در یک نگاه

سلام یه سوالی داشتم در مورد تبدیل حق تقدم به سهام که در پرتفو لحظه ای پیشرفته وجود دارد. این گزینه به معنای این است که در پرتفو فقط نمایش داده شود یا اینکه فرایند تبدیل حق تقدم به سهام را از این طریق می توان انجام داد؟

3

آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
سه شنبه 14 مرداد 1399-13:52
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
دو شنبه 13 مرداد 1399-13:52
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
دو شنبه 13 مرداد 1399-12:33
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
چهار شنبه 8 مرداد 1399-13:53

مشاهده پست

شنبه 9 فروردین 1399-12:50

گزینه تبدیل حق تقدم در پرتفو لحظه ای

سلام یه سوالی داشتم در مورد تبدیل حق تقدم به سهام که در پرتفو لحظه ای پیشرفته وجود دارد. این گزینه به معنای این است که در پرتفو فقط نمایش داده شود یا اینکه فرایند تبدیل حق تقدم به سهام را از این طریق می توان انجام داد؟

سلام
یه سوالی داشتم در مورد تبدیل حق تقدم به سهام که در پرتفو لحظه ای پیشرفته وجود دارد.
این گزینه به معنای این است که در پرتفو فقط نمایش داده شود یا اینکه فرایند تبدیل حق تقدم به سهام را از این طریق می توان انجام داد؟

2
محمد مهدی  رضائی
من هم این مشکل دارم سهام حق تقدم نماد اعتلاء ح دارم فقط در پرتفوی لحظه ای می باشد قبلا در سبدبان هم بود والان حذف شده ودر پرتفوی سرمایه گذاری هم نیست امروز زنگ زدم گفتند بایستی حداقل صد هزار از این سهم بخرم تا آن هم اضافه شود در صورتی که این نماد حق تقدم بسته است وفقط نماد اصلی اعتلاء باز می باشد
محمد مهدی رضائی شنبه 9 فروردین 1399-13:55 1 پاسخ
طیبه  حداد
دقیقا سوال منم هست ، کارگزاری جواب تلفن منو نمیده، حق تقدم ثغرب رو باید چیکار کنم؟
طیبه حداد شنبه 9 فروردین 1399-14:7 1 پاسخ
محمد مهدی  رضائی
ثغرب ح هنوز باز نشده از موقعه باز شدن تا دوماه فرصت داردی حق تقدم بفروشی ویا اینکه به ازای هرسهم صدتومان واریز کنید تا حق تقدم به سهم تبدیل بشود آنهم شش وهفت ماه طول می کشد
محمد مهدی رضائی شنبه 9 فروردین 1399-14:40 2 پاسخ
طیبه  حداد
به ازای هر سهم صد تومن رو کجا باید واریز کنم؟ زمانبندی مشخصی واسه تبدیل سهم هس؟
طیبه حداد یک شنبه 10 فروردین 1399-15:1 1 پاسخ
محمد مهدی  رضائی
در کدال سهم هنگام باز شدن حق تقدم سهم مدت زمان واریز پول وشماره حساب مشخص می شود ولی مدت تبدیل شدن به سهم بستگی به حساب وکتاب شرکت دارد وافزایش سرمایه بایستی ثبت کند کمتر از پنج وشش ماه نیست
محمد مهدی رضائی یک شنبه 10 فروردین 1399-15:23 0 پاسخ
محمد مهدی  رضائی
مجمع افزایش سرمایه اش قبل از عید بوده
محمد مهدی رضائی شنبه 9 فروردین 1399-14:42 1 پاسخ
محمد مهدی  رضائی
من این حق تقدم مربوط به شهریور ماه است وقبل از عید با شرکت تماس گرفتم گفتند حق تقدم ها در این تعطیلات به سهم تبدیل می شود قصد دارم فردا از خود سهم خرید کنم تا ببینم در ست می شود یا نه
محمد مهدی رضائی شنبه 9 فروردین 1399-14:22 1 پاسخ
سعید  محمدی
با سلام، من اخیرا" گوهران ح را در یک کارگزاری دیگر داشتم ولی در این کارگزاری هم اضافه کردم و با اینجا تماس گرفتم گفت: "کاری نمیشه کرد و باید ۷-۶ ماه صبر کنی تا تبدیل به سهم شود." من گفتم: یعنی بعدا" دوباره باید از خود سهم خرید کنم تا بشه تغییر ناظر بزنیم؟! در حالیکه حق تقدم سهم ها هم در لیست تغییر ناظر وجود دارند" لذا در باشگاه مشتریان در بخش تغییر ناظر ثبت کردم و روز کاری بعد (قبل از اینکه تبدیل به سهم شوند) همه حق تقدمها به این کارگزاری منتقل شد. در واقع برخی از دوستان در پشتیبانی خودشان اطلاع کافی از قوانین ندارند!
سعید محمدی یک شنبه 10 فروردین 1399-8:29 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها