پست های مرتبط

مشاهده پست

شنبه 9 فروردین 1399-15:50

ارتباط با مبین سرمایه

ارتباط با مبین سرمایه

با سلام
امروز شنبه ۹۹/۰۱/۰۹ بعد از ظهر طی تماس با کارگزاری نفر 5 ارتباط با پشتیبانی آنلاین بودم اما پس از مدت 30 دقیقه پشت خط انتظار کسی پاسخ نداد و مجبور به قطع تماس شدم.

در شرایط انتشار ویروس کرونا قرار بر پاسخگویی غیرحضوری می‌باشد، اما متأسفانه این دوستان مدتی است که پاسخگوی تلفن نیستند!!!

22
سجاد  رضائی
بخش اعتبارات که به هیچ عنوان پاسخگو نیستند....
سجاد رضائی شنبه 9 فروردین 1399-17:6 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
سلام و عرض ادب ، مبین سرمایه یکی از بهترین کارگزاری ها بود این مورد را در حالت مقایسه ای کامل با توجه به کار با چند شرکت دیگرعرض می کنم، اما در 6ماهه ی دومسال 98 این چنین نبود، امیدوارم با شروع سال جدید شاهد تغییرات مثبت و بهینه سازی سیستم های نرم افزاری هم آنلاین ها و هم سایت باشگاه باشیم، شخصا از اینکه کارگزاری مبین سرمایه مثل اول نیست دلگیر می شوم.
سیدرضا قدمگاهی شنبه 9 فروردین 1399-18:19 4 پاسخ
علیرضا  رنجی کوچصفهانی
درود.دقیقاً البته شوربختانه
علیرضا رنجی کوچصفهانی شنبه 9 فروردین 1399-20:59 1 پاسخ
مهدي  مقدس قهفرخي
سلام روال تغییر شماره حساب بانکی به چه شکل هستش؟
مهدي مقدس قهفرخي شنبه 9 فروردین 1399-19:9 1 پاسخ
امیر  مرادی
در قسمت ارتباط با ما و صدای مشتری شماره حساب جدید بهمراه شماره شبا و شماره کارت رو براشون ارسال کنید براتون شماره حساب رو عوض میکنند. اگه شماره حساب ملی یا ملت بدید وقتی تقاضای وجه بدید ممکنه زودتر پولتون رو واریز کنند ولی معمولا بین 3 تا 4 روز کاری طول میکشه که البته یه عیب خیلی بزرگه. در واقع این 3 یا 4 روز پولمون چی میشه و سودش به جیب کیا میره اللهُ اعلم
امیر مرادی شنبه 9 فروردین 1399-20:45 2 پاسخ
علیرضا  رنجی کوچصفهانی
درود.برای من با حساب ملت همیشه راس همون 2 روز و قبل از ظهرواریز میشه
علیرضا رنجی کوچصفهانی شنبه 9 فروردین 1399-20:57 1 پاسخ
سعید  محمدی
معمولا" (طبق قانون شرکت سپرده گذاری) حداکثر طی ۲ روز کاری واریز می‌شود. اما مشکل اینجاست که اگر در سیستم آنلاین شخصی مشکلی پیش بیاید، طی این مدت پشتیبانی پاسخگوی تلفنی نیست!
سعید محمدی یک شنبه 10 فروردین 1399-0:8 1 پاسخ
حسین  قربانی خوراسگانی
سلام.من نمیدونم برای مشاوره در امر خرید باید به کی بگم؟به واحدآنلاین زنگ زدم گفتن برو قسمت مشاوره تو باشگاه!ولی من که اصلأپیداش نکردم.کارگزاری هم که نه حضوری ونه تلفنی ج نمیده.
حسین قربانی خوراسگانی یک شنبه 10 فروردین 1399-5:24 0 پاسخ
سعید  نریمانی
سلام. مشکلات پیش آمده در سامانه را مرتفع کنید تا شبهه ی تبانی و اهمال از بین برود.
سعید نریمانی یک شنبه 10 فروردین 1399-5:45 0 پاسخ
نادر  سمیعی
سلام چند روز است که ثبت درخواست خرید می کنم ولی وقتی نزدیک به خریدم می رسد جایگاه حذف می شود و آن روز خرید انجام نمی شود واقعا کارگزاری جوابگو نیست .
نادر سمیعی یک شنبه 10 فروردین 1399-9:31 1 پاسخ
محمدرضا  افخمی
با سلام احتراماً به اطلاع می رساند ساعت پاسخگویی در ایام کاری عید نوروز تا 15:00 می باشد
محمدرضا افخمی یک شنبه 10 فروردین 1399-10:30 0 پاسخ
بهنام  روستائی
متاسفانه چند روز است اردرها تا ساعت 8:45 ثبت نمی شوند و ازین بابت متضرر شده ایم، متاسفانه تلفن ها مشغول است و کسی هم پاسخگو نیست،
بهنام روستائی یک شنبه 10 فروردین 1399-17:35 0 پاسخ
نعمت اله  بهزادی
منم با تجارت سر دو روز میگیرم
نعمت اله بهزادی یک شنبه 10 فروردین 1399-20:22 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها