در یک نگاه

سهام جایزه فولاد

1

مشاهده پست

جمعه 22 فروردین 1399-12:0

سهام جایزه فولاد

سهام جایزه فولاد

سلام به همه ی اعضا باشگاه مشتریان . کسی میدونه افزایش سرمایه شرکت فولاد مبارکه‌(یا همون سهام جایزه) با نماد فولاد کی قراره به پرتفوی سهامداران اضافه بشه؟ 

فولاد افزایش سرمایه   فولاد   جایزه  
0
راضیه   ملکی
سلام اگه کسی میدونه سهام جایزه اتکام هم کی واریز میشه لطفا اطلاع بده. ممنون
راضیه ملکی جمعه 22 فروردین 1399-12:42 0 پاسخ
رسول  قلی فر
سلام دوستان در مورد انتقال سهام جایزه از پرتفوی به سبد بان اگر کسی اطلاع داره بنده را هم راهنمایی کند الان بیشتر از دو ماه است در یکس از سهام ها تعدادی از سهام با عنوان سهام جایزه در پرتفوی مانده و اجازه فروش نمیدهد
رسول قلی فر جمعه 22 فروردین 1399-15:42 0 پاسخ
رحمن  رضائی
اگر شرکت افزایش سرمایه راثبت کرده ویادر پرتفوی سرمایه گذاری هست در باشگاه گزینه اوراق بهادار- تغییر ناظر بورس -میشود اینکار انجام داد که روز بعد در سبدبان ثبت می شود
رحمن رضائی جمعه 22 فروردین 1399-18:59 0 پاسخ
رحمن  رضائی
اگر انجام نشد وسهم اصلی فروخته باشید وفقط سهم جایزه دارید بایستی حداقل 100هزار تومان از سهم اصلی را بخرید تا انجام شودالبته طبق قانون قدیم الان که شده پانصد هزار
رحمن رضائی جمعه 22 فروردین 1399-19:5 0 پاسخ
رسول  قلی فر
سلام ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز . متاسفانه در پرتفوی سپرده گذاری بنده وجود ندارد واگر مطمئن هستید که با خرید مقداری از همان سهم مشکل حل میشود انجام دهم .سپاسگزارم
رسول قلی فر شنبه 23 فروردین 1399-15:30 0 پاسخ
رحمن  رضائی
من نماد اعتلا ء داشتم که مربوط به حق تقدم شهریور ماه بود وخود سهم رافروخته بودم ودر فقط در پرتفوی لحظه ای وجود داشت شرکت افزایش سرمایه را دراسفند ماه ثبت نمود ودر فروردین حق ها به سهم تبدیل کرد من پس از تماس مبین سرمایه گفتند بایستی حداقل صدهزار خرید کنم ودر باشگاه تغییر ناظر نماد (همان آدرس نوشتم )راثبت کنم .
رحمن رضائی یک شنبه 24 فروردین 1399-14:42 0 پاسخ
محمدعلی  جعفری آذر
با سلام. در مورد سهام جایزه قبلا مطلبی به صورت مشروح در باشگاه نوشته بودم. جستجو و مطالعه فرمایید.
محمدعلی جعفری آذر جمعه 22 فروردین 1399-19:40 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها