در یک نگاه

با سلام واحترام امیدوارم کار گزاری مبین سرمایه پاسخ ودلیل محکمی به تخصیص یک سهم کمتر در عرضه اولیه صبا وهمینطور شگویا نسبت به سایر سهام دارها (لااقل تعدادی) انجام داده .درحالی که در کانال تلگرام مبین سرمایه به اطلاع عموم رسانده که به هر نفر 812 سهم اختصاص یافته .ولی به بنده 811 سهم اختصاص داده اند

25

مشاهده پست

پنج شنبه 21 فروردین 1399-16:52

اعتراض به تقسیم تعداد عرضه اولیه

با سلام واحترام امیدوارم کار گزاری مبین سرمایه پاسخ ودلیل محکمی به تخصیص یک سهم کمتر در عرضه اولیه صبا وهمینطور شگویا نسبت به سایر سهام دارها (لااقل تعدادی) انجام داده .درحالی که در کانال تلگرام مبین سرمایه به اطلاع عموم رسانده که به هر نفر 812 سهم اختصاص یافته .ولی به بنده 811 سهم اختصاص داده اند

از مسئولین ذیربط انتظار پاسخ قانع کننده دارم .واین امر که ممکن است بر حسب تصادف به عدها ای 812 سهم وبه عده دیگری 811 سهم برسد درست نمیباشد چرا که در تقسیم های قبلی نیز به اینجانب یک سهم کمتر اختصاص یافته . منتظر پاسخ مبین سرمایه هستم .

12
محمد  مقدم زاده
سلام برای منم ۸۱۱ سهم اختصاص داده شده .لدفا رسیدگی شود
محمد مقدم زاده پنج شنبه 21 فروردین 1399-17:9 2 پاسخ
امین  مصلحی
تقریبا در یکسال گذشته تمام عرضه اولیه هایی که من ثبت کردم با یک عدد کمتر به من رسیده است ولی برای دیگر دوستان یک عدد بیشتر و برام جای تعجب است
امین مصلحی پنج شنبه 21 فروردین 1399-22:16 4 پاسخ
بهروز  اکبری
سلام به نظر من طبیعی است شما فرض کنید 160 عدد نان را بین 100 نفر تقسیم کنید و نان قابل نصف نباشد طبیعی است که به شصت نفر دو عدد نان و به 40 نفر یک عدد نان می رسد
بهروز اکبری پنج شنبه 21 فروردین 1399-17:35 4 پاسخ
جعفر  شعبانی دانشگر
سلام تقسیم سهم عرضه اولیه ربطی به کارگزاری مبین سرمایه نمیباشد دوست عزیز
جعفر شعبانی دانشگر پنج شنبه 21 فروردین 1399-17:44 3 پاسخ
سعید  اسمعیل پورزنجانی
سلام کارگزاری مفید هم 811 سهم اختصاص داده به دوستان من مشکل کارگزاری مبین نیست
سعید اسمعیل پورزنجانی پنج شنبه 21 فروردین 1399-18:43 4 پاسخ
رباب  شیخ فقیهی
ممکنه خود سازمان بورس یا هسته کامپیوتر مرکزی برای نور چشمی ها از همه یک سهم کم کند ، باید به دیوان عدالت اداری شکایت کرد ، سرنوشت این یک سهم که مثلا دیروز میشه یک میلیون و نهصد و چهل هزار سهم کجا میره ؟ قوه قضاییه و دیوان عدالت اداری میتونه مشخص کنه
رباب شیخ فقیهی پنج شنبه 21 فروردین 1399-19:3 1 پاسخ
محمد علی  شایان منش
حالا اصلا ۱ سهم رو‌هم میدادن بهتون چه تغییر خواستی میخواست براتون ایجاد کنه
محمد علی شایان منش پنج شنبه 21 فروردین 1399-19:25 3 پاسخ
زهرا  سلطانیان
تغییر خاص البته
زهرا سلطانیان جمعه 22 فروردین 1399-2:30 2 پاسخ
یلدا  قاسمی نوده
فک نمیکردم یه سهم اینقئ مهم باشه
یلدا قاسمی نوده پنج شنبه 21 فروردین 1399-21:7 5 پاسخ
زهرا  سلطانیان
منم همین مشکلو دارم. شما در نظر بگیر به هر نفر یکی کمتر بدند، ببینید چقدر میشه واس خودش
زهرا سلطانیان جمعه 22 فروردین 1399-2:31 2 پاسخ
امیررضا   نصری رازین
از همه کم نشده به یک نفر برسه از یک تعدادی کم شده به یک تعداد دیگه رسیده
امیررضا نصری رازین شنبه 23 فروردین 1399-4:4 0 پاسخ
امیر  مرادی
دوستان روش بوکبیلدینگ رو یه سرچ بزنید که ببینید تقصیر کارگزاری طفلکی نیست که به بعضیا یه سهم کم میرسه. سهم رو نمیتونن نصف کنن بدن به بعضیا که. یه عدد اعشاری بدست میاد مجبور میشن رندش کنن.مازادش هم به یه عده میرسه که تعداد زیادی هم نمیتونه باشه قطعا.
امیر مرادی پنج شنبه 21 فروردین 1399-21:10 7 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
در این مساله اصلا بحثی نیس. بنده همیشه شاهد این مساله بودم که همکارانم در کارگزاری آگاه و کارآفرین یکی بیشتر بهشون سهم رسیده. انگار اونها همیشه تو اولویت بودن و برای همین مشتریان مبین سرمایه یکی کمتر بهشون سهم میرسه
فرزاد احدنژاد جمعه 22 فروردین 1399-12:49 1 پاسخ
امیر  مرادی
نظرات ر میخوندم بعضی از دوستان گفتن در کارگزاری آگاه و مفید هم 811 سهم رسیده بهشون. گاهی وقتا هم به کدهای مبین یکی بیشتر میرسه. مسیله اینجاست که مقصر کارگراران نیستند و سازمان بورس تقسیم میکنه سهام هارو
امیر مرادی جمعه 22 فروردین 1399-20:4 1 پاسخ
مجید  نیک یار
سلام به شما دوست گرامی، کارگزاری مبین سرمایه و هیچ کارگزاری دیگری هم دخالتی در تخصیص سهام عرضه اولیه به مشتریان ندارند و این تخصیص بر اساس روش بوک بیلدینگ انجام می شود.
مجید نیک یار پنج شنبه 21 فروردین 1399-22:12 2 پاسخ
سید مهدی  موسوی خطاط
ما هم که همیشه یکی عقبیم!
سید مهدی موسوی خطاط جمعه 22 فروردین 1399-0:2 2 پاسخ
معصومه  رنجبر
خوش آمدی به بورس دوستان. خونسرد باشین. بازم خوبه دنبال الباقی سهامها نیستین. سه عرضه اولیه بعدی روند دستتون میاد.
معصومه رنجبر جمعه 22 فروردین 1399-0:41 1 پاسخ
حسن  سلطانی
سلام- نظر شخصی من است، اگر در بورس (یا هر کاری)دنبال جزئیات کم اهمیت باشید، کمتر سود می کنید یا اصلا ضرر می کنید. چون از اصل کار غافل می شوید.
حسن سلطانی جمعه 22 فروردین 1399-1:6 2 پاسخ
حسن  سلطانی
یک سهم 1200 تومانی، به فرض پنج برابر هم رشد کند می شه 6000 تومان، اگر زیاده، لطفا از بورس خارج شوید چون یا از ضررهای میلیونی آسیب می بینید یا از ترس آن.
حسن سلطانی جمعه 22 فروردین 1399-1:18 3 پاسخ
حسن  سلطانی
در ضمن کارگزاری مبین 1200 تا سفارش داده ولی همان 811 تا معاملات به ثمر رسیده است.
حسن سلطانی جمعه 22 فروردین 1399-1:22 3 پاسخ
حسن  شکیبا
سلام من هم از این بی عدالتی در دادن سهم کمتر شاکی هستم در کل خیلی میشه ولی برای من یک سهم هست
حسن شکیبا جمعه 22 فروردین 1399-6:33 1 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
دوستان، این بار چندمی هست که میبینم برای همکارانم در کارگزاری آگاه یا کارآفرین یک سهم بیشتر رسیده و سهام بنده همیشه یکی کمتر بوده. البته برام اهمیتی نداره ولی بعید میدونم به هسته معاملات مربوط باشه
فرزاد احدنژاد جمعه 22 فروردین 1399-12:44 0 پاسخ
رسول  قلی فر
با سلام واحترام از همه دوستانی که در این مورد نظر دادند ممنونم
رسول قلی فر جمعه 22 فروردین 1399-15:30 0 پاسخ
آنیتا  عبودی
سلام من هم برای چندمین بار هست که عرضه اولیه بایک عدد کمتر به من میرسد حداقل مبین سرمایه بایدهرسری به یک نفرکم بدهد نه همش شامل یک نفربشه این قانون درست نیست
آنیتا عبودی جمعه 22 فروردین 1399-18:29 1 پاسخ
صابر  حسنی برسری
برام دغدغه های برخی سهامداران جالبه
صابر حسنی برسری شنبه 23 فروردین 1399-2:39 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها