در یک نگاه

اضافه کردن ستون متن به سبدبان

2

مشاهده پست

دو شنبه 4 فروردین 1399-23:22

درخواست راهنمایی

اضافه کردن ستون متن به سبدبان

باسلام و وقت بخیر 
همانطور که در قسمت دیده بان آنلاین ملاحظه میکنید ستونی بنام متن تعبیه شده تا درباره هر سهم هر یادداشتی بخواهید داشته باشید . آیا در سبدبان هم چنین امکانی را میتوان اضافه نمود و از آن بهره برد ؟ 
اگر راهنمایی فرمایید ممنون میشوم .

2
فاطمه سادات   یاسینی
به نظر میاد لازم نداشته باشد چون می توانی تمام سهامی که در سبدبان داری را در دیدبان قرار بدهی و متن مورد نظرت را آنجا داشته باشی
فاطمه سادات یاسینی سه شنبه 5 فروردین 1399-21:34 1 پاسخ
موسی  جهانی نژاد
اگرتحلیل فاراک راداشته باشیدممنون خواهم شد
موسی جهانی نژاد چهار شنبه 6 فروردین 1399-16:55 0 پاسخ
نادر   جلیلیان
سلام. این ادمین باشگاه مشتریان کییه.. روز عید به من عیدی منفی 60 امتیاز داده یعنی 60 امتیاز من رو برده. ای ایشاالله خودش و اقوامش کرونا بگیرن. خدا برات نسازه. خدا برات خیر نخاد آخه چرا روز عید بهم 60 امتیاز منفی دادی..
نادر جلیلیان چهار شنبه 6 فروردین 1399-20:8 0 پاسخ
سید علی اکبر  طباطبائی
باسلام و درود سئوال مرا که سرکار خانم یاسینی به زیباترین شکل جواب دادند و سپاسگزارم اما جناب جلیلیان نمیدانم به چه مناسبت زیر پرسش من چنین تاخت و تاز شدیدی را به ادمین باشگاه مشتریان داشتید آخه برادر بزرگوار با این شرایط سخت کرونایی و فشار روحی بالا آیا احتمال اشتباهی نمیدهید که با یک تذکر برطرف گردد ؟
سید علی اکبر طباطبائی پنج شنبه 7 فروردین 1399-15:48 0 پاسخ
نادر   جلیلیان
سلام ببخشید. ی کم تند رفتم. تا حالا برا هیچ خلق خدایی بد نخواستم انشاالله خدا برا همگی خوب بخاد. معذرت میخام ی کم تند رفتم. نمی‌دانم چرا زیر پست شماست اما هیچ اشتباهی در کار نیست 1فروردین 98 یعنی یک سال و 9روز پیش بهم 60نمره منفی داده کنارش نوشته توسط ادمین باشگاه. حتما بوده و هست که اینقدر ناراحت شدم
نادر جلیلیان شنبه 9 فروردین 1399-3:4 0 پاسخ
نادر   جلیلیان
سلام ببخشید. ی کم تند رفتم. تا حالا برا هیچ خلق خدایی بد نخواستم انشاالله خدا برا همگی خوب بخاد. معذرت میخام ی کم تند رفتم. نمی‌دانم چرا زیر پست شماست اما هیچ اشتباهی در کار نیست 1فروردین 98 یعنی یک سال و 9روز پیش بهم 60نمره منفی داده کنارش نوشته توسط ادمین باشگاه. حتما بوده و هست که اینقدر ناراحت شدم
نادر جلیلیان شنبه 9 فروردین 1399-3:4 0 پاسخ
نادر   جلیلیان
سلام. داشتم ریز نمرات و امتیازات کسب شده ام رو طی عضویت 17....18......ماه ام توی باشگاه مشتریان چک میکردم که دیدم روز اول عید. یعنی یکم فروردین 98 یعنی دقیقا یکسال و 9 روز پیش. زده 60 نمره منفی توسط ادمین باشگاه به شما تعلق گرفت. خواستم دلیلش رو بدانم چییه.. چندین و چند بار چک کردم اشتباهی در کار نیست فقط میخام دلیلش رو بدانم. لطفا جواب سوالم رو بدید
نادر جلیلیان شنبه 9 فروردین 1399-3:11 0 پاسخ
سید علی اکبر  طباطبائی
باسلام و روز بخیر شما برای اینکه به جوابتان برسید باید خودتان یک پست جدید ایجاد کنید و این متنتان را در آن بگذارید از خانه به قسمت تالار گفتگو ایجاد پست جدید را بزنید
سید علی اکبر طباطبائی شنبه 9 فروردین 1399-9:13 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها