در یک نگاه

حداقل سفارش خرید در بورس از 100 هزار تومان به 500 هزار تومان افزایش یافت

6

مشاهده پست

شنبه 16 فروردین 1399-21:35

افزایش مبلغ خرید سهام

حداقل سفارش خرید در بورس از 100 هزار تومان به 500 هزار تومان افزایش یافت

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، به اطلاع معامله‌گران، سهامداران و متقاضیان محترم می‌رساند، مقرر گردید حداقل ارزش هر سفارش خرید ارسالی از طریق سامانه معاملات بر خط به استثنای سفارش‌های خرید در روز عرضه اولیه از مبلغ 100 هزار تومان به 500 هزار تومان از تاریخ 20 فروردین افزایش خواهد یافت.

4
حسین  مهرابی فر
سلام.ممنون از راهنمایی شما در ه صورت.عرصه اولیه از چه طریقی باید اطلاع داشته باشیم که کدام شرکت ویا ....فروش دارن که جهت خرید اقدام کنیم .هر چه میگردم چیزی پیدا نمیکنم.خود کار گزار خرید کرده سیستم .الان میگن که خدمان دستی باید ثبت کنیم .ممنون
حسین مهرابی فر شنبه 16 فروردین 1399-22:26 1 پاسخ
مهدی  جانقربان
کانال عرضه اولیه یا سایت فرابورس یا بورس
مهدی جانقربان دو شنبه 18 فروردین 1399-19:59 0 پاسخ
امیر  مرادی
چه مسخره . این چه قانون الکیه که قراره اجرا بشه. واقعا منکه مزیتی توش نمی بینم .یه عده که اول راه هستند و یا درحال اموزش هستند با مبلغ کم خرید میکنن که حرفه ای بشن . کاش بجای این قانونای مسره یه فکری به حال سرورها و نرم افزارها و هسته معاملاتی میکردن که اینقدر اذیت نکنه سهامدارهارو . خدارو شکر من بورس خارج کار میکنم و یکی از دلیلایی که دیگه بورس ایران کار نمی کنم همین ضعیف بودن سیستم معاملاتی و بعضی قوانینشه. بقول یکی از دوستان بورس ایران درمقابل بورس خارج مثل جوک میمونه که واقعا هم راست گفتن
امیر مرادی شنبه 16 فروردین 1399-22:46 5 پاسخ
رباب  شیخ فقیهی
این قانونیه که هد بورس الزام کرده برای اینکه جلوی رشد نجومی بورس گرفته بشه در واقع یک جور ترمز بورس هست و هدف دوم شان این است که رقیب همیشگی بورس یعنی سپرده ی بانکی را تقویت کنند آینجوری طیف مابین 100 هزار تومان و 500 هزار تومان که قبلن بورس را انتخاب می کردند ، مجبورند روی به سپرده گذاری بانکی کنند احتمالا چند روز آینده خبری از سود سپرده هم میاد ، در چنین شرایطی به نظر من باید با قدرت بیشتری در بورس بود و به این بازار پایبند باشیم
رباب شیخ فقیهی یک شنبه 17 فروردین 1399-2:3 2 پاسخ
مهدی  حیدرنعمتی
به نظر من ارقام کوچک با اینکه از نظر آماری زیاد هستند ولی از نظر مبلغ چندان تاثیری در بازار ندارند بیشتر بنطر می اید که بار ترافیک سامانه آنلاین را کمتر کنند تا ارقام بزرگ بهتر بت.انند بکار خود بپردازند به نوعی ضعیف کشی می کنند
مهدی حیدرنعمتی یک شنبه 17 فروردین 1399-7:25 1 پاسخ
داود  نادری بنی
درود مزیت داره اونم برا کارگراری وپول تو حسابشون میمونه همه قوانین را به نفع خودشون تنظیم میکنن
داود نادری بنی یک شنبه 17 فروردین 1399-8:50 1 پاسخ
شهلا  محمدی
در زمان فروش عرضه اولیه اگر مبلغ به 500 هزار تومان نرسیده باشد چه میشود واگر سهمی به اندازه درصف بود وتعداد کمتر از 500 هزار تومان فروش رفت فروشنده باید چه کرد با تشکر
شهلا محمدی دو شنبه 18 فروردین 1399-21:47 0 پاسخ
سمیرا  مؤذنی بیستگانی
عرضه اولیه مستثنی هست
سمیرا مؤذنی بیستگانی سه شنبه 19 فروردین 1399-19:7 0 پاسخ
امیررضا   نصری رازین
یک عمل نابخردمندانه کارشناسی نشده نمیدونم واقعا تو کله مسول چیه اصلا فکر کنم فط یک نورون باشه که این گوشش رو به اون یکی گوشش وصل کرده باشه حداقل نکردن بکننش دویست یا سیصد یکهو 500با این اقتصاد داغون کرونا زده حالا خوبه چند وقت دیگه مسول بورس میادمیگه من خر نداشتم صبح خبر دار شدم به معاونها هم گقتم به من خبر ندن
امیررضا نصری رازین چهار شنبه 20 فروردین 1399-0:28 0 پاسخ
مازیار  نصری رازین
به جای این اقدامات احمقانه برن ظرفیت سیستم ها رو بالا ببرن
مازیار نصری رازین چهار شنبه 20 فروردین 1399-0:46 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین