رو به اشتراک بذارم. من نظر خودمو گذاشتم، شما می تونید نپذیرید و نظر خودتون رو برای دیگران به اشتراک بگذارید. اینجای یه فضای مناسب برای مقایسه تحلیل هاست، مخصوصا برای یادگیری کسانی که تازه معامله گری رو شروع کردن. زمان می گذره و اعتبار تحلیل ها رو تعیین می کنه. اگر عمری بود، تا پایان سال 1400 فرصت داریم بارها به این تحلیل ها رجوع کنیم.
نوشین سلیمانی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-11:7 2 پاسخ
محسن  سلیمانی
جالبه برام تارگت میدین ولی جرات به اشتراک گذاشتن تحلیل رو ندارین!!!!!!!! به نظر من کسی که از به اشتراک گذاشتن تحلیلش میترسه تحلیلش فقط به درد خودش میخوره و نباید تارگت اعلام کنه چون باعث ضرر دیگران خواهد شد همه ی ما میدانیم هر تحلیلی ممکن هست با خطا همراه باشد ولی شما ظاهرا به خودتون هم اعتماد ندارید!!!
محسن سلیمانی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-19:32 1 پاسخ
نوشین  سلیمانی
شما می تونید برای رد کردن این پست من، تحلیل خودتونو ارائه بدید. زمان، اعتبار تحلیل ها رو مشخص خواهد کرد. این آخرین پاسخ من به پیام های شماست.
نوشین سلیمانی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-23:50 2 پاسخ
نوشین  سلیمانی
بعد از 45 روز زمان، سری می زنیم به تحلیلی که اون همه شما بهش اعتراض کردید. دارا یکم با قیمت 34 هزار تومان، تحویل شما! باز هم تأکید می کنم که «زمان، اعتبار تحلیل‌ها رو مشخص می‌کنه». یه تحلیلگر که به تحلیل خودش اعتماد داره، هیچ وقت نیاز به بحث کردن در مورد تحلیلش یا دفاع کردن از نحوۀ فکر کردنش نداره.
نوشین سلیمانی شنبه 14 تیر 1399-14:32 0 پاسخ
محسن  سلیمانی
منم تارگت یک میلیونی تومانی میدم حتما هم بهش می رسه شک نکنید دوستان چون با تورم کشور پیش میره هر تارگتی اعلام بشه حتما تاچ میشه !!!!خودتونم نمی تونستید این تارگت رو در این زمان محدود بدید ! پس نتیجه میشه اینکه تحلیلتون اشتباه بود حالا چون به اون عدد نزدیک میشه تحلیلتون میشه درست!!! وقتی جرات ارائه تحلیل ندارید حرف زدن در موردش اشتباهه
محسن سلیمانی شنبه 14 تیر 1399-14:46 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
فقط از باب یادآوری این کامنت رو ریپلای کردم. موفق و پیروز باشید.
نوشین سلیمانی شنبه 14 تیر 1399-14:59 0 پاسخ
علی  البرزی
صندوق های ETF چه تفاوتهایی با سهام های معمولی دارند ؟
علی البرزی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-11:10 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
خیلی توضیحش طولانیه. سرچ کنین. سایت تابناک یه مطلب مفصل در مورد ETF ها نوشته
نوشین سلیمانی سه شنبه 30 اردیبهشت 1399-11:33 2 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین