پست های مرتبط

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
پتروشیمی تندگویان   یک شنبه 17 فروردین 1399-8:7
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
پتروشیمی تندگویان   شنبه 16 فروردین 1399-5:20
پتروشیمی تندگویان   پنج شنبه 15 اسفند 1398-16:18

مشاهده پست

چهار شنبه 28 اسفند 1398-13:18

نحوه خرید سهم از نمادی که صف خرید دارد.

روش خرید سهم از نماد پر تقاضا

با سلام.
 خدمت عوامل مبین سرمایه، بنده ۳ روز پشت سر هم در صف خرید نماد شگویا، سفارش خرید زدم، حتی امروز که در ساعت ۸:۳۰ و ۵۰ ثانیه سفارش خرید گذاشتم.قادر به خرید سهم نشدم.دوستان راهنمایی کنید، چگونه میشود سهم از صف خرید گرفت؟یا زود تر سفارش را ثبت کرد؟ 
ممنون میشوم که راهنمایی کنید.

2
محسن  زمانی
دوست عزیز اگه تونستی برا منم بخر وقتی صف خرید هست به ندرت میتونی بخری اونم موقعی که حقوقی عشقش بکشه بفروشه
محسن زمانی چهار شنبه 28 اسفند 1398-13:36 2 پاسخ
سیده زهرا  عسکری
سلام.خرید از صف خرید ناممکن نیست ولی بسیار سخت است و به زمان سفارش گذاری وسرعت اینترنت بستگی دارد.زمان سفارش گذاری هم معمولا ۸ و ۲۹ دقیقه و۵۸ یا ۵۹ ثانیه میباشد.
سیده زهرا عسکری چهار شنبه 28 اسفند 1398-13:36 2 پاسخ
امین  مصلحی
بستگی به سرور مبین سرمایه و ارسال سفارش مشتری در تایمی که کلیک میکنید بستگی دارد وگرنه شما با یک اینترنت 1 مگا بیت بر ثانیه هم براحتی میتوانید سهم خرید و فروش کنید.
امین مصلحی پنج شنبه 29 اسفند 1398-23:23 1 پاسخ
رحمن  رضائی
تعداد خریداران شگویا امروزتوانستن خرید کنند 88 نفربودن که فکر نکنم به کسی که حتی ساعت 8:30 و1 ثانیه هم ثبت شده برایش خرید کرده باشدمن حتی 8:30 دقیقه هم برایم ثبت شده ولی هیچ خریدی صورت نگرفته مگر اینکه حقوقی عرضه زیادی بکند
رحمن رضائی چهار شنبه 28 اسفند 1398-13:44 1 پاسخ
علب  بهمنی
براازما بهترونه
علب بهمنی چهار شنبه 28 اسفند 1398-14:24 3 پاسخ
حسین  پشنگ پور
دوست گرامی
حسین پشنگ پور چهار شنبه 28 اسفند 1398-14:50 0 پاسخ
حسین  پشنگ پور
دوست گرامی ربات های سرمایه گزاران نمیزارن شما جلوتر بیفتی که بخری اونا با ربات میخرن قیمت هر ربات هم حدودا ۸۰۰ میلیون تومن هست
حسین پشنگ پور چهار شنبه 28 اسفند 1398-14:51 1 پاسخ
شرکت آباد راه بام صدف
اسم رباتش چیه داداش.از کجا بخرم
شرکت آباد راه بام صدف دو شنبه 8 اردیبهشت 1399-1:56 0 پاسخ
مسعود  اباذری
من میتونم یه رباط مطمن و خوب بهتون من میتونم یه رباط مطمن و خوب بهتون معرفی کنم . به ادرس masoud_aba@ تلگرام پیام بدید . البته من خودم یک دوره تست کردم عالی بود اما این قول را نمیتونه بده که نفر اول صف میشید اما در ثانیه اول خرید رو میزنه و احتمال ۷۰ درصد خرید عرضه اولیه در روزهای اول را دارد کنم .
مسعود اباذری چهار شنبه 10 اردیبهشت 1399-23:4 0 پاسخ
حسین  لکزیان
خرید عرضه اولیه شرایطی دارد. 1- بنیاد شرکت و پرهیز از خرید سهمهای حبابی. 2- معمولا بعد از 70 درصد سود بسیاری از سهامداران شروع به فروش سهم می کنند. خصوصا زمانی که عرضه اولیه بعدی میاد. 3- همین زمان اگر بنیاد شرکت خوب باشه زمان در نظر گرفتن سهم برای خرید است. معمولا صف خرید شکسته میشه و تبدیل به صف فروش میشه و کم کم زمان خرید فرا میرسه البته فقط بصورت پله ای و در چند روز. مخصوصا در روزی که چند بار صف فروش شکسته میشه و جمع میشه باید خرید کرد چون زمان کف قیمتی سهم است و سهم قطعاً شروع به رشد خواهد کرد.
حسین لکزیان چهار شنبه 28 اسفند 1398-15:29 3 پاسخ
وحید  منجزی
من چند روز پشت سر هم، هر روز رأس ساعت هشت و نیم ثبت سفارش کردم ولی باز هم گیرم نیومد. متأسفانه وقتی 30 یا 40 نفر میان و کل سهام اون رو خرید میکنند، دیگه چیزی برای دیگران باقی نمیمونه. باید یک محدودیت خرید میگذاشتند که لااقل سهام به بقیه هم برسه.
وحید منجزی چهار شنبه 28 اسفند 1398-16:56 0 پاسخ
امیرحسین  حکیمی نیا
منم موافق این نظر شما هستم. باید برای حقوقی ها محدودیت خرید سهم در صف خرید ع ضه های اولیه بزارن. وگرنه سهامداران خرد مثل ما نمیتونیم بخریم
امیرحسین حکیمی نیا شنبه 9 فروردین 1399-19:28 0 پاسخ
امیر  شجاعی زاده
من حدود 6 ماهه که دارم سعی میکنم از صف عرضه اولیه خرید کنم، هنوز موفق نشدم، چون اینترنت ایران پوکیده است بایستی به فکر الگوریتمی باشن که اعضای محترم مستقر در شهرستانها هم بتونن خرید کنن.
امیر شجاعی زاده چهار شنبه 28 اسفند 1398-17:16 1 پاسخ
امیر  مرادی
یه روش هست که بهش میگن سرخطی . سرخطی به این صورته که مثلا شما یک میلیون حسابت رو شارژ میکنی و در ساعت 8:29:57 10 تا خرید 100 هزار تومانی ثبت میکنی. البته باید اون تیک زیر خرید رو غیر فعال کنید که واسه ثبت سفارش تاییده نخواد و سریع ثبت کنه. احتمال اینکه یک یا چند تا از این 10 تا سفارش ثبت بشه خیلی زیاده . اکثر مواقع جواب میده. فقط باید سرعت اینترنت و سرعت عملت خوب باشه که بتونی سریع ثبت کنی. دیگه خودتون میتونید مقدار مبلغ و تعداد دفعات رو بستگی به موجودی حسابتون تنظیم کنید. یا حق
امیر مرادی چهار شنبه 28 اسفند 1398-19:48 2 پاسخ
حمیرا  سعیدنیا
نمیدونم ولی فک کنم سامانه مبین مشکل داره ....من سفارش 8:29:47 برام ثبت شده ولی بازم خرید نکرده....
حمیرا سعیدنیا چهار شنبه 28 اسفند 1398-20:15 2 پاسخ
هادی  یوسفی کوهساره
لابد شانس نداری
هادی یوسفی کوهساره چهار شنبه 28 اسفند 1398-23:7 0 پاسخ
سلمان  روستائی
اول سرخطی سریع سفارش بعد حقوقی چقدر عرضه میکنه بهت برسه
سلمان روستائی دو شنبه 4 فروردین 1399-13:55 0 پاسخ
مهراز  نوروزی خورزوقی
سلام معاملات سرخطی رو فقط رانت دارها و ژن های خوب قادر به انجامش هستند یه سرچ ساده بزنید در مورد اظهارات مدیر فناوری بورس که گفته بود کارگزاریها برای مشتریان خاص خدمات خاصی ارائه میدن واین غیر قانونی نیست اونوقت میفهمید رانت تو بورس ایران چکارا که نمیکنه
مهراز نوروزی خورزوقی چهار شنبه 13 فروردین 1399-18:53 0 پاسخ
مهراز  نوروزی خورزوقی
ببینید در چند روز اخیر در معاملات قرن و تملت یه نفر چقدر سهم درو کرده @دقیقا همون سهمی که ی دونش هم به ما نمیرسه
مهراز نوروزی خورزوقی چهار شنبه 13 فروردین 1399-18:55 0 پاسخ
مهراز  نوروزی خورزوقی
درحقیقت این ژن های خوب با شرکت هایی فناوری که به هسته متصل هستند و رابط کارگزاری و هسته معاملات هستند رابطه دارند
مهراز نوروزی خورزوقی چهار شنبه 13 فروردین 1399-18:57 0 پاسخ
حسن  پوراسمعیل
کلا مسئولان محترم کارگزاری طوری برنامه ریزی می کنن مه لااقل نمیشه بفهمیم تو صف خرید چندم هستیم که به ما نرسیده؟
حسن پوراسمعیل یک شنبه 24 فروردین 1399-1:35 1 پاسخ
حسن  پوراسمعیل
که
حسن پوراسمعیل یک شنبه 24 فروردین 1399-1:35 0 پاسخ
مجتبی  توکلی بنیزی
دوست عزیز یکسری عوامل بود و یکسری رانت بازی ها که من و شما و آدمهای عادی نمیتوانستند بخرند ولی الان یک هفته است که اعلام کردند اول صفی ها رو برداشتند / یعنی قبلا اصلا نمیتونستی بخری ولی الان درصد خرید نسبت قبل بیشتر شده
مجتبی توکلی بنیزی پنج شنبه 28 فروردین 1399-22:26 0 پاسخ
محمد  نیک فرجام
سلام وقت بخیر. انشاله که بیانات شما صحیح باشد و اصلاح شده باشد.
محمد نیک فرجام سه شنبه 2 اردیبهشت 1399-20:10 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها