مشاهده پست

شنبه 9 فروردین 1399-11:22

مشکل در چارت تکنیکال

مشکل در چارت تکنیکال

چارت تکنیکال > نماد غیر معتبر
بهتر نیست پشتیبانی مبین سرمایه خشک و خالی یه عذرخواهی به مشتریان بکنند؟
سرویس رایگان هم نمیدین که پاسخگو نیستین! هزینه ش از جیب من و امثال من داره خرج میشه.
تلفنی هم که ماشالا جوابگو نیستن ، 

خب اگر میخواین مشتریان از کارگزاری شما برن ، اطلاعیه کنید و شفاف اطلاع بدین که ما مشتری عمومی و معمولی نمیخوایم... از کارگزاری ما برید. تمام

9
حسن  هاشمی پورپتکوئی
عدم ارسال سفارشات
حسن هاشمی پورپتکوئی شنبه 9 فروردین 1399-12:15 0 پاسخ
حسن  هاشمی پورپتکوئی
ازصبح ساعت 8 و نیم هیچ کدوم از سفارشات من انجام نشده درصورتیکه یه سفارشر برای خانومم ساعت 10 فرستادم از کارگزاری "آگاه" یع ربعه انجام شده . چارت هم که امروز تعطیل بوده این چه وضعشه آخه؟؟
حسن هاشمی پورپتکوئی شنبه 9 فروردین 1399-12:18 1 پاسخ
محسن  صاحب الزمانی
ابزار تکنیکال که چند وقته تعطیله ، امتیازات باشگاه هم محاسبه نمیشه ، من مشتری کارگزاری مفید هم هستم دارم به این نتیجه میرسم که دیگه با مبین کار نکنم
محسن صاحب الزمانی شنبه 9 فروردین 1399-13:3 4 پاسخ
مرتضی  مسرتی
مبین جان خواهشمنداست بابررسی مشکل پیش آمده در اسرع وقت این مشکلو حل کنید چون چارت کاملا کلیدی بوده و روند سهم از یاد نمیرود
مرتضی مسرتی شنبه 9 فروردین 1399-16:35 4 پاسخ
حسین  فخاری
دقیقا...
حسین فخاری شنبه 9 فروردین 1399-18:18 1 پاسخ
علب  بهمنی
چندوقتیه این مشکل برقراره خواهشا سریعتر حل بشه
علب بهمنی شنبه 9 فروردین 1399-16:37 1 پاسخ
محمد  آسبان
بفکر نیستن نمیدونم کی میخوان حلش کنن
محمد آسبان شنبه 9 فروردین 1399-16:42 1 پاسخ
علیرضا  ثاقب
این چه وضع چارت تکنیکاله آخه ؟؟ دیگه این جزو حداقل هاست قطعا با ادامه ی این مشکلات مشتری هاتونو از دست خواهید داد
علیرضا ثاقب شنبه 9 فروردین 1399-19:35 0 پاسخ
رباب  شیخ فقیهی
من اين تحليل را دارم كه به علت ويروس كرونا چند روز يا يكهفته اي كارمندان مانند گذشته در محل حاضر نيستند و اين اتفاق در اكثر ادارات افتاده لذا شرايط يكي دوهفته گذشته يا دو هفته ي آينده را ملاك عملكرد مبين سرمايه قرار ندهيم ان شاء الله با ريشه كني ويروس كرونا و تكميل ظرفيت كارمندان به تمام سوالات ، معزلات و اختلالات اينترنتي نرم افزاري پاسخ و رفع خواهد گرديد ، شما با چهارمين كارگزاري ايران مواجه هستيد كه چند سال پياپي توانست اين رتبه ي ممتاز را حفظ كند
رباب شیخ فقیهی یک شنبه 10 فروردین 1399-0:26 1 پاسخ
محمد  آسبان
امروز برابر با ده فروردین ماه شکر خدا این مشکل حل شده است
محمد آسبان یک شنبه 10 فروردین 1399-10:14 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها