در یک نگاه

انقلاب فضا های مجازی فقط به گفتگو ختم نخواهد شد بلکه اقتصاد مجازی کوچ کرده است . حالا این کوچ با تعداد کمتر اما قوی تر به سمت خارج مرز های ایران در قالب کاروان های ارزهای دیجیتال و فارکس بدل خواهد شد .اما نه برای همه بلکه سبب آموزش های وسیع و توجه عمیق به حوزه کسب وکار فارکس وو ارز دیجیتال شود .

2

آخرین مطالب

واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
دو شنبه 5 آبان 1399-10:28
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
دو شنبه 5 آبان 1399-9:51
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
دو شنبه 5 آبان 1399-7:45
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شنبه 3 آبان 1399-10:17
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
بانک‌اقتصادنوین‌   جمعه 2 آبان 1399-22:57
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
بانک دی   جمعه 2 آبان 1399-22:8
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
فولاد کاوه جنوب کیش   جمعه 2 آبان 1399-15:23
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
پتروشیمی زاگرس   چهار شنبه 30 مهر 1399-15:0
واحد تحلیل مبین سرمایه
واحد تحلیل مبین سرمایه
شرکت آهن و فولاد ارفع   چهار شنبه 30 مهر 1399-13:22

مشاهده پست

شنبه 17 اسفند 1398-9:41

درد سزارین دامنه نوسان سبب تولد فرزندی به نام فارکس و ارز های دیجیتال خواهد شد

انقلاب فضا های مجازی فقط به گفتگو ختم نخواهد شد بلکه اقتصاد مجازی کوچ کرده است . حالا این کوچ با تعداد کمتر اما قوی تر به سمت خارج مرز های ایران در قالب کاروان های ارزهای دیجیتال و فارکس بدل خواهد شد .اما نه برای همه بلکه سبب آموزش های وسیع و توجه عمیق به حوزه کسب وکار فارکس وو ارز دیجیتال شود .

درد سزارین دامنه نوسان سبب تولد فرزندی به نام فارکس و ارز های دیجیتال خواهد شد

فضایی بدون وجود انسان هایی که در راس اتاق های بازرگانی ، شورای عالی پول و اعتبار که برای تضاد منافع ایجاد جنجال رسانه ای می کنند بی آن که بدانند ایجاد انحصار پایان کسب و کار است .انقلاب فضا های مجازی فقط به گفتگو ختم نخواهد شد بلکه به مرحله بعدی خود یعنی اقتصاد مجازی کوچ کرده است . حالا این کوچ با تعداد کمتر اما قوی تر به سمت خارج مرز های ایران در قالب کاروان های ارزهای دیجیتال و فارکس بدل خواهد شد . که خودی خود شیرین برای پایان اقتصادی بارانتی صد ساله است.اما نه برای همه بلکه سبب آموزش های وسیع و توجه عمیق به حوزه کسب وکار فارکس و ارز دیجیتال شود .

درست است که این طرح در این مقطع زمانی اجرا نشد ولی کلمه ای که در این طرح استفاده شد تعلیق بود . پس از همبستگی بانک مرکزی و وزارت اقتصاد اجرایی است با زمانی دورتر شاید یک هفته شاید در اوایل سال آینده.

بسیاری از ما دو راه حل برای برنامه ریزی مالی شخصی که بر اساس خلق ثروتی که در فصل اخیر بورس انجام شده برای خودمان تهیه کرده ایم داریم:

اولین راه باید قبول کنید دلار بخرید و ریال حقوق بگیرد و با احترام و عزت وارد انواع تله های ذهنی شوید و با بی محلی و مشت آهنین خارج شوید

دوم جاگزین کردن و تبدیل بحران به فرصت با ورود به بازاری که از حاکمیت دولت ها خارج است.

این بازار به حدی سخت است که مثال کنکور برای رشته پزشکی رو در بر میگیرد . ولی پاسخ منصفانه این است که همه ی ما اول به این کار امید بسته و دوم قطعا سودی حاصل کرده ایم .

از این سود برای سرمایه گذاری برای آینده استفاده کنیم با یادگیری فارکس و ارز خارجی .

بازاری که به نقدینگی زیادی اصلا نیاز ندارد که بتواند برنامه مالی خودمان پاسخ دهد .

هرچه بیشتر یاد بگرید بیشتر بدست می آورید وارن بافت . پس با سفر با پای برهنه از روستای بورس ایران با هدف یادگیری در دل اقیانوس آرام برای رسیدن به قاره کسب و کار جدید ارز دیجیتال و فارکس

در یک جمله مهاجرت فقط سفر بدن نیست بلکه مهاجر از نقطه تحت اشراف پول حاکمیتی است 

4
یاشار  مرادی اورنگ
دقیقا به این فکر می کنم منم با قانون گذاری شبانه سرمایه رو فراری میدن
یاشار مرادی اورنگ شنبه 17 اسفند 1398-10:21 0 پاسخ
محمد  نعمت الهی
بردن سرمایه سمت فارکس و ارز دیجیتال با دست خودتان است اما برگرداندنش فقط با خداست پس قبل از اینکه به ... می خورم بیفتید فکر کنید!!!
محمد نعمت الهی شنبه 17 اسفند 1398-12:43 0 پاسخ
امیر  مرادی
اصلا اینجوری نیست دوست عزیز . حتما شما راه رو اشتباه رفتید یا دیدید کسایی رو که توی بورس خارج ضرر کردن که قطعا اونا راه رو اشتباه رفتند . چرا من که دوساله دارم کار میکنم حتی کوچکترین مشکلی توی این بازار ندیدم . بعنوان کوچکترین مثال میگم که توی ایران بخوای پولتو برداشت کنی حداقل ۳ روز کاری زمان می‌بره ولی توی بورس خارج وقتی درخواست میدی نیم ساعت بعد توی حسابته حتی روز جمعه
امیر مرادی شنبه 17 اسفند 1398-14:6 2 پاسخ
امیر  مرادی
من ۲ساله دارم بورس خارج کار میکنم .دکس و طلا و داوجونز ترید میزنم با کارگزاری icmbrokera. واقعا راضیم . بعنوان مثال دیروز با یکی از اکانتام که ۲۴۰ دلار موجودی داشت تونستم ۴۹ دلار با نوسان گیریسود بگیرم . جالبه نه ؟ کدوم بازاری با سرمایه گزاری ۳ میلیون در یک روز میتونی ۷۵۰ هزار تومان سود بگیری ؟ این بازار میطلبه که آموزش ببینی و اطلاعات بروز باشه و ۴تا پارت اصلی رو رعایت کنی که عبارتند از تحلیل تکنیکال تحلیل بنیادی مدیرت سرمایه و هوش مالی و روانشناسی . اگه این چهارتا و رعایت کنی بخصوص مدیریت سرمایه موفقیتت حتمیه . هر کی رو دیدین توی ایران که توی فارکس ضرر داده و کال مارجین شده قطعا خواسته راه صد ساله رو یک ساله بره و طمع کرده . بورس دنیای شیرینیه فقط نباید با طمع و زیاده خواهی تلخش کنیم . دوستان اگه سوالی در مورد بورس خارج داشتند یا راهنمایی خواستند خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم . یا حق
امیر مرادی شنبه 17 اسفند 1398-14:4 3 پاسخ
محمد  نعمت الهی
هر کی اصرار داره می تونه بره اما یک جلد از خاطرات رفتنش را برای من بفرسته به عنوان آینه عبرت !!!
محمد نعمت الهی یک شنبه 18 اسفند 1398-11:11 1 پاسخ
احمد  مختاری نیسیانی
مسلما هرکس تو اون بازار بی گدار و بدون دانش و زحمت وارد بشه آینه عبرت میشه چون اون بازار مثل بورس ایران آبکی و بی حساب کتاب نیست که بشه بی مقدمه وارد شد هرجا پتانسیل سود بیشتر داشته باشه به همون اندازه پتانسیل ضرر داره و کسایی که رویای یه شبه پولدار شدنو داشته باشن به درس عبرت تبدیل میکنه از اون طرف کسی که با اموزش خود شناسی مدیریت سرمایه و تلاش و صبر وارد بشه متوجه میشه بورس ایران در برابر اون یه مسخره بازی و جوک بیشتر نیست
احمد مختاری نیسیانی یک شنبه 18 اسفند 1398-22:55 1 پاسخ
امیر  مرادی
دوست عزیز آقای نعمت الهی، دوست عزیزمون جناب مختاری پاسخ شمارو دادند به بهترین شکل. همینجور که ایشون فرمودند و من هم در نظر قبلیم گفتم بورس خارج نیاز شدیدی به دانش و تمرین داره و قطعا کسانی رو دیدید که آیینه عبرت شدند راه رو اشتباه رفتند و 4 پارت اصلی رو نادیده گرفتند. وگرنه من دارم کار میکنم خداروشکر تا الان هیچ مشکلی نداشتم و سود دهیش هم چندین برابره بازار ایرانه و خوبی که واسه ما ابرانیا داره ارزش دلاری که توی بورس خارج در میاریم خیلی بیشتر از ارزرش پول خودمونه. بورس خارج رو اگه باآموزش و تمرین وارد بشید هیچ شغلی به خوبی و شیرینی خودش نیست.موفق باشید
امیر مرادی شنبه 9 فروردین 1399-20:29 0 پاسخ
محمود  غضنفری
سلام من چطور میتونم با امیر مرادی (پست بالا)تماس برقرار کنم برا راهنمایی
محمود غضنفری پنج شنبه 7 فروردین 1399-11:21 1 پاسخ
امیر  مرادی
سلام دوست عزیز میتونید روی اسم کلیک کنید و پیام ارسال کنید و یا میتونید تیمیل بدید بهم جناب غضنفری :awirx@yahoo.com
امیر مرادی شنبه 9 فروردین 1399-20:18 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : اخبار روزانه اخبار هفتگی اخبار سالانه طلا و ارز دیده بان بازار مبین