پست های مرتبط

مشاهده پست

چهار شنبه 6 فروردین 1399-13:49

اهداف نماد#کفپارس قبل افزایش سرمایه

اهداف نماد کفپارس

سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان عزیز
برابر تحلیل قبلی که 25 اسفند درج کردم10هزار تومان را با قد ت رد کردیم در نماد کفپارس
با عنایت به تایید افزایش سرمایه بالای 1520درصدی و قیمت سهم در بالای 14 هزار تومان 
تحلیل شخصی بنده این است قبل افزایش سرمایه بین 17 تا 20 هزار تومان بسته میشود و با عنایت به سهم های گروه 
قابلیت بازدهی بالای 50 درصد  در بازگشایی را دارد
دوستان نظرات خود را با اشتراک بگذارند

5
فاطمه  وطن پور
آیا هنوزم فرصت خرید هست؟!
فاطمه وطن پور چهار شنبه 6 فروردین 1399-17:4 2 پاسخ
رباب  شیخ فقیهی
به نظر من رشد سهم تقريبن كامل شده و از اينجا به بعد ورود به سهم ريسك هست صبر كنيد سهم خرد بشه بعد از افزايش سرمايه و بعد وارد شويد چون الان با اين قيمت ورود كنيد سهم ناغافل و دور از اطلاع شما ميره به مجمع فوق العاده و سپس خرد ميشه بعد براي پر شدن گپ قيمتي ممكن است يكسال صبر لازم باشه تا به قيمت خريد شما برسه اينه كه شما در اين يكسال در ضرر هستيد پس وروده بعد از افزايش سرمايه ارجح هست به الان
رباب شیخ فقیهی چهار شنبه 6 فروردین 1399-17:50 3 پاسخ
mohsen  ranjbaran
درود بر شما ،تحلیل من اینه بین قیمت ۱۷تا۲۰میره مجمع و بعد باز شدن حداقل مثبت سی تا شصت رو تاچ میکنه،تحلیل شخصی و توصیه به خرید و فروش نیست هر چند فروش موکدا ممنوع
mohsen ranjbaran چهار شنبه 6 فروردین 1399-23:57 0 پاسخ
فرهاد  قاسمی
لطفا سابقه سهم های غگل و کحافظ و کبافق رو قبل و بعد از افزایش سرمایه بررسی کنید بعد اعلام نظر کنید..چرا در مورد چیزی که اطلاعات ندارید نظر میدید؟شاید کسی بحرفای شما گوش داد و از یه سود تپل جا موند..
فرهاد قاسمی پنج شنبه 7 فروردین 1399-1:56 0 پاسخ
فیروز  شیشه فروش
خانم شیخ فقیهی ، شما اصلا می دونی افزایش سرمایه یعنی چی؟
فیروز شیشه فروش پنج شنبه 7 فروردین 1399-15:1 1 پاسخ
بهرام  نجف پور
کاملاً درسته کفپارس دیگه وقت خروجش هست من پلکانی 2 مرتبه خروج زدم و فردا خروج نهایی رو خواهم زد، مقایسه کفپارس ضرر ده که با سفته بازی بالا اومده با شرکتی سود دهی مثل غگل بسیار کار اشتباهی است و خیال نکنید در مجمع کار خاصی اتفاق میفتد و مثل غگل با شصت درصد بازگشایی میشود خیر
بهرام نجف پور جمعه 8 فروردین 1399-18:37 0 پاسخ
فاطمه  وطن پور
ممنون از دوستان، لطف کردین.
فاطمه وطن پور سه شنبه 26 فروردین 1399-19:21 1 پاسخ
mohsen  ranjbaran
خانم وطن پور سلام نماد سبزوا راه کفپارس رو میره همینطور کترام و همینطور غدیس اهداف رو روی 6 ماه بگذارید
mohsen ranjbaran سه شنبه 26 فروردین 1399-21:47 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین