مشاهده پست

پنج شنبه 21 فروردین 1399-4:49

اعتبار عرضه اولیه

رفع بدهکاری اعتبار عرضه اولیه در سیستم آنلاین سهامداران

با سلام و احترام
نظر به اینکه تخصیص اعتبار خرید عرضه اولیه به مدت ۵ روز کاری در نگاه اول لطفی است که از طرف کارگزاری مبین سرمایه به سهامداران واجد شرایط تعلق می‌گیرد، اما با توجه به اینکه در همان لحظه حساب آن افراد بدهکار (منفی) می‌شود، عملا" در طول این ۵ روز آن افراد قادر به خرید سهامهای دیگر، از نقدینگی خود نمی‌باشند؛ چرا که ابتدا باید بدهی موجود را تسویه نمایند!

۱- برخی ممکن است در پاسخ بگویند:
خوب می‌توان قبل از تخصیص اعتبار، خرید را انجام داد.
👈 اما در بازار سرمایه فرصتهای مناسب خرید سهم موردنظر همیشه رخ نمی‌دهد.

۲- طی تماسهایی که در طول سال ۹۸ با پشتیبانی و اعتبارات مبین سرمایه داشته‌ام نیز پاسخ داده‌اند از نظر سیستم، اعتبار از موجودی آنلاین قابل تفکیک نیست لذا این اتفاق غیر قابل اجتناب است!
👈 در دنیایی که از طریق کدنویسی یک ماهواره را از میلیاردها کیلومتر دورتر کنترل می‌کنند، قطعا" این پاسخ قانع کننده نیست و اگر اراده لازم برای رفع این مشکل وجود داشته باشد، (در کنار بروز رسانی‌های دوره‌ای متعدد سیستم آنلاین) قطعا" می‌توان این مورد را نیز اصلاح نمود.

امیدوارم مدیریت و بخش سیاستگذار کارگزاری محترم مبین سرمایه، نسبت به این امر مهم مساعدت کریمانه خویش را مبذول فرمایند.

با تشکر

بدهکار   اعتبار   عرضه اولیه  
29
آریو  برزگری
من موندم اونایی که هرروز مبین براشون پیام داده بیاین پول عرضه ها رو بدین چجوری عمل کردن. 😏من خود بخود شنبه بعد از عرضه با اولین فروش حسابم تسویه میشه🤔
آریو برزگری پنج شنبه 21 فروردین 1399-9:13 1 پاسخ
رحیم  عرب زاده
سلام دوستان یکی میتونه من را راهنمایی کنه من در گوگل کروم وارد باشگاه مشتریان میشوم ولی در فایر فاکس نمیتونم بشم این مشکل چندین بار برام پیش اومده م
رحیم عرب زاده پنج شنبه 21 فروردین 1399-10:27 3 پاسخ
امیر  مرادی
سلام. کش فایر فاکس رو از تنظیمات خالی کنید مشکل حل میشه
امیر مرادی پنج شنبه 21 فروردین 1399-12:23 1 پاسخ
رحیم  عرب زاده
سلام دوست عزیز من از اصتلاحات کامپیوتری سر در نمی آورم من از مبتدی هم مبتدی ترم بازبان ساده درصورت امکان راهنمایی کنید من از زمان های دور هستم زمانیکه ازهر صد خانه یک خانه تلفن داشت متشکرم
رحیم عرب زاده پنج شنبه 21 فروردین 1399-20:55 0 پاسخ
عباس  پالاش
سلام. گاهی با رفتن به این آدرس و خروج از سایت و ورود دوباره مشکل حل میشه
عباس پالاش پنج شنبه 21 فروردین 1399-12:38 1 پاسخ
رحیم  عرب زاده
سلام دوست عزیز چندین بار تکرار کردم ولی جواب نداد متشکرم
رحیم عرب زاده پنج شنبه 21 فروردین 1399-21:1 0 پاسخ
عباس  پالاش
http://club.mobinsb.com/User/Login
عباس پالاش پنج شنبه 21 فروردین 1399-12:38 1 پاسخ
حمیدرضا  ادریسی
سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم : اگر کسی از جند شرکت سهام بخرد معادل 10میلیون و الان این 10میلیون 3 میلیون سود داشته باشد چطور میشود فقط سود را دریافت کرد و اصل سرمایه را گذاشت . ممنونم اگر دوستان عزیز پاسخ دهند
حمیدرضا ادریسی پنج شنبه 21 فروردین 1399-11:44 2 پاسخ
امیر  مرادی
قابل تفکیک نیست و باید به اندازه 3 میلیون سهام بفروشید دوست عزیز
امیر مرادی پنج شنبه 21 فروردین 1399-12:22 1 پاسخ
رسول  عبداللهی
سلام دوست عزیز شما می توانید به اندازه مبلغ 3 میلیون از همین سهام را به نرخ سر خط بفروشید و درخواست مبلغ 3 میلیون را به کارگزاری اعلام تا مبلغ فوق به حساب شما واریز شود. موفق باشید عبداللهی
رسول عبداللهی پنج شنبه 21 فروردین 1399-12:2 1 پاسخ
مهدی  ناصری
با سلام ضمن تشکر از مبین سرمایه بابت لطفی که به سهامدارا میکنه و بدون موجودی عرضه های اولیه رو خرید میزنه به نظر من هم بهتره مبلغ عرضه اولیه از قسمت قدرت خرید جدا باشه و محاسبات افراد رو به هم نریزه ولی در کل بازهم باید تشکر کرد از این خدمتی که مبین سرمایه ایجاد کرده.
مهدی ناصری پنج شنبه 21 فروردین 1399-13:19 2 پاسخ
میثم   انصاری راد
از کارگزاری بزرگ مبین سرمایه میخوام که بروزرسانی کنند سیستم آنلاین رو.
میثم انصاری راد پنج شنبه 21 فروردین 1399-14:25 1 پاسخ
فرهاد  قاسمی
باتشکر از پیام اقای محمدی
فرهاد قاسمی پنج شنبه 21 فروردین 1399-14:33 2 پاسخ
فرهاد  قاسمی
کارگزاری مبین سرمایه میتواند همانند تخصیص اعتبار اقدام نماید و میزان مبلغ عرضه اولیه رو بمدت پنج روز به مشتری تخصیص دهد و حساب مشتری هم منفی نمیشود بمدت مشخص شده
فرهاد قاسمی پنج شنبه 21 فروردین 1399-14:35 3 پاسخ
رضا  جعفری توچاهی
دقیقا نکته مهمی را اشاره کردید ، در این حالت تعداد زیادی از سهامداران برای تطابق مزایا و معایب کارگزاری ها ،با چند کارگزاری کار می کنند و اصلاح مشکلات و نظرات منطقی سهامداران به نفع کارگزاری هم خواهد بود
رضا جعفری توچاهی پنج شنبه 21 فروردین 1399-14:50 1 پاسخ
نجمه  خورشیدی
ببخشید من یه سوال داشتم بعد از 5 روز بورسی ،کارگذاری فقط به میزان باقی مونده بدهیش از حجم عرضه رو میفروشه یا کل حجمو؟؟
نجمه خورشیدی پنج شنبه 21 فروردین 1399-16:28 2 پاسخ
ملیکا  شادمانی
ی سوال بعد از پنج روز بورسی اگر حسابتان رو شارژ نکنید عرضه اولیه فروخته میشه یا بازهم مهلت داره و تمدید میشه
ملیکا شادمانی پنج شنبه 21 فروردین 1399-19:29 1 پاسخ
رحیم  عرب زاده
سلام دوست عزیز آقای امیر مرادی نظر به اینکه بنده مبتدی هستم واز اصتلاحات کامپیوتری اطلاع ندارم درصورت امکان بازبان ساده اگر مقدور است راهنمایی کند من متوجه کش فایرفاکس نشدم کجای تنظیمات باید اعمال کنم ممنون از راهنمایی وتوجه شما دوست عزیز
رحیم عرب زاده پنج شنبه 21 فروردین 1399-20:8 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها