در یک نگاه

مسدود کردن دسترسی کاربر آنلاین توسط شرکت تدبیرپرداز آن هم بدون ذکر دلیل و اطلاع قبلی

2

مشاهده پست

چهار شنبه 28 اسفند 1398-12:24

اختیارات بیش از حد شرکت شرکت فشل و داغون تدبیرپرداز

مسدود کردن دسترسی کاربر آنلاین توسط شرکت تدبیرپرداز آن هم بدون ذکر دلیل و اطلاع قبلی

در مدت 7 سال حضورم در بازار سرمایه با 6 شرکت کارگزاری  سابقه ی همکاری را داشته ام که همکاری با هریک از این شرکت ها کاملا انتخابی بود.
هر یک از این 6 شرکت کارگزاری توسط یکی از دو شرکت رایان هم افزا  یا   تدبیر پرداز   خدمات کارگزاری را به مشتریان خود ارائه می دهند که برای یک مشتری فقط انتخاب کارگزاری ممکن است و نرم افزار مورد استفاده در شرکت یک تفیق اجباری است و مثل آش کشک خاله!!!

در بین 6 شرکت کارگزاری الحق والانصاف  کارگزاری مبین سرمایه عالی هست ،در مدت همکاری ام با کارگزاری مبین سرمایه کم و کاستی ها و معضلات نرم افزار آنلاین تدبیرپرداز را با چاشنی لطف و محبت های پرسنل محترم شرکت کارگزاری مبین سرمایه تحمل کرده ام و کاستی ها را در قسمت صدای مشتری اطلاع رسانی کر ده ام که آقایان جناب زمانی (از بهمن 97) و جناب نیک یار (از حدود 2ماه پیش) مستقیما  در جریان هستند.

متاسفانه شرکت تدبیرپرداز امروز 28 اسفند98 وقاحت و پررویی را به حد اعلا رسانده و دسترسی IP بنده را به سیستم و نرم افزار عصر حجری خود بدون هیچگونه اطلاع قبلی مسدود کرده است!!!!

🔴🔴🔴بنظرم واقعا جای تبریک برای مدیریت شرکت تدبیر پرداز دارد که  بجای بررسی و رفع ایرادات سیستم نرم افزاری شان  اقدام به مسدود کردن کاربری انتقاد کننده می کنند!!!

🌸🌸به امید  ورشکستگی و انحلال و محو شدن  شرکت تدبیر پرداز از بازار سرمایه  ایران عزیز🌸🌸

6
آریو  برزگری
چرااینکار رو کرده؟
آریو برزگری چهار شنبه 28 اسفند 1398-13:51 1 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
به خدا خودم هم در تعجبم که چرا شرکت تدبیر پرداز این کار را با IP من کرده؟!!! 23 بهمن ماه بودکه در خرید پتروشیمی مارون در قسمت خرید وقتی که بنده دستور خرید میگذاشتم یک یا چند نفر بودن که با اوردرهای تعداد کم اذیت کردند و مانع خریدم شدند من هم اعصابم به هم ریخت شروع به گذاشتن بسته های 100 تایی با اختلاف 1 یا 10 ريالی گذاشتم و تا حدود 10 ردیف برای خرید گذاشتم ،بی خیر از آنکه این نوع دستور خرید گذاری تخلف معاملاتی محسوب میشه!!! (بارها دستورهای خرید یا فروش یک عددی در ساعات باز و پیش گشایش در انواع نمادها دیده ام که این کار از طرف کاربران آنلاین بابت محدویت مبلغ کتر از 100هزار تومان ممکن نیست و فقط از طرف استیشن های کارگزاری ها این نوع سفارش گذاری ممکن است و من هم چون مبلغ بالای 500 هزار تومان بودو تعداد100 عدد اصلا فکر نمیکردم تخلف محسوب بشه) در پایان بازار همان روز حوالی ساعت 15 آقای زمانی لطف کرده و اطلاع از مسدودی کاربری به درخواست ناظر بازار دادند، ناظر بازار نماینده ی سازمان است و همه کاره ی بازار بعد اطلاع اقدام به بستن کاربری ام نمودند و با یک تعهد نامه از روز یک شنبه کد باز شد، اما شرکت تدبیر پرداز که فقط یک شرکت پیمانکار نرم افزاری است و طرف حساب شرکت های کارگزاری جسارت بیش از حد نشان داده و بدون اطلاع یک طرفه این کار زشت را انجام داد و در ساعت 13 امروز هم که در نهایت با پشتیبانی شان تماس گرفتم نفرشان ضمن اظهار بی اطلاعی از این اقدام یک جانبه گفت علت را استعلام و به کارگزاری ارسال می کنند!!!! فقط بنده امروز فهمیدم که شرکت تدبیر پرداز خیلی بیخود تر از اونی هست که حتی تا امروز فکر میکردم، امیدوارم ان شاالله مدیریت شرکت کارگاری مبین سرمایه در سال 99 فکری بابت نحوه ی همکاری با تدبیر پرداز داشته باشند بخدا بنده مبین سرمایه را دوست دارم و بنظرم بعضی کارها و کاستی های تدبیر ضایع شدن حقوق مشتریان شرکت هست%
سیدرضا قدمگاهی چهار شنبه 28 اسفند 1398-18:41 0 پاسخ
داود  نادری بنی
درود ببینید چه خبره که خودتونم گریه میکنید کسی که از این کارگزرای جواب درست وحسابی به ما نداد سال نوتون مبارک
داود نادری بنی پنج شنبه 29 اسفند 1398-5:49 0 پاسخ
داود  نادری بنی
دقیقا الان همینه که شما میفرمایید چرا کارگزاریها با ایشان کار میکنند باید عوض کنند منم به همین دلیل که کارگزاری پاسخگو نیست میخوام کارگزاری راعوض کنم متاسفانه
داود نادری بنی پنج شنبه 29 اسفند 1398-6:15 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
از بابت اشتباهات تایپی متن بالا که امکان ویرایش نداره و بخاطر یک سطری دیده شدن متن و سخت بودن بازخوانی ، قبل از ارسال ، اینجانب فقط عذرخواهی ازم برمیاد لطفا عفو نمایید.
سیدرضا قدمگاهی چهار شنبه 28 اسفند 1398-18:50 0 پاسخ
داود  نادری بنی
درود یکیش همین چرا نباید گزینه ویرایش نداشته باشه
داود نادری بنی پنج شنبه 29 اسفند 1398-5:51 0 پاسخ
عدالت بانو  امیری
مگه میشه؟ یه وقت اینکار رو سر ما پیاده نکنه؟م نفقط عضو مبین هستم اگر یه وقت اینکاررو بکنه چطور وارد بازار بشم؟ ما هم باید مثل شما بریم چند تا کارگذاری که بالاخره بتونیم با یه روشی وارد بازار بشیم:-)
عدالت بانو امیری چهار شنبه 28 اسفند 1398-13:55 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
بله متاسفانه برای بنده این لطف تدبیر پرداز در آخرین روز کاری سال اتفاق افتاد و بعنوان یک خاطره ی بد در ذهنم علاوه برا کاستی های نرم افزاری شرکت تدبیر ،به یادگار ماند،جالب اینه که جوابی برای خودم پیدا نمی کنم چرا شرکت های بزرگ کارگزاری مثل مبین سرمایه ،مفید و بانک ملی در ارائه ی خدمات از تدبیرپرداز استفاده میکنند، جالب اینه که در تخلف معاملاتی که در 23 بهمن به تشخیص به حقِ ناظر بازار فقط کاربری ام در مبین مسدود بود ،اما در جسارت امروز تدبیر پرداز صفحه ی آنلاین همه ی کارگزاری هایی که نرم افزارشان از تدبیر بود به رویم بسته بود.تدبیر نشان داد که از نظر محترم بازار هم قوی تر است!!!!!!
سیدرضا قدمگاهی چهار شنبه 28 اسفند 1398-18:59 0 پاسخ
داود  نادری بنی
درود اینجا ایرانه هر کی تخلف را رو کنه مجازات میشه
داود نادری بنی پنج شنبه 29 اسفند 1398-5:59 0 پاسخ
سیدرضا  قدمگاهی
سلام و عرض ادب ، جناب نادری عزیزبنده در خصوص تدبیر پرداز غیر از انتقاد و گفتن نواقصات مخصوصا در مورد بخش گردش حساب چیزی دیگری نداشتم که مستحق مجازات باشم شایان ذکرست که همان 28 اسفند به پشتیبانی تدبیر پرداز هم زنگ زدم جوابی نداشتند و نفرشان گفت علت را به شرکت مبین اطلاع میدهیم و از کارگزاری پیگیر باشم جالب تره اینکه عصر 28 اسفند مسدودی IP بنده را رفع کردند و تا امروز 23 فروردین هیچ علتی هم بابت مسدودی تدبیرپرداز عنوان نکرده است و این یعنی خودسری و خود را بالاتر از شرکت های کارگزاری دیدن!!!
سیدرضا قدمگاهی شنبه 23 فروردین 1399-10:10 0 پاسخ
داود  نادری بنی
درود امید به تندرستی همه
داود نادری بنی یک شنبه 24 فروردین 1399-9:1 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین