در یک نگاه

خرید و فروش برگه سهام قدیمی

1

مشاهده پست

پنج شنبه 21 فروردین 1399-15:13

سلام خسته نباشید قبل از انقلاب یه سهامی مربوط به  شرکت اتمسفر خریداری میشه و سال 85 به ثبت سازمان بورس و اوراق بهادار میرسه 
الان  چجوری میشه پیگیرش شد و فهمید ارزشش چقدره؟
اصلا امکان فروشش هست؟
دوستانی که میدونن لطف کنن راهنمایی کنند

2
نوشین  سلیمانی
اتمسفر با نماد تاتمس توی بورس درج نماد شده. هیچی از سابقه معاملاتش پیدا نکردم. نمی دونم معامله شده یا نه. شماره تماس دفتر مرکزی اش توی سایت ره آورد هست. دفتر مرکزی: 021۸۸۸۰۹۹۹۲ و آدرس: تهران،خیابان انقلاب،شمالغرب میدان فردوسی،کوچه شاهرود،پلاک ۴. یه تماس بگیرید شاید خودشون سهام رو ازتون بخرن. اگر این آدرس و شماره تماس هم غلط باشه، دیگه نمی دونم چه راهی هس :))
نوشین سلیمانی پنج شنبه 21 فروردین 1399-17:44 2 پاسخ
محمد  دادوند
مرسی لطف کردید
محمد دادوند جمعه 22 فروردین 1399-1:3 0 پاسخ
محمدرضا  علیمرادی
سلام چطور میتونیم سهامی که قبل از عضویت توی کارگزاری داشتیم رو بیاریم تو پورتفوی یا از طریق کارگزاری مدیریت کنیم ؟
محمدرضا علیمرادی جمعه 22 فروردین 1399-16:7 1 پاسخ
فاطمه  روحانى
سلام برگه سهامي داريم كه قبل انقلاب خريداري شده به اسم شركت تعاوني تهيه وسايل حرفه كاميونداران ايران ميخواستم بپرسم چجوري ميتونيم پيگيري كنيم كه الان ارزش داره يا نه؟
فاطمه روحانى سه شنبه 16 اردیبهشت 1399-14:40 0 پاسخ
سروش  سعیدی
ط سلام من سهام کاغذی فرش پارس دارم به نام برادرم هست ولی کد بورس نداره میشه من با حساب سجام خودم ثبتش کنم یا حتما اونم باید حساب سجام داشتبه باشه؟یا میشه کاغذی به نام من کنه بعد من تبدیل به سهان آنلاین کنم کلا راهنماییم کنید راحتترین راه انتقال سهام کاغذی چی هست بدون کدبورس و ثبتنام سجام مرسی
سروش سعیدی جمعه 26 اردیبهشت 1399-13:6 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها