در یک نگاه

با سلام - بعد از کلی تلاش جهت اخذ کد بورسی بالاخره از طریق راهنمایی یکی از عزیزان حاضر در تالار گفتگو موفق شدم دفتر پیشخوانی رو پیدا کنم و نسبت به اخذ کد اقدام کنم ولیکن موضوعی بود که خواستم منعکس کنم شاید پیگیری شود، اخذ کد بورسی قبل از بروز شرایط فعلی ...

3

مشاهده پست

دو شنبه 18 فروردین 1399-17:14

دفاتر پیشخوان - اخذ کد بورسی

با سلام - بعد از کلی تلاش جهت اخذ کد بورسی بالاخره از طریق راهنمایی یکی از عزیزان حاضر در تالار گفتگو موفق شدم دفتر پیشخوانی رو پیدا کنم و نسبت به اخذ کد اقدام کنم ولیکن موضوعی بود که خواستم منعکس کنم شاید پیگیری شود، اخذ کد بورسی قبل از بروز شرایط فعلی ...

با سلام - بعد از کلی تلاش جهت اخذ کد بورسی بالاخره از طریق راهنمایی یکی از عزیزان حاضر در تالار گفتگو موفق شدم دفتر پیشخوانی رو پیدا کنم و نسبت به اخذ کد اقدام کنم ولیکن موضوعی بود که خواستم منعکس کنم شاید پیگیری شود، اخذ کد بورسی قبل از بروز شرایط فعلی و عدم پذیرش مشتریان بضورت حضوری ،  به راحتی و فکر کنم کاملا رایگان در دفاتر کارگزاری ها انجام میگرفت متاسفانه در این روزها و هجوم مردم جهت اخذ کد بورسی ، دفاتر پیشخوان هم از موقعیت نهایت سوء استفاده را کرده و در ازای هزینه ای که حدود 17000 تومان تعیین شده مبلغ 35000 تومان فقط برای اخذ کد بورسی ( جدای از 9500 تومان احراز سجام ) از مراجعین دریافت مینمایند. نمیدونم باید شکایت رو به کجا برد به کی گلایه کرد چرا اینچنین ملتی شدیم.
آدرس پیشخوان: تهران - انتهاي خيابان جيحون- خيابان حسین رنجبر- نبش چهارراه گلستاني - پلاک 22 شماره تماس 55789220

2
فریبا  امیری
حالا از دوست من 20 هزارتومان بجز 10 هزار تومان احراز هویت گرفته بود دفتر پیشخوان و مدارک رو آپلود نکرده بود آخر هم انداخت گردن مبین سرمایه و بعد از سه هفته دوباره پول ثبت نام گرفت و دوستم رو کارگذاری آگاه ثبت نام کرد.
فریبا امیری دو شنبه 18 فروردین 1399-19:42 1 پاسخ
فریبا  امیری
مبین هم خدا رو شکر تو سه هفته فقط سه بار جواب داد!!!!ما خیلی پیگیر کار دوستمون بودیم و مبین یک دفعه هم جواب نه دفتر پیشخوان رو داد و نه دوستم. یه تلفنچی جدید تو روزهای شلوغی اضافه کردن انقدر گرون و هزینه بر هست برای یک کارگذاری
فریبا امیری دو شنبه 18 فروردین 1399-19:44 3 پاسخ
غلامرضا  صیادی شهرکی
قبلا هم احراز هویت توسط کارگزاری ودفتر پیشخوان انجام میشد ولی کارگزاری رایگان بود-کارمزد 10تومان بوده نمیدونمچرا مبالغ بالاتر اخذمی کنند-مشکل دیگه بسته بودن دفاتر پیشخوان مشخص شده هست دوستان من مراجعه میکنند کسی نیست
غلامرضا صیادی شهرکی دو شنبه 18 فروردین 1399-22:50 0 پاسخ
ثنا  تیموری
افرادی که کد آفلاین دارن یا فرم های قدیمی دارن الان میتونن برن دفاتر پیشخوان آفلاین را به آنلاین تبدیل کنن
ثنا تیموری دو شنبه 18 فروردین 1399-23:55 1 پاسخ
امیر  مرادی
اگه کد قدیمی دارید و سجام ثبت نام نکردید باید اول سامانه سجام ثبت نا کنید و از طریق کارزگزاری و یا دفاتر پیشخوان منتخب اقدام به ثبت نام کد آنلاین کنید
امیر مرادی سه شنبه 19 فروردین 1399-19:54 0 پاسخ
روح اله  بیگی چقاگلانی
چند نفر رو معرفی کردم مبین سرمایه واسه گرفتن کد متاسفانه کسی جوابگو نبود اونها هم رفتن سمت اگاه و کد گرفتن
روح اله بیگی چقاگلانی سه شنبه 19 فروردین 1399-2:12 0 پاسخ
نازنین زهرا  رضایی اندراب
من هم میخواستم کد بگیرم متاسفانه آنقدر عزیزان مبین سرمایه جوابگویی ضعیف دارند حتی دفاتری که باهاشون کار میکنند هم نمیدونستند مجبور شدم کار گزاری مفید رو واسه دخترم و خانومم انتخاب کنم خیلی هم راحت در عرض۲ساعت کد برام فعال قابل توجه عزیزان مبین سرمایه
نازنین زهرا رضایی اندراب سه شنبه 19 فروردین 1399-11:33 1 پاسخ
امیرحسین  رضازاده کاظم آبادی
بهترین کارگزاری ایران مبین سرمایه هستش برین مفید و آگاه رو ببینین بعد بیایین اینجا تا تفاوت رو احساس کنین
امیرحسین رضازاده کاظم آبادی سه شنبه 19 فروردین 1399-13:27 0 پاسخ
سوین  زنگ آبادی
احراز هویت که کارگزار انجام می داد رایگان بود. مگه الان پولی شده؟
سوین زنگ آبادی سه شنبه 19 فروردین 1399-13:41 1 پاسخ
امیر  مرادی
آره. سال 98 پنج هزارتومان بود و امسال شده 10 هزارتومان. این افزایش قیمت هم بدلیل اینکه مردم هجوم آوردن واسه گرفتن کد و مسولین گرامی هم از آب گل آلود ماهی میگیرن مثل همیشه
امیر مرادی سه شنبه 19 فروردین 1399-19:52 0 پاسخ
فرزانه  ممیز
نه از من پول نگرفت سال ۹۸
فرزانه ممیز سه شنبه 19 فروردین 1399-20:14 0 پاسخ
فرزانه  ممیز
الان میخام واسه خواهرم کد بگیرم موندم کجا برم
فرزانه ممیز سه شنبه 19 فروردین 1399-20:15 0 پاسخ
علی  حاجی دولودره شوری
چه فرقی میکنه تو دفتر پیشخوان احراز بشی یاتو کارگزاری تو هر دو ازدحام میشه و احتمال شیووع کرونا بالا میره
علی حاجی دولودره شوری سه شنبه 19 فروردین 1399-15:4 0 پاسخ
مهدي  مقدس قهفرخي
سلام به محض دریافت کدبورسی انلاین امکان خرید عرض اولیه ها هست یا محدودیت برای کد های جدید وجود دارد؟
مهدي مقدس قهفرخي سه شنبه 19 فروردین 1399-16:3 1 پاسخ
امیر  مرادی
محدودیتی وجود نداره میتونید عرضه های اولیه رو. بگیرید
امیر مرادی سه شنبه 19 فروردین 1399-19:51 0 پاسخ
ملیحه  بهرامی
من برای دخترم که خردساله کد بورس گرفتم با شماره همراه خودم.الان با یک شماره چطوری هردو عضو باشگاه بشیم..آیا امکانش هست؟لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
ملیحه بهرامی سه شنبه 19 فروردین 1399-18:43 1 پاسخ
امیر  مرادی
دوست عزیز برای ثبت نام باشگاه ملاک کد ملی می باشد و شماره تماس مشکلی ایجاد نمیکنه.
امیر مرادی سه شنبه 19 فروردین 1399-19:50 0 پاسخ
ملیحه  بهرامی
ممنون
ملیحه بهرامی شنبه 23 فروردین 1399-2:36 0 پاسخ
فیروز  شیشه فروش
یه زنگ بزن 124 احتمالا میگن از طریق اتاق اصناف باید شکایت ثبت کنی. البته این روزا آنقدر مملکت بلبشو شده که .....صاحبش رو نمی شناسه.ولی اگه پیگیری کنین و اتفاقا به نتیجه برسه ثواب داره چون تنبیه میشن و برای بقیه مراجعین قیمتها را اصلاح میکنن. ...
فیروز شیشه فروش چهار شنبه 20 فروردین 1399-14:30 0 پاسخ
محمد امین  نژادابراهیم
از طریق شماره 61912222 پیگیری کردم در کمتر از 10 دقیقه مبلغ مازاد عودت داده شد.
محمد امین نژادابراهیم چهار شنبه 20 فروردین 1399-15:57 1 پاسخ
فیروز  شیشه فروش
دستتون درد نکنه.همین مشکلات مختلف سازمان بورس را هم اگه اکثر فعالهای بازار، پیگیری مستمر کنن و احساس مسئولیت جمعی وجود داشته باشه،نهادهای مسئول و مدیران مجبور میشن به فکر اصلاح بیفتند ولی وقتی نسبت به مسائل،بی تفاوت باشیم و فقط به فکر منافع خودمون باشیم،مسئولین ذیربط هم خیلی دلشون به حال کسی نمی سوزه...
فیروز شیشه فروش چهار شنبه 20 فروردین 1399-17:20 1 پاسخ
فیروز  شیشه فروش
این شماره تلفن را نفرمودید مربوط به کجاست؟؟
فیروز شیشه فروش چهار شنبه 20 فروردین 1399-17:23 0 پاسخ
محمد امین  نژادابراهیم
اعلام شماره تماس 61912222 جهت پیگیری تخلفات دفاتر پیشخوان دولت
محمد امین نژادابراهیم چهار شنبه 20 فروردین 1399-21:19 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها