در یک نگاه

احتمالا خبر دارید که سازمان بورس حداقل میزان سفارش آنلاین رو از ا میلیون ریال به 5 میلیون ریال افزایش داده اگر بخوتهم شکایت کنم باید چه کار کنم؟

4

مشاهده پست

چهار شنبه 20 فروردین 1399-17:1

چگونه می توان از سازمان بورس شکایت کرد؟

احتمالا خبر دارید که سازمان بورس حداقل میزان سفارش آنلاین رو از ا میلیون ریال به 5 میلیون ریال افزایش داده اگر بخوتهم شکایت کنم باید چه کار کنم؟

این اقدام افزایش حداقل میزان سفارش یک مسکن برای اختلالات ناشی از هسته معاملاتی بورس هست البته موقتی هست و در بلند مدت نیز باز کمکی نمیکند این موضوع باعث حذف و کاهش فعالیت بسیاری از سرمایه های خرد می شود و الزام هرکس که سرمایه خرد دارد آدم بی علمی نیست من خودم لیسانس حسابداری از دانشگاه صنعت نفت دارم 6 سال سابقه حسابرسی خیلی از از همین شرکتهای بورسی و یا زیر مجموعه هاشون رو دارم گواهی های مختلف بورسی دارم ولی سرمایه من کم هست این کار یک ضعیف کشی مطلق و غیر کارشناسی شده است من میخواهم شکایت کنم کسیی میدونه چطور میشه این کار رو کرد؟

6
محمدحسین  صمدی
اگر اشتباه نکنم باید برید دیوان عدالت اداری
محمدحسین صمدی چهار شنبه 20 فروردین 1399-17:22 4 پاسخ
داود  نادری بنی
درود از کی به کی شکایت کنی از دزد به شا دزد
داود نادری بنی چهار شنبه 20 فروردین 1399-18:22 4 پاسخ
امیرحسین  مینایی فرد
سلام شکایتتون رو در https://shekayat.seo.ir ثبت کنید.
امیرحسین مینایی فرد چهار شنبه 20 فروردین 1399-18:46 1 پاسخ
محمدعلی  جعفری آذر
مسائل شبیه این ( مثل دامنه نوسان ، حجم مبنا و تغییر زمان معامله سهم خاص و...) در قوانین و اساسنامه ها پیش بینی شده و از اختیارات سازمان است و قابل شکایت نیست. البته بنده هم با نظر آقای نصری رازین عزیز موافقم.برای دانشجویان و دانش آموزان و افرادی که پس انداز ماهانه کم دارند ولی علاقه به فعالیت در بازار سرمایه دارند، کار سخت می شود.
محمدعلی جعفری آذر چهار شنبه 20 فروردین 1399-19:58 1 پاسخ
فیروز  شیشه فروش
سلام،لطفا نگید توهم توطئه داری، ولی از اقدام به کاهش خنده دار دامنه ها و ایجاد محدودیت زمانی برای انجام اولین معامله با کد بورسی و افزایش حداقل ارزش خرید به پنج برابر و عدم توجه به نظرات و اعتراضات کارشناسان و فعالان بورس در زمینه های مختلف ، و و و ... همگی نشانه هایی است برای این فرضیه که شاپورخان محمدی و تیم محترمشان از جایی که همه میدانیم کجاست، دستور دارند تا بورس را کله پا کنند و ترمز را بکشند و اگر شد،فجایع سال 92و بعد آنرا دوباره تکرار کنند. دوستان،رشد و رونق پایدار بازار بورس، به نفع مافیای پرقدرت زمین و مسکن،مافیای اتومبیل،ارز و .....نیست و به لطایف الحیل سعی در پیشبرد اهداف کثیفشون دارند. واقعا شما فکر می کنید خود حضراتی که هر شب می خوابن و فردا برای مردم یه خواب تازه می بینن،این مسائلی که من و شما مطرح میکنیم را نمی دونن؟ به جای حل مهمترین و ابتدایی ترین مساله بازار که مساله هسته معاملاتی و مشکلات نرم افزاریه،صورت مساله را پاک می فرمایند.
فیروز شیشه فروش چهار شنبه 20 فروردین 1399-23:5 3 پاسخ
عبدالکمال  شیرمحمدی
تو خط آخر گفتین مگه خودشون نمیدونن بله صد در صد میدونن بعدم گفتین صورت مساله رو پاک میکنن اگه کمی با سیست کاری ادارات آشنا باشین باید بدونین که این رویه کاره برای ایجاد تغییرات بزرگ و سخت و هزینه بر باید کارای سخت بکنن و به جنگ سیستم اداری برن و خوب خیلی راحت این کارو نمیکنن و اینجوری میشه که صورت مساله رو پاک میکنن
عبدالکمال شیرمحمدی پنج شنبه 21 فروردین 1399-0:30 0 پاسخ
عبدالکمال  شیرمحمدی
به قولی میگن به من چه آقا فیروز
عبدالکمال شیرمحمدی پنج شنبه 21 فروردین 1399-0:31 0 پاسخ
محمدعلی  جعفری آذر
شاپور خان استعفا داده و استعفاش پذیرفته شده وو منتظر مجمع برای تعیین رئیس جدید هستند.احتمالا تیم جدید دامنه نوسان را در سی یا پنجاه شرکت بزرگ برمی دارند و مثل بازار پایه "ج" سابق هر روز کشف قیمت می شود.
محمدعلی جعفری آذر پنج شنبه 21 فروردین 1399-9:24 0 پاسخ
امیررضا   نصری رازین
نه به من نظر من حرف شما درسته
امیررضا نصری رازین جمعه 22 فروردین 1399-18:25 0 پاسخ
احسان  خرمالی
به نظر من اتفاقاتی که در سازمان رخ میده و تصمیماتی که یک شبه و بدون کارشناسی اعمال میشه ریشه در این داره که میخوان بورس رو فقط برای یک عده خاص محدود کنن متأسفانه برخی در سازمان توهم این رو دارند که فقط خودشون عقل کل هستند و همه چیزدان و مردم عامی هیچی از بورس سرشون نمیشه و نباید بیان نمیدونند که اگر عده کسایی که تو بورس فعالیت میکنند بیشتر و بیشتر بشه و به اطلاعات مردم از این بازار اضافه بشه در طولانی مدت به نفع بازاره و موجب رونق میشه منتها به نظرم مسئولان ما نظرشون مغایر با
احسان خرمالی پنج شنبه 21 فروردین 1399-2:12 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین