در یک نگاه

مشاهده پست

پنج شنبه 29 اسفند 1398-22:33

آموزش ذخیره 10 دقیقه تکنیکال

آموزش ذخیره 10 دقیقه تکنیکال

با سلام
با توجه به اینکه استقبال خیلی خوبی از آموزش 10 دقیقه تکنیکال جناب کامیابی شده و برخی دوستان نمیتونن ویدوئو هارو ذخیره کنن و بصورت آنلاین هم بخوان ببین از تبلیغات آزار دهنده کلافه شدن، میخوام چگونگی ذخیره ویدئو هارو آموزش بدم
انشالا که مفید باشه.
برای شروع از  پنل سمت راست باشگاه مشتریان گزینه ی آموزش رو انتخاب میکنیم و بر روی #آموزش ویدئویی کلیک می کنیم تا به صفحه مورد نظر هدایت شویم
یا می تونید از آدرس زیر استفاده کنید
https://www.aparat.com/Mobinsb/videos
در صفحه ای که واستون باز میشه زیر ویدئو یه گزینه داره که روش نگه دارید نوشته (دانلود ویدئو)- مثل تصویر بالا.
وقتی روش کلیک کنید یه لیست واستون باز میشه که انواع کیفت تصویر رو نشون میده

روی یکی از کیفیت ها کلیک کنید( اعداد هر چی بزرگ تر میشن کیفیت نیز بهتر می شود.
من خودم با کیفیت 480 دانلود کردم و حجم اکثر ویدئو ها معمولا زیر 20 مگ بود.
شما با توجه به سرعت اینترنت و حجمتون می تونید یکی از کیفیت هارو انتخاب کنید ولی 480 و 720 معمولی رو به بالا هستن و کیفیت مطلوبی دارن.

وقتی کلیک کردین به یک صفحه ی جدید هدایت میشید که ویدئو براتون لود میشه و هم میتونید آنلاین تماشا کنید و هم دانلود کنید که دانلود کردن گزینه بهتری هستش چون هر وقت دلتون خواست میتونید ببینیدش و با بقیه هم می تونید به اشتراک بزاریدش.
همین جور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ویدئو در حال لود شدن هستش.
واسه دانلود آدرس صفحه رو کپی می کنیم(در تصویر نشان داده شده)
بعد برنامه ی دانلود منیجر رو باز میکنیم(Internet Download Manager)
در برنامه ی دانلود منیجر گزینه ی Add URL رو انتخاب میکنیم( چون زبان دانلود منیجر من انگلیسی هست نوشته add url.اگه واسه شما زبانش فارسیه نوشته اضافه کردن آدرس)
با کلیک بر روی Add URL یک پنجره جدید باز میشود که ما آدرس صفحه ی ویدئو رو که کپی کردیم رو در پنجره ی جدید میچسبانیم(PASTE)
بعد بر روی OK کلیک می کنیم تا پنجره ی مربوط به دانلود باز شود و با کلیک بر روی گزینه ی دانلود، ذخیره ویدئو شروع می شود.

*پیشنهاد میشود در هنگام مرحله ی آخر قبل از کلیک بر روی گزینه ی دانلود، نام ویدئو رو به شماره ی مربوط به اون ویدئو تغییر بدیم چون نامی که بصورت پیشفرض گذاشته میشه بر روی ویدئو یک نام نا منظم و ترکیبی از اعداد و حروف بی ربط است که هنگام دیدن ویدئو سردرگمتان خواهد کرد .

بنده با اینکه در کارگزاری مبین سرمایه شیراز(جناب گرگین ) دوره آموزش بورس رو گذروندم و کتاب ها و ویدئو های زیادی رو خوندم و دیدم ولی تمام آموزش های جناب کامیابی رو دانلود کردم و در حال دیدن هستم.
کیفیت و طرز انتقال اطلاعات واقعا در حد عالیه و بسیار روان آموزش می دن.
انشالا که آموزش هاشون ادامه داشته باشه که بتونیم استفاده کنیم.

امیدوارم این پست براتون مفید باشه
اگه سوالی داشتید در نظرات بفرمایید اگه بلد باشم حتما پاسخ خواهم داد.
در آخرین شب از سال98 هستیم.امیدوارم که سال جدید سالی توام با موفقیت و سلامتی برای دوستان عزیز و دست اندرکاران کارگزاری خوب مبین سرمایه باشه.

ویدئو   ده دقیقه تکنیکال   مبین سرمایه   آموزش بورس   تکنیکال  
8
امیر  مرادی
وقتی بر روی کیفیت مد نظرتون کلیک کردید و وارد صفحه جدید شد می تونید بر روی ویدئو راست کلیک کنید و گزینه ی SaveVideo As رو انتخاب کنید و ویدئو رو دانلود کنید.البته با این روش از طریق مرورگر ویدئو دانلود میشه و سرعتش کمتر از دانلود منیجرها است. اینم یک روش ساده تره که دوستان می تونن استفاده کنن
امیر مرادی پنج شنبه 29 اسفند 1398-22:50 1 پاسخ
رحمن  رضائی
ممنون ازراهنمایی -من ازاین روش استفاده کردم ولی باید صبر کنید مدت فیلم تمام بشود بعدگزینه save video as استفاده کنید
رحمن رضائی جمعه 1 فروردین 1399-0:36 1 پاسخ
امیر  مرادی
اینجوری که 2 بار حجم ویدئو از اینترنتتون کم میشه و وقت زیادی هم صرف میکنه. بهتره از روشی که توی پست گفته شده استفاده کنید دوست عزیز
امیر مرادی جمعه 1 فروردین 1399-11:57 1 پاسخ
علیرضا  موبد
دوستان چرا تو پنل آنلاین قسمت تحلیل تکنیکال کار نمیکنه و چارت نمیاره هر نمادی میزنم میگه غیر معتبره
علیرضا موبد دو شنبه 4 فروردین 1399-9:16 1 پاسخ
امیر  مرادی
به احتمال زیاد در حال بروزرسانی هستش و وقتی بازار بورس باز بشه چارت ها نیز درست خواهند شد.
امیر مرادی دو شنبه 4 فروردین 1399-19:2 0 پاسخ
مهدی  یمینی
سلام آقای مرادی خواستم بپرسم در مجموع آموزش تکنیکال از نظر حجم دانلود چقدر میشه
مهدی یمینی شنبه 9 فروردین 1399-14:34 1 پاسخ
امیر  مرادی
سلام وقت شما بخیر باشه جناب یمینی. بستگی به کیفیتی داره که میخواید دانلود کنید. من معمولا با کیفیت 480 دانلود میکردم که اکثرا زیر 20 مگا بایت بودن هر کدوم از آموزش ها. کیفیت 480 معمولیه و اگه کیفیت بهتری می خواید 720 یا 1080 رو دانلود کنید.البته همه ی کلیپ ها کیفیت 1080 رو نداره. با کیفیت 480 تمامی آموزش ها در حدود دو و نیم گیگ میشه تقریبا
امیر مرادی شنبه 9 فروردین 1399-20:15 0 پاسخ
مهدی  یمینی
با سپاس از شما
مهدی یمینی دو شنبه 11 فروردین 1399-12:18 1 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها