در یک نگاه

بیش از یک میلیون و چهارصد از پرتفوی من غیب شده و بدهکار هم شده ام!!!

1

مشاهده پست

دو شنبه 19 اسفند 1398-16:13

پول من غیب شده

بیش از یک میلیون و چهارصد از پرتفوی من غیب شده و بدهکار هم شده ام!!!

سلام من ۲ میلیون و خرده ای شنبه در حساب داشتم شگویا خرید شد و بیش از یک میلیون چهارصد جمع کل باقی مانده بود از دیروز یکشنبه مبلغ کل قرمز شده و به ۴۶۳۲۰۳۲ تبدیل شده و گویا بدهکارشدم مبلغ موجودی کجا رفته است ؟ متاسفانه شماره پشتبانی هم همیشه بیش بیست نفر در صف هستن که نمیتوان منتظر ماند.
 لطفا پاسخگوی این سیستم آشفته باشید

3
مرتضی  مسرتی
امروزبایددرست شده باشه
مرتضی مسرتی دو شنبه 19 اسفند 1398-16:36 0 پاسخ
مجید  نیک یار
سلام روزتون بخیر باشه، سیستم پرداخت تو دو سه روز قبل مشکل داشته که امروز برطرف شده مشکلاتش، الانم مانده تون رو چک بفرمایید عدد صحیح رو مشاهده میکنید، بابت مشکل به وجود اومده ازتون عذرخواهی میشه
مجید نیک یار دو شنبه 19 اسفند 1398-16:37 0 پاسخ
محمدرضا  سعیدیان
بله الان درست شد
محمدرضا سعیدیان دو شنبه 19 اسفند 1398-17:2 0 پاسخ
پویا  غفاری مقدم
بنده پول داشتم شگویا رو خرید زدن ولی مانده حساب اشتباهه منفی شدم
پویا غفاری مقدم سه شنبه 20 اسفند 1398-5:29 0 پاسخ
محمدرضا  سعیدیان
دوباره پول من غیب شد و همان مشکل توضیح دادم پابرجاست حالا باید با این سیستم مشکل دار چطوری خرید کنیم؟
محمدرضا سعیدیان سه شنبه 20 اسفند 1398-9:59 0 پاسخ
سجاد  صادق پور
سلام آقای نیک یار خسته نباشید چرا درخواست وجه غیر فعاله واسه ۱۷ ام تقاضای وجه کردم وضعیت نوشته دریافت کرده این پولا کجا رفتن؟
سجاد صادق پور دو شنبه 19 اسفند 1398-16:39 0 پاسخ
مجید  نیک یار
اینم همون مشکل سیستم پرداخت بوده، لطفا الان درخواستتون رو ثبت کنید، فکر میکنم درست شده الان
مجید نیک یار دو شنبه 19 اسفند 1398-16:43 0 پاسخ
امین  مصلحی
من نمیتونم گردش حساب رو ببینم مانده حساب چقدر بوده چقدر سهم خریده شده و چه مقدار اون با جمع بدهکار و بستانکار مانده در روزهای گذشته و مطئنم مانده من اشتباه هست.
امین مصلحی دو شنبه 19 اسفند 1398-17:16 0 پاسخ
امین  مصلحی
کلا گردش حساب بعد مدتی چرخش یافت نشد! اعلام میکند. هیچ کسی هم پاسخگو نیست. در ضمن با وجود داشتن موجودی ناقص برایم عرضه اولیه خریداری شده
امین مصلحی دو شنبه 19 اسفند 1398-17:18 0 پاسخ
سمانه  ده دهی
مانده حساب من درست نیست،یک و خورده کمتر زده
سمانه ده دهی دو شنبه 19 اسفند 1398-21:18 0 پاسخ
عباس  کربلایی علی نجار
سلام لطفا برای پیگیری درخواست وجه قسمتی را در سایت تعبیه بفرمایین درخواست های وجهی را که با بدبختی زدم الان نمی دونم کجا باید پیگیری کنم و نمی دونم الان در کدام مرحله می باشد و برنامه ریزی های مالی کاملا به هم ریخته و آشفته شده است
عباس کربلایی علی نجار دو شنبه 19 اسفند 1398-22:45 0 پاسخ
عبدالجلال  کامیارفر
با سلام شما گفتین روز دوشنبه واریز های ما توی سیستم اعمال میشه ولی واسه من اعمال نشده و تلفن پشتیبانی هم همش مشغول هست
عبدالجلال کامیارفر سه شنبه 20 اسفند 1398-0:28 0 پاسخ
پویا  غفاری مقدم
خواهشاً پشتیبانی رو قوی کنین
پویا غفاری مقدم سه شنبه 20 اسفند 1398-5:30 0 پاسخ
فرهاد  قاسمی
سلام موجودی منم دو میلیون کمتر نشون میده..لطفا پیگیری فرمایید..قاس۱۱۶۵۳
فرهاد قاسمی سه شنبه 20 اسفند 1398-9:0 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : تحلیل خبر مبین سرمایه اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه تکنیکال بنیادی تحلیل های ویژه گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها تحلیل بنیادی سهام برتر اخبار داغ ویژه شرکت ها طلا و ارز تحلیل مبین تحلیل تکنیکال مبین تحلیل بازارها اخبار داغ مبین تحلیل بنیادی اخبار داغ ویژه شرکت ها پیش بینی بازار مبین گزارش خالص ارزش دارایی شرکت ها - مبین اطلاعیه بررسی اطلاعیه های کدال مبین بررسی موردی گزارش های کدال دیده بان بازار مبین لیست سهام برتر مبین تحلیل ویژه مبین