در یک نگاه

عرضه اولیه شرکت تامین سرمایه بانک ملت در روز چهارشنبه 14 اسفند

192

پست های مرتبط

مشاهده پست

سه شنبه 13 اسفند 1398-8:15

عرضه اولیه تملت (حتی بدون نقدینگی)

عرضه اولیه شرکت تامین سرمایه بانک ملت در روز چهارشنبه 14 اسفند

قابل توجه همراهان گرامی: شما عزیزان می توانید با داشتن یکی از شرایط زیر، عرضه اولیه شرکت تامین سرمایه بانک ملت (#تملت) را **رایگان** دریافت کرده و تا 5 روز بورسی بعد تسویه فرمایید.

ثبت سفارش خرید:

برای درخواست خرید (خرید توسط معامله گر کارگزاری): شما عزیزان با داشتن قرارداد اعتباری (و یا مشتریانی که از 13 اسفند 97 به بعد کدبورسی دریافت نموده اند) و جمع پرتفوی و مانده حساب حداقل 75 هزارتومان شامل شرایط دریافت این عرضه می باشید.
همچنین اگر هنوز قراداد اعتباری خود را ثبت نکرده اید می توانید با داشتن 150 هزار تومان وجه نقد در حساب خود سقف میزان عرضه شده یا با واریز مبلغ کم تر، به همان مقدار، درخواست خرید این عرضه را در باشگاه مشتریان ثبت کنید.

* پیشنهاد می شود در اسرع وقت با مراجعه به یکی از شعب مبین سرمایه فرم پذیرش جدید را تکمیل نمایید تا در عرضه های اولیه بسیار آسان تر آن عرضه را خریداری کنید.

* عزیزان دارای حساب آفلاین توجه داشته باشند که افزایش وجه نقد تنها در ساعات اداری ثبت می شود پس در صورت تمایل اعتبار حساب خود را قبل از ساعت 5 عصر سه شنبه (13 اسفند) انجام داده تا سیستم از ثبت درخواستتان جلوگیری نکند.
درخواست عرضه اولیه تملت از ساعت 08:30 روز سه شنبه 13 اسفند الی ساعت 08:30 چهارشنبه 14 اسفند در باشگاه مشتریان امکان پذیر خواهد بود.

برای ثبت درخواست در صفحه اصلی باشگاه مشتریان منوی اوراق بهادار __ عرضه اولیه یا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
http://club.mobinsb.com/Ipo/OnlineOffline

آموزش تصویری ثبت درخواست عرضه اولیه در باشگاه مشتریان:
http://bit.ly/2UpniDu

با تشکر از همه شما مشتریان گرامی

#عرضه_اولیه   #تملت  
12
سیدمصطفی  فتاحی حاجی آقا
سلام وقت بخير لطفا شرايطي فراهم نماييد كه اگر كسي تقاضاي خريد عرضه اوليه را دارد فقط با شارژ حساب خود نزد كارگزاري تا قبل از ساعتي مشخص ، خود كارگزاري بصورت اتوماتيك خريد را انجام دهد.براي اين منظور ميتوان گزينه اي تعبيه كرد تا با موافقت خريدار اين كار براي هميشه صورت پذيرد.
سیدمصطفی فتاحی حاجی آقا سه شنبه 13 اسفند 1398-19:6 5 پاسخ
اکبر  امانی
چرا فکری برای اینکه بدون مراجعه و پرکردن فرم درخواست عرضه اولیه بدون اعتبار نمی کنید؟آیا پرتفوی من قابل تضمین نیست؟چرا باید هرسری قبل از عرضه اولیه حسابم رو شارژ کنم ؟چرا با اینهمه خرید و فروش یکبارهم اعتبار داده نمی شود؟مگه نمی توانید دراین قسمت فرم پذیرش اعتبار بزارید؟ مگه واجب هم مریض بشیم و هم با این ترافیک دریافت کد بورسی وقت و زمانمون رو تلف کنیم
اکبر امانی سه شنبه 13 اسفند 1398-23:28 1 پاسخ
مجید  نیک یار
قوانین سازمان اجازه آنلاین شدن همه چیز رو نمیده
مجید نیک یار چهار شنبه 14 اسفند 1398-6:59 1 پاسخ
اکبر  امانی
منظور اینست که چرا اعتبار برای خرید عرضه اولیه با اینکه پرتفو داریم در باشگاه داده نمی شود وبایستی حتما حضوری فرم پر کرد تو خود باشگاه چرا امکان پر و ارسال فرم نیست؟
اکبر امانی چهار شنبه 14 اسفند 1398-12:54 0 پاسخ
سهیل  ساریخانی
حتما قابل تضمین نیست که برای گرفتن اعتبار باید یکونیم برابر چک داد ...
سهیل ساریخانی چهار شنبه 14 اسفند 1398-22:8 0 پاسخ
اکبر  امانی
چرت نگو 250میلیون تومان چی چی قابل تضمین نیست وقتی فروش بره تا دو روز تو حساب کار گزاری می مونه بقیه کار گزاریها ازجمله آگاه هم وام می دهند و هم اعتبار.مبین تا حالا یک ریال نه اعتبارداده و نه وام .رویه باید عوض بشه
اکبر امانی پنج شنبه 15 اسفند 1398-12:59 0 پاسخ
علی  کرمی کله مسیحی
سلام.باشگاه مشتریان مبین سرمایه خیلی افتضاح است.من به خاطر ناکارآمدی این سایت یه عرضه اولیه از دست دادم.این دفعه هم همش خطا میده. وهر دفعه برای ثبت نام عرصه اولیه مشکل داریم.
علی کرمی کله مسیحی چهار شنبه 14 اسفند 1398-0:27 2 پاسخ
مرتضی  احمدی درمیان
سلام .منظور این که تو سفارشات بازم دیگه تملت نیست و زده پایان زمان انجام معاملات چیه؟اگه تملت رو از دست داده باشم قطعا کارگزاریم رو عوض میکنم.لطفا جواب بدین
مرتضی احمدی درمیان چهار شنبه 14 اسفند 1398-13:32 0 پاسخ
مجید  نیک یار
پرتفوی تون رو شنبه چک بفرمایید
مجید نیک یار چهار شنبه 14 اسفند 1398-16:8 0 پاسخ
بهنام  شیرازی
پولمون برگشت خورده، چی رو چک کنیم؟
بهنام شیرازی پنج شنبه 15 اسفند 1398-10:1 0 پاسخ
متین  خامی
سلام من تملت رو سفارش زدم ولی انقد ثبت نشد تا این که زمانش تموم شد دوباره
متین خامی چهار شنبه 14 اسفند 1398-14:15 0 پاسخ
سجاد  طالبی زاده
سلام. توی سفارشات بازم تملت بود الان دیگه نیست چی شد؟چرا اینجوریه امروز؟؟؟
سجاد طالبی زاده چهار شنبه 14 اسفند 1398-14:21 0 پاسخ
مجید  نیک یار
شنبه چک بفرمایید
مجید نیک یار چهار شنبه 14 اسفند 1398-16:7 0 پاسخ
ابراهیم  ادهمی
تملت توسط کارگزاری ثبت شد اما در ارسال به سازمان با خطای حاصل حذف گردید!!! آیا امکان باز بینی و ثبت مجدد هست؟
ابراهیم ادهمی چهار شنبه 14 اسفند 1398-14:23 1 پاسخ
علی  ایزدی قهفرخی
متاسفم که توی کارگزاری مبین سرمایه ام.تملت ما رو پس بدین.
علی ایزدی قهفرخی چهار شنبه 14 اسفند 1398-15:34 0 پاسخ
مجید  نیک یار
دوست عزیز، پرتفوی تون رو شنبه چک بفرمایید
مجید نیک یار چهار شنبه 14 اسفند 1398-16:6 1 پاسخ
علی  ایزدی قهفرخی
من زنگ زدم کارگزاری با یه لحنی که یعنی اصلا برامون مهم نیست که عرضه اولیه تو حسابتون نیست میگه دیگه از باشگاه سفارش ندین ما فرصت نداریم
علی ایزدی قهفرخی چهار شنبه 14 اسفند 1398-16:22 0 پاسخ
رضا  مرتضی پور
دیروز تملت رو ثبت سفارش کردم. امروز توسط کارگزاری خریداری شد و حتی توی سبد سهامم درج شد. حالا که نگاه میکنم توس سبد سهام حذف شده و در وضعیت " خطا درخواست خرید برای این سهامدار قبلا ثبت گردید" قرار داره. جواب بدین لطفا چی شده؟؟؟
رضا مرتضی پور چهار شنبه 14 اسفند 1398-16:11 1 پاسخ
امین  ولی زاده
آخه این چه وضعیته ناظر محترم سهام تملت ساعت ۱۱ونیم واسم خریداری شده توسط کارگزاری مبلغم بلوکه شده بود ساعت ۳ اومدم میبینم خطار خورده پایان زمان قبول معاملاتو کل مبلغ بزگشت خورده به حسابم اگه نمیتونید خرید کنید بگید بهتون اعتماد نکنیم واقعا متاسفم ک ساده ترین کار رو نمیتونید انجام بدید قبولدمسولیت نکنید و حذف کنید این قابلیتو از کارگزاریتون اه من ماهیانه بالای ۱۰۰ میلیون تومان سبد خریدم هستو یه سهم‌اولیه رو گذاشتم بپای کارگزاری ک‌اینجوری کرده. کارکنان دفترهم ک اصلا براشون مهم نیست. اگ نمیتونید خذف کنید این قابلیتو روزی ۱۰ میلیون دارم خریودمیکنم ۴ تا ارز اولیه هم روش مطمین باشید اگه تا شنبه این مشکل حل نشه خودم و ۵ نفر دیگ ک معرفی کردم به مبین ک گردش خریدمون بالای ۵۰۰ میلیون ماهیانه ست کارگزاریو عوض میکنیم
امین ولی زاده چهار شنبه 14 اسفند 1398-17:52 4 پاسخ
محمد حسین   شهرام نژاد
چرا هیچ کدام از عرضه اولیه واسه ما خریداری نشده در حالی که هر دو نماد هم در سیستم معاملات ثبت کرده بودم
محمد حسین شهرام نژاد چهار شنبه 14 اسفند 1398-19:25 0 پاسخ
فرزاد  قراچورلو
سلام من دیروز ثبت نام کردم و امروز فقط پیغام مشکل از هسته معاملات میداد هیچ کدام از دو سهم در پرتفوی من نیست و حتی سفارش هم گذاشته نشده است کارگزاری شما از همه تبل تر است چون هردوتا سهم رو تو کارگزاری مفید برای دوستانم خرید کرده اند و در پرتفویشان موجود است. لطفاً پیگیری کنید. چون این دفعه اول نیست که این اتفاق میوفته اگر هم سهمی به ما نرسد با یک معذرت خواهی سروته اش رو هم میارید و این وسط ما ضرر میکنیم و کماکان شما هزینه های خرید و فروش را از ما میکیرید و بجای سرویس دادن به مشتریان معذرت خواهی میکنید.
فرزاد قراچورلو چهار شنبه 14 اسفند 1398-20:29 0 پاسخ
فرزاد  محمودی
درخواستهایم همیشه سروقت و بدون هیچ مشکلی انجام شده .ممنون
فرزاد محمودی چهار شنبه 14 اسفند 1398-20:30 0 پاسخ
فرزاد  قراچورلو
اگر شنبه تو حسابمون نبود اونوقت چی میشه؟؟؟؟
فرزاد قراچورلو چهار شنبه 14 اسفند 1398-20:31 0 پاسخ
رمضان  قربانی
چرا هیچ کدام از سهام اولیه در پرتفوی وارد نشده در حالیکه قبلا ثبت کرده بودم نتیجه چی میشه؟؟؟
رمضان قربانی چهار شنبه 14 اسفند 1398-21:51 0 پاسخ
رمضان  قربانی
چرا هیچ کدام از سهام اولیه در پرتفوی وارد نشده در حالیکه قبلا ثبت کرده بودم نتیجه چی میشه؟؟؟
رمضان قربانی چهار شنبه 14 اسفند 1398-21:52 0 پاسخ
حمید  حسین زاده
واقعا جای تاسف داره یهو باطل کردین و پول رو برگشت زدین
حمید حسین زاده چهار شنبه 14 اسفند 1398-22:5 0 پاسخ
امیر  آدم پیرا
چرا هیچ کدوم از عرضه اولیه ثبت نشد پولم برگشت خورد
امیر آدم پیرا چهار شنبه 14 اسفند 1398-22:17 0 پاسخ
سیدعلی  موسوی
وقتی پولمون برگشت خورده،چطوری شنبه میاد تو دورتفییمون؟؟؟؟
سیدعلی موسوی چهار شنبه 14 اسفند 1398-23:9 0 پاسخ
عبدالرضا  ثنائی سبزواری
من و همسرم هیچ کدوم برامون خرید نخورده واقعا افتضاحه ساعت 12تملت ثبت خورد ولی الان هیچ کدوم نیست
عبدالرضا ثنائی سبزواری پنج شنبه 15 اسفند 1398-0:6 0 پاسخ
حمید  امیریان
اقاااااااای کار گذار عرضه ای من چی شد من اعتماد کردم افلان سفارش دادم هر دو عرضه رفته تولیست سهام های من ای ام ای دادی خریدم الان میام میبینم نیست مگه ما مسخره شماییم نمی تونی بگو جمع کنیم بریم این چه بازیه را انداختید ملت مگه مسخره شمان من این دو سهم رو میخوام هر طور شده مگه میشه زنگ زدم 36 نفر تو لیستم انتظارم اقا اگه نمتونی مشتریات زیاده ثبت نام نکن چه داستانی درست کردی کل زندگی ما رو ریختی بهم شنبه من ابن سهم ها رو میخوام
حمید امیریان پنج شنبه 15 اسفند 1398-0:48 0 پاسخ
سیدمجید  حسینی
بدترین کارگذاری....کاش پام میشکست پام تو مبین نمیزاشتم...ن اپلیکیشن مالیه ن امکاناتی داره....اینجام ک هیچی رون نیست ...دوتا عرضه اولیها امروز ک گند زدین توش خریدم انجام نشده....واقعا ب چ دردی میخورین؟؟؟؟
سیدمجید حسینی پنج شنبه 15 اسفند 1398-1:31 0 پاسخ
سیدمجید  حسینی
بچها غیر حضوری میشه کارگذاری و عوض کرد؟؟؟؟مبین واقعا برا لا جرز خوبه...هیچ پخی نیست مبین...
سیدمجید حسینی پنج شنبه 15 اسفند 1398-1:41 0 پاسخ
علیرضا  صمدی
بله من قبلا این کارگزاری بودم الان عوض کردم به تدبیرگران فردا هم اپ خوب و هم تحت وب خوب دوتا هم داره
علیرضا صمدی شنبه 17 اسفند 1398-4:44 0 پاسخ
محمد  اسماعیلی دورباطی
چرا دوتا عرضه ی امروز برام ثبت نشده.!!!!!!!من هم توی مشتریان سفارش گذاشتم و هم توی انلاینم.
محمد اسماعیلی دورباطی پنج شنبه 15 اسفند 1398-2:10 0 پاسخ
مهدی  رجائی سرکاریزی
سلام هر دو عرضه اولیه برای من ثبت سیستم شده بود و الان هیچ کدوم نیست و چول برگشت خورده میشه توضیح بدین چی شده؟
مهدی رجائی سرکاریزی پنج شنبه 15 اسفند 1398-8:50 0 پاسخ
بهنام  شیرازی
سلام، دو تا عرضه اولیه رو هیچکدوم برای ما خرید زده نشد و پول ما برگشت، علتش چیه؟ من خیلی ناراحتم بابت این موضوع
بهنام شیرازی پنج شنبه 15 اسفند 1398-9:40 0 پاسخ
علی  مغاری
روز عرضه هردو در سبد ام آمد ولی روز بعد اش حذف شد الان باید چکار کنم دوتا عرضه اولیه را از دست دادم کار گذاری ام عوض میکنم
علی مغاری پنج شنبه 15 اسفند 1398-10:11 0 پاسخ
علی  مغاری
اینجا کی جواب میده
علی مغاری پنج شنبه 15 اسفند 1398-10:16 0 پاسخ
محسن  بشارت دهاقانی
اقا تکلیف عرضه اولیهای تملت و شصدف چی شد ، چرا توب سبدمون نیومد ،چرا کسی جوابگو نیست؟؟
محسن بشارت دهاقانی پنج شنبه 15 اسفند 1398-10:47 0 پاسخ
زهره  حیدری
سلام من هم درخواست افلاین گذاشتم ولی خرید نزد با اینکه پول هم در حساب یود
زهره حیدری پنج شنبه 15 اسفند 1398-11:50 0 پاسخ
نفیسه  مستعمی
سلام روزتون بخیر من چهارشنبه گذشته دو تا عرضه اولیه تملت و شصدف و خریدم و مبلغ از حسابم کسر شد الان در قسمت سبدبانم اومدن ولی در پرتفوی لحظه ای نیامدن . میخوام بدونم برام خریده یا خیر؟؟؟
نفیسه مستعمی دو شنبه 19 اسفند 1398-10:2 0 پاسخ

به اشتراک بگذارید :

سایر بخش ها : مبین سرمایه تکنیکال بنیادی گزارش تحلیل بنیادی شرکت ها