در یک نگاه

لطغآ" درخواست فروش ها ی آفلاین وارد سیستم کنید من سه روز درخواست می زنم ولی واردسیستم نمی کنید ما برای تسویه احتیاج به فروش داریم

4

نمادهای مرتبط

مشاهده پست

سه شنبه 19 فروردین 1399-12:29

درخواست فروش آفلاین ها

لطغآ" درخواست فروش ها ی آفلاین وارد سیستم کنید من سه روز درخواست می زنم ولی واردسیستم نمی کنید ما برای تسویه احتیاج به فروش داریم

5
صغری  هنرمند
منم دقیقا مشکل دارم و سه روزه درخواستمو وارد سیستم نمیکنن
صغری هنرمند سه شنبه 19 فروردین 1399-12:45 3 پاسخ
آیلا  اشرفی
سلام کاملا درسته .کاش کارگزاری محترم مبین سرمایه مثل همیشه لطف میکرد دراین ایام سخت دوهفته ای تمدید میکرد وهچنین درمورد ثبت نشدن آفلاین هاواختلال درآنلاین ها بیشتردقت داشته باشه.باتشکر///
آیلا اشرفی سه شنبه 19 فروردین 1399-12:50 3 پاسخ
محمدحسن  ابراهیمی طالخونچه
جالب تر اینکه بعد کلی درخواست آفلاین ب جای اینکه با بالاترین قیمت بفروشه با قیمت خیلی پایین تر فروخته.بنده برای نماد قرن درخواست زدم روز 19فروردین این سهم حدود ۳ ساعت صف خرید بود ولی فروشنده در کارگزاری با قیمت خیلی پایین سهم رو فروخته
محمدحسن ابراهیمی طالخونچه سه شنبه 19 فروردین 1399-13:25 1 پاسخ
امیر حسین  برخورداری
19 فروردین مگه امروز نیست...؟!
امیر حسین برخورداری سه شنبه 19 فروردین 1399-14:27 0 پاسخ
محمدحسن  ابراهیمی طالخونچه
بله همون روز فروخت ولی با قیمت پایین.البته چند روز قبلش منم ۲بار دیگه درخواست زده بودم
محمدحسن ابراهیمی طالخونچه جمعه 22 فروردین 1399-12:12 0 پاسخ
علی اکبر  خلیلی
دو روزه قرن رو ثبت کردیم برا فروش ، معتبر تا 21 فروردین زدیم . حالا فردا یه نمادی به فروش میره که نباید .
علی اکبر خلیلی سه شنبه 19 فروردین 1399-14:37 0 پاسخ
فریده  صبوری
سلام منم برا تسویه میخوام سهم بفروشم اما نمیشه ،لطفا درست کنید ،بعد میگید باید زودتر تسویه کنیدلطفا مهلت بدین
فریده صبوری سه شنبه 19 فروردین 1399-15:15 2 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین