مشاهده پست

چهار شنبه 20 فروردین 1399-22:52

عرضه اولیه صبا

عرضه اولیه صبا

من تیک توافق خرید عرضه اولیه رو تو سامانه آنلاین زدم ولی امروز موجودی نداشتم ..خواستم ببینم برا منم عرضه اولیه خریده..آخه میگن اعتباری خرید میکنه ..اگه میشه راهنمایی کنید

1
محمدرضا  خدادادی چمگردانی
اگر ثبت با موفقیت انجام شده باشه بله خریده و تا پنج روز کاری باید تسویه کنین . شنبه حتما چک کنین پرتفویتون رو
محمدرضا خدادادی چمگردانی چهار شنبه 20 فروردین 1399-23:0 1 پاسخ
میثم  امانی
اگه درخواست رو تو باشگاه زدی عرضه اولیه میگیری
میثم امانی چهار شنبه 20 فروردین 1399-23:13 3 پاسخ
مسعود  قربانی
نه درخواستم رو تو سامانه آنلاین زدم
مسعود قربانی چهار شنبه 20 فروردین 1399-23:26 1 پاسخ
امیرحسین  مینایی فرد
خیر، اگر تو باشگاه درخواست نگذاشته باشید بدون موجودی براتون خرید نمیکنه.
امیرحسین مینایی فرد پنج شنبه 21 فروردین 1399-3:50 1 پاسخ
محمد حسین  شاهی
سلام من درخواست افلاين عرضه اوليه را ديشب زدم ولي امروز خريداري نشد وجلوي عرضه اوليه نوشته شده انصرافي ، چرا خريداري نشده؟؟؟
محمد حسین شاهی پنج شنبه 21 فروردین 1399-1:11 1 پاسخ
سیدعلی  ابراهیمی
اگه تیک خرید عرضه اولیه تو سایت فعال باشه فقط در صورتی براتون خرید می کنه که حسابتون موجودی داشته باشه و به اندازه موجودی سفارش ارسال میکنه. اما اگه تو باشگاه تو قسمت ثبت درخواست عرضه اولیه درخواست خرید ثبت کنین و شرایط لازمشو داشته باشین براتون به صورت اعتباری خرید می کنه که در واقع بدهکار میشید و باید بعدا پرداخت کنین
سیدعلی ابراهیمی پنج شنبه 21 فروردین 1399-9:39 2 پاسخ
عبدالرسول  صفری
سلام من عرضه اولیه ثبت نام کردم...ولی حواسم نبوده پول به حساب باشه...آیا کارگزاری برام خریده؟؟چطوری باید بفهمم
عبدالرسول صفری پنج شنبه 21 فروردین 1399-12:33 0 پاسخ
محمدرضا  چنگانیان خوراسگانی
سلام من عرضه اولیه صبا را داخل باشگاه ثبت کردم و موجودی هم داشتم اما الان که نگاه کردم پول خرید کم نشده و برای سفارش خرید هم خطا زده الان شنبه برام میخره یان
محمدرضا چنگانیان خوراسگانی پنج شنبه 21 فروردین 1399-14:54 0 پاسخ
فریدون  مهدی زاده
با سلام عرضه اولیه فقط در همان روز خرید میشه و باید با کارگزاری تماس بگیرید و علت رو جویا بشید
فریدون مهدی زاده پنج شنبه 21 فروردین 1399-23:53 0 پاسخ
نجمه  خورشیدی
ببخشید من یه سوال داشتم بعد از 5 روز بورسی ،کارگذاری فقط به میزان باقی مونده بدهیش از حجم عرضه رو میفروشه یا کل حجمو؟؟
نجمه خورشیدی پنج شنبه 21 فروردین 1399-16:33 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها