در یک نگاه

دوازدهم اسفند سال قبل بود که پیامی از مبین سرمایه بااین مضمون که به مانده حسابها قراره امتیاز تعلق بگیره ولی باگذشت بیش ازیک ماه خبری نشده!!!!!

15

آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 17 خرداد 1399-15:45
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 17 خرداد 1399-14:39
شنبه 17 خرداد 1399-12:59
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 17 خرداد 1399-11:46
شنبه 17 خرداد 1399-8:59

مشاهده پست

پنج شنبه 21 فروردین 1399-1:16

تعلق امتیاز به مانده حسابها

دوازدهم اسفند سال قبل بود که پیامی از مبین سرمایه بااین مضمون که به مانده حسابها قراره امتیاز تعلق بگیره ولی باگذشت بیش ازیک ماه خبری نشده!!!!!

خبر خوش این که پس از ماه ها پیگیری تونستیم سیستمی رو ایجاد کنیم که بر اساس اون با مانده حساب مشتریان عزیز، سود تعلق بگیره.

این سود به صورت امتیاز باشگاه مشتریان به حساب کاربریتون افزوده میشه و میتونید از طریق قسمت جوایز اون رو به وجه نقد، کتاب های بورسی، مشاوره و تحلیل و جوایز مختلف دیگه تبدیل کنید.

برای شروع این سود به افرادی که از یک سطح مشخصی مانده حسابشون بیشتره اختصاص داده میشه و بعد از مدتی برای همه فعال میشه، که این مقدار و درصد سود رو تو اطلاعیه‌های بعد به اطلاعتون می رسونیم.

روزهای محاسبه هم طبق قوانین سازمان یک روز بعد از واریز وجه و یا دو روز بعد از فروش سهامه

6
سید حامد  میرسعیدی
بله. درسته. من هم یادمه ولی متاسفانه تا حالا خبری نشده. ب نظر من آدم با پولش سهام بخره خیلی بهتر
سید حامد میرسعیدی پنج شنبه 21 فروردین 1399-1:20 3 پاسخ
آیلین  برزگری
فکر کنین مبین تو عید پر از تعطیلی میخواست به مانده حسابها امتیاز بده😀
آیلین برزگری پنج شنبه 21 فروردین 1399-9:11 2 پاسخ
محمود  ندیم آقایی
دقیقا حساب من در اسغند شارژ بود چند روزی ولی هیچ خبری نشد
محمود ندیم آقایی پنج شنبه 21 فروردین 1399-9:32 1 پاسخ
حبیب اله   دهقانزاد شهرضا
با سلام اینکه به مانده اعتبار امتیازی بدهید احتمال شبهه ربا دارد من فکر می کنم بهتر هست قبل از آن مسایل شرعی آنرا بپرسید که خدای نکرده سهامداران را به معاملات ربوی وارد نکنید . حتی آنچه که برخی کارگزاری ها اعتبار می دهند و روزانه تا زمان تسویه درصدی را به عنوان بهره حساب می کنند بنده استفتا کرده ام و گفته اند مصداق ربا هست نهایت اگر قرار بر چنین برنامه ای هم داشته باشید حتما قدرت انتخابی قرار دهید تا هر کس حاضر به ورود به شبهه نشد قید این امتیازی که می خواهید بدهید را بتواند بزند . در مورد امتیاز لاگین یا امتیاز تخفیف قابل قبول هست لیکن در مورد امتیاز مانده حساب این طرح شما احتمالا شبهه دارد ممکن هست بگویید سود کوتاه مدت بانک . ما اگر آنرا می خواستیم حتما در زندگیمان سپرده بانکی هم داشتیم بهرحال حداقل امیدوارم انتخاب این طرح را اختیاری قرار دهید و البته حداکثر آن بروید به سمت طرحهایی که هیچگونه شبهه نداشته باشد.با تشکر
حبیب اله دهقانزاد شهرضا پنج شنبه 21 فروردین 1399-9:59 2 پاسخ
علیرضا  رنجی کوچصفهانی
درود عزیز
علیرضا رنجی کوچصفهانی پنج شنبه 21 فروردین 1399-11:12 1 پاسخ
علیرضا  رنجی کوچصفهانی
شما که حساسی چرا تو بورسی؟!کلِ ساختار بورس شُبهه ناکه!این کمیته فقهی هم کارش توجیهه.درنهایت طول سالش سودی نمیدندکه نتونیم تویک هفته خودمون دربیاریم.
علیرضا رنجی کوچصفهانی پنج شنبه 21 فروردین 1399-11:18 5 پاسخ
حبیب اله   دهقانزاد شهرضا
خرید‌و‌فروش‌سهام‌با‌همه‌مشکلاتی‌که‌شما‌فکر‌می‌کنی‌از‌رانت‌و‌سفته‌بازی‌وحباب‌سازی‌و...تمام‌معامله‌هست‌که‌خریدار‌و‌فروشنده‌با‌اختیار‌مالکیت‌را‌خرید‌و‌فروش‌می‌کنند
حبیب اله دهقانزاد شهرضا پنج شنبه 21 فروردین 1399-14:49 1 پاسخ
علیرضا  معین الدینی
باسلام، به نظر بنده اگر سودي پرداخت نميشه حداقل بابت مانده حساب امتياز به كاربران محترم تعلق بگيرد
علیرضا معین الدینی پنج شنبه 21 فروردین 1399-10:55 2 پاسخ
مرتضی  مسرتی
قراربود اتفاقا بصورت امتیاز باشه
مرتضی مسرتی جمعه 22 فروردین 1399-0:42 2 پاسخ
محسن  برجی
جوایز امتیازات زیاد مناسب نیست
محسن برجی یک شنبه 24 فروردین 1399-19:8 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها