در یک نگاه

معمولاً اختصاص یک سهم کمتر نسبت به سایر کارگزاریها در عرضه اولیه

6

مشاهده پست

پنج شنبه 21 فروردین 1399-16:19

تعداد سهم عرضه اولیه یک سهم کمتر!!!

معمولاً اختصاص یک سهم کمتر نسبت به سایر کارگزاریها در عرضه اولیه

به نظر میرضه در عرضه های اولیه بر اساس آمار اعلامی کارگزاری محترم مبین سرمایه یک عدد سهم کمتر نسبت به سایر کارگزاریها سهم به مشتریان اختصاص میده.!!!؟؟؟ لطفا مسئولین مبین سرمایه روشنگری کنن. ممنون

14
یوسف  تیزچنگ
بله منم اینطور احساس می کنم
یوسف تیزچنگ پنج شنبه 21 فروردین 1399-16:24 2 پاسخ
میثم   پری زاده
برای منم متاسفانه همچین مشکلی وجود دارد
میثم پری زاده پنج شنبه 21 فروردین 1399-17:1 0 پاسخ
مرتضی  احمدی درمیان
بله درست میگین
مرتضی احمدی درمیان پنج شنبه 21 فروردین 1399-17:9 0 پاسخ
نوشین  سلیمانی
دوستان عزیز تخصیص عرضه ها در هسته معاملات انجام می شه و کارگزاری دخالتی در این امر نداره.
نوشین سلیمانی پنج شنبه 21 فروردین 1399-17:11 1 پاسخ
mohsen  ranjbaran
دقیقا همینطوره دوستان
mohsen ranjbaran پنج شنبه 21 فروردین 1399-23:30 0 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
دقت داشته باشید که همیشه مبین سرمایه ای ها یک سهم کمتر دریافت میکنند. این موضوع باید پیگیری بشه که چرا روش بوک بیلدینگ همیشه به نفع سایر کارگزاری ها کار میکنه. انگار یک کارگزاری نسبت به کارگزاری دیگر اولویت داره تو پخش سهام عرضه اولیه
فرزاد احدنژاد جمعه 22 فروردین 1399-12:52 0 پاسخ
سیدحسن  سجادی فر
این کارگزاری درصف نفر اخراز کارگزاری دیگه درعرضه اولیه قرارداره یه سهم همیشه کم میده ضربدرمیلیونها مشتری کنی میفهمی چقدازحق بقیه رو زیرپاگذاشتی
سیدحسن سجادی فر سه شنبه 16 اردیبهشت 1399-7:29 0 پاسخ
مهدی  جانقربان
اقا دیدید کتلت داریم مامانا میان دونه دونه تو بشقاب بچه ها میذاران که به همه مساوی برسه؟تهش دوتا اضافه میاد حالا این دو تا بچه ای که نزدیک مامان نشستند اضافه تر میرسه حالا اون یدونه بیشتر تو عرضه اولیه هم به کسایی میرسه که زودتر ثبت میزنند
مهدی جانقربان پنج شنبه 21 فروردین 1399-18:45 0 پاسخ
بهزاد  کرمانی القریشی
کاملا درسته.
بهزاد کرمانی القریشی پنج شنبه 21 فروردین 1399-20:24 0 پاسخ
مجید  نیک یار
سلام به شما دوست گرامی، کارگزاری مبین سرمایه و هیچ کارگزاری دیگری هم دخالتی در تخصیص سهام عرضه اولیه به مشتریان ندارند و این تخصیص بر اساس روش بوک بیلدینگ انجام می شود.
مجید نیک یار پنج شنبه 21 فروردین 1399-22:12 0 پاسخ
سید مهدی  موسوی خطاط
سلام؛ راسش تا حالا اصن برام مهم نبود یکی کمتر میرسه؛ ولی با توضیح شما این سؤال پیش میاد که چرا این بوک بیلدینگ یه بار واسه ما یه دونه اضافه نمی زنه؟! ممنون از روشنگری تون!
سید مهدی موسوی خطاط جمعه 22 فروردین 1399-0:6 0 پاسخ
رضا  شفیعی
احتمالا شما روش خرید اتوماتیک داری سفارشت اول وقت نمیذاره، بشخصه هربار دستی همون اول درخواستو فرستادم یکی بیشترو گرفته
رضا شفیعی جمعه 22 فروردین 1399-2:54 0 پاسخ
فرزاد  احدنژاد
ممنون. این شد یک جواب درست و حسابی. بنده همیشه درخواست اتوماتیک زدم و یکی کمتر دریافت کردم. پس اگه دستی درخواست رو بزنیم مشکل حل میشه. ممنون
فرزاد احدنژاد جمعه 22 فروردین 1399-12:54 0 پاسخ
سید مهدی  موسوی خطاط
سپاس از توجه و بازخوردی که دادین؛ ولی من همیشه همون اول وقت دستی وارد کردم؛ الا این بار که ساعت 12:01 سفارشمو ثبت کردم؛ ولی همیشه یکی کمتر و دریافت کردم و واسه‌م مهم هم نبوده واقعاً!
سید مهدی موسوی خطاط شنبه 23 فروردین 1399-0:16 0 پاسخ
رضا  شفیعی
با سلام، دوستان عزیز روش ثبت سفارش عرضه اولیه بلوک بیلدینگه این یعنی چی ساده شدش اینه از اولین نفر شروع میکنه به هر نفر یک سهم میده میره تا اخر بعد دوباره از اول شروع میکنه حالا اگه 120 سهم داشنه باشیم و 100 نفر به 20 نفر یک سهم بیشتر میرسه این هیچ ربطی به کارگزاری و ... نداره
رضا شفیعی جمعه 22 فروردین 1399-2:52 0 پاسخ
نبی اله  جعفرزاده مبارکه
سلام بله درسته خود شونم هم در صفحه تلگرام مبین تحلیل هم خبر دادن که به هر کد 812 سهم رسید ولی با کمال تاسف همیشه یک سهم کمتر از آن چیزی که اعلام میشه به ما دادن لطفا مسولین کارزاری روشنگری کنند و علت را بفرمایند
نبی اله جعفرزاده مبارکه جمعه 22 فروردین 1399-23:8 0 پاسخ
صابر  حسنی برسری
برام دغدغه های برخی سهامداران جالبه.
صابر حسنی برسری شنبه 23 فروردین 1399-2:41 0 پاسخ
صابر  حسنی برسری
من برای خانوادم از سه کارگزاری کد دارم همشون 811 کد داده شده و در اعلامیه گفته شده بود حداکثر 812 نه به همه. کنجکاوم بدونم شما سهامداران محترم دنبال چی هستین؟
صابر حسنی برسری شنبه 23 فروردین 1399-2:43 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها